forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
Резаче, с тия ляво наклонности ще ти отива длъжност в БХК. :strkstrk :strkstrk Естествено, че пожелавам националния отбор да се провали. Докато е това БФС на власт винаги ще го пожелавам. :smt006

За мен има само един отбор в България и няма как да пожелая успех на каквото и да било друго. Левски трябва да върви нагоре, всичко друго трябва да върви надолу. Това е. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Баааааа аз си пожелавам Безполов да иде в гората и тогава цял ден да чета постове на блумастера :smt007

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Ще бъдат замоглаваяни. :loser2

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
То ни е форумната Майка Тереза.

Make peace, not football. :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6914
Местоположение: София
Какъв е тоя безполов бре, кво ни занимава с него тоя пич, да не е объркал форума на тире.ком :ohmygod2

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:13 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
blue_master написа:
Разбираемо е за теб да е идиотско, доколкото си спомням, ти беше този, който кълнеше и пожелаваше всичко най-лошо на националният ни отбор. Ти си антибългарин, разбирам напълно омразата и комплексите ти. Сигурно и в Шотландия се срамуваш да се наречеш българин. Ти и затова си сам като скот там...

Ти като си толкова голям патриот,толкова ли е трудно да се проумееш,че всяка една шибана победа на този така наречен "национален отбор" легитимира цялата сган,която го управлява.

Кур за всеки и всичко,което не е Левски или не е свързано с Левски :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Логиката да не подкрепяш националният отбор на България, заради Перуката, е толкова малоумна, колкото и да желаеш всичко най-лошо на България, защото министър-председател е Бойко Борисов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:22 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
С разликата,че БФС не се управлява от Перуката,а от Гриша Ганчев и Кирил Домусчиев. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Ако ще да се управлява от тристранен съвет състоящ се от Венци Свинята, Киро Гела и Джуджето, винаги и безусловно ще подкрепям националният ни отбор. Не ме интересува кой играе в него, кой го ръководи или кой му е треньор.

Най-долното от всичко е колко са лицермерни много от пишещите в момента. При първият проблясък на националният ни отбор, някак си се забравя Перуката, Джуджето, Гела и останалите и някак си започва да се пълни националният стадион и съответно Сектор "Б". Започват да се стискат палци, започват да се правят сметки и прочие.

Представям си, как играем финален бараж със Сърбия в оня измислен турнир на нациите и в 90 минута получаваме дузпа, която се дава на Десподов. Интересно, дали пак ще има клетви за пропуск, счупен крак или torn acl.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6444
Местоположение: Х Х Х
Като изпусне гаранция ще има. :bigok

П.С. Torn ACL за тоя чорбар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Кур за тоя паляк Десподов. Кур и за Барби, Марто Петров и Кюрда.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
За космонавта и припознавачите не пишат толкова много, колкото се изписа в тоя форум ... от все сърце му пожелавам да умре ... по възможност днес :rip

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Пет Яну 11, 2019 5:32 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Колко хубаво беше когато мастърс беше бамнат.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Време е. Аз съм на тапаталк и ще оставя некой с Комп да е ревне половината форум.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
тоя ненормален тип му намазах ските. Ей, Богу, не правете опити да го връщате повече. НИКОГА в 14 годишната ми практика в тоя форум не съм псувал колкото и да ми е бил противен някой. А този от вчера е тука и задава нови стандарти. Чао, няма да липсваш.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:32 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Кур за Десподов,ега умре.Ама преди да умре да направи деца на мастъра и тогава да си иде.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
:smt007

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Аз пък съм съгласен с Мастъра. Също гледам националите и се кефя като бият. Не желая смърт на Десподов, даже се надявам да успее, друг е въпросът дали ще може.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6914
Местоположение: София
Националния немат ли си форум да си пишат колкото искат там на воля за безполовци, барбита и т.н

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1631
Мен за 3 емотикона ме бамнаха :smt017 ,а тоя чорбар псува и желае просперитет на урода и .......... :ohmygod2

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Смърт чрез най-мъчителната смърт за всяко прасе, чорбар и ритнитопковец, който не е уважавал футболен клуб "Левски". Да си счупи краката докато се бръсне тоя лайномет селски, всичките прасета на мезета и в сибир :!: :!: :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
0 tolerance написа:
тоя ненормален тип му намазах ските. Ей, Богу, не правете опити да го връщате повече. НИКОГА в 14 годишната ми практика в тоя форум не съм псувал колкото и да ми е бил противен някой. А този от вчера е тука и задава нови стандарти. Чао, няма да липсваш.


Не се притеснявай за мен, аз с бан или не, без това влизам 2 пъти в месеца. Аз да съм ви проблема. Като се изредите всички да напсувате резачето, за малко по-различното мнение, сигурно ставате големи мъже. Може би, трябва да съм някой с наведена главица и да пиша само мнения съответстващи на критериите на "интелектуалци" като New Order, O tolerance, Niki4 и други "капацитети", ама няма да бъда аз, така, че няма как да стане. По добре мразен и плют със собствено мнение, пък макар и не възприето от мнозинството, отколкото подлога на някой.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз се радвам, когато националния отбор бие, и искам да бие, въпреки че вече отдавна не предизвикват у мен никаква сериозна тръпка, защото просто това е екстраполация на урода, който управлява футбола ни. Националния отбор е отражение на пияната перука, нашмъркания кабриолет, разплутия корем, гнусното жоже и зализаната мастия. Затова, нормално, няма как да предизвиква особени емоции. Да, хубаво е като бият и ще се радвам да се класират някъде, но дотам. Рядко гледам мачове, а да отида не ми се е случвало от мача с Хърватия, дето бихме на Васил Левски и се класирахме за последен път на Европейско, и скоро няма да ми се случи да ида, ако ще да ме закарат от нас до седалката на стадиона, да има набор уискита, ядене 3 звезди Мишлен и 10 коври да ми прислужват. Това го постигнаха с трайното и неуморно закриване на футбола у нас, хилядите свинщини и простотии, които направиха.

Не виждам как това има някаква реална връзка с това, че Космонавата е, за мен, надценен играч, и извън БГ ще е посредствен. Не му го желая, щото ми е все едно за тоя паляк. Колкото по-малко му виждам скапаата мутра, толкова по-добре.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
martata1 написа:
Мен за 3 емотикона ме бамнаха :smt017 ,а тоя чорбар псува и желае просперитет на урода и .......... :ohmygod2


Защо гледаш само едната страна на монетата, бе имбецил ? Аз ли пръв напсувах, оня нещастник на чорбар ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Мастърче, не е нужно да се мериш с ентелегенцията у форона. Достатъчно е да не псуваш. Все пак общуваш с хора, козоебецо.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Ама ти си чорбар, бе. Немаше те никакъв и от веднъж изникна тук, да четеш и да се забавляваш и не знам какво те бавят още... И да ти два пъти вече псуваш друг потребител.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Макарон, ясно е, че ползва прокси тоя тарикат, резни го как си требва.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
@New Order

Ако, това е интелигенцията, не мерси, не искам, да се меря с нея. А ти е хубаво, ако имаш претенции, че си интелектуалец, да се научиш, да мериш нещата с обективност, а не произволно и по симпатии. Ако имаш малко повече интелектуален потенциал, щеше да разбереш преркасно, че мастърчето, никога, ама никога не тръгва с обидите първи. И е хубаво да правиш забележки на тия, които ги започват подобни скандали, а не да почнеш с мастърчето, само защото ти е "любимец".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
@блумастЕр
Нищо лично нямам към теб, но ме дразни факта, който вече е факт понеже го наблюдавам от доста време това ти действие. Ти обичаш да хвърлиш някакво "собствено" мнение и знаеки, че ще ти скочат 2-3-5-10 човека (колкото повече, толкова по-добре за теб и стратегията ти) и започваш да се изкарваш адската жертва.

Дай си доводите и си защитавай тезата. Когато ги изчерпаш - вече си казал каквото си имал и млъкваш по темата. Обаче на теб ти доставя удоволствие да си жертва.

Вярно, че хора всякакви, но когато го правиш постоянно и в 99% от случаите правиш само това, няма как да не дразниш.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Яну 11, 2019 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Мастърче, ако още веднъж изпсуваш по някого, независимо кой и независимо по каква причина, лично ще те банна. Не ми дреме каква ти е позицията и ми е през кура какъв си, честно казано. Подкрепяй си когото искаш, ако искаш, ако искаш ходи и Десподов да изпратиш на летището, да го посрещнеш, пожелай му да стане най-великия, все ми е тая. Но всеки втори пост ти е директна псувня. Не ме интересува дали те провокират, дали си изнервен, дали е честно или каквото и да било. Ако видя още една псувня в твой пост по адрес на човек от форума, дори тоя човек да е лично Дърпатов със собственото си име :bigok - ще изгърмиш.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com