forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 10:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6500
Местоположение: София
Цитат:
Тръст „Синя България“ информира, че споразумението с г-н Спас Русев относно провеждането на административната и спортно-техническа реформа в клуба не бе изпълнено едностранно от негова страна. Това стана ясно след провала с назначението на г-н Павел Колев на поста изпълнителен директор.
Тръст „Синя България“ започва консултации с левскарски формални и неформални организации и групи, както и с дребни акционери за дневен ред и стъпки, които ще предприеме заедно със свикването на извънредно Общо събрание на клуба. Нещо повече, Тръст „Синя България“ ще потърси всяка предвидена от закона отговорност в качеството си на миноритарен акционер заради начина на управление на клуба.


Стъпките, които ще предприемат изглеждат сериозни.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:19 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
jdt написа:
Горкия Славиша , дал на 15 декември списък , на 7-ми януари новите трябвало да бъдат на линия , от тези 20 дена я има 4-5 работни,ей така се разтрогват договори ,намират се сносни играчи във форма...за ситуацията в клуба вина носят всички , от ръководство до треньор и футболисти .



Стига бе! Работният ден не се състои в промеждутъка от 8:00 - 17:00. Точно Декември е перфектното време за правене на сделки, вземане на дългосрочни решения, преговори и тн. Това, че ПФК-то не е работило, не означава, че всички други са спали като тях. Мърлява, безхаберна и незаинтересована разсипия на чужди средства и левскарска енергия. Това представлява ПФК-то на Спас.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
jdt написа:
Горкия Славиша , дал на 15 декември списък , на 7-ми януари новите трябвало да бъдат на линия , от тези 20 дена я има 4-5 работни,ей така се разтрогват договори ,намират се сносни играчи във форма...за ситуацията в клуба вина носят всички , от ръководство до треньор и футболисти .

Да, ако до 15-ти си чакал без нищо да пишнеш, все едно не си знаел поне основните за гонене,
вероятно тези точно 11 работни дни от 15-ти Декември до 7-ми Януари ще са ти малко.
Макар да съм убеден, че да вземеш Райнов, Божинов, Бандаловски и Димитров не ти трябват повече 3-4 раб.дни и ще ги изтипосаш на пресконференция като панаирджийски мечки всичките заедно!

Рядко се съгласявам с джурналисти, но в случая е точно така.
За същия период от време лудогорец, берое, черно минаре, славия и дунав успяха, но ние не.

Wildkid е прав, че после пак ще ни е виновен Славиша, че не е бил Враца, Монтана и Септември.
Явно и сега ни е виновен, че късно бил дал списък с желаните и нежеланите. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:21 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49182
Местоположение: ШОПландия
tzvetan_22 написа:
Цитат:
Тръст „Синя България“ информира, че споразумението с г-н Спас Русев относно провеждането на административната и спортно-техническа реформа в клуба не бе изпълнено едностранно от негова страна. Това стана ясно след провала с назначението на г-н Павел Колев на поста изпълнителен директор.
Тръст „Синя България“ започва консултации с левскарски формални и неформални организации и групи, както и с дребни акционери за дневен ред и стъпки, които ще предприеме заедно със свикването на извънредно Общо събрание на клуба. Нещо повече, Тръст „Синя България“ ще потърси всяка предвидена от закона отговорност в качеството си на миноритарен акционер заради начина на управление на клуба.


Стъпките, които ще предприемат изглеждат сериозни.

Няма лошо. Не знам защо точно неназвначаването на секретарката на пияната Перука преля чашата и отприщи недоволството? Но по-добре да има някакви действия отколкото мълчание.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6500
Местоположение: София
Аз се ебавах. Опитните ЙОристи да потвърдят, но болднатото ми се струва едно голямо правене на нищо.

Аз мисля, че Тръста могат да помогнат само като намерят нов собственик или поне някакъв спонсор, ама явно не е на дневен ред.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:24 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7042
Тея тръста по ме дразнят и от фината лупяга


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 12, 2006 1:22 pm
Мнения: 482
Местоположение: Раковски
jdt написа:
Горкия Славиша , дал на 15 декември списък , на 7-ми януари новите трябвало да бъдат на линия , от тези 20 дена я има 4-5 работни,ей така се разтрогват договори ,намират се сносни играчи във форма...за ситуацията в клуба вина носят всички , от ръководство до треньор и футболисти .


Както и всеки един от нас,които търпим безхаберието в управлението на клуба :hipi_01
Не може никой да не им търси отговорност за всичките им провали до момента.Аз като не си свърша работата или сгреша , шефът ме привиква веднъж , втори път и на третия си чао :smt006
Аз не съм чул някой да поиска обяснение от Вангелов как и защо се взимат тези футболисти.
Не съм чул някой да попита Усмивката защо тези задължения към УЕФА не за погасени,но иначе всичко е точно , а ние тук във форума само спазваме поговорката “Кучетата си лаят, керванът си върви”.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
За толкова години освен ляляне, нищо друго. А, да, издействаваха подаряване на магазина на НКП, заклеймиха свой член, който беше посочил със снимков материал лицето, отговорно за маймунските звуци при гостуването в Лихтенщайн, заради което ни наказаха за един мач без публика. А иначе лицемерно призовават за персонална отговорност в защитата си на НКП. Един споснор не доведоха в "качеството си на миноритарен акционер". Искаш да кадруваш, а не можеш да вкараш и един лев в клуба. Щеше някакви дългосрочни стратегии да представят, 10 годишен план, някакъв проект "Синергия", а накрая един доклад от 2 страници, като тоя на Гонзо от преди години.
Левски се управлява катастрофално, но не виждам с какво Тръста помага това да се промени. Може първо да направят нещо, да вкарат приходи в клуба като акционер или да се борят реално срещу футболното хулиганство и ежегодните наказания да играем на затворен стадион, та след това да изискват. Досега много идеи, нито една доведена до резултат, с изключение на подкрепа за НКП след бомбата срещу полицайката и след наказанията след Вадуц. Най-грозното е, че като инициатори на мача за Гунди, прехвърлиха вината за провала изцяло на клуба. Вместо да реват, че е отхвърлена тяхната номинация на Павел Колев, да вземат да разберат защо: нов собственик ли ще има, друго лице ли се търси за директор, въобще какви са намеренията на Спас и да ги кажат на общостта. Иначе излиза, че тръгваме с рогата напред без да предлагаме никаква алтернатива.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7042
Тръста са като БСП, само лялят без да правят нищо смислено за клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2016 3:48 pm
Мнения: 2594
Местоположение: София
Идеята за Тръста като цяло е чудесна. Според мен категорично трябва да има такава организация, която да участва и в УС на клуба (евентуално без право на глас по спортно-технически въпроси).

За съжаление, се очакваше подобна организация да обедини по-интелигенти и реализирани хора от Левскарската общественост, а се допусна простолюдието от и около НКП да диктува тона и да задава насоката на Тръста, което логично отблъсна повечето кадърни хора. Затова известна вина имат и обикновените Левскари, защото някак тихомълком се отдръпнахме от нещата и приехме статуквото. Същевременно е наивно да се очаква критична маса хора с достойнство, способности и позиции в обществото да застане в каквато и да е кауза рамо до рамо с шайка неграмотни престъпници или пък да влезе в открита конфронтация с тях, от която най-много да си навлече лични неприятности.

Другият проблем с Тръста е чисто формален. В крайна сметка той е акционер с 10% и за всяко важно нещо в клуба трябва да се разправя на една маса със спуснат собственик с 51% и тъпанар като Боримиров с 20% (не съм сигурен точно за процентите). Дали на тази маса срещу Спас/Боримиров ще седнат Васко Колев и тъпа мутра от НКП, или двамата най-интелигентни Левскари в света, реалната разлика ще е минимална.

_________________
AGAINST RURAL FOOTBALL!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 9:15 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49182
Местоположение: ШОПландия
Аз лично не се присъединих към Тръста още при създаването, защото идеите му тогава ми се струваха мега утопични - феновете да притежават мажоритарен дял и да управялват клуб. Не за друго. Абсолютна химера, за съжаление.

Сега, естествено, има по-друга функция при наличието на собственик.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6978
Местоположение: София
Това пък феновете да управляват клуб като Левски е пълен абсурд. :loser2

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2019 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30132
Идеята не е феновете да управляват, а феновете да избират/участват в избора кой да управлява.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 2:21 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49182
Местоположение: ШОПландия
Да де, ама в началото беше "ние сме против модела Бащица", което за съжаление е невъзможно в България, а и не само в България.

Аз още тогава им казах, че тръста е хубаво нещо, но трябваше моментално да се фокусира върху намирането на спонсор, собственик и инвеститор, който да замени Батков. то и това звучи като наивна идея сега като се замисля. Единствения който е инвестирал във тинята български футбол и е спечелил е Делиорманската мастия, но по криминален и закрилян от държавата начин. Те се вързаха на глупостите на мустака с акциЙ, участия в управление и кампании, което само му спечели малко време докато назначат друг собственик от "горе".

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6500
Местоположение: София
Абе чак закрилян от държавата начин...

Просто знае какво да прави и няма 10 000 души да го псуват при всяко едно действие, независимо какво е.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 10:55 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Фабрика за лекарства, която не я проверяват какво изкарва като продукт + наркодилър №1 в страната, който е начело вече десет години = закрила


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:00 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49182
Местоположение: ШОПландия
tzvetan_22 написа:
Абе чак закрилян от държавата начин...


:lol: :ohmygod

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13146
Местоположение: Града
Модела феновете да управляват работи само в Гърция и Турция. В останалата част от балканите няма как да стане.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:04 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49182
Местоположение: ШОПландия
Дай примери за клубове в Гърция? Ама наистина управлявани и притежавани от фенове, без параван за пране.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13146
Местоположение: Града
Хмм Панатинайкос. ПАОК преди да дойде братушката. Олимпиакос имат процент. Пансеракос Серес. Или може да греша. Виж аз също съм против тоя модел, но искам този който е начело да управлява както трябва. Да печели и клуба, и той. Не само да точи. Познавам 2ма бивши играчи на Левски, и двамата са ми казвали ужасни неща.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Сря Яну 16, 2019 4:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
THE BLUE BEAST написа:
Хмм Панатинайкос.


Чудех се аз защо ПАО толкова са го закъсали и играят почти само с гърци, а те ги взели феновете, чуек... :idea:

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21371
Цитат:
Поредното скандално управленско действие е предприел изпълнителният директор на Левски Красимир Иванов. Родители на деца от школата на клуба се оплакаха пред БЛИЦ, че инвестиция от 3000 лева, която е трябвало да бъде за общежитието на школата, е изразходвана за личния кабинет на Иванов на "Георги Аспарухов".

От клубната каса е трябвало да се отделят 3000 лева, с които да се оправят съблекалнята и баните на младите "сини" таланти. Вместо това обаче тези пари са вложени в нова дограма и обновления за офиса на Иванов.

Явно доволен от развитието по казуса "Павел Колев", настоящият директор е решил да направи работното си място по-уютно и с намерение да се задържи още дълго в Левски, въпреки видимите щети, които нанесе.

Младите футболисти от школата на "Герена" пък ще продължат да си чакат ремонта на съблекалнята и на баните.

В същото време обаче Красимир Иванов продължава да не вдига телефона си на мениджъри и лица, които са свързани по някакъв начин с клуба.


Блиц нещо не са фенове на чичо Краси. :unc-k

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25026
Местоположение: Възраждане, Русе
Mafiqta натега клетата Универсиада. Адептите да стартират кампания Же суи Краси :boisw

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6500
Местоположение: София
Че тая статия е точно адептирана.

Иначе, Goviado, мислех, че имаш предвид, че държавата ги закриля за спортните резултати. За това не бях съгласен. Парите на Гела не мисля, че са чисти, както и нашите за съжаление. Естествено с уговорката, че той изкара 10-ки милиони от евротурнирите.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6978
Местоположение: София
Е то на кой ли парите са чисти във футбола изобщо :loser2

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 1:54 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12475
Blue_Batka_Burgas написа:
THE BLUE BEAST написа:
Хмм Панатинайкос.


Чудех се аз защо ПАО толкова са го закъсали и играят почти само с гърци, а те ги взели феновете, чуек... :idea:

Феновете го взеха и буквално спасиха клуба от фалит.Все си бяха отишли,даже започнаха първенството с отнети точки.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13146
Местоположение: Града
Diabolik написа:
Blue_Batka_Burgas написа:
THE BLUE BEAST написа:
Хмм Панатинайкос.


Чудех се аз защо ПАО толкова са го закъсали и играят почти само с гърци, а те ги взели феновете, чуек... :idea:

Феновете го взеха и буквално спасиха клуба от фалит.Все си бяха отишли,даже започнаха първенството с отнети точки.


В управата на Арис също има фенове. Но аз не мисля, че тряба да се стига до там. Аз не знам как точно функционират АДта, ама не вярвам да е като в Левски. Нека този който е едноличен собственик да си гледа работата. Шот май в момента никой не си я гледа. Даже и ние феновете.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Сря Яну 16, 2019 4:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 3:28 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49182
Местоположение: ШОПландия
ultrafan_rs написа:
Mafiqta натега клетата Универсиада. Адептите да стартират кампания Же суи Краси :boisw
Е те тия курви натегат когото им се нареди. Красьо, а може и Спасю вече да не са толкова интересни на кукловодите.
Не виждам нищо интересно и необичайно в това.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2016 3:48 pm
Мнения: 2594
Местоположение: София
В нашата реалност поне в краткосрочен план е невъзможно съвсем без "Бащица".

Но в по-дългосрочен план е редно клуб като Левски да има някаква поне основна стратегия за бъдещето, която да не включва това някой да налива милиони всяка година, за да покрива огромната разлика между приходи и разходи.

И двете неща не изключват това, че феновете е добре да се представени в управлението на клуба (основно като коректив и инициатор на идеи), като организации тип Тръста са най-подходящи за тази цел.

Иначе аз също съм против идеята подобна организация да става основен акционер и да управлява клуба - особено при нашето състояние на нещата това най-вероятно ще доведе до невиждани циркове и простотии, които ще затрият клуба за нула време.

_________________
AGAINST RURAL FOOTBALL!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
От 20:00 по Диема Спорт Бащицата за събличането на Прашката и "много други неща, свързани с Левски"... :batkoff

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com