forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 461 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:11 pm 
Аватар

Ил. Ил. нещо е гледАл друг мач май :strkstrk били излезнали променени второто :lol: излезнали са кОр, добре че беше невъзможния им гол та да я задържат повече от 3 минути далече от тяхната врата. Сигурно и балтиите не е забелязал, тия същите дето ги държаха в мача :smt006
Дуче явно ще иска кинти за селекция, и ако не дадат - бай, бай. Нещо не се връзва с приказките на критикарите му че тук си му било добре на заплатка :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:17 pm 
Аватар

Тоя Илиан Илиев ми беше любимец като футболист, ама се оказа ебаси долното мрънкащо човече.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:18 pm 
Аватар

Първото ги смазахме.
Второто имаше малко отпускане, но накрая пак ги разпиляхме.

Като цяло добър мач.

Иначе Панайотов говори с голяма страст за отбора, ако му предложат договор ще приеме. Не знам защо не са му предложили с някакво увеличение...

А Делио много напрегнат - чак си мисля, че напук на думите на Усмивката, ако бяхме паднали днес щяха да го изритат.
На няколко въпроса отговаря само с "Ще говоря с ръководството"... Иначе този отбор ще го бъде - ако запазят централните защитници, тиамата, гомез, обертан, паулиньо и надградят с един читав вратар, резервен бек и плеймейкър ще са много добре нещата.

Само си представете горанката и цвятко да бродират по крилата когато са във форма, пред тях Обертан и Паулиньо... страшно ще е.

Честита годишнина, левскари.

:lsfc4 :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:32 pm 

Впрочем скоро бях в Бергамо и на доста места имаше стикери Литекс не е цдна, доста е окупирано да се знае и навсякъде :lsclapp

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:33 pm 
Аватар

Тия стикери са на Офанзива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:39 pm 
Аватар

Страшен кеф беше да гледаш как ЮД избухваха през второто при всяко докосване на Митрев до топката. По едно време казах, че очаквам след малко да си хвърли топката във вратата. :strkstrk Голям смях падна. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:42 pm 
Аватар

Първи кръг с некви макета да затвърдим договора за добросъседство с едно мощно нахлуване :bigok мАжете ще се погрижат за знамената , та макетата да се почувстват пак като през 1942 г . За втория кръг ще сме само на гостуване , ако не са ни изхвърлили вече :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:44 pm 
Аватар

nuHaKoJIaga написа:
Страшен кеф беше да гледаш как ЮД избухваха през второто при всяко докосване на Митрев до топката. По едно време казах, че очаквам след малко да си хвърли топката във вратата. :strkstrk Голям смях падна. :strkstrk

На мен по едно време даже ми стана леко неудобно, че го ебавахме, ама после си викам "Тва е Божката" и си продължих. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:45 pm 
Аватар

nuHaKoJIaga написа:

И на мен ми се прокраднаха такива мисли... но слава Богу вкарахме още 2 гола и обезсмислихме усилията му :lol:

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2018 11:47 pm 

Божидар днес направи бенефис.
Дано вземем качествен вратар, че на юношките не вярвам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:01 am 

Добър мач! Горанов вдигна много нивото пролетния сезон, а зимата беше като Божката Митрев. Малко ме притеснява, че няма да сменят вратаря, а е супер важно да се намери добър вратар! Трябва ни още малко класа и може да се борим за нещо повече от втори кръг в ЛЕ! Нещата са в ръцете на Дуче Роси и най - вече в Спас Русев! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:02 am 
Аватар

Честита победа, говеда!
Добър футбол и хубава левскарска вечер беше това. Прибирам се с усмивка, а това е най-важното. Жорди направи силен мач, а като влязох и погледнах надясно, сектор А ме изненада колко пълен беше и ме амбицира да пея 90 минути. Кур за купата!
Разревахме неможката. А оня дебел и космат примат от агитката на ЧМ много шоу направи :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:04 am 
Аватар

Най-якия момент с Божката беше когато тъкмо щеше да бие фал, а целия 5ти блок бучеше като преди гол от корнер/пряк свободен. Тогава Ел Капитано се обърна, осъзна, че го подиграват и побесня.
Спомням си на един мач преди бая години подигравахме така малката Перука...
Силно се надявам Божо да реши, че не го заслужаваме и да си тръгне.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:06 am 
Аватар

Псуването по собствените играчи е огромна левскарщина.

П.П. За мненията във форума става дума

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:10 am 
Аватар

Каквото сам си направиш, друг не може. Божката е мега нахалник и трябва да слезе на земята, ако мисли да остава като резерва.

А и никой не го е псувал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:22 am 

Добър завършек на сезона, играхме доста добър футбол, като изключим началото на първото полувреме, когато тия очаквано малко натегнаха, но след 3-тия гол всичко си дойде на мястото. Е, все пак Левски е в Европа... по-трудния начин го постигнахме, но сме там! :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:23 am 

Никой не го е псувал, ама отнесе доста ебавки и иронични подмятания по време на мача. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:26 am 

Вие сте нереални - Горанката, който категорично е претендент за играч на втория полусезон, и който и днес игра много силно, си бил срал на сезона, защото направи една грешка :shock:

Иначе ако Васко и Прохазка си тръгнат, много ще съжалявам...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:29 am 
Аватар

Присъединявам се към мнението, че Горанов е претендент за играч на пролетния полусезон като за конкуренция бих добавил Павлин. Дано Цветкович бързо си върне ритъма и по крилата ще сме железни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:32 am 
Аватар

Поздрави от Делио Роси!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 12:34 am 
Аватар

Абсолютно... С ебати желанието играе Горанката, много кефи, дано задържи нивото. А Васко не знам от къде има толкова въздух, не спира да тича, навсякъде е по терена.

Шнур за форумните разбирачи по време на мача и хранещите нашите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 1:25 am 
Аватар

Баси якото (да, не е с шампионски завършек типично за Левски), че завършваме по такъв категоричен начин иначе провален сезон, но с оглед на подсказките от ръководатвото и най-вече на СР подготвителен такъв. Много искам това да е фундамента върху, който ще продължим да градим следващата година, която искрено се надявам да е шампионска! Ще е много трудно, но на нас никога не ни е било лесно особено, когато се борим срещу цялата система.
Браво на целия отбор заедно с треньорите, че успяха да покажат характер в толкова важен момент.

Имайте предвид цялостния принос на даден футболист върху отбора, когато го излъчвате за играч на сезона или полусезона. Категорично по този показател могат да се посочат само Яблонски (есента) и Паулиньо (пролетта)! Да, Горанов израстна най-много от всички по време на целия сезон и на него можем спокойно да връчим наградата за Най-перспективен играч.

Аз лично искам да отправя огромни благодрности към Делио Роси, след това към целия отбор и не на последно място на Спас Русев, че успя да устои на явните провокации за смяната на старши треньора.

САМО ЛЕВСКИ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 1:36 am 
Аватар

Головете ни дойдоха след супер класно проведени атаки.Перфектен завършен на сезона и поводи да бъдем оптимисти за следващия. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 3:20 am 
Аватар

Само на мен ли първоначално ми се стори, че вместо ULTRAS пишеше CSKA на транспаранта на феновете на Черно Море :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 8:19 am 
Аватар

Когато нещо е е хубаво, не можеш да му кажеш, че е лошо. :idea: Евала на Роси, а и на самите играчи. Като се сетя за 1-вото полувреме на оня мач с тирето, дето ни водеха с 2:0 и това вчера, ще рече човек, че са 2 ама тотално различно отбора. То може би от второто полувреме на ОНЯ мач, тръгнахме нагоре. Тъпо ми е, че няма да останат Роман и Васко (а дано, ама като гледам, какво говорят - надали), щото трудно ще намерим играчи като тях. Особено Васко сигурно взима, колкото Ники Кръстев. Може да е лимитиран, обаче го знае и тича много. Такива играчи трябва да има във всеки един отбор, дето иска да нарича себе си ГРАНД. Оттука натам, сър Стенли Спас, бащата на Ломдонския секс има думата
:levski :lsfc4 :levski

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 9:18 am 
Аватар

Добро европейско утро. Хубав завършек на сезона а не като миналата година да трепериме на дузпи. Кофти стана, че нашите изтърваха питомното и им се наложи да гонят дивото, но определено добре че го догониха в крайна сметка. :)

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 10:03 am 
Аватар

Васко и Роман са ни адски нужни. Тоя отбор има нужда точно от такива футболисти. Дано останат...

Кур за неможката. :smt006

П.С. Вчера не бях на мача. Дори не го и гледах, и бихме... Ако бях отишъл - кУраво 0-0 и щяхме да паднем с дузпи.. :ohmygod :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 10:09 am 
Аватар

Винаги е хубаво да се събудиш с настроение! :lsclapp Сега имаме 3 седмици горе-долу до началото на подготовката, дано намерим трима класни футболисти (най-вече вратар) и съм сигурен, че от новия сезон ще гоним титлата. Само Левски и напред към Европа! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 10:19 am 
Аватар

Минавам само да поздравя всички, които бяха с Левски през този сезон :!: В яките мачове срещу Литекс, ужаса на финала и вчера ... Браво и Благодаря :!:

Много бих се радвал ако ДивотоДете напише някакъв анализ за мача + за целия сезон 2017/18 :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2018 10:32 am 
Аватар

Запис? :levski

Последна промяна БялоСини на Пет Май 25, 2018 11:55 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 461 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]