forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 11:53 am 

Аз пък мисля, че имаше огромна разлика с мача с Вадуц, не само като настроение. Срещу Вадуц до техния гол стандартно си седяхме по-назад, изчаквахме и си разцъквахме. Редовно Обертан поемаше топката на 30-40 метра от вратата и пред него нямаше никой. С други думи изцяло пропиляхме голяма част от първото полувреме. Вчера започнахме със зверска преса от първата минута, което доведе до тотално наше превъзходство. Няма как да го докажем естествено, но си мисля, че ако бяхме започнали така срещу Вадуц, резултатът щеше да е друг. Друго, което ми направи впечатление - в интервюто след мача Симов каза, че изобщо не са тренирали такава преса...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 12:08 pm 

E това и аз го пиша. Пропиляхме първите не само 30мин на втория мач, но и 90мин първия мач щото тръгнахме да "клатим", така както "клатихме" и финала със Славия (а после лош късмет, прокоба а-у глупости). Видя се и в събота, и срещу Вадуц (от 30мин до края), че в този отбор има много потенциал и ненужно изчакваме другия отбор да сгреши. Като натиснем малко повече и грешките отсреща зачестяват и положенията за нас идват едно след друго. Проблемът си го знаем още от пролетта на предния сезон - няма кой да ги реализира, както и че вратарите ни са меко казано несигурни и почти всеки удар във вратата влиза.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 1:09 pm 
Аватар

Едно от нещата, които много ме дразнеха в стила на Роси беше липсата натиск и лежерното темпо, с което играехме в мачовете. Дори срещу най-слабите на Герена не тръгвахме да натискаме и пресираме от самото начало.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 1:41 pm 
Аватар

Мен не ме дразни, стига да си вкарваме положенията и да си вземаме мачовете. Ама ние и това не правехме :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 1:53 pm 
Аватар

Ми не знам, за мен тая работа с пресата изглежда така, защото Сопот са потрес и нямаха идея как да изнесат. С Вадуц просто не им се отразяваше толкова, а и те си стояха отзад и ни чакаха цял мач. И им върза когато трябваше. Впрочем, ако първия мач с Вадуц беше в София, вероятно щяхме да се класираме, колкото и да е смешно...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 1:55 pm 
Аватар

FLAME написа:
Едно от нещата, които много ме дразнеха в стила на Роси беше липсата натиск и лежерното темпо, с което играехме в мачовете. Дори срещу най-слабите на Герена не тръгвахме да натискаме и пресираме от самото начало.

+1

Това беше много видно и наистина дразнещо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 2:03 pm 
Аватар

И ако всеки мач излизаш и пресираш от началото, колко подред ще си на високо ниво? 5-6-7, ама първенството и дълго.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 2:05 pm 

Wildkid написа:
Ми не знам, за мен тая работа с пресата изглежда така, защото Сопот са потрес и нямаха идея как да изнесат. С Вадуц просто не им се отразяваше толкова, а и те си стояха отзад и ни чакаха цял мач. И им върза когато трябваше. Впрочем, ако първия мач с Вадуц беше в София, вероятно щяхме да се класираме, колкото и да е смешно...

Е как не им се отразяваше, имаше периоди в които пресирахме (след като вече ни бяха повели и след това след изравняването) и те изобщо не знаеха как да изнесат, главно ритаха в тъч. Преди това не се и опитвахме да пресираме по такъв начин, така че нямаше какво да се отрази. А това дето Вадуц били по-грамотни и можели по-добре да изнасят от Ботев не знам откъде дойде като идея, ама е абсурдно.

Дерипаска написа:
И ако всеки мач излизаш и пресираш от началото, колко подред ще си на високо ниво? 5-6-7, ама първенството и дълго.

Ми не знам за всеки мач, но когато гониш задължителна победа с разлика срещу втородивизионен отбор, нямаш алтернатива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 2:48 pm 
Аватар

Характерно за Делио беше да не пресираме и да чакаме в нашата половина. Това си личеше най-вече на "Герена" и, когато другият отбор характерно изпадаше в глуха защита ставаше алеле майко, защото нямаше как да правим контри и нашите нямаха идея как да вкарат.

Много е важно как ще се представяме навън в мачовете с идиотите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 2:54 pm 
Аватар

Последните две мнения са идеални за тоалетна.
Искам да ми посочите отбор който може да пресира 90 минути.
Също така искам да ми кажете как стана втория гол на реванша за купата с/у тирето. Имаше ли преса с човек по-малко дълбоко в половината на “отлично” подготвените микренци?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 3:56 pm 
Аватар

Що трябва да пресираш 90 минути? Пресираш до 3:0, после си правиш пиниз на душата, както казваше треньорът ми по футбол :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:12 pm 

New Order написа:
Също така искам да ми кажете как стана втория гол на реванша за купата с/у тирето. Имаше ли преса с човек по-малко дълбоко в половината на “отлично” подготвените микренци?

Всеки добър отбор може да пресира 90 мин , и там си има тънкости,опит и т.н , не става само да бягаш като муха без глава и да изплезиш език 60 мин. симулирайки преса.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:17 pm 
Аватар

Първото, което е, има 3 вида преса. Висока, средна и ниска. Ние не ползвахме нито една от трите вида :lol: Треньорът ни живееше в 1950 година. Подготовката беше най-аматьорската, която сме имали някога. Резултатите ни бяха срамни повечето време на фона на бюджета. Съблекалнята изпусната. Щабът пълен с аматьори. Капитанът най-големият смешник в последните 10 години.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:19 pm 
Аватар

Ти Митов ли искаш бе ? На Жадното подготовката по-добра ли беше ? Сериозно питам :bigok.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:20 pm 
Аватар

Не съм експерт на световно ниво, но защо да ни е била смешна подготовката, като в края на миналия полусезон , бяхме най- добре физически в сравнение с останалите отбори и дълго време нямахме контузени играчи :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:22 pm 

New Order написа:

Не знам кой тука коментира реванша за купата срещу тирето. Сигурно можеш да ми дадеш и някой пример от мач срещу Дунав през декември, може и тогава да сме пресирали в 64-та минута.

Говорим за мач срещу втородивизионен отбор, в който трябва задължително да спечелим с разлика. Мач на Герена, макар и не пред пълен стадион, все пак с немалко публика. Всеки голям отбор знае, че в такъв мач като скочиш здраво на малкия отбор в началото, като се ентусиазира и публиката, ония се насмитат и става доста по-вероятно да пуснат гол или два и да ти се отвори мача. Обратно, като ги изчакваш 20-30 минути те се успокояват, виждат че нещата не са толкова черни и им става по-лесно. Това обаче Роси явно не го знае и е обяснимо, щото Салернитана, Комо и Лече обикновено са от другата страна и за тях стратегията е да клатят мача колкото се може по-дълго. И никой не говори за пресиране 90 минути, пресиране като от мача с Ботев в първите 25 минути, можеше да се окаже съвсем достатъчно да ги отстраним.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:22 pm 
Аватар

Не знам каква е била, не съм присъствал. Но със сигурност не ги уби от бягане, както им се искаше на всички тука. Да ги мачка Делио Роси, както пребил еди кого си, да треперят от страх от него, да ги скъса, пръсне и еди кой си Лимоне да бил еди какъв си мъжкар :ohmygod2 И сега даже ги е срам от клуба да пуснат инфо за контузиите на Тиам и Нашименто. На Буш контузията с адукторите е толкова показателна за това колко аматьорска Подготовка става на въпрос, че няма накъде повече

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:24 pm 
Аватар

Конкретно Вадуц и в двата мача когато ги понатиснехме им отнемахме лесно топката, защото се паникьосваха. И си мисля, че ако бяхме подходили малко по-агресивно, днес щяхме да си говорим за евентуалния съперник в трети кръг, а не някакви тъпотии.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:25 pm 
Аватар

Естествено. Пак казвам - второто полувреме на мача с Вадуц Обертан искаше да ги пресира, другите не смееха и стояха назад, защото Роси така искаше. Добрите футболисти от малки са научени да пресират и не е нужно Симов да им казва. Естествено, ако пресираш добър отбор на хаус, както правехме с Ботев, отиваш на тройка. Ама срещу тая сбирщина от играчи на Ботев се получаваше. Както ще се получава и срещу всеки отбор в А група, с изключение на 2 (Тирето и Берое ги броя за 1 отбор общо, и Лудогорец още 1).

niki92 написа:
Не съм експерт на световно ниво, но защо да ни е била смешна подготовката, като в края на миналия полусезон , бяхме най- добре физически в сравнение с останалите отбори и дълго време нямахме контузени играчи :roll:

В индивидуалните спортове така се подготвят. Натрупват за 2-3 месеца за 1 събитие и после 2-3 месеца са леж. Ние натегнахме зимата, ама най-най-най-най логичното нещо беше, като натегнем и лятото, да се случи тоя потоп с контузии. Пак ви казвам - щом аз с най-елементарни познания и квалификации по физическа подготовка и 3 книги на кръст ги знам тия неща, правете си вие сметка :smt006

Последна промяна АЕ СИНИТЕ БААААААА на Пон Юли 23, 2018 4:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:27 pm 
Аватар

А реално Тиам и Нашименто с разтежения ли са ? Това с адукторите на Буш е доста неприятно, защото може дълго време да го мъчи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:30 pm 
Аватар

Не знам с какво са. Предполагам Тиам е с разкъсан мускул от претоварване (примерно на загрявката на по-рязко движение е поддал), ако не му е пак в коляното контузията (което е по-малко вероятно, не вярвам да го пуснат с проблеми в коляното да тича като луд). За Нашименто си нямам идея.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:31 pm 

Гледам си аз интервюто на Илийката иии.. :smt031

Прикачени файлове:
7cba9b053960198b6313b731e1fadf56.jpg
7cba9b053960198b6313b731e1fadf56.jpg [ 376.19 KiB | Прегледано 992 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:32 pm 
Аватар

За Тиам четох някъде, че се бил контузил при някакъв шут по топката.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 4:33 pm 
Аватар

Да, именно. Точно за такъв вид контузия говоря от претоварване. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 5:42 pm 
Аватар

New Order написа:

Като почнете с тия оценки най се дразня. Кое било за тоалетната и кое не. Не си играл организиран футбол просто. Няма как да ме разбереш. Евала на БААА, че опита да ти обясни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 5:55 pm 
Аватар

А тези, дето сте играли организиран футбол защо не сте се реализирали и да ви гледаме сега как ритате в бирой или пирин, че да има някаква, дори и микрЕскопична тежест в тия мнения? :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 6:40 pm 
Аватар

guga написа:
Гледам си аз интервюто на Илийката иии.. :smt031
Хахаха, след Кокала и Г. Тодоров се е изгаврил с боталиците :bigok

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 7:17 pm 
Аватар

Цецко, познаваме ли се за да знаеш дали и какво сме играли организирано?
Изчакай да видим дали новината за буки ще стане реалност, пък може да ти просветне за някои работи.
А оня ошашавен фен на кокошкити да прочете твоят пост 6-7 поста над неговия. Може би ще разбере какво съм написал, а не само да цитира и прави съчинения по картинка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 7:41 pm 

Много добре го прочетох. Говори за отбори, които се затварят в тяхната половина, а ние седим и ги чакаме за контри. На което ти даваш пример с мач срещу един от двата отбора, които ни атакуват а не се затварят, при това в момент, в който им трябват голове. Съчинения по картинка, знам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2018 7:51 pm 
Аватар

Тука всичко живо е играло организиран футбол да го еба :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]