forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13541
ivo_gg написа:
Томислав припозна :bigok

Кур за тоя плешив педерас,деба балъка смачкан.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
На Аллахата естествено Левски му е в устата, дееба и плондира шибан. :smt005 :smt005 Велик комплекс, копеле. :strkstrk Една картинка с петолъчка не променя факта, че сте Литекс. :mikre-fun :mikre-fun

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Аз ви казах, че щом Боко е замесен в схемата няма да имат ядове. Нямаше логика да има подаряват базите, да им замитат лайната под килима и да им сформират нова лига, а накрая да не им дадат петолъчката. Така или иначе тая картинка не променя факта, че са Литекс. Само се спасиха от циркове и ни спестиха бая забавен театър ама карай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 6:03 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Ще дойде Видовден за тия схеми и далавери спокойно :wink: Както и за Лудогорец също :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 6:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Живко написа:
Аз ви казах, че щом Боко е замесен в схемата няма да имат ядове. Нямаше логика да има подаряват базите, да им замитат лайната под килима и да им сформират нова лига, а накрая да не им дадат петолъчката. Така или иначе тая картинка не променя факта, че са Литекс. Само се спасиха от циркове и ни спестиха бая забавен театър ама карай.

факта, че са Литекс...вярата неглижира фактите , припознаването зависи само от тях и отдавна се случи ,не виждам изобщо за какво се хабите


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
garry.rodriguez написа:
Ще дойде Видовден за тия схеми и далавери спокойно :wink: Както и за Лудогорец също :wink:


Бе той е заидвал вече от незнам ти колко време. И за лудатасарай и тирето. И все не идва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Не се впрягайте, пичове, малък цирк ли ни предоставиха последните 3 дни тия жалкари? :mikre-fun

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
На мен специално си ми запълниха скуката, дължаща се на липса на мачове. Нито са станали по-малко литекс, нито чурка е възкръснала. Сега предстои да ни забавлява Неможката в събота, а след това насочваме погледите си към Разград :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2018 9:27 am
Мнения: 102
Айде стига вече сте се излагали!
Не е нужно придобиването на петолъчката, тук да става повод за лични трагедии и всеобща покруса.
Какво се случва в къщичката за пиленца - дали литекс е цеца или цеца е литекс - е нещо, което дълбоко не би трябвало да интересува Форум Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10310
Цитат:
Сектор Б се забавлява
2 часа ·
Само че, драги ми господа, има и няколко милиона българи, които не са балъци.
Как точно онзи ден държавата реши да поръча 341 полицейски автомобила от компанията на Гриша Ганчев "Литекс Моторс"? Всеки един вариращ между 28-30 хил. лева?
Защото нас не ни интересува какви обещания е хвърлил джуджето, но с държавни пари (и то не държавни, защото мвр е бюджетно министерство и се храни благодарение на данъкоплатците, т. е. наши пари), да се плащат чужди дългове на умрели отбори, а после да се обяснява кой отбор на коя власт бил. Може в Ловеч на бабите да го разправяте това. :)
Ходете се молете за още държавни поръчки, защото имате бая дългове за погасяване. So sad.
ВЕЧНО ГАВРЕНИ ЩЕ СТЕ, ПОМИИ ОТ СЕКТОР Г!
Изображение

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 8:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Intruder написа:
Айде стига вече сте се излагали!
Не е нужно придобиването на петолъчката, тук да става повод за лични трагедии и всеобща покруса.
Какво се случва в къщичката за пиленца - дали литекс е цеца или цеца е литекс - е нещо, което дълбоко не би трябвало да интересува Форум Левски.
Трябва да интересува всеки,който не смята за нормално да се създават първенства само да може някакъв отбор да участва в него или пък прави всичко възможно да не плащат задължения. :smt006
Цялото това унижение,което сами си причиниха си има цена,която ако техният вожд джуде беше платил още 2015-та щяха а избегнат позора и срама.Той обаче не искаше да плаща,както не искаше да плаща и емблемата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Майкъла нещо е против онаследяването :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 9:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Това платежно дето се размята по сайтовете е тотална щета. Съвсем за балъци ни взимат, все едно платежно нареждане на ПИБ не сме виждали през живота си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Интересно е г-н "Забравена чешма ми стопи захарта" каква ли врътка е измислил този път.
Ако толкова искаше да плаща - щеше да го е направил още 2016-та! :wink:
Тогава не плати и сега не го е направил - това го знаят и малките деца.
Платежното принципно смърди, но е все тая, след като идеята е просто да има там някакъв документ и да изглежда що годе ок.

Не сте прави, че не трябва да се занимаваме с това.
Все едно да не трябва да се занимаваме с държавата и кражбите в особено големи размери които се случват в нея.
Точно обратното! Винаги сме били от другата страна на нещата и никога не сме се примирявали с шумкарските им изпълнения!
Това не е сделка само за едни лоботомирани фенчета на комунистическо отроче, а е кражба от българския народ. От мен, от теб....от нас!
Парите които чурката дължене на държавата са наши! На всички ни! Парите с които са закупени тези джипове от джуджака пак са наши!

Въпросите са много, а отговорите малко, но примирението с несправедливостта не е решение, колкото и наивно да звучи. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Платената емблема по какъв начин ги прави по-малко Литекс?
Докато помним как се отрекоха от отбора си, как припознаха чуждия, как се създаде изцяло нов формат на първенството, който да гарантира участието на този новосформиран цирк, докато ние не преставаме да им го напомняме непрекъснато по всяко време и под всякаква форма, то тогава няма как оранжевото да стане червено... Сега прочетох и статията на Александров в гонг, която искренно ме развесели... Моралът и достойнството са ценности, до които те нямат шанс дори да се докоснат.

Платена, неплатена емблема - все едно, клеймото на припознавачи, които те самите без ничия помощ си лепнаха винаги ще ги характеризира и преследва.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2018 9:27 am
Мнения: 102
Вижте приятели, нека да обясня нещо, ако щете го приемете, ако щете не. Това си е мое мнение.
Клубът е като човека - ражда се, развива се, учи се, работи, прави грешки, прави глупости, после пък направи нещо от което да се гордее и после пак стъпи накриво. Неизбежно е.
Ние, като клуб, в историята си имаме всичко от това. И добро и лошо. Нас са ни преименували, сливали, разформировали...
Кой ще си сложи ръката на сърцето и ще каже, че нас никога, ама никога не са ни подпирали съдии? Кой ще каже, че никога, ама никога не сме се радвали на някакъв властови комфорт? Сериозно ли?!
Можете ли да изтриете, някой момент от живота си? Не може разбира се, а и не трябва. Това е част от вас.
Казвам това за да обясня, защо ние НЕ сме морална инстанция. Морална инстанция е Бог. Всичко извън Бог е грешно по презумпция. Точно поради тая причина, нема как да соча някого с пръст.
Нека не бъркаме теологията с футбола!
Защо тогава обичаме Левски?
По същата причина по която обичаме родителите си и страната си - не щото са некакви велики или страната ни е най-яката, а защото са НАШИТЕ.
Същото е и с отбора. Това е НАШИЯ отбор.
Аз знам, че Реал Мадрид има повече европейски купи, отколкото Левски национални, ма не ми дреме.
Защото Левски е моят отбор.
Този клуб е запазил облика си през годините, благодарение на публиката си. Аз съм убеден в уникалността на титлата левскар.
Левскарската публика е по правило интелигентна, винаги горда, често надменна, понякога арогантна, но никога дребнава.
Носете с чест и достойнство титлата Левскар и заебете Гриша, Боко и кой платил и отде взел парите. Майната им
Ние сме Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
Браво! :levski

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Вие сте луди, ако мислите, че ГГ наистина е платил 8 милиона за тая емблема :smt006 . То бюджетът им не е толкова, бе :lol: Той, ако беше решил да извади 8 млн за чорбата, щеше да купи ебем ти футболистите за тия пари, пет пъти да бяха станали шампиони досега.

Пак се завъртя позната схема "тука е така" и вероятно някакви пари се завъртяха от едно място, та да дойдат пак на същото, все едно малко сме ги гледали тия циркове :wink: .

И емблемата не променя, че са нов отбор, който няма нищо общо с чорбата и няма и да има. Утре, ако си купя на търга принтера от офиса им, аз Дучето ли ще стана? :?

Това, че направиха цяло ново първенство само за да влязат в А група променя ли се от факта, че взе Гришата емблемата? Че закриха нарочно чорбата и незаконно и отнеха стадиона, за да го дадат на тирето? Това, че чорбата си съществуваше и си се готвеше за В група, когато тирето вече съществуваше и си се беше настанило в Гриша лига?

И не бъдете много високомерни и едва ли не нас не ни интересуват тия неща, защото точно от това високомерие на левскарската агитка в един момент черното стана бяло и се оказа че чорбата били наследници на АС-23 :ohmygod2 и че Левски бил отбора на комунистите. Наш дълг е да не ги оставяме да пробутат и лъжата, че литекс станало изведнъж чорба, а на А група с и било време да се реформира. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2018 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Момент, момент... Не знам по каква линия намесихме Господ, теологията, вярата? Никъде никой не твърди, че през всичките тези 104 години история отборът не е имал симпатизанти сред представителите на властта... Със сигурност не смятам обаче, че сме се радвали на някакъв комфорт, благодарение на тези симпатизанти – при кое от всичките преименувания, сливания, отнемане на стадиони, отнемане на играчи и пр. сме усетили този комфорт? Кое ни е било предоставено даром? Мога да се съглася само с това, че тези хора може да са спомогнали отборът ни да не бъде унищожен напълно и да продължи да съществува. Но от какви облаги сме се ползвали, трудно ми е да се сетя?

Като вярващ човек съм далеч от мисълта да раздавам присъди. Назоваването на очевидното престъпление нещо грешно ли е обаче? Нима несъгласието с него е нещо грешно? Защо да се чувствам виновна за това, че се обявявам против лъжата, кражбата, измамата?

Мога без колебание да заявя, че поставени в същата ситуация, в която бяха и припознавачите - докрай с отбора ако ще и от аматьорската лига или закриване, сливане плюс припознаване, всички Левскари около мен - приятели, познати, щяха да изберат докрай с отбора. Твърдя го категорично.

Моралът не е категория, която търпи много тълкувания.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 8:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 6:45 pm
Мнения: 1874
Естествено, че пробутаха схема. Очевидно и платежното е някакво скалъпено. Ако щяха да плащат можеше да оздравяват старото дружество.
Припознавачите са си боклуци и е ясно, че и да не е това ще си измислят още по-нов отбор и ще мелят същите глупости.
Дразнещото е обаче цялото нагаласено представяне по медиите за приемство, придобиване на историята, морал и т.н, - колко е удобно да питаш кюстендилеца дали това приемник, като че е някаква институция. Незнам колко платени драскачи със статии излязоха за морала и приемственоста за по малко от час.
Ето това е показателно за състоянието на нещата в тази територия.
Истината се подменя - престъпленията и схемите се представят за "морал".
Общо взето неща, които са ясни на всеки нормален човек....ама карай.
Когато критериите за морал са ни такива няма какво добро да очакваме.
Това е.

_________________
I woke up this morning, I got myself a beer
The future is uncertain, and the end is always near.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пак не разбирам какво не ви кефи на платежното....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 6:45 pm
Мнения: 1874
Седем милиона се превеждат - няма валута и сумата изписана словом

_________________
I woke up this morning, I got myself a beer
The future is uncertain, and the end is always near.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Платежното наистина е леко скандално, но не бих се фокусирал върху това. Не очаквам да няма превод, а това може да се потвърди днес от баба Дора

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23214
Местоположение: Палма де Мостьорка
Не пречи да ги няма...
По-интересно е откъде идват тия пари и както някой написа - май се връщат там откъдето са дошли. Брм брм мейд ин чайна

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 6:45 pm
Мнения: 1874
Не пречи, но аз ако превеждах толкова пари бих бил малко по прецизен, още повече ако целта е после да го развяваш из медиите. Показателно е колко е читава и тази работа. Но както казах такива са ни стандартите.

_________________
I woke up this morning, I got myself a beer
The future is uncertain, and the end is always near.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 9:59 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Това бе сделката с Борисов , дават им стадиона и връщат в А-група при условие,че си платят дълговете към държавата.Отделно от ден първи на техните фенове им се набива в главата,че това е техния отбор и всички схеми се правят за да не се платят едни пари , "незаслужени" дългове към фирми на титани и прочие...благодетелят им спечели купа ,държи ги в борбата за титла та припознаха отдавна . БФС,УЕФА,ФИФА не им дреме ,законно ли е, морално ли е , кой да ти каже. Не съм се отрекъл от Левски когато ВИС-2 ни бяха спонсори , собственик ни бе мафиот изгонен от България или в управата бе пълно с нищожества като Георги Марков - Николай . Същия Борисов се хвалеше , че ни намира спонсори и спасява от фалит... търпим една прослойка да ни управлява , ще си носим и последствията .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
поредната шумкарска/парителствена манипулация ..
цеко минев прехвърля от един джоб в друг и селския литекс вече е автентична чурка

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2018 9:27 am
Мнения: 102
Добре, да предположим, че вече не са литекс, да предположим, че им признаят трите полуфинала и незнамколкототам шампионски титли.
С какво всичко това ми помага или пречи, с какво осмисля или обезсмисля дните ми?
Гавра, ирония, ташак - разбира се. Ама, а стига с тоя патетичен тон!
За престъпленията си има прокуратура, а за морала - църква. Ние не сме нито едно от двете.
Писали там някакви писачи за морал и приемственост. Смешна работа. Ми нали точно това обяснявам - не слизайте на това ниво.
И сега, на въпроса (с риск да бъда обявен за еретик) - литекс цесека ли е?
Да, от вчера вече е!
Тоя клуб така е бил създаден - той е взел отборът на Септември (по средата на първенството) и се е наместил на игрището на АС-23 в Борисовата градина.
Познато ли ви е?
На този клуб това му е генетично заложено.
Затова Цесека не е кауза, а цел. Купи, полуфинали - това осмисля битието им. Затова, публиката им припозна, макар че и самите те си бяха наясно кой кой е. Именно същността им на чорбари ги накара да го направят. Така са създадени и така са научени.
Това е философията, това е същността на идеята цесека. Ако искат да се срамуват, ако искат да се гордеят.
Това мен не ме бърка!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Ако ти се изпикая в хола, понеже такава ми е същността бърка ли те ? :smt006

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2018 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 6:45 pm
Мнения: 1874
Въпроса по същество не е дали като купиш картинка ставаш "автентичен".
Частно дружество което е (e било) с името централен клуб на армията е или ново което си го пришива под някаква форма е безсмислица само по себе си.
Пак казвам ако не беше литекс друг отбор щяха да си припознаят. За да мразиш Левски може да си измисляш колкото искаш цесеката и легенди.
Истинския проблем е, че една такава банка за схеми си замина. Тази я спасяваха няколко пъти.
Иначе еди-си коя България ликува.
Всичко е точно

_________________
I woke up this morning, I got myself a beer
The future is uncertain, and the end is always near.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com