forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 630 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:06 pm 
Аватар

Каза се, ама пак да го кажа: тоя мач миналата пролет го губихме 3:0. Два пъти. Ама при Ники Митов поне сме били на 4 точки. :strkstrk А това, че Роси им викал да се връщат в защита, а те го отебали. :smt005 :smt005
Никакво отпускане за купата и дано Неможката не ни провали в един евентуален финал. Пиите и се кефете!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:13 pm 
Аватар

Македонията е прав за едно, нещата много рядко са само черно или бяло. Вината, както и причината за вдигането не са само в един или друг. Но както знаем успехът има много бащи, провалът е сираче.
Според мен нещата са комплексни. Колкото и да се иронизира подготовката, факт е, че играчите са добре подготвени физически и тактически. Играем дербита през три дена, а днес второто летяхме, докато тиретата се изпоконтузиха. Не е случайна епидемията от контузии при тях в този сгъстен цикъл, и липсата на такива при нас. Факт е, че досега комуникацията на Дуче Дельо с отбора не беше от най-успешните, но явно днес на полувремето химията е започнала да се получава. Дано успеят да извлекат максимума от представянето през второто полувреме и доразвият нещата. Факт е, че в спорта и в живота понякога се нуждаеш от щипка късмет за да видиш резултата от труда си. Днес тази щипка дойде в лицето на един неочакван герой - Иван Горанов. Всъщност, това момче показва ясно през какво преминаваме. Дойде лятото, беше постоянно осмиван и иронизиран, но след подготовката (да в иронизираме пак) и идването на конкурент, той върви само нагоре. И демонстрира огромно желание. Адмирации за представянето и раздаването му днес. Същевременно, случващото се с Горанката за мен е показателно и за философията на Дуче. Играят само най-добре подготвените и полезни играчи, без значение от къде са дошли и колко им е заплатата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:17 pm 
Аватар

Факт, Панайотов и Горанката бяха развити колкото никой не си е мислил и получават шанс за изява. Друг би се скрил зад звездите си. Определено и двамата имат сърце за Левски, въпроса е доколко им е лимита.
Проблема при Панайотов е, че има за конкурент Тиам който си е роден човекоядец и ме плаши повече от Бабатунде :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:17 pm 
Аватар

Дуче е казал на Горанов: "Иване, ти си камъкът, върху който ще изградя църквата си" :loser2

Сериозно, на мен ми се скапа настроението, заради малоумието с бомбичката. Хем човешки живот бе застрашен, хем има вероятност да ни накажат сурово. А ако сме без публика с Ботев, ще откача от яд.

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:19 pm 

И аз се извинявам, че си изпуснах нервите през първото полувреме и написах:
viktorbdz написа:
Играем като путки...

Второто полувреме играчите ни излязоха крайно мотивирани, което не го очаквах, но БРАВО... просто нямаха какво да губят. Жалко, че не ги обърнаха, щеше да е легендарен мач срещу най-гнусния съперник, с който сме играли в историята ни. Все пак съм повече от доволен, такава доминация отдавна не сме виждали и то до 93мин.!
На полицайката ѝ пожелавам да се оправи, но за жалост четох, че е пред изгубване на зрението. Много неприятен инцидент, сега вероятно ще има и тежки наказания за клуба и публиката, но полицията също трябва да затегне повече мерките за сигурност, защото виждате какви са последствията. Омръзна ми за пореден път, група от глупаци и малоумници, да уронват престижа на целия клуб и феновете му! После ние го ядем, като не ходим по мачове, заради тях. :ohmygod

Последна промяна viktorbdz на Чет Апр 19, 2018 1:11 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:20 pm 
Аватар

Медец ми капе. Не за друго, ама видях един мощен Левски, който подчини тотално противника, но за съжаление само второто полувреме. През първата част се молех да не ни убият. Можеха да ни качат и на по-голяма разлика. За пореден мач бяхме с човек по-малко, благодарение на Антонио Вутов. В момента, в който влезе Роман и отборът се вдъхнови. Аз такъв Левски не съм виждал от години. Не смятам да изпадам в суперлативи, понеже сигурно още в следващия мач няма да бием, но това, което видях ме зарадва. Ако играехме с такова желание през целия сезон, сега щяхме да се борим с Лудогорец за титлата. Отборът ме изненада страшно приятно и много съжалявам, че не ги убихме, можеше и с разлика. Доволен съм, само Левски!

А този, който е уцелил момичето с бомба - затвор. Бомбите нямат място на стадиона, колкото и да е неправославно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:23 pm 
Аватар

Що пък да сме били с един по-малко :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:23 pm 
Горанката и Панайотов показват къде е разделителната линия и рубикона между това да си на правилния път да се наложиш в Левски (още не са) и да си поредния Стефчо Станчев, Лъчко Балтанов и т.н. Когато си жалък и смешен на терена, и ядеш заслужено лайна, да си перде, да слушаш, да работиш здраво, да търпиш и да чакаш да си ползваш шансовете. А не да се напутиш, да се фръцнеш, да идеш на село в Ботев и да станеш легенда в селското тимче и после да разправяш: "Не ми дадоха шанс".
С две думи - с характер на путка и фръцла, ако ще Меси да си, няма да стане. Браво на Горанката и Панайотов, че показват, че има и друга страна. Неможката е категорично в графата на Стефчо Станчев и другите, той просто има по-силни връзки :smt006 Този и Ваги да са ни капитани. :ohmygod Капитан на Левски да легне да плаче след гол от Лудогорец в безсмилен мач, заеби...

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:28 pm 
Аватар

Прав си отвсякъде. Но също е вярно, че получават шанс въпреки на хартия по-силната/скъпа конкуренция.
А Божката май не си го слушал днес, не било заради гола от корнер, а защото сме паднали :bigok
И той ни е рекордьора по поредни сухи мрежи :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:37 pm 
Аватар

Последните 15 минути изчетох 15 страници от темата. Не чета по време на мач, на който съм присъствал, а след мач - само при победа. :bigok

Такова стабилно рязане на вени и после зашиване и възхвала до небето. :loser2 Just фороНа things.

Голяма емоция си беше второто полувреме, доволно раздаване на нашите момчета, напълниха ми душата. Жалко, че не им мушнахме трети гол веднага след двата червени картона, ама няма пълно щастие. Левски сме обречени да вървим по дълъг и труден път.

Последна промяна legendbg на Сря Апр 18, 2018 11:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:48 pm 
Аватар

....

Прикачени файлове:
2_2.gif
2_2.gif [ 1.06 MiB | Прегледано 1993 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 11:55 pm 
Аватар

В крайна сметка важното е, че за втора поредна седмица ще си легнем с положителни емоции, отдавна не се беше случвало.
Много неща има за подобряване в играта ни, състава ни и клуба като цяло, но тези неща по-добре да ги анализираме след края на сезона.
Горанката направи огромен мач и все едно е нов играч след паузата.
Доволен съм, пълна мобилизация на всички нива за другата сряда, мачът няма да е лесен.

:levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:00 am 
Аватар

Горанов днес беше огромен, просто не можах да го позная. Голът настрани, ама изора терена, не спря да тича до последно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:01 am 
Аватар

Chris12 написа:
....

Абсолютен червен картон за оранжевата помия, не знам защо някой хора тука смятат, че трябвало жълт само. Много ясно се вижда къде е топката и къде беше ритнат Буш :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:02 am 
Аватар

Не забравяйте, че преди мача в сряда, имаме друг мач и то домакинство. Нека не гледаме на него като на ненужна подробност! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:06 am 
Аватар

Бразилското цигане опита да контузи Буш. Изрита го абсолютно нарочно, с цел да го контузи. Това, ако не е червен - не знам кое е. Единствено можеше да изгони Яблонеца за натрупване на фаулове, но пък му свири и два спорни фаула.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 12:42 am 
Аватар

Второто бяхме неузнаваеми, определено се виждат добри резултати от подготовката и възстановяването, особено на фона на тирето, дето уж бяха отпочинали. Не мога да си кривя душата, това са си точки в полза на Роси и екипа му. Надявам се подобни мачове и дай Боже едно спечелване на купата да сплоти отбора, да се изчистят тъпотиите и да се тръгне нагоре, защото като характеристики тоя отбор може много повече. Малко ме е яд, че нямаше пълна обръщалка, тиретата са толкова зависими от успехите срещу нас, поради вътрешния си комплекс от мръсната оранжева схема, че всеки равен води при тях до зверска вълна на недоволство и искане на оставка на треньора, немалко критики и към Жожето. Представям си какво ще е след някоя или няколко болезнени загуби...Но така е без идентичност и с подсъзнателно усещане за фалшивата самоличност.
Бомбичката е безумие, дано се оправи жената напълно, а отрепката да го отнесе. Надявам се да не е брутално наказанието за клуба, макар че натискът за това ще е огромен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 1:02 am 
Аватар

Бахти форума, направо не мога да повярвам какви Левскари има.
Иначе това с бомбичката е крайна малоумщина, може ли да си толкова безмозъчен... Дано се оправи жената...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 6:49 am 
Аватар

Факт е явно, че този отбор притежава много сериозен потрнциал, който обаче показва само в някои моменти.
За съжаление, само в едно полувреме за сезон не става.
Пак почваме с подаръци 2:0 от съблекалнята без никаква видима причина. Хубаво, че се намериха хора с характер и жалко, че не ги завършихме тея, защото ако ги бяхме били след като са водели с 2:0 - директно започваха разприпознаване тея!
Не, че и сега го няма тоя ефект де, но щеше да е по-голям.

За финал споделям ей тоя пич, дето леко им е сипал от кацата с меда :strkstrk
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 7:58 am 
Аватар

Както и предния път, реших де преспя преди анализите. Кошмарно първо полувреме... Факт е обаче, че вратарят ти като се насере 2 пъти до 9-тата минута, после е тегаво. Второто полувреме ги ИЗРИНАХМЕ! Просто всички си оставиха сърцата на терена - от Ванката до Серджиу! Горанов изигра мача на живота си дори и без гола, та от него тръгна атаката. Добри думи за Павката и Габи, които изнесоха страшен мач. Буш прегоря накрая, но логично - напрегнат мач, случва се. Емоцията на трибуните вчера беше на ниво. Вчера за пореден път осъзнах защо съм от Левски и колко велико нещо е Левски! :smt007 Обичайте си отбора и си го подкрепяйте завинаги и навсякъде, нищо друго не може да ни достави такъв кеф и такава еуфория, нищо друго не може да те лашка за 10 минути между Ада и Рая, а ние точно за това си го обичаме! Благодаря на футболистите, благодаря и на тези, с които си прекарахме добре на стадиона! Само ЛЕВСКИ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:12 am 
Аватар

Запис: https://mega.nz/#!IMtUgBJA!jmNi_5yWvYcd ... Wi1b-qAzfQ

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:18 am 
Аватар

Минавам да пусна поздрави за г-н Божидар Корнера.

Изключително нагло интервю след мача!

"Всички влезнали лошо в мача."

Как да влезнат бе, многоуважаеми г-н Митрев, след като до 10-та мин. с любезното Ви съдействие губехме с 2 гола. Любезното Ви съдействие, което се изразява в 100% малоумно направена дузпа и гол във вратарския Ви ъгъл.

Делио Роси и Спас Русев и всички съпричастни да се захващат да открият ИСТИНСКИ вратар и поне 1 нападател, майка му да еба!

Отборът излезе от ебати зверската яма и вместо да се целува дъртия кур на Роси и куровете на "путките" на терена, тука пак велики анализи. Как да играе отбора, когато вратаря ти те ПРЕДАВА за пореден път. Да не говорим още колко пъти излезе с кашкавалените си разчети напред.

Нерви от рано сутрин, благодарение на г-н Капитана. Безценно! Тия дето ви е мил и драг си го вземайте вкъщи да си го галите по главичката и да си го лигавите за да не се сърди многоуважаемия г-н Митрев!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:32 am 
Аватар

Благодаря, Кратуне!

Йорданов е прав, че ще трябва задължително вратар и нападател. Имаме нужда от селекция.

Друго исках да напиша. Ебавахте се за #подготовката, но като гледам последните 30 минути нашите изораха терена, а микренските путки бяха заминали тотално. Нямаме играчи със сериозни травми и можем да играем 3 важни мача за 1 седмица. Това с Топчовци, Митовци, Гонзовци и тн. кога? Без значение от реванша (или хикс или минимална загуба с 1 гол) предпочитам Роси да продължи поне още година, защото има някаква изградена основа и с подходящата селекция нещата ще се получат. Нямам сили за нов Нитов.

П.п. Микренци ще пият сиропи за реванша, така че очаквайте труден мач и треперене до края.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:41 am 

1. Ако тия сиропи са забранено, просто да искаме нормален допинг контрол.
2. Ако са позволени, да пием и ние?

Като цяло винаги ми се е струвало тъпо оправдание това.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:42 am 
Аватар

Вземаха се проби на 1 играч по-малко от нужното за налагане на наказание. Така ли беше?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:46 am 
Аватар

Пичове, Барези го каза в едно интервю за Роси: може да не сте най-техничния отбор, но ще сте най-добре подготвения. Припомнете ми сезон с толкова мачове пролетта, в които нямаме нито контузен, нито схванат на мач и натискане на противника докрая на мача. Това са резултатите от зимната подготовка - мачкаме докрая, това че не винаги влиза гол предполагам ще го изчистим лятото..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:47 am 
Аватар

jordanofff написа:
Вземаха се проби на 1 играч по-малко от нужното за налагане на наказание. Така ли беше?

Да и наказанията са индивидуални. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:50 am 
Аватар

Класическо тото, не знам какво се впрягате да анализирате игра и отбор. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:51 am 
Аватар

За втория гол белята тръгна от Обертан. Не подсигури Цветкович, който се оказа срещу двама, защото Джеферсон захождаше по тъча. Затова Цветкович изчака до последно и не би по-здраво Енрике - рискуваше пас зад гърба си и сам човек на скорост влиза в наказателното. Удар долу ниско в гредата, ако и да е в близкия ъгъл в тази ситуация е неспасяем за Митрев.
И още нещо за Обертан - не знам какво ги е учил оня дъртак САФ :D , ама като ти каже Гомес, по заръка на Роси, да си изкараш картон, не значи да се хвърлиш същата атака (остават още 15-на минути) в гръб на противник и да го свалиш с два крака, защото по-слабохарактерен съдия може и червен да ти даде. Отделно, че правиш фаул в нашето поле и от него стана и отменения гол на мангала (добре, че беше явна засадата).
Ама така е като и той и Буш не са закърмени с марката "А" група и не знаят как да си изпросят простичко един картон даже :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2018 8:54 am 
Аватар

Не е като Боримиров на мача с Марсилия дето трябваше да разкара две топки за да му дадат картон :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 630 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]