forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 1:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
blue heart написа:
Аз да попитам само кой беше кондиционен треньор по времето на Мъри? :strkstrk


Аз да попитам в последните години, когато навлезе проекта на гела кога сме били физически на тяхното ниво? Нещата се променят, това че преди 15 години с Мъри е вършел някаква работа далеч не значи, че в момента става за нещо защото имахме достатъчно доказателства, че не става.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1833
Май прибързано се раздвахме, че Спас сдава багажа. Има вероятност да остане с 20% и да продължи спонсорството на Виваком, ако ли не - намалява се бюджета с 5 милиона, което ще се оправдае с "Левски е силен, когато е изграден от българи".

Павел Колев първоначално не са му дадени гаранции предвид смяната на собствеността. След това хората около Божков са го посъветвали да го привлече, за да спечели на своя страна "организираните фенове", чиято номинация е Колев и да се приеме смяната на собствеността без негативна реакция от феновете.

Иначе ще имаме нов Управителен съвет март-април, настоящите две лица, с изключение на П.К., са временно с цел да се запознаят с финансовото състояние на клуба и да направят одит.

Първият човек, с когото се е срещнал П.К. е Мъри. Не е приел. Но не е и отказал, като е предложил, пролетта да водят нови разговори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Живко написа:
blue heart написа:
Аз да попитам само кой беше кондиционен треньор по времето на Мъри? :strkstrk


Аз да попитам в последните години, когато навлезе проекта на гела кога сме били физически на тяхното ниво? Нещата се променят, това че преди 15 години с Мъри е вършел някаква работа далеч не значи, че в момента става за нещо защото имахме достатъчно доказателства, че не става.


Чакай, не ме разбра. Ясно е, че не става, естествено, тоя е физкултурник. Акцентът ми е, че беше кондиционен по времето на Мъри. If you know what I mean... :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Да точно, гласят Мъри ама понеже не му се почва от сега ами от лятото дай да пикаем върху чичо Гошо с кратък договор за 6 месеца пък после да видим мъри на какъв кеф ще е. Ами не, не е това начина и ме съмнява Мъри да дойде лятото.

Единствения правилен начин за конкретния момент беше да се остави Славишата да си проведе цялата подготовка и да се разговаря да поеме Латвия или от лятото или да ги съвмести двете длъжности до тогава. Така избягваш 3 големи грешки:

1. Ебаваш подготовката на играчите, а от там и полусезона;
2. Ебаваш морала на играчите, а от там и полусезона;
3. Ебаваш името на новия треньор ако си го викнал за 6 месеца, а той не знае това.


Последна промяна Живко на Вто Яну 22, 2019 12:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30170
Wildkid написа:
Тука станало ебати шоуто :bigok :bigok :bigok
....
Осноеното разочарование е, че Мъри за пореден път отказва. И ако в повечето предишни случаи е имал действащ договор, сега е свободен. Сменя се собствеността (прав си, че е много смущаващо как за пореден път това става на тъмно), идва нов ИД, който е близък до Мъри и който декларира намерение да вкара нещата в ред. Мъри пак отказва, защото Левски не му е на нивото... А Мъри беше ли на нивото на Левски, когато отпаднахме от Беверен и завършихме след покойниците?
Както някой вече написа, има моменти когато слушаш сърцето. Може би сърцето на Мъри не е на вълна Левски, или не е такъв момент в който да слуша сърцето.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Живко написа:
Да точно, гласят Мъри ама понеже не му се почва от сега ами от лятото дай да пикаем върху чичо Гошо с кратък договор за 6 месеца пък после да видим мъри на какъв кеф ще е. Ами не, не е това начина и ме съмнява Мъри да дойде лятото.


Аз не казвам, че това е начинът или че Мъри ще дойде. От това, което дочувам, такава е идеята, а дали ще стане, никой не знае.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13635
Мъри няма да дойде,още ли го говорите това?Първенство е тотална кочина,и всеки уважаващ себе си треньор няма да дойде,дори Гела не успява да докара доказал се треньор, не защото нямат пари да му плаща,просто всеки бяга от пародията ни на първенство.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Wildkid написа:
По-интересно ми е защо с такова царствено спокойствие се приема първо "смяната на собствеността", която стана по абсурден начин (дори не знаем и дали е станала окончателно и в какъв формат дори), както някой по-горе доста добре описа, и второ - идването на Шубата, който изведнъж се превърна в "доста добър треньор".... Шубата, който отнесе доста ирония, докато беше при рязаните, и което е по-важно - чиито успехи са единствено с тях, при това - при целия комфорт, който му беше създаден там откъм организация, играчи, условия и т.н. Успехите са очевидни, но далеч не смятам, че се дължат на някакъв гений на Шубата, т.е. намирам приноса му за тях за не особено голям. В допълнение, извън рязаните не е направил нищо, а и никой не го иска за треньор (май беше в някакъв смешен отбор, където не направи нищо). Ето защо за мен е непонятно защо тук хората си мислят, че тоя ще направи нещо значимо при нас. Дано греша, но не вярвам да имаме особено подобрение в играта през пролетта.


За собствеността съм напълно съгласен. За чичо Гошо не толкова обаче - при целия комфорт откъм организация, играчи, условия и т.н. Робейро и Едо се провалиха и се наложи чичо Гошо да ги спасява. И се справи доста добре с това, включително и в Европа. Ако приносът му е незначителен, защо другите се провалиха? Извън Лудогорец къде да направи нещо, като беше единствено в Казахстан за 2 месеца и напусна щото не плащаха, т.е. нямаше как да направи нещо там. Ще видим, не казвам че със сигурност ще успее, но според мен е по-скоро добър треньор, дано да му се получи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 12:59 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
За бюджета и пилите мляко българчета ще кажа само, че със скъпи бездушници не стана, дайте да видим с евтини ? И престанете с темата за Мъри, че ми писна на кура.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
С евтини сме го гледали многократно. Има няколко отбора в а група, които са събрали най-добрите бг играчи, може да се види на кои места са в класирането.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Цитирам удебелено горното мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:13 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Да, но в Славия и Берое нямат и добри чужденци на нивото на Обертан, Тиам, Реиш, Паулиньо и Холмар, които са единствените чуждестранни играчи в нашия състав, които наистина вдигат нивото. Аз смисъл от Белмонт, Мариани, Буш и Вашчук не виждам. Но и не виждам тоя преход от сбирщина скъпи неможачи към комбинация от 80% български играчи и 20% чужденци как ще стане без неустойки. Към днешна дата чуждестранни играчи в състава с договори поне до края на 2019 са:

Нганиони, Полачек, Холмар, Рейш, Тиам, Белмонт, Нашименто, Вашчук, Мариани, Буш, Ривалдиньо, Виана, Паулиньо, Обертан

Иначе с новата визия на ПК очаквам Цветкович, Яблонски и Кабрал да са на пейката напролет.

_________________
7-1 7-2 5-0


Последна промяна celeronhater на Вто Яну 22, 2019 1:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Специално Мариани е над нивото на повечето българи, ако е на ТОЧНАТА си позиция. Асистенциите и головете говорят достатъчно, когато игра на подходяща позиция. Предвид, че и заместник на Яблонски и Цветко, когато им се играеше няма адекватни в А група става ясно, че да си конкурентен на Лайногорец няма как да си с 3-ма чужденци и местни, поне не на тоя етап. Ако някой си мисли, че ще произведем кадри утре- хахахаха. Тирето са най-близо до Спермогорец защото залагат на микс от най-доброто от националния ни отбор плюс чужденци(които хич не са малко), плюс яка съдийска подкрепа. Няма как тая идея с 3-ма, 4-ма качествени чужденци да успее в момента по простата причина, че нямаме качествени българи. За в бъдеще(след 10 години) може и да стане АКО се работи правилно в школите и на траснферния пазар. До тогава ако сме по тая схема ще сме 20 години без трофей вече.


Последна промяна Живко на Вто Яну 22, 2019 1:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:27 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Не съм убеден, че с петима чужденци и шестима българи в титулярния състав плюс само и единствено български играчи в разширения състав ще сме по-слаби от сегашния фарс със 17 чужденци в групата, стотици хиляди евро за заплати на безполезници в канала и разделяне на чуждестранни групички.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Къде е тая визия бе деба? :smt017

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Сегашния фарс е защото има мениджърски игри и се направиха някакви врътки с някой от трансферите. Иначе фактите са такива, че най-доброто от българите на всяка позиция е или в тирето, или в гората или в чужбина. Това дали някой го вярва или не няма никакво значение. За нас остава или да ги купим тия българи, което е невъзможно или да си произведем такива, което няма да стане от днес за утре.

Човека по-горе ви написа- вижте добре Чорбое и Ботев, това ни е бъдещето по тая схема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:39 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
А в момента с какво се различаваме от Чорбое и Ботев спрямо класирането си и успехите у нас и в Европа в последните 10 години освен, разбира се, с дълговете ?

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:41 pm 
Жифко май е в цикъл :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
И Гонзо имаше някакви визии за "гръбнак от българи" + "класни чужденци". Силите ни стигнаха за едно 7-мо и едно 5-то място.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Това ще бъде добра стратегия, само ако е с цел да си покрием задълженията. Два-три сезона на 5-то място ще преживея, важното е да го има Левски, 100 пъти съм го казал. Но ако искаш успехи за в бъдеще (разбирайте влизане в групи) е много трудно да стане с Райновци и Цоневци. Тогава или почваш яко бачкане в школата и след 5 години вече вадиш играчи, или постепенно влагаш средства в класни чужденци.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
celeronhater написа:
А в момента с какво се различаваме от Чорбое и Ботев спрямо класирането си и успехите у нас и в Европа в последните 10 години освен, разбира се, с дълговете ?


Погледни класирането и ще разбереш. Също така виж преките двубои. Изобщо защо трябва да го пиша това, като е близко до акъла и се знае...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6505
Местоположение: София
За да преследваме големи цели - шампиони + Европа ни трябват играчи от нивото на: Ейлофсон, Пулиньо, Обертан, Тиам.

Българи от такава класа няма, поне за сега.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Структурата трябва да я гради ръководството, т.е. "собствениците". Ама за целта трябва да им пука.

Пак казвам - за мен е напълно нормално Мъри да отказва, докато не види с очите си, че в тоя клуб се прави нещо реално откъм структура и визия а не сменяме едни пионки с други, и всичко да си върви постарому. Дано не е така сега, макар че нямаме абсолютно никаква причина да смятаме, че нещо се е променило.

Не отричам успехите на Шубата, но смятам, че ако беше толкова качествен треньор, все щеше да си е намерил работа и извън рязаните. Да, нямаше как да постигне нещо при ония убитаци, ама въпроса е защо изобщо отиде там, а не в някакъв нормален отбор и защо реално никой не го иска. За Рибейро няма какво да се говори, тоя беше пълен смешник, а ПЕдо е треньор тип Митов и Сухия и не знам защо някой се заблуждава, че може нещо. А и при двамата, според мен, имаха и вътрешни проблеми. Та притеснението ми е, че много се разчита на Шубата, но не виждам с какво е по-добър от предните ни двама треньори, та да промени нещо драстично с наличното. А наличното продължава да е ужасно небалансирано и пълно с дупки.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13635
@Живко

Точно това ни е бъдещето ще знаеш,Чорбое и Ботев,ти както винаги последна инстанция за всичко. Сега сме на 10 точки от първо място,приключихме за купата още ноември,плащаме за резерви по не знам си колко хиляди евро заплата само да правят тренировки по 5 пъти на ден,през останалото време си почиват на пейката.Няма как да знаем кой става от тая школа и кой не,като получават шанс да играят в един мач,и после чакат два месеца да играят още един. Като няма пари за класен чужденец на даден пост,ще потърсят в школата или в другите отбори за някой дето да се развие при нас,а впоследствие да го продадем за добри пари.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
celeronhater написа:
А в момента с какво се различаваме от Чорбое и Ботев спрямо класирането си и успехите у нас и в Европа в последните 10 години освен, разбира се, с дълговете ?
С това,че и двата отбора взеха купата+,че жълтите направиха една прилична Европа.Тъжно,но факт.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Живко написа:
Тирето са най-близо до Спермогорец защото залагат на микс от най-доброто от националния ни отбор плюс чужденци(които хич не са малко), плюс яка съдийска подкрепа.


Само съдийската подкрепа е доброто там... тоя Чорбаджийски щеше да е с 20 дузпи и 6 червени картона минимум, ако Гнома не притежаваше съдиите, а съответно и Тирето щяха да са в долната част на таблицата.

Цитат:
И Гонзо имаше някакви визии за "гръбнак от българи" + "класни чужденци". Силите ни стигнаха за едно 7-мо и едно 5-то място.


Без търпение да ги наложим играчите няма как да стане, макар че и Гонзо имаше доста скандални попълнения по негово време.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Wildkid написа:
Структурата трябва да я гради ръководството, т.е. "собствениците". Ама за целта трябва да им пука.

Пак казвам - за мен е напълно нормално Мъри да отказва, докато не види с очите си, че в тоя клуб се прави нещо реално откъм структура и визия а не сменяме едни пионки с други, и всичко да си върви постарому. Дано не е така сега, макар че нямаме абсолютно никаква причина да смятаме, че нещо се е променило.


Именно. И това е ясно на всички, но не случайно вече я има темата за водата и кладенците. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:15 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12481
@Wildkid
Шубата е по-добър от Стоев(според резултати им).Стойчо пък при нас се справи "прилично",като в кофти времена изпълни поставените цели,но беше незнайно защо освободен.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ами ще видим. Аз лично на Шубата не възлагам особени надежди, ама може пък да ве изненада.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2019 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
Поне се отървахме от неможача Вангелов! Думите му на изпроводяк казват колко правилно е това решение:
Цитат:
За мен смяната на треньора в този момент на подготовката е грешка. Съвсем спокойно мога да заявя, че съм левскар и обичам Левски повече от по-голямата част на феновете, които критикуват. Моето мнение е, че треньорът в Левски трябва да задава профилите на играчи, които иска да бъдат привлечени, а не той да взима крайното решение.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 143 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com