forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 675 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 11:19 pm 
Аватар

Дерипаска написа:
Тук уж пишат умни хора, а всъщност се пишат само тъпотии... Ако се отиде във вторник на тренировката ще е за да ге надъхаме и да им обясним колко е важно да вземат купата. Това, че някои е написал, че ще бие футболистите си е негова работа, а й не вярвам някой от тук да има тия ташаци. Ако паднем за купата обаче има вариант на някои хора да не им издържът нервите и може да стане грозно.

Подкрепям абсолютно. Тука има хора с големи страници във фейса, натискайте за Вторник

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 11:25 pm 
Аватар

Сега остава да разберем от колко и на кой терен ще е тренировката. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 11:27 pm 
Аватар

:smt007 :lsfc3 :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 11:27 pm 
Аватар

Ае да не ходим на тренировка, тя е част от копанарската магия. Дайте нещо да ги изненадаме я в стола, я у тях докато мъжете на футболстите ги ебат в путките, само не на тренировка. Станах супер суеверен покрай Левски последните години :bigok.

П.С: Добър клиБ, Диаболик, но не паднахме ли от покойниците 1-3 само два дена по-късно :bigok?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2018 11:52 pm 
Аватар

sueveriqta sa za pi4ki :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:19 am 

Spindoc написа:
ДаБългарията на синята общност вечно някой я бойкотира, вечно има някакъв мистичен заговор, вечно има нещо "по-дълбоко". Как пък все в нашия отбор се случва това?
Никъде другаде? Далеч по-големи треньори от Делио Роси са се проваляли в други клубове и далеч по-слаби са ставали шампиони.

Когато не е Горанката ще е Митрев, когато не е той ще е Буш и т.н. - само и само да не се признае очевидното. Разликата между добрия треньор и шампионския треньор е по-голяма отколкото между добрия и лошият. Заради това на Дедо му се получаваше клатенето с едно на нула, а на Делио - не. Заради това, дори на Стойчо Стоев му се получаваше от време на време.

А за прословутите 600 мача в Серия А, ако максимума ти е трето място и една купа, която италианската Славия, така или иначе печели през три-четири години не е точно дефиницията на светило, ще ме извинявате.

Ако резултата от първия мач с тиретата е лош - да се търси временен вариант и постоянен за лятото. Отсега, не като свърши сезона. Най-малкото може да има някакъв импулс, а при такъв развой дори на хартия няма да са постигнати доста неамбициозните цели поставени преди сезона.

Между другото, един от така подиграваните наши юноши днес пай ни вкара гол, а един от лелеяните от европейските, нетатарските, изцяло наясно с всички футболни тенденции, високообразовани и събличали се по физически спецове, чужденци пропусна два пъти от два метра на празна врата. Толкова.

И стига писахте по време на мача и се замъквайте на стадиона в сряда.

+ 1 :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:46 am 

Тука някои от сектантите вече започнаха съвсем да си противоречат. От осем месеца (или колкото са там) вече слушаме, че има постоянно и категорично подобрение, прогресът бил очевиден и който не го вижда не разбира нищо от футбол, никога не се е събличал по физическо, татарин е и си мечтае Левски да се провали. Сега изведнъж разбрахме, че футболистите бойкотират Роси още от първия полусезон. Е каква стана тя, примадоните бойкотират, но въпреки това има очевиден прогрес :lol:

Другото което много ме дразни е тая мантра с лошите българи, дето само те пречат на прогреса на Левски и безгрешния му треньор. Това се повтаря също от месеци и винаги българите са виновни за всичко. Миналия мач срещу Берое имаше един полеви играч българин, който беше сменен на почивката. И като бяхме без българи играхме фамозно, най-накрая се сбъдна форумната мечта и резултатът беше очеваден, разковахме ги направо. Сега днес всички играят трагично, Буш изпуска на празна врата, а останалите (с изключение на Обертан на моменти) и това даже не правят, но всяко второ мнение обяснява, че Митрев, Горанов, Панайотов и Вутов били най-слабите, били сме с четирима по-малко и те били главните виновници. Яблонски заспа при гола, в една друга ситуация Холмар два пъти подред не можа да изчисти (май беше при гредата на Неделев), но гледам тука като сте писали по време на мача (как ги гледате тия мачове, че постоянно пишете не ми е ясно) и в двете ситуации зверски псувни по Митрев, за защитниците нито дума.

Много ме изумява и очакването ви футболистите безропотно да се съгласяват с абсолютно всичко което каже треньорът и това да не влияе на мотивацията им. Естествено че те трябва да правят всичко, което им каже, и най-вероятно го правят, но също толкова естествено е, че ако не вярват в нещата, които им каже, това ще им повлияе негативно. Много много отдавна минаха времената, в които футболистите бяха бели роби или айде гладиатори, които изпълняваха всичко безропотно. Чел съм изказвания на много големи треньори, които обясняват как една от основните им задачи е да убедят футболистите в правотата си, за да могат да се постигат успехи. В тоя ред на мисли, много от действията на Роси на мен ми се струват крайно нелогични:
- зимата взимаме Костов, в контролите той вкарва сума голове и започва полусезона като титуляр. Във втория мач вкарва два гола, в третия изработва най-чистото положение, в четвъртия остава резерва, в петия остава извън групата без обективна причина (като нападателите ни са безобразни в мача), в шестия играе титуляр в блатото срещу Литекс и го сменят на почивката въпреки че беше един от добрите в мача, в седмия срещу Берое изработва дузпа и пак го сменят на почивката с по-дефанзивен играч въпреки че догонваме в резултата, днес не игра изобщо. Аз лично не виждам никаква логика в това, а едва ли се отразява добре и на увереността на играча.
- цяла зима много искаме ляв бек, накрая взимаме такъв от Рен. Въпреки това Горанката започва втория полусезон като титуляр. Изненадващо обаче Горанов прави много силни мачове, което е признато дори и от изключително претенциозния към българи форум. Изведнъж обаче Роси го вади от титулярите и започва да пуска Фигейредо, но срещу Литекс пак връща Горанов, който е най-добрия за нас (според мен поне) и в следващия мач срещу Берое пак играе Фигейредо. В резултат днес Горанов направи доста слаб мач, има сериозна вероятност и на него това да му се е отразило негативно.
- Изненадващо за всички, един от любимците на Роси първия полусезон е Панайотов. Тука масово се обяснява колко е лимитиран, как само се чака еди-кой-си (няколко човека са в тая роля) да влезе във форма и Панайотката изхвърча, но това така и не се случва. Напротив, той си е твърд титуляр, а към края на полусезона вкарва и няколко гола, като във всеки мач се раздава на максимум. Изведнъж втория полусезон Панайотов е тотално зачеркнат и не само вече не е титуляр, но не влиза и за минута, въпреки че има мачове като тоя с Литекс, дето в онова блато футбол няма, но има много битка и раздаване, на теория идеален мач за Панайотката. Изненадващо обаче, днес Панайотов излиза като титуляр, пак повтарям след като не е играл и минута през полусезона. Още по-изненадващо е, че има хора тук, учудени че правил много грешки и не играл добре - игрова практика, нещо?
- В последните години дузпаджията на Левски е Прохазка. Няма нито един пропуск, вкарал е всички дузпи, които е бил, включително две дузпи в един мач, втората от които е в последната минута. Това поне според мен означава, че бие дузпи добре и има здрава психика. Роси обаче по някаква причина решава че не трябва той да бие дузпите, дава ги на Гомез, който вкарва първата, но след това изпуска срещу Бистрица (което ни коства две точки). След това пък, решава дузпите да се бият от новодошлия Нашименто, който изпуска в последната минута срещу Етър (като има и спор с Прохазка, който е бесен от това че не са му дали да я бие той). Едва след като и двата му опита да смени дузпаджията се оказват неуспешни, Роси се връща към Прохазка, който обаче също изпуска - еми на мен и тук ми изглежда, че действията на треньора са се отразили на увереността на Прохазка като дузпаджия.

Та така, доста дълго стана и едва ли ще го прочетете, но идеята ми беше че Роси може и да е добър тактик, но тактиката далеч не е всичко в треньорството, а останалите аспекти нещо не му се получават в Левски (не че и тактиката му се получава много де, ама това е друга тема) и според неекспертното ми мнение и той си има сериозна вина за това.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:59 am 

Добро обобщение, точно на място.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:03 am 
Аватар

Играчите, късмета и наводнения терен са виновни. :smt005 Няма как дедо Роси да е виновен, защото е печелил купата на Италия и е водил любимото Лацио. :loser2 :bigok

Сега, ако играчите спрат "бойкота" и опукат осакатеното ГМО, ще е защото божеството сред треньорите е измислил супер мега гига ултра тактика и е тренирал отбора 8 месеца специално за този мач. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:27 am 
Аватар

Пффф, за всичко е прав spurs и много добре го е обобщил. На 100% съвпада и с моите виждания и всички тези ротации и обърквания ще са оправдани, ако пребием тирето за Купата и я вдигнем. Но като че ли дори да я вземем не съм убеден, че Делио Роси може да създаде силен Левски, но пък защо да не постави една основа за следващия треньор. Не знам, ще видим, но определено това на spurs да се препрочете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:41 am 

spurs написа:
...

+10!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 2:12 am 
Аватар

spurs, доста често не споделям това, което пишеш, но конкретно сега уцели в 10-ката от раз!!! :smt023

Не може всеки мач в титулярите да правиш по 3-4 промени и да очакваш подобрение в играта и някакъв синхрон между линиите и отделните играчи, просто не може. През есента единствено се въртяха Мапуку с Буш и схемата на игра беше една и съща, а пролетта, какво се случва, че не пуска един основен състав иди разбери. А ако играчите наистина бойкотират треньора си няма земна сила на света, която да го спаси от краха, който му скалъпват. Затова е много важно Спас Русев да разбере това истина ли е или е поредната инсинуация, която витае около отбора и да предприеме правилните действия преди да е станало прекалено късно и безвъзвратно загубено.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 3:32 am 

Има логика в това, което Spurs e написал. Помня, че след втория мач тази пролет Фигередо беше казал нещо от рода на какво правя тук след като няма да съм титуляр. И аз не мога да си обясня защо Панайотов не игра до сега, но подобни неща със сигурност са демотивиращи.

Възможно е проблема наистина да е психологически. Ние играем демотивирано и слабо, което e очудващо за тези играчи. До сега виняхме българите в отбора, че нямат психиката да са играчи на Левски, поради, което като отидат в други отбори изведнъж се разиграват. Май ще се окаже, че това важи и за чужденците, което мен лично ме очудва. Повечето от тях дори и да нямат лидерски качества, най-малкото са научени играчи, а и вижте кой е срещу тях.

Това трябва Роси да го оправи като комуникира с играчите директно или индиректно (показвайки ясно на всички какви са намеренията и критериите му).

Дано оправим този проблем до сряда.

В момента аз съм в положението на агент Молдър - "I want to believe".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 8:07 am 
Аватар

19 Levski 14 написа:
Играчите, късмета и наводнения терен са виновни. :smt005 Няма как дедо Роси да е виновен, защото е печелил купата на Италия и е водил любимото Лацио. :loser2 :bigok

Сега, ако играчите спрат "бойкота" и опукат осакатеното ГМО, ще е защото божеството сред треньорите е измислил супер мега гига ултра тактика и е тренирал отбора 8 месеца специално за този мач. :strkstrk

Напълно точно мнение , не може с такива играчи да постигаш такива резултати.Ние реално не можем да вкараме гол от 3,4 кръга и то срещу гигантските звезди на Берое ,Ботев и тн.
Очаквам и Верея даже да ни бият насред Герена.Поредният мач със страхотна тактика на великия жабар пореднот въртене на играчи.Дедо Люпко с Нар,Бабатунде,Мики Орачев и такива некадърници ни заведе на първо място в класирането и на косъм да отстраним Марибор.Резултатите на тоя футболен спец не са по-различни от тези на Ники Митов и Топчо,обаче те с какви играчи бяха?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 8:12 am 
Аватар

Защо прави по 3-4 промени треньора в някой мачове вие сериозно ли? Защото имаме 25 футболисти и цикъл сряда-събота през Април, защото имахме контузени и наказани. Единствената грешка в тия ротации беше изваждането на Костов в последните 2 мача и пускането на Кабрал изобщо да доближи терена, макар че това пак е свързано с наказанието на Вутов. Панайотов не играе защото се дублира по функции с Тиам, който е класа над него. Схемата на отбора не е променяна от началото и е 4-4-2. Треньора направи малки грешки с ротацията на някой постове, но те не са причината за лошите резултати. Няма го колектива и отборния дух ей това е най-голямата грешка на Роси. Не е овладял съблекалнята това го проваля в ключови моменти. Проблема не е селекцията, нито тактиката, нито тежките тренировки, нито дори изключителния малшанс на моменти.
А това за Фигейредо, че бил казал защо не играе още тогава се разбра, че е лъжа. Играе защото е по-добър от Горанов в офанзивен план и когато са заедо с Паулиньо сме много по-остри от ляво отколкото с Горанов еле пък с Горанов и Иванов. А това да е оправдание, че Горанов се разколебал защото го сменили в два мача е просто смешно или, че Прохазка изпуснал дузпата защото предния мач Нашименто я е бил вместо него. Прохазка е в слаба форма от началото на полусезона и той го знае това и съм сигурен, че иска да компенсира със старание и желание за победа, но не му се получава и е изпаднал в дупка и точно това разколебаване в играта му е причината за дузпата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 9:15 am 
Аватар

Аз пък не мисля,че написаното от Спърс задължително е така по отношение на ротациите и увереността на играчите. Това, че Роси ротира 2-3 играчи е нормално и се случва във всеки отбор. Левски има 7-8 твърди титуляри,другите ги сменя. И Роналдо не играе всеки мач,въпреки че е машина и може и два пъти повече мачове да играе. Не виждам нищо странно да пробра различни варианти на някои позиции. Не е като да сменя целия стартов състав.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 10:29 am 

BLUE CRUSADE написа:
Да не се било случило като с Бурабия ли? абе Вие ебавате ли се нещо? Да се случи бе,пре к**а ми е! Ние да не им викаме и да не ги шамарим,за да не ги злепоставим пред света,но няма проблем тия да се гаврят с нас 6 месеца вече...Обертан ако не е мотивиран да си ходи...взима една камара пари. А Гомез задължително да си ходи! Тоя е толкова свършил с футбола,че дори в умрелата ни лига е адски посредствен играч! От последните няколко коментара "против" предприемането на действия се убеждавам,че си заслужаваме всичко!Иначе бяхме велики с Петев..(е там беше простотията)

:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2
Скоро не бях чел толкова неадекватно мнение. Като ти е през кура отивай на тренировка и се врезвай, революционеро. Кво се обяснваш тук. Сигурен съм, че ще решиш всичките ни проблеми и след това ще заиграем. Обещавам, че църквата ти ще е по-висока от тази на Роси - "BLUE CRUSADE - спасителят на Левски".
Това с Петев било простотия, нищо че където и да отиде след това се провали с гръм и трясък. Сега дори го съдят. Що не напишеш, че е простотия и как папагалите изгониха Жадното. Или там това е мъжка постъпка и сега с Киров се виждат плюсовете от това.
А щом за теб най-добрият ни играч е "свършил с футбола" ми е ясно и какъв "разбирач" си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 11:02 am 

BLUE_MAGIC написа:
Значи, когато Топчо и Митов бяха треньори сме от позицията на някакви и им търсим сметка, но сега, защото е Роси не можем да му търсим отговорност за неговите действия, които водят до слаби резултати и футбол?! Което показва, че няма последователност, а се действа избирателно и по симпатии, а в случая потърпевш е любимият ни отбор.
Надявам се поне чичо Спас да е последователен в действията си и да продължава да преследва високи амбиции и успехи.

Абе на теб и на другите като теб не ви ли идва на акъл, че този мач дето предстои ни е най-важният този сезон? Не ви ли идва на акъл, че с някакви по-крайни действия в ТОЗИ момент по-скоро ще доубите този отбор. Айде малко по-кротоко, за да не правя сравнение с едни други такива дето и 2 гр. мозък нямат и дето сега им се смеем колко са жалки, че сами се закриха.
Както СЗ_ФЕН написа като сте такива революционери поне изчакайте до сряда около 19:45-20:00.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 11:08 am 
Аватар

Zlostar_1111 написа:
Абе на теб и на другите като теб не ви ли идва на акъл, че този мач дето предстои ни е най-важният този сезон? Не ви ли идва на акъл, че с някакви по-крайни действия в ТОЗИ момент по-скоро ще доубите този отбор. Айде малко по-кротоко, за да не правя сравнение с едни други такива дето и 2 гр. мозък нямат и дето сега им се смеем колко са жалки, че сами се закриха.
Както СЗ_ФЕН написа като сте такива революционери поне изчакайте до сряда около 19:45-20:00.

Отбора се доубива точно от бездействието ни. Пораженческото мислене при нас е достигнало невиждани висоти. Някои хора сте готови да търпите безкрайни унижения само и само в Левски да има треньор от любимото Лацио. :ohmygod2
Славия №2 на хоризонта!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 11:11 am 
Аватар

Защо една глупост, като "харесвате го защото е бил треньор на Лацио" се повтаря и приема за сериозен аргумент?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 11:14 am 
Аватар

19 Levski 14 написа:
Zlostar_1111 написа:

Отбора се доубива точно от бездействието ни. Пораженческото мислене при нас е достигнало невиждани висоти. Някои хора сте готови да търпите безкрайни унижения само и само в Левски да има треньор от любимото Лацио. :ohmygod2
Славия №2 на хоризонта!

Славия 2 сме защото в момента ходим на мач колкото те ходеха 90те :smt115 след 20 години ще сме колкото те са сега :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 11:15 am 
Аватар

Аз чакам, чакам вече час. Всяка година чакаме съдбоносни мачове, надъхваме се, преглъщаме всичко и сме на стадиона. После си тръгваме със сълзи на очи и един голям четвъртит в задника, да си знаеме.
Тая сряда не знам кво я чакате, като шанса за положителен развой е минимален, най-много да изкараме някой Х.
Не знам как все нашия отбор играе апатично и се насира, как все другите имат късмет, как футболисти играли прилично преди, при нас са тотал щета, или изгонени от нас, ни пълнят кошарата. Има нещо много гнило в тоя клуб и не мога да разбера какво е.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 11:17 am 
Аватар

Niki4a написа:
Защо една глупост, като "харесвате го защото е бил треньор на Лацио" се повтаря и приема за сериозен аргумент?

Тва определено е най-голямата глупост, както и тва с "не искам Митов", поради простата причина, че никой не е казвал, че искате Митов. :lol: :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:03 pm 

19 Levski 14 написа:
Славия №2 на хоризонта!

Ама какво висиш у форума и даваш акъл - ходи на тренировка и дейстай. Айде така като гледам събирате група и един на друг ще си давате кураж. :ohmygod2

Точно мнение от "спърс". :smt023
За мен няма и грам съмнение, че Роси от към тактически познания е най-добре подготвеният треньор в България. Самият факт, че колкото и хора да го иронизират с "подготовката", но нямаме сериозно контузен играч по време и сега след нея.
Факт е обаче, че не успя да изгради колектив. Ясно е че трябва да има дисциплина, но трябва да има и настроение. Например това, че Рошу го имитирал в Малта можеше да не го приема толкова лично и крайно. Сигурен съм, че няма никакви "бойкоти" и подобни глупости, но и от самолет се вижда, че няма настроение в играчите и това се отразява на резултатите ни.
Може би играчи като Буш и Кабрал да са режимлии и да се стараят на тренировки в пъти повече от такива като Рошу и за това да получават шансове. Обаче когато след поредния шанс и поредния пропуск се дава нов и нов и си отиват маймуни, за да ти се даде пак шанс, а ти пак да се осереш, ами...Това не само ние го виждаме. Представям си и какво е вътре -"Бимо мамата тоя пак изпусна, аз за какво да играя като тоя и от 2м на празна врата не може да вкара".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:11 pm 
Аватар

1. Много хубаво мнение от spurs!

2. Да си добър мотиватор и вдъхновител на играчите е важно колкото да си добър тактик и познавач. Което и от двете да липсва резулати няма как да дойдат. :smt006

3. Тук или в другата тема някой беше писал, че събличането на Петев било за добро - едно от най-трагичните мнения, които съм виждал във форона, наистина.

4. Конспиративните теории ми идват в повече...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:13 pm 
Аватар

Zlostar_1111 написа:
BLUE_MAGIC написа:
Значи, когато Топчо и Митов бяха треньори сме от позицията на някакви и им търсим сметка, но сега, защото е Роси не можем да му търсим отговорност за неговите действия, които водят до слаби резултати и футбол?! Което показва, че няма последователност, а се действа избирателно и по симпатии, а в случая потърпевш е любимият ни отбор.
Надявам се поне чичо Спас да е последователен в действията си и да продължава да преследва високи амбиции и успехи.

Абе на теб и такива, като теб май ви е трудно дори и да четете? Посочи ми, къде съм призовавал за крайни мерки? Ако не си видял погледни последното изречение от поста, който си цитирал и го осмисли, не е трудно! Айде по-кротко със сляпото защитаване на ДР и постоянната контра при всяка нормална критика отправена към него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:16 pm 
Аватар

Аз пък ще цитирам Живко и ща напиша че съм 100% съгласен с него:
Живко написа:
Защо прави по 3-4 промени треньора в някой мачове вие сериозно ли? Защото имаме 25 футболисти и цикъл сряда-събота през Април, защото имахме контузени и наказани. Единствената грешка в тия ротации беше изваждането на Костов в последните 2 мача и пускането на Кабрал изобщо да доближи терена, макар че това пак е свързано с наказанието на Вутов. Панайотов не играе защото се дублира по функции с Тиам, който е класа над него. Схемата на отбора не е променяна от началото и е 4-4-2. Треньора направи малки грешки с ротацията на някой постове, но те не са причината за лошите резултати. Няма го колектива и отборния дух ей това е най-голямата грешка на Роси. Не е овладял съблекалнята това го проваля в ключови моменти. Проблема не е селекцията, нито тактиката, нито тежките тренировки, нито дори изключителния малшанс на моменти.
А това за Фигейредо, че бил казал защо не играе още тогава се разбра, че е лъжа. Играе защото е по-добър от Горанов в офанзивен план и когато са заедо с Паулиньо сме много по-остри от ляво отколкото с Горанов еле пък с Горанов и Иванов. А това да е оправдание, че Горанов се разколебал защото го сменили в два мача е просто смешно или, че Прохазка изпуснал дузпата защото предния мач Нашименто я е бил вместо него. Прохазка е в слаба форма от началото на полусезона и той го знае това и съм сигурен, че иска да компенсира със старание и желание за победа, но не му се получава и е изпаднал в дупка и точно това разколебаване в играта му е причината за дузпата.

...с едно допълнение - и вътре в клуба се мъти водата,но не знаем защо и вероятно няма да разберем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:21 pm 

Светльо написа:
Аз чакам, чакам вече час. Всяка година чакаме съдбоносни мачове, надъхваме се, преглъщаме всичко и сме на стадиона. После си тръгваме със сълзи на очи и един голям четвъртит в задника, да си знаеме.
.

И ти си прав, ама какъв е другия вариант? Зарязваме си отбора, спираме да се интересуваме от български футбол, гледаме само чужди отбори или се насочваме към друг спорт.
И чакаме отбора някога да се оправи и пак да почнем да се интересуваме от него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:25 pm 
Аватар

За сряда смятам, че нямаме полезен ход и няма смисъл да се прави нищо. Обаче с вечната толерантност също не си е работа- вече можем да си направим знаме “Толерастите”. Всяка седмица ни ебат знайни и незнайни селяни, ние си ръкопляскаме. Че даже след коматево им приеха тениските на тези путьовци...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 12:39 pm 
Аватар

То е ясно. Ясно е, че и Делио е пътник. Въпроса е дали путьовците ще о@кат докрай сезона само и само да стане тяхната.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 675 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]