forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Ное 21, 2018 2:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 7:03 pm 
Аватар

По цялата ос Рим-Берлин-Токио знаеха фикседите, само тук не чули и невярващи.
Аз знам точните резултати на всички оставащи мачове, ама няма да ви ги кажа, че да не ме питате откъде знам :bigok
Не съм играл и спечелил, защото нямаше да ми повярвате и щяхте да ме баннете, а форона ми по-ценен от некви къси милиони.
Иначе рязаните играха на 3.56%. Мога и разбивка на тея проценти и по играчи да ви направя, но мега-модерния ми процентоизмервавател е изключен и ме мързи да го пускам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 7:06 pm 
Трябва да има отделна тема за ФИКСЕД мачовете :8)

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 7:10 pm 
Аватар

При това имидиътли! Да се изолират лоботомираните сред нас под карантина, докато чакат да бъдат пратени на екарисаж(баннати).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 7:11 pm 
Аватар

Ще ви разкажа една стара история с уговорен мач. Не си спомням годината, но Петър Жеков се бореше за златната обувка и му трябваха 2 гола, а на Спартак Плевен, за да не изпадне му трябваше една точка. Мачът беше в последния кръг и естествено предварителната уговорка беше да завърши 2 : 2. Вкарват Спартак, вкарва Жеков. После пак вкарват Спартак и след това Жеков. Мачът върви в приспивно темпо, публиката скандира горчиво, абе голям купон. Няма подвиквания към страничните съдии - Пич, тоя до мен каза, че си педерас, верно ли е(Милиционерите следяха да не се обиждат съдиите)? Съвсем тиха и кротка идилия, до момента в който Цецо Атанасов не набучи един боц в центъра, а заспалия на вратата на Спартак Гълъб(така викаха на вратаря, изобщо не видя топката и тя се озова в мрежата. Изведнъж мачът стана динамичен. Спартаковци се разтичаха, а защитата на умрелите правеше шпалир, след шпалир. Вратата им обаче беше омагьосана и не влиза и не влиза пустата му топка. Какво ли не опитваха. Съдята обаче не беше известен за уговорката, и не даваше дузпа в наказателното поле на умрелите въпреки игрите с ръце и събарянията, които извършваха нарочно. Публиката оскотя, абе цирка беше пълен, докато в края на мача не си направиха уникален авогол. Върнаха към вратаря, а той се засили да я ритне и не я уцели, след което тя ктротко спря в мрежата. Мачът завърши 3 : 3.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 7:17 pm 
Аватар

След това мнение,цялата тема ми се струва приключена.Моля някой админ да заключи темата :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 7:18 pm 
Аватар

:smt005 Хубава история, ама не е релевантна, защото не е излезнал ФИКСЕД-а :bigok
Ташака настрана - давай още истории от онова време, че умирам от кеф да ги слушам :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 7:22 pm 
Аватар

Diabolik написа:
След това мнение,цялата тема ми се струва приключена.Моля някой админ да заключи темата :levski

:bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]