forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 630 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:24 am 
Аватар

Предлагам темите за мачовете да се заключват по време на мача. Вместо да мрънкате, вземете си замъкнете гъзовете на стадиона. Припознавача дарпатов чете и после вади от тука мнения вече сума пъти и си ги слага на стената във феса да надъхва сганта.

Последна промяна flo на Чет Апр 19, 2018 9:33 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:27 am 
Аватар

Щото тука сега не се прави така от неговата стена...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:32 am 
Аватар

Клип от сектор Б няма ли да излезе? Толкова мощен и пълен не го бях виждал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:33 am 
Аватар

Може да не се наложи да се ходи на мач заради терористите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:35 am 
Аватар

Lek написа:

Не тъжи, скоро...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:36 am 
Аватар

Супер!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:36 am 
Аватар

Ще ни накажат за всеки един мач, но не и за мач с тиретата без публика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:43 am 
Аватар

Яд ме е, защото второто полувреме "шампионския отбор" от Ловеч, си беше свалил гащите и чакаше да бъде наебан, а ние след втория гол отпуснахме газта... Вместо да го бием 4:2, примерно. :roll:
Роси беше казал, че в тия мачове ще реши кой да остане догодина. Ако е така, Божката и Вутов и трябва да си тръгват още днес.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:50 am 
Аватар

Поминаха първите емоции и от тоя мач.

За съжаление ще трябва да започна със свинщината, която е сътворена вчера - хубавото е, че преди малко четох, че лекарят след първата операция вчера (2 часа) е казал, че вероятно жената ще запази окото (извадили са парче стъкло от самото око), макар че ще трябват още интервенции и не е ясно в каква степен ще се запази зранието, но поне май няма да го загуби. Крайно време, обаче, е на тая простотия да се сложи рязък и пълен край. Тоя лаф с "винаги е имало бомби" не е оправдание. Може и да е имало, но е време да няма. Ужасно идиотско е да се застрашава здравето и живота на когото и да било, да не говорим за вероятността да го отнесе и някой левскар пир по-неточен мерник.... Нищо ултраско няма в това да се мятат бомби и да се нараняват хора.

Самият мач - зачетох някакви коментари, виждам, че броженията срещу Роси стават все по-отчетливи. Вече за мен е ясно, че дните му са преброени, ще видим колко точно ще бъдат. Н оза това - после. Започнахме мача по възможно най-идиотския начин, с два кретенски гола до 10-тата, като дузпата беше уникална простотия на Митрев. Напълно логично е в тоя момент да рухнем доста здраво, и трябва да признаем, че късметът ни покри да не ни вкарат още през първото полувреме. Впрочем, понеже се коментира Яблонски, ако можеше да го изгони, то това беше именно първото, когато с жълт направи още няколко фала. Вярно е и друго, обаче - Манганга симулираше безобразно в опитите си да му изкара картон. Както и да е.

Положителното в този мач беше това, което стана второто. За мен е идиотско да се твърди, че това станало "въпреки Роси" и "Роси ги спъва", не смятам да го коментирам. Напротив, според мен той реагира адекватно, явно успя да ги успокои, разкара и Вутов и второто не просто ги надиграхме, а направо ги попиляхме и ме е адски яд, че не ги дръннахме. Определено можехме, и трябваше! Много съм доволен от дисциплината в играта второто и от очевидната ни подготвеност във физическо отношение, защото това ни е пореден тежък мач (а тиретата се разхождаха в събота), а физически бяхме класи над тях, толкова, че чак припознавачите се самонивавт, че сме зобали. Това е изключително важно, и със сигурност ще ни е от адска полза следващия сезон.

За съжаление, Вутов отново показа, че изобщо не става за тоя отбор. Трагичен за пореден път. Не знам - може би ако го пробват като халф, заради това че търчи и пресира, може и да има повече успех....но да се разчита на него за нещо в предни позиции е абсурд - бавен, тромав, неориентиран, ужасяващи грешки в подаванията....не става. Митрев с това изпълнение за дузпата - абсолютно безсмислено, впрочем, Манганга отиваше към аут линията - ни вкара в мача трагично. Втория гол не е 100% негов, но класен вратар не би допъснал подобен гол. Освен това отново пълна паника при центриранията, грешни излизания, подаръци....в огромна дупка е и имаме крещяща нужда от вратар.

Поздравления за Горанката, наистина отличен мач, заслужава си всички похвали! Когато се получава - получава се! Все още не смятам, че точно той е решението за този пост, но вчера беше страхотен! Доволен съм и от Роман, който вчера игра добре, за ралика от предишните си мачове.

Уикенда, впрочем, очаквам пореден резил с Верея, тъй като пак ще сме с половин отбор, а и никой няма да мисли за тоя мач, та не се учудвайте. Впрочем, резилът ще дойде дюшеш на недоволните, които дори вчера скочиха здраво на Роси и ще продължат да го правят, докато не го махнат. Мога да ги успокоя, че очевидно той няма да остане дълго - или лятото, или най-късно зимата си заминава, защото за мен колебливите игри ще продължат, по простата причина, че очевидно Роси е недолюбван от много хора, включително такива в отбора. Много играчи играят с нежелание, неразбиране или просто не им пука - успяват да се събудят само епизодично. Очевидно подходът на Роси не се харесва - не зная защо, след като първия полусезон очевадно вкара ред в напълно разбит отбор. Централните ни защитници бяха най-добрите в България, а след паузата пряват грешки във всеки мач, останалите също не им помагат...силно ме съмнява Роси изведнъж да е забравил как се прави стабилна защита....реално оттам идват и другите ни проблеми, а Роси няма да измени на стила и вярванията си за футбола, защото някой прави грешки. Явно това е огромния проблем и той няма да се разреши по друг начин, освен с оставката на Роси. Очаквам я лятото, а ако вземем купата - есента, след като подобни мачове продължат и всички ес чудят защо. Това, естествено, няма да ини реши нищо, защото ще търсим заместник, който първо едва ли ще е от този калибър, и второ - ще трябва да напасва отбора по своите изисквания, т.е. отново влизаме в спиралата на огромните селекции, липса на сработеност и така - до безкрай..... Но Левски има предостатъчно врагове, особено сред "своите", така че - това е положението.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:55 am 

Страхотно второ полувреме. Напълно различно от първите 45 минути, където може би 2та гола за 5 минути стъписаха нашите играчи. Огромно браво на целия отбор за мъжката игра. :lsclapp

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 9:57 am 
Аватар

Аз очаквам да ни накажат за 3 мача. Ушеф няма да подмине така нещата. А и вече се вдигна доста шум. По всички новини и медии мина лошата новина. Дано си оправи момичето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:03 am 
Аватар

1 мач наказание с последно предупреждение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:08 am 
Аватар

Niki4a написа:
Ебавахте се за #подготовката, но като гледам последните 30 минути нашите изораха терена, а микренските путки бяха заминали тотално. Нямаме играчи със сериозни травми и можем да играем 3 важни мача за 1 седмица. Това с Топчовци, Митовци, Гонзовци и тн. кога? Без значение от реванша (или хикс или минимална загуба с 1 гол) предпочитам Роси да продължи поне още година, защото има някаква изградена основа и с подходящата селекция нещата ще се получат. Нямам сили за нов Нитов.

Ще оставя това тук. Нека го има и на тази страница.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:10 am 
Аватар

Lek написа:

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:21 am 

A би пичове, не знам дали сте повлияни от малоумните статии в Гонг, ама такова нещо като мач без публика вече няма. Има за наказание без домакинство, само че МВР ще ги е шубе да сложат мача-реванш на Лаута примерно. Т.е. най-вероятно наказанието ще е за макс 1 мач - тоя с Верея.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:24 am 
Аватар

По някаква си тяхна причина, за която не знам дали има някакво основание по наредба, обикновено заменят лишаване от домакинство с мач без публика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:38 am 
Аватар

FLAME написа:
Lek написа:

Ебахти жалката история и гледка.... :ohmygod2
С любезното съдействие на бизнесмените :wink:

А сторията с бомбичката....този който я е метнал, заслужава минимум да го съдят по закона за футболното хулиганство,
но най-добре по НПК за опит за убийство по непредпазливост!
Такива само вредят на Левски като клуб и срамят всички ни, защото после на всеки един от нас се лепва етикета "Нали вие метнахте бомбичката по жената..."
все едно лично ТИ си го направил, а не някакъв предрусал пубер....
Да не говорим колко невинни са арестувани заради въпросния и съм убеден, че има хора които могат да го посочат, ама е човек на човек, на човек...
Затвор за такива индивиди!

Не че и самата полиция не е виновна за това. Всички знаем как се внасят бомбичките, факлите, и тн.
Както и наркотиците ;) Внасят ги определни хора, очеизвадно с помощта, съдействието или бездействието на хора от полицията,
така че мрънкането от тяхна страна е също безумно смешно. Не сме държава на място, иначе нито бомбички щеше да има,
нито наркотици, нито запади, нито животни, нито подобни криминални елементи на обществени събития. Всичко сме си заслужили...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:40 am 
Аватар

По скоро, да го съдят за опит за предумишлено убийство.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 10:51 am 
Аватар

Хайде да си "почеша" малко телефона и аз.

Първо нямам нищо против "ултрасите, хулиганите, лошите момчета" и т.н. квалификации. Никога не съм бил такъв, няма и да бъда, защото си има хора за всичко.
Нямам против помежду си да си се бият, наказват, гърбят и т.н, но НЕ съм съгласен и никога няма да съм, когато тези действия се прехвърлят върху "умерените, обикновените" и т.н. квалификации фенове. И чужди и свои!

Лично съм нямал проблеми, освен веднъж в 1-цата трамвай, когато бях сам с няколко превъзбудени чорбаря, когато щях да ям дървото, точно заради това, което не адмирирам и просто изкарах късмет да се качат 3-ма ушеви, с които слезнах една спирка преди моята. Цялата "провокация" от моя страна беше, че съм с наша фланелка под разкопчано горнище.

Случката от вчера е абсолютна простотия. Проблемът е широкообхватен обаче и няма едно решение за него. Всичко започва много далаче - от възпитанието, после преминава през личното самосъзнание, стига до тотално неадекватните съоражения на които се провеждат мачове и завършваме с липсата на лична отговорност, поради неадекватните спортни съоражения. Ясно ми е, че тука сме "голямата работа, гореща кръв, балканци" и т.н. и никога няма да сме като в Англия, но не е невъзможно подобни простотии да се предотвратяват, чрез откриване на конкретния отговорник, който си понася законовата отговорност и след това НЕ стъпва повече на стадион.

И аз не харесвам ушев и ушев за мен е едно безполезно брадавично образувание в 99%, но не бих тръгнал да го трепя или да мятам бомби върху него. Същото не бих направил с чорбар, папагал, мангал и т.н., който не ме провокира по никакъв начин.

В тези ситуации има няколко лоши неща. Първо е застрашаването на човешкия живот и здраве, които както знаем са най-важното, след това следват и второстепенните неща. А именно - насаждане на мнението в обществото, че след като ходиш на мач, значи си престъпник. Отлив на публика, която просто се страхува и това далеч не е толкова неоснователно. Общи наказания, които лишават ВСИЧКИ, заради миг индивидуална глупост. И последното - парични наказания за клуба, който уж всички обичаме и знаем в какво незавидно положение сме вече N години.

Разбирам и това, че сме 21 век, но не мога да приема напълно, че 24 годишна (по нашите балкански разбирания - дете) 50 килограмова жена е подходящ избор за попълнение на щата на жандармерията. Последното няма нищо общо с конкретната ситуация, а по принцип. Дано се оправи в максимално голям процент и си намери друга по-подходяща работа. Пак повтарям, че конкретната ситуация няма общо, защото парче стъкло можеше да се забие и в 100 килограмов и 2 метра мутант, но някак си този профил ми е по-подходящ за представител на жандармерия.

Дано се представим добре на реванша и ДАЙ БОЖЕ се зарадваме малко през май. Заслужили сме го напълно. :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 11:01 am 

Зависи какви цели са им поставени, в Унгария като бях полицаите си бяха някакви нормални по телосложение статисти, стоящи отстрани, докато авангарда на сигурността и проверките на националния им стадион се състоеше от 100+ кг. анаболни чудовища-стюарди.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 11:10 am 

Между другото от сектро А удариха с нещо Буш. Червените кхмери няма ли да получат наказание за хвърлените седалки, камъни и предмети след червения картон на Буш?
Случая им се потулва, като опитите за физическа саморазправа на Ганчо с Бумал!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 11:46 am 
Аватар

Ами сами сме си виновни за потулването (ако се потулва), защото тая простотия определено надминава хвърлените 3 бутилки по Буш....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:05 pm 
Аватар

Катеренето по тунела също е отразено тук-там, но "нашата" простотия затъмнява всичко :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:50 pm 
Аватар

Искам само да обърна внимание на празнещите се по разни цитати от стената на Дърпатката, че абсолютно същите неща се пишеха в тая тема през първото полувреме. Като искате да им се смеем на тия отрепки, поне не се дръжте преди това по същия начин...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:58 pm 
Аватар

Не знам дали е пускано -

1 – Ако играч, изпълняващ дузпа, се спре, а после продължи отново, той ще бъде наказан с жълт картон, а съперникът му ще получи правото да изпълни фаул. Кратко колебание е позволено, но не и напълно спиране.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 1:03 pm 
Аватар

Вече видях такова решение при дузпа. Мисля че беше в Англия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 1:23 pm 
Аватар

Впрочем, абсолютно съм съгласен, че тая дузпа е изпълнена неправилно. Манганга не просто спря, ми даже леко назад "залитна", и после тръгна втори път. Категорично и очевадно нарушение, което никой не споменава!

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 1:34 pm 
Аватар

Интересна декларация от сектор гей, били в отделна лига :smt005 :smt005 :smt005 . Жалкари, сектор В ви надвика второто... :mikre-fun

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 1:37 pm 
Аватар

Тия па не се спреха да плещят глупости....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 1:51 pm 
Аватар

Южната трибуна не е като да не им дава поводи да го правят.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 630 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]