forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 612 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 9:57 pm 
Аватар

Винаги съм бил супер толерантен и снизходителен към нашите играчи, каквото и да правят на терена, но това което не мога да простя е, когато някой е виновен, а се прави на тарикат и играч. Тоя комплексар Митрев, вместо да е свел глава или направо да си е стегнал багажа за някъде, ми прави някакви иронични коментари, ръчички, ушенца и всякакви подобни глупости. Никога няма да забравя театралното му представление срещу Верея, когато ги бихме на баража. Пълен лайнар и комплексар, ако на лято не е АУТ, то значи си заслужаваме всичко. Мога да прощавам грешките на Кръстев и Любенов, но не мога, да приема, разни дрисльовци, като Митрев.

Иначе, за пореден път, даваме аванс на тия мърши, пък макар и в мач без грам значение. Тия не знам, колко мача си взеха в последните минути..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:03 pm 
Аватар

Само на мен ли ми хареса Белмонт? Участваше във всяка една наша атака второто и компенсираше за несъстоятелността на Нашименто(докато беше на терена).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:08 pm 

nuHaKoJIaga написа:
Само на мен ли ми хареса Белмонт? Участваше във всяка една наша атака второто и компенсираше за несъстоятелността на Нашименто(докато беше на терена).

И на мен. Само не знам защо не започна от самото начало.

Равния с Верея не би трябвало да е проблем.

Дано на баража е Локо Пд (в тях няма нищо неудобно).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:15 pm 
Аватар

THE BLUE BEAST написа:
Мача с Верея едно на ръка, мен ме притеснява повече „потенциалния” бараж, че и двата отбора дето ни чакат са в категорията „неудобни”

То вече няма отбори, които срещу нас да са в графата "удобни" :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:20 pm 

Септември :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:23 pm 
Аватар

Свалям шапка на отбора днес. Според мен няма как да имаме претенции към желанието и към играта. А микре са толкова жалък селски отбор със покъртително селска публика, че нямам думи. Цял мач не изпяха песен за отбора си, 20 знамена и транспаранти...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:24 pm 
Аватар

Жалко, че изпуснахме равния. :smt012

Не би трябвало да загубим от Верея. :blass

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:27 pm 
Аватар

blue_master написа:
Винаги съм бил супер толерантен и снизходителен към нашите играчи, каквото и да правят на терена, но това което не мога да простя е, когато някой е виновен, а се прави на тарикат и играч. Тоя комплексар Митрев, вместо да е свел глава или направо да си е стегнал багажа за някъде, ми прави някакви иронични коментари, ръчички, ушенца и всякакви подобни глупости. Никога няма да забравя театралното му представление срещу Верея, когато ги бихме на баража. Пълен лайнар и комплексар, ако на лято не е АУТ, то значи си заслужаваме всичко. Мога да прощавам грешките на Кръстев и Любенов, но не мога, да приема, разни дрисльовци, като Митрев.

Иначе, за пореден път, даваме аванс на тия мърши, пък макар и в мач без грам значение. Тия не знам, колко мача си взеха в последните минути..

Без грам значени за тях. На нас мача ни е важен. Все пак се борим за заветния бараж.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:30 pm 
Аватар

Тоя мач, просто беше някакъв бонус. Истинският мач за нас е този срещу Верея и титулярният ни състав днес, го показва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:35 pm 
Аватар

Аз съм сравнително доволен предвид очакванията ми преди мача.

Три гола - три индивидуални грешки - 1. Митрев, лошо боксиране, 2. Нашименто, спря да си гони човека, 3. Папазов, че покри (Горанов, ако приемем, че го е изпуснал)

Приятно съм изненадан от Белмонт и Костов. Нашименто беше по-добре от обикновено като изключим грешката при гола. Паулиньо - уникален.

Единственото, което ме отврати днес е проявата на един малоумен Ганьо, който се надявам да чете форума и, който накара половината сектор "А" да седи прав. Въпреки че го помолих 3 пъти да не стои прав, стъпил на седалките (ако ще е прав поне да е на реда, а не на седалките), момичето зад него му обясни, че не вижда, двама възрастни му викнаха, той само се обръщаше и гледаше като малоумен и кимаше, а накрая се правеше и, че не чува. Единственото трагично обяснение, което даде беше "по-важно е на терена какво става". :ohmygod После що не се купуват карти. За съжаление има страшни селтаци сред нас :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Пълен идиот си, бате. :smt006

Последна промяна tzvetan_22 на Вто Май 15, 2018 10:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:37 pm 
Аватар

Според мен Белмондо се включи отлично. Не помня друг път да го е правил. Неможката как изобщо издържа след грешката си днес не знам. Такова хранене по собственият вратар от сектор А не помня. Пълна оркщина. Очаквах да рухне тотално. Освен, че му липсват качества, не издържа и на напрежение. Щом дойдоха мачовете с по-голям заряд омаза всичко. Няма смисъл да го мъчат, да му правим плакет или резерва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:44 pm 
Аватар

Имам някои забележки към отбора, както резервите така и титулярите. За защитата не ми се говори, беше сглобщайн. Васко показа защо трябва да му се забрани да подава на повече от 10 метра. Човека-пас Нашименто се видя, че сам в центъра не може, в дефанзивен план не е достатъчно добър. Десния фланг беше почти тотален провал. Белмондо игра добре, но примерно направи глупав фаул в 90+1 минута, когато тиренцата водеха. Това и аз знам, че не се прави. Явно вече психологическия проблем е видим с ясно око, всички искат сезона да мине и да започва новия.
Все си мисля, че Делио е много добър вариант за турнири, дето тактиката Ние сме Левски БААА хич не работи. Дано го оставят.
Краси Усмивката да не се обяснява как ЕКТ нямало значение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:48 pm 
Аватар

Изгледах интервюто на Краси_Левски и според мен при класиране за Лига Европа ще запазаят почти всички в тоя състав с някакви корекции.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:53 pm 
Аватар

За мач с толкова резерви на резервите не играхме толкова покъртително. Да започнем от защитата която беше доста палава. В центъра беше пълен хаос като Белаид не е добър, а се опитваше И да покрива Папазов. Много слабо, но нямаше как да е иначе. Папазов ми се видя мега слаб. Нито добро пласиране, нито бягане, нито покриване на някой друг, нито правилни намеси. Не очаквах много от това момче, но поне очаквах да е стабилен на неговата си позиция без да го разминават както си искат - е, не го може поне за сега. Горанов и него го минаваха повече отколкото обикновено, но трябва да подчертаем че го няма Гомез да покрива (да, Гомез е много важен за нас в този аспект)
Прохазка беше тоталка днес и той си го знаеше, но няма как някой да го плюе или да му се сърди. Играе на няква тъпа за него позиция и не е имал почивка както много други. Въпреки това пак се хвърли на 100% и даже удари греда.

В средата очевидно без Тиам, Гомез и Нашименто/Прохазка в центъра не можем да градим нищо. Панайотов и Нашименто и двамата ми се видя да играят дефанзивни докато от Юруков се очакваше да гради игра? Поне така ми се стори. Дори да не е така, Панайотов имаше много грешни отигравания и заставания, но пак ги оправдаваше с много хъс, бягане и злоба. Нашименто ми се стори изгубен, но Юруков не съм сигурен дали въобще игра с топката. За цяло полувреме това е доста зле дори за момче на неговите години, но да кажем че му прощаваме тотал щетата за момента. Павката БОК! Иванов се включи добре. Винаги се представя добре като резерва за сега. Може и само за такъв да го използваме.

Кабралата и Ривалдинчо тоталка. Не знам колко атаки преебаха щото нямаха идея как да стрелят или да ги продължат. Браво на Костов за красивия гол но.... това му беше всичко за този мач.

Ако Папазов и Юруков трябва да са ни бъдещи звезди, трябва да закриваме тия школи щото няма много смисъл от тях в момента. Ясно, млади са, но поне се очаква като им се отвори шанс да направят нещо и поне с малко да покажат на какво са способни. Школата да стои закрита докато не дойде някой доказан специалист, с план и с още 10-20 човека за които той гарантира да оправят кашата и връзкарите.

За подготовката на Роси може да е само показно как тирето си извадиха най-добрия играч някъде 80-тата минута при 2 на 2, а Манолев се контузи. Все едно ние да търсим победата и да извадим Павката, а Обертан да се контузи :smt005
И все пак явно никога няма да разберем какви са проблемите с Рошу което за мен е адски тъпо. Иска ми се Роси да излезе и да каже - тоя не е сериозен за мен и за това не играе. Поне да се знае като не го виждаме.

За ретарда Неможката съм писал доста. Няма смисъл пак. Тоя ни прееба пореден мач.

StarataGospoja_4elsi написа:
Тромав Гредаска :smt031

Иначе, давайте ми правата и хора с такива мнения да си почиват известно време.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Последна промяна Ankel на Вто Май 15, 2018 10:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:57 pm 
Аватар

Все пак Томислав Папазов е роден през 2001 г, не забравяйте това. За мен се включи добре за 16 годишен, има и хубава физика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:58 pm 
Аватар

Рошу преди 2 дена игра пълни 90 минути в Разград.Няма как човек,който не е играл редовно,изведнъж да изиграе 2 мача през 2 дена.Същото е и с Белмонт - онзи ден не игра срещу лудогорец,а днес се включи доста добре през второто.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 10:58 pm 
Аватар

Много ме е яд , че точно за тоя мач не бяхме с купа и с пълен състав.На тея умреляци не им мърдаха 5 парцала.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:00 pm 
Аватар

Omraz написа:
Все пак Томислав Папазов е роден през 2001 г, не забравяйте това. За мен се включи добре за 16 годишен, има и хубава физика.

И къде я видя физиката :shock:
Аз дефанзивен/ЦЗ си представям машина, да е висок поне 1.86-1.90, за да влезне да играе на тия години. Примерно Георги Славчев - такива е нормално да се налагат отрано. Явно или това са дали на Делио, или има някакви други супер качества, които ние не отбираме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:01 pm 
Дърпутките режат яко вени, разни хора си тръгнали при 2:2, ловешки били играли :lol: А как да играе пребоядисания Литекс, бе, курви? Говедата ако били в тяхната ситуация и играели срещу третия им отбор щели да ги качат на разлика. Ще ви шибаме зверски, боклуци! Може и да им направихме мечешка услуга с тази смешна "победа", да оставят този клоун Яньев. :smt006

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:04 pm 
Аватар

Тцъ написа:
Според мен Белмондо се включи отлично. Не помня друг път да го е правил. Неможката как изобщо издържа след грешката си днес не знам. Такова хранене по собственият вратар от сектор А не помня. Пълна оркщина. Очаквах да рухне тотално. Освен, че му липсват качества, не издържа и на напрежение. Щом дойдоха мачовете с по-голям заряд омаза всичко. Няма смисъл да го мъчат, да му правим плакет или резерва.

Малко му е било. Ако има друг път - повече!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:05 pm 
Аватар

За Папазов е хубаво да не се казва нищо. На 16 години е :shock: Даже може би ще се изхвърля, ама крещящите грешки не бяха негови.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:08 pm 
Аватар

Ankel написа:

Ако Папазов и Юруков трябва да са ни бъдещи звезди, трябва да закриваме тия школи щото няма много смисъл от тях в момента. Ясно, млади са, но поне се очаква като им се отвори шанс да направят нещо и поне с малко да покажат на какво са способни. Школата да стои закрита докато не дойде някой доказан специалист, с план и с още 10-20 човека за които той гарантира да оправят кашата и връзкарите.

StarataGospoja_4elsi написа:
Тромав Гредаска :smt031

Иначе, давайте ми правата и хора с такива мнения да си почиват известно време.

Какви са специално твоите претенции към играта на младите? Как трябваше да играят? Те не са част от този отбор. Това са им първите мачове в мъжкия футбол. За годините си представиха добре. Всъщност Прохазка изигра по-слаб мач от тях. Почти всички опасности за Ловеч идваха отдясно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:09 pm 
Аватар

Да има на терена 16 годишен хлапак и капитан на 31 и капитанЪТ да е по-скандален, е достатъчно да няма и дума лошо за това момче.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:09 pm 
Аватар

Левски е голям отбор!
Това си проличава в ето такива мачове - експериментален състав, контузени, наказани играчи, юноши сред титулярите, а какво видяхме на терена... Сърце и душа за Левски София! Това искаме от футболистите, това ни дадоха. Мачът можеше и да е с друг завършек, нооо изпиваме до дъно горчивата чаша... Вдигаме глави и сме с отбора.

Радвам се, че тук няма коментари, които да ме карат да се срамувам.

И наистина не мога да разбера от позицията на какви припознавачите пеят за купи и титли :lol: Да не би да са при тях :blass По-втори няма как да станат, а до купата дори не бяха близо... Жалки, смешни ПРИПОЗНАВАЧИ с умрял отбор...

Само Левски! Завинаги :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:11 pm 
Аватар

Adepta написа:
Omraz написа:

И къде я видя физиката :shock:
Аз дефанзивен/ЦЗ си представям машина, да е висок поне 1.86-1.90, за да влезне да играе на тия години. Примерно Георги Славчев - такива е нормално да се налагат отрано. Явно или това са дали на Делио, или има някакви други супер качества, които ние не отбираме.

Не знам колко точно е висок тоя пич, но съм сигурен, че е над 1.80

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:13 pm 

tzvetan_22 написа:
Аз съм сравнително доволен предвид очакванията ми преди мача.

Три гола - три индивидуални грешки - 1. Митрев, лошо боксиране, 2. Нашименто, спря да си гони човека, 3. Папазов, че покри (Горанов, ако приемем, че го е изпуснал)

Приятно съм изненадан от Белмонт и Костов. Нашименто беше по-добре от обикновено като изключим грешката при гола. Паулиньо - уникален.

Цецко, няма да се разберем така. Уж сме от един отбор и заедно ни псуват тука, а сега да ми пишеш такива неща. Как така ще си доволен от Белмонт?! Тотален безполезник, айде не тотален чак, щото тотален е Кабрал, ама обикновен безполезник. През цялото време си беше слаб, но най-показателни бяха две изпълнения след 90-тата - първо направи безумен фал на тъча, с който хем забави доста времето, хем му спестиха втори жълт, а след това при последната ни атака пробва безумен удар от воле с левия крак от 30 метра, който естествено отиде някъде при децата, изрисувани със свастики от непознати.

Нашименто също не виждам с какво е бил по-добре от обикновено, тотално анонимен беше и не пое никаква отговорност, нито се запомни с каквото и да е.

Виж за Паулиньо няма какво да се каже, в момента май ни е по-важен и от Обертан, бог е. Костов също се включи много добре не само заради гола. И в другата тема писах, вече съм убеден че задължително трябваше той да влезе на финала на мястото на Буш. Стаси също влезе с желание и се включи нелошо.

А за другите юношки, хем се коментираше и преди мача, и тука пак ги закрихте след дебюта им. Хора, Папазов е на 16 и играе за пръв път точно в такъв мач, как може да давате такива категорични заключения?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:15 pm 
Пеенето на припознавачите цял мач наистина беше като за учебника по активна шизо-олигофрения. :smt005 Цял мач: говеда сини, вий пак сте втори, а ний от литекс сме шампиони :lol: няма купа, няма титла :lol: :ohmygod

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:16 pm 
Аватар

Виктория написа:
И наистина не мога да разбера от позицията на какви припознавачите пеят за купи и титли :lol:
За разлика от марката и харизмата, ключът за музея е бил при Сашо Манов. Припознали са го :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:16 pm 

Oachkatzlschwoaf написа:
Пеенето на припознавачите цял мач наистина беше като за учебника по активна шизо-олигофрения. :smt005 Цял мач: говеда сини, вий пак сте втори, а ний от литекс сме шампиони :lol: няма купа, няма титла :lol: :ohmygod

Ама те това "вий пак сте втори" го пяха през повечето време във всички мачове тая пролет, при все че по време на всеки един от тези мачове те бяха втори :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 11:18 pm 
Аватар

SZ_FEN написа:
nuHaKoJIaga написа:

И на мен. Само не знам защо не започна от самото начало.

Равния с Верея не би трябвало да е проблем.

Дано на баража е Локо Пд (в тях няма нищо неудобно).

Защото Белмонт не върши никаква работа в отбрана, а на Роси това мy трябва. Преди и по време на мача ви казах, че всичко ще ни бъде на клизма и така си беше през цялото време.

1. Футболистите на Микре имат страх от нашите. Оставете какво говорят. В самите им действия има страх. Как са го постигнали нашите не знам, но е факт и това ме радва изключително много. Ако Обертaн се беше появил, тия щяха да си вкарат автогол.
2. Дaно с тази победа се излъжат и оставят Янев. Чудесен треньор!
3. Спешно трябва да се вземат крайни защитници и вратар.
4. На пръв път сме. Трябва още малко търпение.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 612 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]