forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Юни 20, 2019 12:50 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10265 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 343  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 2:53 am 
Аватар

Много си прав,дано случим на някой дето поне малко му се занимава.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:42 am 
Аватар

Est1914, то и Боян Йоргачевич, Горан Блажевич, Славолюб Муслин, Игор Томашич, Саша Симонович и Дарко Тасевски са родени в Югославия, ама такива завършени лайнари като Петрович не са, даже обратното. Ратко Достанич и Славиша Йоканович също не ми правят впечатление на говнари, въпреки кратките си престой при нас. За Славишата е рано още да се говори. Та не мога да се съглася тук с теб - просто дедо Люпко си е един продажник.

Също и за треньорските му умения - Петрович наследи горе-долу сработен отбор от Стойчо Стоев. Това, че бяхме равностойни на Марибор беше според мен поради СС-2, не поради магическите умения на ЛП. Впоследствие се видя, че е по-добър треньор от СС-2, и резултатите не закъсняха. И точно това ме дразни - бяхме първи, още бяхме в играта за купата, и ЛП си дигна чукалата към Виетнам с някакви пълни глупости за извинения, като след това отпаднахме за купата от Черно Море с Гонзо за треньор, и с триста зора взехме оня бараж с Верея, дето ми е сред мачовете, за които не искам да си спомням.

И сега пак глупости от ЛП, и откровено наглеене с тия изказвания за доброта, като много добре знаем къде работи и какви работят там. Това не мога да понеса, пък ако ще да е най-великия треньор за всички времена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 8:59 am 
Аватар

Очаква ни наситена със сълзи пролет, след която може и да приключим в този си вид. Може да е за добро.

Опцията със започване от селските групи, на чисто, с концепция ( което принципно категорично не харесвам като вариант ) май ще се окаже единственото ни възможно действие.

Левски бавно, но сигурно се превръща в селски асансьор, благодарение на некадърност и неможене. Публиката е завинаги разединена, а чисто футболно сме жив ташак.

И да, аз лично не виждам надежда, за това се пригответе за тегави месеци ( година ).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 10:44 am 
Аватар

Навсякъде от феновете чета как ни закриват, селски групи, тирета, фалити. Тва ли очаквате и искате? Не стига че медиите постоянно серат по клуба, а и феновете допълнително из интернет. Не казвам да слагаме розовите очила ама повечето инфо идва от "Левски го закриват след нова година???", "По инфо на ММ Левски ще последва умрелите", "ЕЖК че Спас напуска клуба??" (ВИДЕО+СНИМКИ).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 11:29 am 
Аватар

Бахти настроенията, бахти чудото. Някои обясняват как куприлионите са на ъгъла и чакат да ни залеят. От другата страна хора вече са се примирили с най-черните сценарии.
Като през сезона -2 победи и вече се готвим за ШЛ, 2 загуби и всички играчи и треньори са некадърници

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 12:40 pm 
Аватар

Мен пък не ме кефи треньорът. :loser2

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 1:58 pm 

Истината е, че аматьорщината в клуба ни направи една непривлекателна среда чисто професионално. Финия се издъни с бизнеса ПФК Левски! Отбора съществува заради феновете, които пък са разделени на влиятелни, сектор Б, блок 5, чакам купа... иначе нема им стъпим, когато видя, че играят и т.н. но въпреки това е най - коментирания отбор в България и много хора се интересуват от него. За мен правилния модел е да се изгради първо стадион, за да привлечеш тази маса фенове, да изградиш най- добрата тренировъчна база, за да си привлекателен отбор в който всичко е на ниво и с удоволствие да идват тук, за да тренират и работят! И след това вече да изградим отбор в едни професионални условия в които съм сигурен, че доста футболно грамотни хора ще имат интерес да работят в Левски, но за сега мИчтаем и живуркаме...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:24 pm 

Kriviq написа:
Est1914, то и Боян Йоргачевич, Горан Блажевич, Славолюб Муслин, Игор Томашич, Саша Симонович и Дарко Тасевски са родени в Югославия, ама такива завършени лайнари като Петрович не са, даже обратното. Ратко Достанич и Славиша Йоканович също не ми правят впечатление на говнари, въпреки кратките си престой при нас. За Славишата е рано още да се говори. Та не мога да се съглася тук с теб - просто дедо Люпко си е един продажник.

Също и за треньорските му умения - Петрович наследи горе-долу сработен отбор от Стойчо Стоев. Това, че бяхме равностойни на Марибор беше според мен поради СС-2, не поради магическите умения на ЛП. Впоследствие се видя, че е по-добър треньор от СС-2, и резултатите не закъсняха. И точно това ме дразни - бяхме първи, още бяхме в играта за купата, и ЛП си дигна чукалата към Виетнам с някакви пълни глупости за извинения, като след това отпаднахме за купата от Черно Море с Гонзо за треньор, и с триста зора взехме оня бараж с Верея, дето ми е сред мачовете, за които не искам да си спомням.

И сега пак глупости от ЛП, и откровено наглеене с тия изказвания за доброта, като много добре знаем къде работи и какви работят там. Това не мога да понеса, пък ако ще да е най-великия треньор за всички времена.

Явно не си разбрал забележката ми за югославянина :smt002 Нямам предвид всички родени в бивша Югославия, а онази специфична порода гадни и коварни Сърбежи :roll:
Колкото до Люпко и Стойчо Стоев, виж отборите и статистиките им:
https://levskisofia.info/season-2016-2017/
https://levskisofia.info/season-2015-2016/
Люпко постигна много по-добри резултати от повечето треньори в последните години и то с никви футболисти. А представяш ли си ако имаше футболисти като Обертан, Паолиньо, Холмар, Тиам и т.н., с които разни други не могат да бият втородивизионни отбори и се борят за бараж за ЕКТ :smt059
Относно мача с Марибор, на пресконференцията преди реванша каза, че разликата между мачовете с Хайдук и Омония от 99-та е липсата на един Гонзо и точно така стана - бяхме изключително стабилни в защита, но прасето Венци Христов изпусна 4-5 положения и накрая с дузпа и гол на чужд терен направихме поредната евроидиотия :( :wink:
Тук повечето искате качествени професионалисти и чужденци и осмивате юношките и левскарското мляко, но дори и в случая, когато избяга ЛП постъпи професионално. Беше сглобил повече от стабилен отбор и накрая оная женица, която бяха назначили за директор му се изсра като каза, че няма да има кинти за премии :smt006 и аз да съм и аз ще тегла една и ще си тръгна :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:46 pm 
Аватар

Не мога да повярвам, че все още има... левскари?... които се застъпват за съветника на Маестрото, служител на Тирето и брат на Жожето, Братко Ганчевич... :ohmygod Заслужаваме си съдбата, капака или тирето.

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:49 pm 
Аватар

Est1914, и аз не мога да ги понасям сърбите, но пък има и стабилни хора като Боян Йоргачевич сред тях. Не обичам като цяло генерализациите, щото като кажеш българин в чужбина и се сещат за Златния Кюрд и Путето Бербатов, пък ходи после обяснявай, че не всички сме като тях.

Виж сега, аз написах по-горе, че Люпко Петрович Е по-добър треньор от СС-2. Но не съм съгласен, че е сглобил той отбора - СС-2 преди това правеше от пръдня боя почти два сезона, за да се стигне до 2-ро място след като точно "добряците" на дедо Люпко извъртяха схемата с Литекс, та да можем спокойно да изгубим точки извън терена. И мачовете с Марибор не бяха евроидиотия - бяхме равностойни на отбор, състезаващ се доста често в евротурнирите, с наш състав от свободни агенти и юноши. Идиотия е какво последва после, с гореспоменатото бягство по никое време. И никаква дребна глупост на тия олигофрени в ръководството не оневинява дезертирането на "добрия" дедо Люпко, поне според мен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:50 pm 

Батка, постът ти към мен ли е насочен? Ако е така, моля да ми кажеш къде се застъпвам за ЛП.
Иначе, да - много хора си заслужавате тирето. Няколко страници по-назад ви обясних колко идентични сте с пионерчетата в тази област.

Кривия, явно нищо не си разбрал от това, което се опитах да ти кажа за югослОвЕните, както и за сезон 2016/2017. Евроидиотия не е само да паднеш от някой анонимник, но и да изпуснеш уникален шанс за отлепяне от дъното :smt002

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:55 pm 
Аватар

Кур за Предателя (с главно П) от Велика Брусница! Може и да е най-добрият треньор на света, но това не променя факта, че е най-обикновен смешник, готов да си сере на реномето за кинтите на джуджето. Ега Литекс фалира до лятото и да бачкаш в некоя кръчма, нещастник! :pastor :boisw

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 3:59 pm 
Аватар

До лятото най-вероятно ще му е фалирал черния дроб :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:07 pm 
Аватар

est1914 написа:
Батка, постът ти към мен ли е насочен? Ако е така, моля да ми кажеш къде се застъпвам за ЛП.

est1914 написа:
дори и в случая, когато избяга ЛП постъпи професионално.

Освен ако не си искал да кажеш, че е професионален предател, тогава съм съгласен.

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:13 pm 
Аватар

est1914 написа:
Иначе, да - много хора си заслужавате тирето. Няколко страници по-назад ви обясних колко идентични сте с пионерчетата в тази област.

Кривия, явно нищо не си разбрал от това, което се опитах да ти кажа за югослОвЕните, както и за сезон 2016/2017. Евроидиотия не е само да паднеш от някой анонимник, но и да изпуснеш уникален шанс за отлепяне от дъното :smt002

Окей, хайде да речем, че не те разбирам за юготата. И не съм съгласен с термина за евроидиотия - евроидиотия е да се биеш в гърдите, че си кауза, че си най-големия евробоец на България, и след това да се осереш срещу Милсами. И според мен беше по-голям шанса да отлепим не като бием Марибор,щото с оня състав шанса да влезем в групите на ЛЕ беше много малък, а като вземем титлата от Кирогорец. И съответно надградим, видя се, че точно тогава се взеха Обертан, Гомез, Холмар, та с треньор ЛП можеше и да стане влизането в групите на ЛЕ или ШЛ. Естествено всички знаем какво точно се случи вместо това.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:35 pm 

Blue_Batka_Burgas написа:
est1914 написа:

est1914 написа:
дори и в случая, когато избяга ЛП постъпи професионално.

Освен ако не си искал да кажеш, че е професионален предател, тогава съм съгласен.

Люпко ми е антипатичен и не го искам в Левски, но за какво предателство говорим?
Той е бил при нас единствено и само за пари, а като няма условия да си върши работата, както и пари, най-нормалното е да си тръгне.
В случая тъпото е че не се запитвате защо оная женица, която сговни нещата тогава е била назначена за директор в Левски?
Защо се обявява, че няма да се плащат премии?
Защо всеки малко по-кадърен в професионален план не изтрайва и една година в Левски?
Но разбира се медиите са виновни, че пишат за тези проблеми, както и хората, на които им е писнало са предатели.
И пак да повторя - ЛП ми е антипатичен и не го искам в Левски.

А пък вие си чакайте Ч+20 милиона годишно и се вярвайте, че не сте балъци.

В същото време осмивайте юношките и левскарското мляко, искайте чужденци и после говорете за предатели...шизофрения от най-висша степен. Когато си наел някой да ти свърши работа срещу пари няма как да се говори за предателство - там взаимоотношенията са според трудовия договор и когато си некоректен работодател проблема е в теб :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:55 pm 
Аватар

Според Тепавичаров, Павел Колев можело да дойде при промяна в собствеността. Явно мъжката секретарка в бфс е любимец на джурналистите с ресор Левски. Вчера покрай всички медийни изяви разбрах, че на Колев не са му дадени гаранции. Обаче не разбрах той какви гаранции е дал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 4:56 pm 
Аватар

Какво значение има, важното е че не са му дали гаранции, пък той какво ще свърши не е важно. Гаранции да има, пък после каквото такова :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 5:05 pm 
Аватар

Много жалкото е, че от предпочитан отбор, се превърнахме в такъв за който дори селяците (като Райнов) се мръщят.
Едно време изгряващите звездички на лайняната ни лига като Неделев например, си счупваха краката за да дойдат на СофияТА и да играят в гранда.
Сега предпочитат на село в селския клуб (с цялото си уважение към градовете в България).
За такива пък като Колев беше чест да те поканят в Левски. Отдавна вече не сме фактор.
Доказано с последните ни мачове, дори Ботев Враца и Септември не изпитват страх или поне някакъв респект от нас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 5:07 pm 
Аватар

Има термин наречен "професионална хигиена". В случая на ДъртиO, то той няма точно тази професионална хигиена. Той е предател, защото избра да помага на враг на Левски и защото избяга по-доста долен начин (а имаше договор с ПФК-то). Това за сръбското мекере. Проблема на Левски е само един - незаинтересован собственик. Той не влага негови пари, а когато не влагаш собствени пари, то шанса да не ти пука е огромен (нима когато правиш бизнес не влагаш и собствен капитал?).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 5:23 pm 
Аватар

Опитахме варианта със скъпи чужденци да влезем в ЛЕ и да оформим някакъв бюджет. Дано не се откажат от Левски и сега да пробват стратегията с добри треньори да се направят някакви играчи, с които така или иначе ще сме втори или трети, обаче поне да играят футбол, да ги продаваме и ако ни се подредят добре звездите да влезем в ЛЕ или да станем шампиони. Схемата на школата ни трябва да се бутне из основи и да се почне всичко отначало, според мен. Да се види кои треньори стават и да останат евентуално, ако трябва да се наемат нови с модерни методи и техники и те да подбират момчета за детските и юношеските формации, които да изградят като футболисти за мъжкия отбор.
Естествено това са само теории :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:35 pm 
Аватар

Кои са тези скъпи чужденци :strkstrk
Не бяха ли всички свободни агенти :smt005

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:40 pm 
Аватар

Е накрая като ударим чертата колко са разходите по тях, май ще излезе че са били най-скъпите досега

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:44 pm 
Аватар

Ankel написа:

А на свободните агенти не им се плащат пари на ръка, за да дойдат и заплати не им се плащат. Те идват, щото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БАААА

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:50 pm 
Аватар

Ташакът е, че сега щеше да е съвсем различно, ако Жорди и Буш просто бяха вкарали проклетите дузпи...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 6:57 pm 

Ти виждал ли си отбор с амбиции в който няма поне един футболист който от 5 дузпи да вкара поне 4?

А тскива футболисти бол. Тръгваш из А, Б и В групите. Намираш един такъв без значение ит футболните му качества и го вземаш. За месец и половина само щеше да си избие заплтатите и трансферната сума

Последна промяна SZ_FEN на Съб Яну 12, 2019 7:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 7:00 pm 
Аватар

То при нас няма такъв дето да вкара и 2 даже. :lol: Айде, Мариани и Кабрал малко отлепиха в тая посока първия полусезон.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 12, 2019 7:11 pm 

И разбира се един от тях си тръгва да не би да се засилим много

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 2:10 am 
Аватар

Взимаме играч от В група и го държим титуляр, за да бие дузпи :bigok :bigok :bigok Обичам форума :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2019 3:30 am 
Аватар

Сини Шампиони 1914 написа:
Ankel написа:

А на свободните агенти не им се плащат пари на ръка, за да дойдат и заплати не им се плащат. Те идват, щото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БАААА

Това не ги прави скъпи чужденци. Ако преминат в друг отбор няма да им плащат колкото ние им даваме. Ние сме просто неможачи и прахосваме пари за глупости. Което все пак не ги прави СКЪПИ ЧУЖДЕНЦИ.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10265 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 343  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]