forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 4:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Тогава как бихте тълкували това:
Цитат:
Ако трансферът на Кристиано Роналдо в Ювентус стане факт, то Реал Мадрид няма да е единственият отбор, който ще има финансова изгода. Още три отбора ще получат пари от трансфера на португалеца. Това са Манчестър Юнайтед, Спортинг Лисабон и Насионал Мадейра.
Трите клуба ще си поделят общо 5% заради правилоте на ФИФА, според което всеки отбор, развивал даден играч до 23-годишната му възраст, ще получава процент от бъдещи трансфери до края на кариерата му. Това означава, че при трансфер от 100 млн. евро - 2,5 млн. евро ще получи Манчестър Юнайтед, 2,25 млн. евро ще получи Спортинг, а 250 хиляди евро ще отидат за Мадейра.

:wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
Аз силно се надявам да сме си платили, а някой тупан от Труд да си е направил евтина сензация, да вървят кликовете и да се продава 'артията. Едва ли някой от нашите тикви ще спори, че има такова правило. Поне се надявам де, че то и Мъри има едни пари да взима и не може, камо ли Кюрда...

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:36 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Еба ли го. Може да се прави разлика между футболен клуб, какъвто е Национал Мадейра и школа за деца, каквато е тая с името на фазомера.
А може и просто да действаме на принципа "Левски не плаща".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
New Order написа:
Малко съд за клевета? Йористите да кажат може ли.
Не

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:06 pm 
Online

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
Ferio написа:
Сигурно ще бъда обявен за наивен, неинформиран и тн, но някой може ли да ми обясни защо и как Бойко Борисов има политически или икономически дивидент от Левски?
Така и не разбрах защо Боко да е сложил предходната света троица като параван да управлява Левски, защо налагат (според вас) на Спас Русев да вземе и Левски при сделката с Виваком и до колко са вярни нещата за връзките между Левски и Пеевски.
Като цяло съм чел хиляди конспиративни коментари и все пак не съм видял смислен аргумент за всички тези връзки.
Както и същите с тирето и умрелите преди тях.

Е, сега, факсимилета от документи с решения няма да видиш. :bigok

Политиката на Боко е по своята същност проста. Тя се опира на привидни действия, които целят да няма прекалено голяма недоволна обществена група от управлението. Чист популизъм в действие.
Ясно е, кои два клуба в България са най-популярни, генерират обществен интерес и т.н. Тук не говоря за активни и организирани фенове, те са малко, говоря изобщо за пълния спектър симпатизиращи им. При умрелите нещата бяха много напреднали и нямаше как да бъдат спасени в един момент, затова лично Боко с машата си Кралев даде зелена светлина на измамата с "Литекс". За да бъдат доволни феновете. При нас последните години от управлението на Батков също бяха трагедия и се виждаше, че нито клубът може да се самоиздържа, нито може да привлече приходи от спонсори, нито други инвеститори. Лека-полека нещата си отиваха към това Борат да хвърли кърпата и каже "Оправяйте се!", което при липса на други кандидати означаваше само едно. Затова, за да не стигнат дотам нещата, Борат беше принуден да хвърли акциите без пари, а управлението го пое "Триумвиратът". Няма смисъл да обяснявам, че Иво Тонев е доверен човек на Боко - общински съветник от ГЕРБ и шеф на УС на Български спортен тотализатор, особено втората длъжност не се дава на кой да е. Адвокатчето пък беше свързано с ДПС. Изобщо топлата връзка на "Левски" с ДПС е Камен Костадинов. Делян Пеевски също е ДПС. Общото пък за тримата от Триувирата е, че са състоятелни хора, но нямат парите да издържат футболен отбор като "Левски". А все някой даваше пари поне да функционира, макар и органичено клуба, нали? Напълно възможно е този човек да е бил Пеевски като временен вариант - има пари; има бизнеси, покровителствани от Боко; очевидна е връзката на клуба с кръгове, близки до ДПС тогава. Временният вариант е временен, а трябва и нещо по-солидно. Още дъртият агент Георги Марков започна да говори за Спас Русев. И накрая идва самият той. Ти досега да си чул Спас Русев в богатата си биография да има футболни и дори спортни интереси? Да е инвестирал в някакво спортно дружество? И изведнъж хоп - на 62 години го обзеха футболните страсти и давай! Или пък е решил, че от бг футбол може да прави пари? Хайде стига! Повече от явна е обвързаността на сделката за "Виваком" с поемането на ПФК "Левски". Защото "Виваком" е сладка хапка. И си струва да отделиш някой лев за футбол. Сега остава да чакаме да се справи и за започне да му харесва. Защото иначе има две опции - ако няма как да се откаже, просто ще държи клуба на минимума, в будна кома; а ако може да се откаже, ще се търси нов бизнесмен, "внезапно" обзет от футболни страсти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1071
Понеже темата за Моко мача е затворена, да си кажа тук. Питах ги тия шумкари защо в Еventim не искат да ми върнат парите като няма определена дата за събитието.
Отговориха, че са предложили нова дата на клуба и до края на деня очаквали отговор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
до петък, нали? :bigok

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 4:20 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Или най-късно сряда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1071
Аз им писах, че това вече сме го чували, но да видим :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23398
Местоположение: Палма де Мостьорка
Явно аз трябва да го цитирам...
Цитат:
ПФК „Левски“ обяви на сайта си, че публикация в „Труд“ под заглавие „Клуб на Стоичков даде „Левски“ на УЕФА“ е… фалшива новина. Професионален футболен клуб, но непрофесионална работа. За пореден път. Явно сегашното управление на „Герена“ иска да покаже, че не разбира не само от футбол, но и от новини, щом не може дори да определи дори коя каква е. Отдаваме го на факта, че напоследък „сините“ раждат само лоши новини за феновете си и това като цяло ги обърква.

Господа, само за справка – фалшива новина е например, ако си обявил, че стадионът на „Левски“ ще се построи с козирка, а това да не се случва години наред. Или ако три пъти си обявил дата и гостуващ популярен отбор за мач по случай 75-години от рождението на великия Георги Аспарухов-Гунди, а такъв да няма и гаврата с идола да е пълна. Списъкът може да бъде продължен и с други примери, но вестникът все пак не е разтегателен.

В случая „Труд“ само е цитирал авторитетния испански вестник „Спорт“ без да си позволява коментари, защото информацията не е на нашата медия и подобен подход щеше да е некоректен. Според сайта на „синия“ клуб – цитираме: „Информацията създава впечатление, че „Левски“ има задължения от 100 хиляди евро към школата на Стоичков…“. Тук трябва да признаем – невероятна формулировка ала гузният бяга, и когато не го гонят. Налага се обаче отново да поясним – „създава се впечатление“ е, когато например бившият директор и настоящ помощник-треньор Асен Букарев каже, че „отвътре „Левски“ е една гнила ябълка“. А голмайстор №1 на „сините“ Наско Сираков обяви публично, че „днес „Левски“ е една лъжа“. Или пък когато екс спортният шеф Станислав Ангелов обяви, че славният син клуб не трябва да се управлява като кебапчийница… А не когато се цитира дословно испанско издание, пишещо за имена като Христо Стоичков и „Левски“, които отдавна вълнуват читателите. Така не се „създава впечатление“. Така „Труд“ информира без никакви интерпретации материала на испанските колеги.

А кой е прав и кой не по казуса, ще реши в крайна сметка УЕФА. Там „Левски“ е и печелил, и губил дела. И афишираната нервност от управляващите просто е излишна. Ако така искат да покажат, че клубът не е на автопилот – окей, ще се опитаме да ги разберем. Но ще си позволим да им препоръчаме – пазете си нервите, господа от „Герена“. Сезонът е дълъг и тежък. Обещахте пак на феновете, че отборът ще се бори за титла и купа и ако за десета поредна година не уцелите мишените, това ще е нещо повече от фалшива новина. Това просто вече няма да е новина.

Автор: в-к "Труд"

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6293
Кур за Труд, кур за Путьо Блъсков, кур и за Кюрда!!! Смятам изчерпахме темата :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Нивото на всичко в тая държава си е ебало майката.


Махленска простотия. :ohmygod
Усмихнатия олигофрен пише за "фалшиви" новини, а уж сериозен вестник отговоравя в стил "знаеш ли кой съм аз" пред блока, за да впечатли останалите 14 годишни пикльовци.

Заеби. :ohmygod

Докато всичко от чистачките до Спас или който "кара влака" не се изрине в Левски с хора, които знаят и могат и имат желание, няма да стане нищо.

Същото се отнася и за държавата ни. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Кур за автора.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 7:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30118
В-к Труп не е ли на онова лайно Петьо Блъсков?

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 8:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21360
Не мисля, че в България има сериозни вестници. Всичко е на ниво кенефна поезия. :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49126
Местоположение: ШОПландия
New Order написа:
В-к Труп не е ли на онова лайно Петьо Блъсков?

Е на Путьо е май. И ако е негов, и понеже уж сме на Шиши, защо ни заливат с лайна точно от техните вестници?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
А къде е самата статия на испански?

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 7:35 pm 
Online

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
Много ли ще е оркско, да се изкефя, ако Кюрдата наистина има да взема пари и го преебем? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Що за въпрос? Не, разбира се. :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23398
Местоположение: Палма де Мостьорка
Искам Труд да го лапат накрая, да плащат пурите на Спас до нова година. Щото като напишеш в търсачката на спорт.ес "кюрда" и излизат само некви стари новини


Прикачени файлове:
Screenshot_20180814-201708_Chrome.jpg
Screenshot_20180814-201708_Chrome.jpg [ 503.32 KiB | Прегледано 5967 пъти ]

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
И като гугълнеш "Stoichkov Kraev", пак не излиза нищо в секцията за новини от последните дни.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2018 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2017 1:03 pm
Мнения: 3128
Местоположение: Пред телевизора
От 2-ри Август е новината и явно я има само в печатен вариант, тук я намерих предполагам сканирана.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2464
В някои сайтове пишат, че новата дата за юбилея щяла да бъде 4 септември, но аз лично се чудя дали да не си върна билетите, щото ми писна на кура вече и накрая ако не се играе и Моко лайнолюшънс фалира като нищо може и да не ни върнат парите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2018 9:27 am
Мнения: 102
... и докато у форума се води „екзистенциалната” дискусия „Нужен ли е на Левски десен бек или не”, бай Спас отлага Общо събрание с мотива „неотложни ангажименти”, маркетинг-отделът се занимава със светло пиво, „скаутското звено” привлича Райнов от Берое (след като малко преди това е решил, че Прохазка и Панайотов са ненужни)...
...толкова ли е трудно да се види, че докато „..шерпи бият се с празни раници...” ние не просто изчезваме, а се изпаряваме в пространството!
Тва по-надолу ми се върти в главата от известно време и требва некак да го напиша, че ми стои като некво бреме, Файда от него няма дa има, на всичко отгоре (вероятно) ще е и дълго, ма трябва да се освободя по някакъв начин от него.
Ще почна малко по-отдалеч.
След мача ни с Враца, прочетох някъде, че Ботев реализирали добри приходи възлизащи на „колосалната” сума от 21 000 лева (нема ташак – така пишеше „добри приходи” - дошли от публика къмто 1 200 човека) – което как и да го сметаме, тия пари са май десетневната заплата на Обертан.
И установих, че на Герена два пъти месечно се събират по горе долу толкова човека, от което перо едва му излиза месечната заплата...
Което рано или (малко) по-късно, казано в прав текст, означава сигурен и неизбежен фалит...
Т.е. единствената разлика между нас и отборите в сивата зона на родната футболна лига (би могло да са) няколко приходни пера – спонсорски договори, посещаемост, участие в ЕКТ, положителен баланс между входящи и изходящи трансфери и ДЮШ – без тези неща не може да има функциониращ клуб. Дори у наше село, дето сме се нагледали на всичко.
Работата е там, че всички тези фундаменти (без ЕКТ) са взаимнозвързани.
Разбира се, ако говорим за устойчив модел на развитие, защото тук некой може да опонира, че Лудогорец функционира (в момента), пренебрегвайки някои от тях.
Не се заблуждавайте обаче – бизнеспроектът Лудогорец е бутиков клуб, обвързан основно с участието в ЕКТ – цялата структура на клуба е направена точно в тая насока, а това до момента осмисля съществуването му. Тук се стъпва на много тънък лед.
Провал в ЕКТ, ако продължи повече от една година ще срути всичко. А, ЕКТ са лотария – почти на всеки етап можеш да попаднеш на по-гладен, по-нахъсан и по-добре подготвен отбор, който да те изхвърли от играта (справка-последния кръг на УЕФА).
Искам да кажа, че участието в ЕКТ може/трябва да е бонус, а неучастието да не води до катастрофа (или дори само промяна на модела).
Ще отбележа няколко неща, които според мен са основни и са предмет на дискусия, разбира се.
Това са визия (за бъдещето), стратегия, управление, структура, инфраструктура и маркетинг.
Това е минимумът без който една бизнескомпания не може да съществува! Нямаш ли го, рано или късно си довиждане.
Тук ще маркирам само с по две думи какъв смисъл влагам в тези понятия, а по-нататък ще се опитам да развия какво смятам аз (повтарям, без да твърдя, че това е единствено правилното).
Визията е това, което е валидно за дълъг период от време – какъв клуб искаме да сме – бутиков ( с 11 обертановци в основния състав и по некое нашенче на пейката за цвет), клуб, стъпил на широка основа (тип Динамо Загреб, да речем) или това което сме в момента (ден да мине, друг да дойде – до евентуалното участие в следващите ЕКТ, а после пак наново).
Стратегията е средствата с които ще бъде постигната визията. Да не се бърка с ЦЕЛ от рода на титла, купа и трети кръг в ЕКТ! Ясно е, че щом участваш в даден турнир целта е КУПАТА и нищо по-малко. Друг е въпросът докъде ще ти стигнат силите – точно това е целта на стратегията – да се подсигуриш така, че това да стане реалност.
Управлението означава разпределението на постъпващите финансови средства – работа на президента (а не уреждането на трансфери) – на базата на уточнената визия и стратегия за развитие.
Структурата е начина на функциониране на отделните звена.
А, маркетингът трябва да е насочен основно към повишаване на посещаемостта на мачовете, защото продуктът който един футболен клуб предлага на пазара е футболът. Нови брандове бири и чаршафи с лого се нарича мърчандайзинг.
Излишно е да казвам (по-нататък ще се опитам да обясня по-подробно защо), че всичко това е взаимнозвързано.
Тук мисля да завърша засега. Мислех си (надявах се), че подобни въпроси/дискусии ще са приоритет на Тръста (още повече, че е и акционер), но явно съм се излъгал – имам впечатлението (може и да греша), че вместо генератор на идеи, се е превърнал в някакъв идеен кръжок...
...еле, задава се някакво Общо събрание, белким подсетя някой да постави тея въпроси там...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Като спомена Тръста, номинирам те в инициативата "Торба с боклук", сега си длъжен да обиколиш градинки и паркове и да събереш една торба с боклук. :loser2

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
dogbeer написа:
Като спомена Тръста, номинирам те в инициативата "Торба с боклук", сега си длъжен да обиколиш градинки и паркове и да събереш една торба с боклук. :loser2


:smt005 :smt005 :smt005

Intruder написа:
Мислех си (надявах се), че подобни въпроси/дискусии ще са приоритет на Тръста (още повече, че е и акционер), но явно съм се излъгал – имам впечатлението (може и да греша), че вместо генератор на идеи, се е превърнал в някакъв идеен кръжок...


Не си много далеч от целта. Но внимавай какво приказваш, че ще има сърдене, че се търси отговорност на УС.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2018 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Мда, някои хора тук твърдят, че Спас си вършел работата и няма общо с проблемите на първия отбор :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 17, 2018 3:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15133
Ситуацията е от курац на шнурац. Кур и за Спас мангала.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 17, 2018 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
Защо псувате човека? Какво е виновен?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 17, 2018 4:27 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Чак пък и човек...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com