forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 9:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 612 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:22 pm 
Аватар

Никича, няма отбор който да има резервни и крайни защитници. Като гледам и Реалата имат такъв проблем, пък камо ли Левски.
K-1 написа:
Adepta написа:
Omraz написа:
Все пак Томислав Папазов е роден през 2001 г, не забравяйте това. За мен се включи добре за 16 годишен, има и хубава физика.

И къде я видя физиката :shock:
Аз дефанзивен/ЦЗ си представям машина, да е висок поне 1.86-1.90, за да влезне да играе на тия години. Примерно Георги Славчев - такива е нормално да се налагат отрано. Явно или това са дали на Делио, или има някакви други супер качества, които ние не отбираме.

Не знам колко точно е висок тоя пич, но съм сигурен, че е над 1.80

Да де, 1.83 и кльощав - 67 кг. Вероятно Делио е видял нещо, но определено не е с физика за "А".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:25 pm 
Аватар

Не можах да гледам мача, ама гледайки репортажа много ме изкефи Костов. Не само уникалния гол, но и радостта му, беше на седмото небе.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:26 pm 
Аватар

Доволен съм от мача въпреки загубата.
Хвърлихме се за победа накрая, така и трябваше, няма за какво да пазим точката, все едно ще играем последния кръг не с Верея, а с Реал.
Щеше да е чудесно да ги бяхме ударили с резервите, малко не достигна.
Трябва задължително да се подсилим на 3-4 позиции, където сме зле или нямаме никакви резерви.
От школата не излиза нищо, не помня последните много години да са пуснали някого да играе и да си кажа "ей от тоя може наистина да стане нещо". Критериите за тези момчета са толкова занижени, че се радваме, ако просто играят незабележимо безполезно, без да допуснат фатална грешка, което на повечето рядко им се случва. Боримиров да излезе да обясни защо е така и да понесе някаква отговорност, не ми е ясно какво прави в тая школа и какви цели са му възложени.

:levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:27 pm 

Ankel написа:
Браво на Костов за красивия гол но.... това му беше всичко за този мач.

Костов направи и потенциална асистенция към Прохазка, който удари греда.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:34 pm 
Аватар

Хубавото е, че имаме Горанов, Панайотов, Костов, които наистина изриват терена... Пуснете си клипчетата след мачовете с тирето - забележете как пеят с публиката и наистина се кефят...
Не знам как успяваме в такъв кофти период да имаме такива надъхани играчи!? Но това е Левски!

Припознавачите се хранят с нашите неуспехи и смятам, че тази седмица им подейства доста реанимиращо... Забравиха колко са несъстоятелни, как не видяха нито титла, нито купа, въпреки че за тях те си бяха чиста формалност и само чакаха края на сезона, за да ги вдигнат :loser2 Днес бяха неадекватни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:39 pm 

Оцеляхме първото полувреме, второто онези бяха поиздъхнали и ги изпуснахме с реално двете си положения в мача на Роман и Паулиньо. Толкоз.

Безсмислен мач, никакви заключения не можеш да си направиш за отборите, а за нас следващия месец и половина е съдбоносен.

ПП: Десподов... умрях от смях днес на положението му. :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:48 pm 

Дори сам се учудвам,че ще го кажа,но съм доволен.Играхме много прилично.Папазов направи грешки,но в тоя мач и с такъв залог мисля,че е нормално.Убеден съм че ще бием Верея,за баража :smt102 .Вече в края на сезона могат да се направят някои изводи:

1.Роси направи уникални глупости в някои мачове,но е факт че като физическо състояние ни подобри.Ако остане,да започне да играе с една идея по-смело.Вече трябва да е наясно с качеството на кафевата ни лига.
2.За изненада почти всички нови са ок.Обертан,Холмар,Цветко,Павката, и Тиам са 10-ка.Гомез и Нашименто могат много повече.Длъжници са.Васко и Горанката сраха на всички.Евала.Белмонт е млад и е добре да го запазим.Ривалдиньо е енигма засега.
3.Кабрал,Белаид и Вутов да си ходят.Нямат място в отбора.Митрев все гледам да го защитя,ама тоя човек е с много тежък психологичен проблем.
4.Нов вратар,нападател,ЦЗ и два бека са ни абсолютно достатъчни за класиране дори в групите на ЛЕ. Да направят всичко възможно да задържат всички.Имаме огромен потенциал.А,да - айде и късмета малко да се обърне. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:52 pm 
Левски е най-странният отбор на света. :smt005 Загубили сме срещу оранжевото ГМО, убиха ни емоционално на финала за купата, предстоят ни два мача, за които само като си помисли човек, му призлява. Особено бараж с ил.ил на Герена :ohmygod И въпреки всичко у хората цари ебати оптимизма, вярата и надеждата за супер свестно и светло бъдеще. Браво, левскари! Голямо нещо е Левски! :levski Най-голямото у нас! :lsfc1

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:57 pm 

Обаче не може да ни се отрече, че докато повечето отбори по света и у нас вече или са свършили сезона или го доиграват протоколно, то на нас всеки мач ни е супер важен. :bigok Целия месец април имаше мега важни мачове с тирето на живот и смърт едва ли не, след това финал за купата, мач като гости на рязанград, още един мач с тирето, при все че мачове от, които ни зависи дали въобще ще играем ЕКТ. :loser2 На всичкото отгоре предстои изключително важно гостуване на Верея в последния кръг, който дори да спечелим, пак ни предстои още един вековен бараж в края на май, който също ще е на живот и смърт. :bigok Това е Левски момчета! Винаги си го правим интересно до края, нищо никога не е леко, още повече пък сега! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:09 am 
Аватар

Сини_шампиони_1914 написа:
Ankel написа:

Ако Папазов и Юруков трябва да са ни бъдещи звезди, трябва да закриваме тия школи щото няма много смисъл от тях в момента. Ясно, млади са, но поне се очаква като им се отвори шанс да направят нещо и поне с малко да покажат на какво са способни. Школата да стои закрита докато не дойде някой доказан специалист, с план и с още 10-20 човека за които той гарантира да оправят кашата и връзкарите.

Какви са специално твоите претенции към играта на младите? Как трябваше да играят? Те не са част от този отбор. Това са им първите мачове в мъжкия футбол. За годините си представиха добре. Всъщност Прохазка изигра по-слаб мач от тях. Почти всички опасности за Ловеч идваха отдясно.

Написал съм по-горе в мнението кето си цитирал, няма смисъл да ме питаш :bigok

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:14 am 
Аватар

Еми изглежда имаш нереална представа за завършеността на 16 годишните юноши. Щом след само един мач ги закриваш. На тези момчета им трябва подкрепа, а не ГНЯС.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:15 am 

Изчетох цялата тема и все едно не чета форума, а някоя произволна фейсбук група. Но така е като се гледа по ТВ... И като си помисля само колко подигравки отнесох за това, че съм избрал да не ходя когато мачът е тире-Левски. И само да вметна, че се говори как ни трябват вратар, нападател и не знам още кво, ама когато Левски е домакин всички пред ТВ :smt006 .
Относно мача и предвид състава с който бяхме, както и че изпуснахме да ги бием съм доволен. Не видях да се коментира, но съдията-педераст също повлия на резултата спестявайки им 2ЧК. Малинов първото полувреме вкара лакът на Горанов - картон няма (13ти и 3мача наказание, 1 с марулите и 2 от новия сезон), след това повтори упражнението и с Нашименто (отново без картон) и за капак след 2 спестени жълти вкара за 1-2. Другият за гонене Стойчо Атанасов с бутоните влиза отзад на Паулиньо, а неадекватника Чинков дава тъч, второто направи същото влизане и все пак след бая освиркване се престраши да му покаже картон.
Гледам бая сте упражнявали и върху Прохазка :ohmygod2 Както вече видях, че се е писало за него това е 3ти мач за 6 дни (300 мин!!!), на друга позиция и нещо което никой не отбеляза - до него не беше Ябло да го покрива, а 16 годишния Папазов.
И за юношите сте писали, та за ТВ зрителите да обясня - офанзивния Юруков днес игра като деф. халф точно пред Белаид и Папазов. Отне няколко топки, спаси гол, даде начало на няколко атаки и хвърли 2 страхотни паса на повече от 30м. При все че се е появявал за по няколко минути, а днес излиза титуляр срещу тоя гнусен отбор на нетипична позиция не знам какво искате, за мен направи много добри 45мин. Нашименто цяла пролет не може да влезе в час, а 18Г Юруков се емва от първия мач.
Стаси също се включи много добре. Заедно с Костов, Паулиньо и Кабрал (въпреки глупостите) направо ги развинтиха след 2рия им гол. Ония не можеха да минат центъра. В тоя момент писателчето им треньор така се насра, че извади Енрике и пусна Лое, че виждаше как влиза и 3ти за нас.
За Митрев е написано достатъчно, но другият потрес днес беше Ривалдиньо. Да взе няколко високи топки, гардира добре защитник няколко пъти и до там. Супер бавен, флегматичен и неориентиран. Почти не пресираше, а ръцете му като на пеперудка - сигурно поне 7-8 пъти пърхаше с ръце вместо да си гони човека.
Като цяло това, че играха резервите на резервите и ги изпуснаха ме и въпреки загубата ме зареди доста оптимистично след предната сряда. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:24 am 

Zlostar_1111 написа:
офанзивния Юруков днес игра като деф. халф точно пред Белаид и Папазов. Отне няколко топки, спаси гол, даде начало на няколко атаки и хвърли 2 страхотни паса на повече от 30м.

Това щях да питам, че не видях - говориш за два страхотни паса към Паулиньо нали? Не видях добре кой ги даде, стори ми се че е той, ама не бях сигурен. Браво :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:26 am 
Аватар

Сини_шампиони_1914 написа:
Еми изглежда имаш нереална представа за завършеността на 16 годишните юноши. Щом след само един мач ги закриваш. На тези момчета им трябва подкрепа, а не ГНЯС.

Ankel написа:
Не очаквах много от това момче, но поне очаквах да е стабилен на неговата си позиция без да го разминават както си искат

Не знам, чуек. Искам нещо доста простичко. Все пак той не ни е огромен проблем, просто с нищо не впечатли че да му се дават още шансове за сега.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Последна промяна Ankel на Сря Май 16, 2018 12:30 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:28 am 

spurs написа:
Zlostar_1111 написа:
офанзивния Юруков днес игра като деф. халф точно пред Белаид и Папазов. Отне няколко топки, спаси гол, даде начало на няколко атаки и хвърли 2 страхотни паса на повече от 30м.

Това щях да питам, че не видях - говориш за два страхотни паса към Паулиньо нали? Не видях добре кой ги даде, стори ми се че е той, ама не бях сигурен. Браво :levski

Да. Той ги даде :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:48 am 
Аватар

Делио:
Цитат:
Младите играха с голямо желание и ентусиазъм, но нямат опит. Не може да ти вкарат на контраатака три минути преди края. Момчетата играха с ентусиазъм, но все още не са готови за това ниво

Тва е. Не са готови. Но ги е пуснал, защото просто няма кой. Другият сезон очакваме да играят повече и да са по-готови.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:49 am 
Аватар

Не мога да повярвам, че днес на стадиона имаше под 5 хиляди... Оставам ги ония, настрана, нас си гледам. Имаме претенции до небесата, постоянно изискване и сме претенциозни, миналата седмица 30 хиляди, а днес 10-кратно по-малко.. Очаквам на Баража да сме 3 хиляди, защото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БААААААААААА и се чувстваме погнусени да ходим на подобни смешни мачове, но иначе в първите кръгове на Европа ще има - "В ОМВ свършиха билетите..." или "Някой с излишен билет за Сектор В" ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 1:05 am 
Аватар

Подкрепям мнението на Zlostar_111, за юношите най-вече. Вижте, ясно ни е че тия момчета са далече от първия отбор, далеч са и от това да ни бъдат основни фигури, камо ли да ни донесат тенекия или две. Но не смятам, че е разумно да ги обяваваме за неможачи щото видиш ли не са излези и не са пребили тиретата в първия им мач за сезона като титуляри. Аз пък примерно останах приятно изненадан от играта и на Юруков, и на Папазов ... при положение, че последният игра с изморени бегове, абсолютен некадърник зад него на вратата и спорен партньор в защита. Окей приемаме, че 3-я гол е негов, но може да го отдадем на факта, че е на 16 и това се грешки на младоста. Колкото до Юруков, колегата малко над мен се е изказал достатъчно добре за него. Има хляб в тия две момчета и не мисля, че бъдещето им е далеч от Левски. Но всичко си е в техните ръце разбира се

Последна промяна THE BLUE BEAST на Сря Май 16, 2018 1:09 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 1:05 am 
Аватар

След гола за 2:2 на Костов в "А" вреше и кипеше и ако не беше тоя Кабрал, а някой втори Паулиньо ставаше 5:2 за минути. Направо ги награбихме и 5 минути микре бяха леш. Дори не си тръгнах ядосан, но в това прозорче беше ли влязъл трети гол за нас, щеше да стане страшно за оранжевите смешки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 1:12 am 
Аватар

Лесно се критикуват юноши, когато най-големият ти успех е достигане до втори кръг на Каменица Фен Купа. Представяте ли си, какво му е на едно 16-17-18 годишно момче, което до вчера е ритало срещу свои връстници преди 50 човека публика, да излезе в подобен мач, пък макар и с малко публика и без толкова голям заряд.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 1:57 am 
Аватар

Тоя Юруков има добро първо докосване, личи си. Малко се губи по терена, но е още млад и е нормално. Ако имаме още 2-3ма футболисти като Паулиньо, ще сме ебати отбора. Иначе Неможка, палячо, нямаш психика за Левски, нито качества!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 10:07 am 
Аватар

Понеже вчера влязох към 5 на стадиона се наслушах на доста глупости, но ме потресе една групичка тинейджъри, които се хвалеха, че са влезли без билет в "А". Вероятно са били от първите, които са се качили горе под козирката, където предполагам първото полувреме имаше по 3-ма на седалка. На мен ми беше перфектно докато валеше, защото бях сам над тунела и си гледах на спокойствие :bigok , но в момента, в който изгря слънцето се настани чудна групичка около мен, всичките прави върху седалките и се наложи да догледам мача прав :x

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 11:40 am 
Аватар

spurs написа:
tzvetan_22 написа:
Аз съм сравнително доволен предвид очакванията ми преди мача.

Три гола - три индивидуални грешки - 1. Митрев, лошо боксиране, 2. Нашименто, спря да си гони човека, 3. Папазов, че покри (Горанов, ако приемем, че го е изпуснал)

Приятно съм изненадан от Белмонт и Костов. Нашименто беше по-добре от обикновено като изключим грешката при гола. Паулиньо - уникален.

Цецко, няма да се разберем така. Уж сме от един отбор и заедно ни псуват тука, а сега да ми пишеш такива неща. Как така ще си доволен от Белмонт?! Тотален безполезник, айде не тотален чак, щото тотален е Кабрал, ама обикновен безполезник. През цялото време си беше слаб, но най-показателни бяха две изпълнения след 90-тата - първо направи безумен фал на тъча, с който хем забави доста времето, хем му спестиха втори жълт, а след това при последната ни атака пробва безумен удар от воле с левия крак от 30 метра, който естествено отиде някъде при децата, изрисувани със свастики от непознати.

Нашименто също не виждам с какво е бил по-добре от обикновено, тотално анонимен беше и не пое никаква отговорност, нито се запомни с каквото и да е.

Виж за Паулиньо няма какво да се каже, в момента май ни е по-важен и от Обертан, бог е. Костов също се включи много добре не само заради гола. И в другата тема писах, вече съм убеден че задължително трябваше той да влезе на финала на мястото на Буш. Стаси също влезе с желание и се включи нелошо.

А за другите юношки, хем се коментираше и преди мача, и тука пак ги закрихте след дебюта им. Хора, Папазов е на 16 и играе за пръв път точно в такъв мач, как може да давате такива категорични заключения?

Мамка му, сега ще се разцепим и ние като СДС. :bigok

Белмонт нямаше грешно отираване, а го гледах много внимателно. Изключвам волето накрая, което не беше успешно, но и Тиам пробва такова, а драми нямаше. Едно на 100 влиза от тия, няма как. Специално за него, от човек от щаба знам, че има много качества и за мен наистина си личи, докосване, поглед и пас. Това, което ме притеснява е, че Афонсо, днес си качи стори от самолет и Белмонт беше до него. :loser2

Нашименто - догодина ще го видим.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 12:52 pm 
Аватар

Белмонт направи глупост накрая когато тиретата водеха - направи фаул. Това му е най-грешното отиграване. Но и аз мисля, че има солидни качества. Нашименто е човека-пас, просто нямаше с кой да играе вчера или беше много уморен...
Кабрал не успя да вкара две не особено чисти положения, та не знам какви са тия критики. За мен в единия случай трябваше да подаде, това му е греха.
Харесва ми средната възраст на отбора, взели сме млади и перспективни играчи, а не свършили с футбола и лузъри. Оценките трябва да се дават другия сезон, имаме 2 важни мача срещу селски отбори, които явно този сезон са ни трудни но това е положението.
Да не се приема като хвърляне на кал критиката към младите. Дуче си го каза - не са готови. Което беше видно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 1:30 pm 
Аватар

Кур за мача. :mikre-fun

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 1:40 pm 
Аватар

Между другото и аз смятам, че Нашименто е много по-добър, когато е заобиколен от сериозни партньори. Когато го оставят сам няма никакъв шанс, но когато около него играят подвижни и грамотни хора, е доста полезен.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 3:27 pm 
Аватар

Странно защо, но и с Жорди, Обертан и Павлин е същото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 3:40 pm 
Аватар

Абе Павлин, че дори и Обертан, влачат и сами (но няма кой да вкара). А Нашименто просто изчезва и не прави нищо.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 3:45 pm 
Аватар

По принцип имат различни функции. Помним Обертан в центъра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 5:09 pm 
Аватар

Нашименто е по-полезен при по-голямо притежание на топката, няма физиката и скоростта да се бори и пресира. Освен това според мен и той беше доста поуморен. Делио си го каза - това бяха играчите, които можеха да играят вчера. Отбор с алтернативи за почти всички постов и с няколко равностойни резерви за центъра на терена я докарахме да няма кой да играе и разчитаме на лапетии. Чакам БФоруменК да ми каже какво нещо са "справедливите" съдии и как това нямало значение в Дришата лига :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 612 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]