forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 9:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Имам и лични подозрения, че едни билети ще минават задължително през едни хора, нo ще оставя времето да покаже дали съм прав. :smt031

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
В Бейковия е така. Милицаите казвали кои са рискови мачове. Що направо да не казват кои мачове да се играят? И без това премиера-слънце определя кой да е шампиона :roll:
akela написа:
...ако някой ни беше казал, че Жорди Гомес и Обертан ще играят в Левски всички щяха да се подиграват на тоя нещастник, дето го е казал.

И кои са Обертан и Гомез, щом са стигнали до Кафевата Лига :lol: Може да са имена на хартия, ама то и Божинов беше такова, даже предполагам че заплатата му през кариерата е била по-висока и от на двамата :loser2 . Смешно е да се робува на имена които идват тук, за да си съживят кариерата. Да припомням ли кой дойде в Ч.М. преди няколко сезона :blass
akela написа:
Това е най-голямата беда на треньорите от типа Митов, Достанич, Роси и т.н. Част от тях нямат необходимите знания, а другата част нямат заряда и умението да бъдат психолози....

Роси има отзиви от играчи, продавани за десетки милиони ойро. Не бих го слагал в кюпа с Митов и Достанич.
От отзивите които се появиха за мен лично е ясно едно нещо - имало е конфликт между треньора и някои играчи (предполагам "звездите") и ръководството взе може би грешно/правилно (застана на едната страна на конфликта) но проблема е че беше най-вече закъсняло (след като е взело страната на играчите трябваше по-рано да уволни треньора) решение. В Байерн направиха подобна нещо, но не се церемониха и най-вече имаха резервен вариант. Между другото, сигурен съм, че ако нямаше цупльовци и звезди в отбора, отбора с италианския дедо щеше да изглежда по друг начин. Същото беше при деде който си е класа и има по-солидно CV, но реално пак играехме по същия начин. Тогава обаче най-големите звезди бяха холандеца и Мечката и даже последния се опита веднъж да му се дърви :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:29 pm 
ДипломатО написа:
А какво толкова им пречи на повечето хора да си вземат абонаментни карти или билет в деня преди мача :smt005


Повечето отбори нямат договори за онлайн продажби ;)

Иначе ще има още секс, ама то е за добро! :bigok Важното е, че гоним хулиганите и малоумниците от стадионите и сега нормалните хора ще ги пълнят :8)


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Аз съм убеден в това.
Niki4a написа:
Имам и лични подозрения, че едни билети ще минават задължително през едни хора, нo ще оставя времето да покаже дали съм прав. :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30132
Ще се засили трафика до едно кафе.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:38 pm 
ДипломатО написа:
А какво толкова им пречи на повечето хора да си вземат абонаментни карти или билет в деня преди мача :smt005

Примерно,защото до последно незнам дали ще успея да посетя мача.Примерно,защото съм нормален работещ човек,който в същият ден има работа и не знае дали ще успее да стигне навреме.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:43 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44235
Местоположение: София
Примерно, ако е "рисков" мач, ще е и важен, демек ще си си направил плановете и нема да ти е в последния момент или това ще е прекалено частен случай. Демек 1-2 такива мача да са в годината за които не могат да си планират времето не чак толкова много хора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Абе, не е толкова фатално, че ще си вземеш билета вторник, а не сряда, айде сега. Друг е въпросът, че вероятно ще се случи точно това, което се написа по-горе. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7226
Всяко нaше гостуване ще е рисково за местния ушев, искам да те видя как си взимаш предварително билет за тия мачове :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 2:49 pm 
Да, ама така мислим аз, ти и още 1000 човека. И не, не са 1-2 мача. Всяко наше гостуване с бройка по-голяма от 500 човека се води рисков мач.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:03 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44235
Местоположение: София
Аз за домакинствата говорех, че ще са 1-2 "рискови" на които ще разбереш в последния момент дали ще ходиш.
И като не ходиш, ще си продадеш билета на някой, дето в последния момент е разбрал, че ще може да ходи и толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5296
Местоположение: София
То ако се прави с цел "персонализация" на билета, то тогава не би следвало да можеш да го продадеш, защото имената няма да отговарят. Също така няма как да минават билетите през кафето. Друг е въпроса до колко тази персонализация въобще има някакъв ефект.

А ако не е обвързано с персонализация си е чисто и просто отваряне на черен пазар и пълна простотия и недомислица. Аз съм за "ticketless" системи - билета само онлайн, с карта и картата през ПОСче ти е билета. :bigok Чиста работа и почти нулев черен пазар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Аз съм абсолютно "за" персонализацията, да ме прощават страшните ултраси :wink: . Вече дали няма да го осерат това и да стане поредната недомислица - друг въпрос.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
И като има персонализация какво ще се промени точно???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 3:59 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44235
Местоположение: София
По-лесно ще се намират изкупителни жертви, когато някой точен направи нещо :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5296
Местоположение: София
Персонализацията, мисля, вървеше с това да се знае на кое място кой е седнал. А това в България не се нуждае от коментар. :bigok

Затова няма да промени нищо. Освен че някои институции ще знаят кой точно ходи на мач. Което вероятно могат да проверят и по други начини в 99% от случаите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
ДипломатО написа:
По-лесно ще се намират изкупителни жертви, когато някой точен направи нещо :loser2


To4nite вече не правят нищо. Под нивото им е :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 4:53 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3076
Местоположение: Варна
Let There Be Rock написа:
И като има персонализация какво ще се промени точно???


Какво пък и е лошото на персонализацията???

Персонализацията е хубаво нещо и във всяко нормално първенство го има мисля. За Италия съм на 100% сигурен, понеже съм присъствал на мачове и всеки си спазва мястото. Сега, баш агитките им надали правят така, ясно ми е.

В нашата дупка надали ще има някакъв ефект, но пък ще се знае кой е на стадиона и на кое място е. Т'ва второто надали, но да предположим така :loser2 . Ако стане батак на стадиона, според мен по-лесно ще се разбере кой е замесен.

Единственото, което не разбирам е защо да не продават билети в деня на мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6559
Местоположение: София
И как ще разберат аз на кое място седя , като не се спазват местата ? В секторите за гости дори няма места ебати. Отделно , че "батак" става примерно в една част на сектора , отива масата натам , после се връща и т.н.


Последна промяна trikilarakiq на Пон Авг 13, 2018 5:06 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23419
Местоположение: Палма де Мостьорка
Нали затва се чекваме?!?!

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Вече няма да е така. Като стане батак, всеки ще си стои на мястото и ще замеря с подръчни материали :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:09 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Аз последните 2 сезона ходя само в А и си спазвам винаги мястото. Като се замислим, че ако всички започнат да го правят, няма да има никаква суматоха на никой мач, но докато продължава всеки да си сяда където си иска, ще има струпвания на всяко по-посетено домакинство. От тази гледна точка персонализацията грам няма да ми пречи, даже обратното, може и да промени поведението на повече хора около мен.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1072
Мечтата ми е всички да са с абонаментни карти и да сме си персонализирани :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Няма закон, който да оправдава, тази простотия да не се продават билети в денят на мач Х. Почти съм сигурен, че няма такъв случай никъде другаде по света. Като не могат да се справят с персонализацията на толкова много хора в един и същи ден, значи този закон/наредба/правило не може да функционира нормално, тоест не трябва да се прилага.

При наличието на толкова малко на брой футболни хулигани в България е абсолютен цинизъм и оправдание несправянето им с тях.
След всеки възлов мач, ако се задържат по 10-15 човека, които са направили дадено провинение и им се наложат жестоки наказания, като тия в Англия, нещата по естествен път ще се изчистят за няколко години. За какво са тия камери, снимащите полицаи с камерите и хилядите арестувани след мачовете, след като после всеки се размина най-много с 1 година наказание ? Наказанието, което в крайна сметка си е подарък, понеже ти спестява досег до българският футбол поне за 1 година.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:32 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10377
Кво спазване на места, да не сме курдилона? Абсурд след абсурд в тази кофа наречена кафева лига...
Кур за БФС, Джуджето, Перуката, Аналния Домус, и най-големия за МВР.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Това с неспазването на местата е ирония, нали ? Естествено, че всеки трябва да си спазва мястото, което си е закупил и едва ли има смисъл и логика да се обяснява защо. Всичко друго е равносилно на анархия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:38 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20608
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Значи, ако гостуваме в Сусурлево примерно и те нямат баркод четци, които да четат билетите от Eventim -трябва някой местен да ми вземе билет предния ден, така ли? Нaздраве, бобка!

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:40 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10377
blue_master написа:
Това с неспазването на местата е ирония, нали ? Естествено, че всеки трябва да си спазва мястото, което си е закупил и едва ли има смисъл и логика да се обяснява защо. Всичко друго е равносилно на анархия.


За сектори от тип А и В, ок. Иначе съм строго срещу спазването на места.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Не е идеята на персонализацията да те гледат на коя седалка стоиш, та да знаят дали ти си метнал капачка. :lol: Идеята е да не влизат хора със забрана на посещаване за мачове. В момента тая забрана е пълен ташак.

Аз продължавам да не виждам къде е толкова проблема да си купиш от Васил Левски билет ден или два преди мача. Доста по-удобно е даже, защото няма да се бутаме на касите.

П.С. За гостуванията е проблем наистина, няма спор.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2018 5:43 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10377
Точно така^, персонализацията е чисто за забрани и подобни лайна. Ушев е тотално неадекватен обаче по темата и си мисли, че това ще промени нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com