forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 7:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 4:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 10:08 pm
Мнения: 4444
Местоположение: Таковата
Да да, седи гледай кво става в сбъсъка за Туркия

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 8:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23493
Местоположение: Палма де Мостьорка
Не се ли бяха разбрали за миналото първенство да стават шампиони, резаните втори. Оранжевите ги изхвърлят от евротурнирите, обаче нали са шампеони и лоботомираните се кефят, а гела си цъка шл. Сега друга ли е схемата?

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 8:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Според мен е редено Бистрица да играе в Европа - вече взеха повече точки от миналия сезон. :smt007

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 8:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5177
Местоположение: нЕма
gosh написа:
Не се ли бяха разбрали за миналото първенство да стават шампиони, резаните втори. Оранжевите ги изхвърлят от евротурнирите, обаче нали са шампеони и лоботомираните се кефят, а гела си цъка шл. Сега друга ли е схемата?



Бяха се разбрали, но съм сигурен че Гелата и жужето четат форона и като са видяли, че конспираторите са ги разкрили са развалили работите :bigok :smt006

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 8:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23493
Местоположение: Палма де Мостьорка
Казвайте тогава колко е капарото и да почваме да събираме за следващия сезон :smt047
Ама ако се разкиснат нещата, бобката връща ли пари? Хахаха

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 9:54 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30175
Бобката кръв повръща, но пари не връща

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44293
Местоположение: София
spurs написа:
Panzerfaust написа:
Adepta написа:
Коя ли поръчка са му дали и на този :lol:
Когато за 9 години се сменят 15 треньора и 200 футболиста и резултата е един и същи, значи причината трябва да се търси извън спортно-техническата част.

Това е механистично обобщение от типа на: "кравата и кухненската маса имат крака, следователно кухненската маса е крава".
Първо, с ръководството нещата не са толкова еднозначни. Те управляха по различно време, с различна мотивация, с различен потенциал и т.н. Твърдя доста отговорно, че Батков например милееше за клуба. Да, беше малоумник и направи поредица от грешни решения, но милееше за клуба и не го приемаше просто като досадно задължение. Накрая вече наистина просто нямаше пари и нещата бяха ясни. Триумвиратът е ясно, че беше параван, сложен от Боко, за да го има изобщо клуба. То в този момент и самото оцеляване си е постижение, защото видяхме какво стана с едни други. Спас Русев е ясно, че е парашутист, той първо изобщо не е спортен човек и второ е ясно, че придобива клуба като притурка към сделка. Не може да му се отрече, че опита някои принципно правилни ходове, но засега не му се получава. Въпросът е кога ще му писне и дали може да му писне. В смисъл дали притежанието на "Виваком" включва опция да му писне.
За треньорите - 15-те треньора далеч нямаха едни и същи резултати, а които имаха, имаха и различни причини за тях - някои се провалиха откровено (Достанич, Топузаков, Мурсия, Гонзо, Митов), някои феновете решиха, че се провалиха (Илиан Илиев например), някои имаха потенциал, но станаха жертви на вътрешни интриги и нестабилна обстановка и нямаха време да развият идеите си (Николай Костов и Славиша Йоканович). За други не мога да кажа, че се провалиха - Стойчо Стоев се справи прилично, при Ясен Петров се игра страхотен футбол и само малшанс попречи да се излезе от групите на ЛЕ, за Люпко е ясно, че и курът му разбира от футбол.
Делио Роси не мога да го квалифицирам като нищо друго, освен откровен провал. И причината за този провал не са неплатените заплати преди два месеца. Знам, че някои хора чакат само първата издънка на Стоянович, за да го емнат и да почнат да дуднат, че Спас Русев, Ердоган, извънземните и Костов са виновни за провала на "Дуче", но помнете ми думата - новият Славиша ще се справи доста по-добре от арогантния стар жабар.


Абсолютно точно мнение, напълно съм съгласен :smt023


С всичко съм съгласен, освен със заключението, че църквата на Роси ще емва Славшиата. Според мен ще го емнат същите татари, дето от третия мач опяваха за Нулио и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Потенциално цитирам ДипломатО. :pastor Бай Ганьо го е награбил още на първия хикс, а октомври като падне в Разград, ще бъде поискан Кокала, щото е левскарче.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Да, може би това с емването не е съвсем точно. Със сигурност сектата иска Славиша да успее и едва ли ще го емне. При всички случаи обаче ще използва всеки дори и малък провал за оправдаване на дядото. Виж че и сега във всяка тема с повод и без повод сектата споменава италианското менте с тежка и безсмислена ирония :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44293
Местоположение: София
Всъщност иронията е точно с татарите, дето емват всеки и не чакат. Искат на третия мач да сме минимум равностойни на Лудогорец.
Църквата на Роси, в основите си, е църква на търпението. Нема значение кой е треньор, трябва да остане 1 година. Просто ни е писнало да се сменят през 3 месеца.
Може и да е грешка, ма другото го гледаме 10 години дееба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:35 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Ми поне тука във форума аз не знам да има такива. Това с Лудогорец постоянно го повтаряте, а аз не съм видял нито едно мнение, че ментето е виновно защото не е изпреварило Лудогорец, още по-малко пък след третия мач. Искаме обаче след една година и две подготовки да има прогрес и да отстраняваме лихтенщайнски отбори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26604
Местоположение: София
Ментето беше емнат, защото не можеше да бие Бистрица, Славия и Вадуц , за Лудогорец и дума не е ставало.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Дипломате,той стоя една година.И кво постигна-нищо.
Бараж ,загубен финал с дузпи и отпадане в първи кръг имаше и при Жадното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Предният не успя, сегашният може и да успее. А може и да му дадете кредит на доверие повече от 2 мача, колкото давате обичайно.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Аз съм от църквата на Левски. Тази църква иска професионална работа и посвещаване на управляващите, а не замазване на очите. А професионална работа от мениджърския състав досега не съм видял.
Иначе дали ще е Делио/СС или някой друг няма значение - щом играч звъни на президента и собственик и той взима страна, каруцата отива в канавката. Татко Карло си отиде по подобен начин от Байерн. Но за разлика от Байерн ние не мачкаме веднага след смяната, а си се мъчим със супер убити отбори като Дунав и Ботев (Враца) :loser2
Докато в другите сезони нямахме предпоставки за дълга и успешна серия, сега ни се отваря шанс да запишем такава и най-после този отбор да излезне със самочувствие в дербитата. Миналата година даже имахме шанс да бием Лудогорец в София (което благодарение на Божката и Вутов не стана :bigok ), не виждам какво пречи този сезон да го направим.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Жадното мина кръг. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44293
Местоположение: София
madball написа:
Дипломате,той стоя една година.И кво постигна-нищо.
Бараж ,загубен финал с дузпи и отпадане в първи кръг имаше и при Жадното.

Ясно. Значи не трябва да се губи време и Словенското менте трябва да се емне рано. При първа издънка - вън :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
СръПското менте :loser2
Да си знае - багажа да му е готов за след първия мач с Бирой/Лудогорец/СлаБия/Тире :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:45 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
ДипломатО написа:
Всъщност иронията е точно с татарите, дето емват всеки и не чакат. Искат на третия мач да сме минимум равностойни на Лудогорец.
Църквата на Роси, в основите си, е църква на търпението. Нема значение кой е треньор, трябва да остане 1 година. Просто ни е писнало да се сменят през 3 месеца.
Може и да е грешка, ма другото го гледаме 10 години дееба.


Най-точното описание на това какво точно е "църквата" :smt023

Най-накрая направихме нещо подобаващо на нормален клуб като оставихме един човек да работи цяла година, за да видим дали ще има напредък. Този човек обаче се провали и се разделихме по живо, по здраво. Сега се надявам по абсолютно същия начин да се процедира със Славиша.
Сякаш той има малко предимство, че тази група от играчи са заедно от доста време и вече се познават, но точно в този момент е в трудна ситуация поради многото липсващи. Бих обяснил евентуалния по-нисък праг на търпението към Славиша с няколко обстоятелства, едно от които е точно наличието на състав, който играе заедно близо година. Миналата година бяхме с почти изцяло нов отбор и така или иначе трябваше време играчите да се сработят. Второ, за да вмъкна ментето и да подразня Спърс :) за мен лично резултатите на Роси до зимата не бяха лоши, съобразно реалностите, в които се намирахме. Не можеше да се очаква да бием в Разград, но трябваше да спечелим срещу Витоша и Славия, които бяха единствените 2 сериозни издънки до паузата. Дано и при Славишата да побеждаваме редовно малките отбори, пък ако направим Х на Локо Пловдив или Черно море навън няма да се приеме като края на света. Ако почнем да правим глупости срещу слабаци, никой няма да бъде доволен. И трето, имам чувството, че след като опитахме модела с даването на време и първия му неуспех, доста хора се обезвериха и настървиха и ще изискват по-бързи резултати от Стоянович. Нужно е тази практика да се възпроизвежда постоянно, за да стане нещо нормално и да се знае, че треньорът на Левски ще бъде оставян да работи спокойно поне за 1 година.

П.С. Пак да отговоря на бачи Спърс, строителите на църквата на Делио сме същите, които строим църквата на Стоянович - аз, блу харт, Ордъра, Тцъ и т.н. ДипломатО е обяснил защо :smt006

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:50 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30175
ДипломатО написа:
Всъщност иронията е точно с татарите, дето емват всеки и не чакат. Искат на третия мач да сме минимум равностойни на Лудогорец.
Църквата на Роси, в основите си, е църква на търпението. Нема значение кой е треньор, трябва да остане 1 година. Просто ни е писнало да се сменят през 3 месеца.
Може и да е грешка, ма другото го гледаме 10 години дееба.
Ако освен търпение му окажат малко помощ. И всеки си свърши работата качествено и навреме. Например главния скаут да обикаля цяла есен и декември месец да има по 2-3 предложения за необходимите постове, съобразно профила искан от треньора и финансовите параметри които можем да покрием като клуб.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 11:58 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Британец, аз съм напълно съгласен с всичко това. И също съм на мнение, че трябва да се дава поне една година, че даже и повече, на всеки треньор. Само че като казвам всеки, аз наистина мисля че трябва да е всеки, независимо дали се казва Делио Роси, Емил Велев или Антони Здравков. Щом веднъж е назначен треньор, той трябва да се оставя да работи, освен ако няма някаква брутално лоша серия, както беше при Достанич например.

В момента спорът с някои от членовете на "църквата" (не всички, примерно ти и блу харт не сте в това число) е че отказват да приемат ето това твое изречение:

Цитат:
Този човек обаче се провали и се разделихме по живо, по здраво.


Вместо това носят вода вече от 800 кладенеца, само и само да не излезе че той е виновен за нещо.

А от църкви няма никаква нужда, нито на Роси имаше, нито сега на Славиша. Има нужда от подкрепа разбира се, ама няма нужда от затваряне на очи и измисляне на аргументи да се оправдае всяка глупост. Църква ще има ако, живот и здраве, постигне успехи и покаже че е достоен за Левски. Аз лично също съм член на църква - тая на Мъри. Ама не съм бил такъв от назначаването му (даже напротив, в началото и аз като повечето хора подходих с недоверие), но след като с три трансфера на обща стойност нула лева и с юноши като Домо и Копи и звезди като Бабангида постигна най-успешния сезон в историята на Левски, няма как да не му се построи църква.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Делио е минало, Славиша е настоящето и не е зле да го подкрепим в неделя, а и по-нататък. :levski

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
spurs написа:
Британец, аз съм напълно съгласен с всичко това. И също съм на мнение, че трябва да се дава поне една година, че даже и повече, на всеки треньор. Само че като казвам всеки, аз наистина мисля че трябва да е всеки, независимо дали се казва Делио Роси, Емил Велев или Антони Здравков. Щом веднъж е назначен треньор, той трябва да се оставя да работи, освен ако няма някаква брутално лоша серия, както беше при Достанич например.

В момента спорът с някои от членовете на "църквата" (не всички, примерно ти и блу харт не сте в това число) е че отказват да приемат ето това твое изречение:

Цитат:
Този човек обаче се провали и се разделихме по живо, по здраво.


Вместо това носят вода вече от 800 кладенеца, само и само да не излезе че той е виновен за нещо.

А от църкви няма никаква нужда, нито на Роси имаше, нито сега на Славиша. Има нужда от подкрепа разбира се, ама няма нужда от затваряне на очи и измисляне на аргументи да се оправдае всяка глупост. Църква ще има ако, живот и здраве, постигне успехи и покаже че е достоен за Левски. Аз лично също съм член на църква - тая на Мъри. Ама не съм бил такъв от назначаването му (даже напротив, в началото и аз като повечето хора подходих с недоверие), но след като с три трансфера на обща стойност нула лева и с юноши като Домо и Копи и звезди като Бабангида постигна най-успешния сезон в историята на Левски, няма как да не му се построи църква.


За първата част от коментара съм малко ту партс. Недоказани НСА-джии като Сухия доказано не работят, според мен. :) Когато дойде Роси си казвах, ето, взимаме италиански треньор, водил е отбори в Серия А, вероятно е по-напред тактически от всички останали у нас. За Славиша, ето, шампион е бил в две държави близки до нас. За Ники Митов, примерно, какво да кажем? За 5 години след "онзи" сезон не видях да беше направил нещо значимо в друг отбор, че да заслужи да му се повери отбора за цяла година. Аз като цяло съм скептичен за българските треньори, де, колкото и да ми се иска(ше) легенди като Гонзо и Топчо да успеят при нас. Естествено, това не значи, че не съм искал Митов или Сухия да се справят, но просто не съм виждал перспектива за развитие при тях, на базата на кариерите, които са имали преди да вземат Левски. А и втория период на Жадното, конкретно, съвпадна с кофти време, в което всички бяхме адски изнервени от простотиите на най-високо ниво, сривът след напускането на Люпко и тогавашната незаинтересованост на Русев да развива клуба (то и сега колко я има, не е ясно, но това е друг въпрос), което доведе до това Митов да опере пешкира от феновете. Не че и резултатите, които постигна, помогнаха :bigok

Що се отнася до църквата, това си е форумна закачка да разведрява обстановката. И аз не смятам, че трябва сляпо да се подкрепя когото и да било и да не му се посочват грешките, но за известно време трябва да има толеранс, който да успокои и самия треньор, че феновете са зад него и му вярват.

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
levskar_dokrai написа:
UltrasWayOfLife написа:
Боби е истински левскар и наистина беше тъпо че го изпуснахме.

Толкова са истински левскари с брат му, че отказаха да преподпишат с нас, защото мениджъри им бяха завъртели главите, че са супер таланти и ще играят в Европа.

Последните им 2 сезона в Левски показаха, че за тях беше по-добре да си тръгнат и в момента е видно, че поне Боби направи правилния избор.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Иначе по повод за треньора, Моуриньо е трети сезон в Манчестър, предните 2 отборът даде най-много пари за трансфери (тази не толкова, защото трябвало вече да имат изграден отбор), но играта продължава да е трагична, но го оставят да работи. Вчера ги гледах с Лестър и не знам как спечелиха. Е три сезона са прекалено много да се трае, ако не става, но зависи от ситуацията, минимума на търпение трябва да е 1 година, ако е заварил страшна кочина, но покаже развитие в отбора (дори резултатите да не са чудесни) трябват 2.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
ДипломатО написа:
С всичко съм съгласен, освен със заключението, че църквата на Роси ще емва Славшиата. Според мен ще го емнат същите татари, дето от третия мач опяваха за Нулио и т.н.

Спърс е отговорил, точно каквото и аз щях да напиша:
spurs написа:
Да, може би това с емването не е съвсем точно. Със сигурност сектата иска Славиша да успее и едва ли ще го емне. При всички случаи обаче ще използва всеки дори и малък провал за оправдаване на дядото. Виж че и сега във всяка тема с повод и без повод сектата споменава италианското менте с тежка и безсмислена ирония :)


Имах предвид опитите за оправдаването на Роси. Една издънка и ще почнат ирониите от типа "добре, че италианското менте вече го няма, сега без него сме много по-добре" и т.н. Което ще са си камъни в градината на Стоянович. Може би не е точно емване, но няма и да е добронамерено. А не е и сега да ги няма подобни коментари.

Дано новият треньор успее, защото втора сериозна издънка за втора поредна година и работата ще стане много зле. Не знам защо, но на мен ми вдъхва доверие, дано изгради добра спойка с играчите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44293
Местоположение: София
Е много ясно, че ще има такива коментари бе :smt005 Т'ва да не е гонг :smt005 Тука се иронизира всичко, тежко, до дупка и винаги :smt005
Ма мислех, че си личи, че е ирония ебаси. Колко " :bigok " трябва да слагаме на всяко "От тука е само нагоре!" :loser2

Между другото, най-важното е, че основният състав е запазен горе-долу. Ако бяхме и с 10 нови + нов треньор пак щеше да е цирк :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 7:00 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30175
Всъщност, всяко иронизиране е не към Славиша, а към аматьорщината в останалите звена на клуба.
А Славиша има по-голям шанс да успее и заради факта, че е балканец. Знае как стават нещата тук. Вчера беше любопитно как се “съветва” с “ушето” бим-бам буки. Знае от кого трябва да се пази и пред кого да играе театър.
Дано му се получат нещата. Изглежда пичага, а ние имаме крещяща нужда от малко стабилизиране и нормализиране.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Влезнах сега да попрочета малко форума от последните дни и попаднах на дискусията ви. После се сетих за 2 мнения, които прочетох преди 20 минути.

KostadinNikolaev написа:
Ако им се платят всички заплати, дали ще спрат да се контузват? Струва си да се направи този експеримент.



Adepta написа:
Тогава ще стане ясно, че не е виновно italqnskoto менте :?


Това например със сигурност е ирония, а не болестно състояние. :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2018 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26604
Местоположение: София
Абе тия делиорманци пак не могат да вкарат гол, тоя път на Бистрица :smt005

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 124 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com