forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 7:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 675 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:02 pm 

А кои са путьовците и коя е тяхната?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:24 pm 
Аватар

Специално за мача с Ботев - тези които се подпичкосваха на терена. При положение, че 3-4-ма играха без да бягат от топката, можеш да си направиш изводите кои са. Имена искаш ли?
Извън мача - всички, които не ги кефи шефа им и са готови да жертват този сезон. А това почти се е случило.
Мога да добава и онези, които са за статуквото и ровят подмолно отвътре в клуба. Пожелавам им да ми приседне :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:42 pm 

Искам имена, да. По принцип твърди титуляри са Цветкович, Яблонски, Холмар, Жорди, Прохазка, Обертан, Паулиньо, Тиам - осем човека. Мислиш ли че някой от тях бойкотира? Божката също е твърд титуляр, но го слагам настрана защото сме приели за доказано че неговият бойкот е основната причина рядко да имаме смислени атаки и точни удари. Остават двама човека, които в различни мачове са Горанов, Фигейредо, Нашименто, Панайотов, Вутов, Костов, Буш, Кабрал, Ривалдиньо - всички тия ли бойкотират, или Роси има опции да пусне небойкотиращи?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 1:45 pm 
В Амстердам в една от църквите в централния ринг има помещение, което дават под наем и където се продават наркотици. И във форумната църква не е по-различно. :bigok

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 2:56 pm 
Аватар

viva написа:
Светльо написа:
Аз чакам, чакам вече час. Всяка година чакаме съдбоносни мачове, надъхваме се, преглъщаме всичко и сме на стадиона. После си тръгваме със сълзи на очи и един голям четвъртит в задника, да си знаеме.
.

И ти си прав, ама какъв е другия вариант? Зарязваме си отбора, спираме да се интересуваме от български футбол, гледаме само чужди отбори или се насочваме към друг спорт.
И чакаме отбора някога да се оправи и пак да почнем да се интересуваме от него.

Никъде не съм писал да зарязваме отбора. Аз имам едно простичко изискване - да играят с желание и да се борят. А не виждам нито едното, нито другото и то за пореден сезон. На лице ли са тия неща - нямам право да им се сърдя. Ама някак си тая апатия дето я гледам долу ми идва в повече, а ние тука да се надъхваме как не трябва да ги оставяме, и трябва напук на всичко да ги подкрепяме, ми за мен това си е мазохизъм.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 3:17 pm 
Аватар

spurs написа:
Искам имена, да. По принцип твърди титуляри са Цветкович, Яблонски, Холмар, Жорди, Прохазка, Обертан, Паулиньо, Тиам - осем човека. Мислиш ли че някой от тях бойкотира? Божката също е твърд титуляр, но го слагам настрана защото сме приели за доказано че неговият бойкот е основната причина рядко да имаме смислени атаки и точни удари. Остават двама човека, които в различни мачове са Горанов, Фигейредо, Нашименто, Панайотов, Вутов, Костов, Буш, Кабрал, Ривалдиньо - всички тия ли бойкотират, или Роси има опции да пусне небойкотиращи?

В този мач не се скриха трима - Цветкович, Павката и Обертан. Твай е. За тримата ни полеви сънародници не мога да кажа дали толкова си могат, както и за другите. Но е факт, че папагалите бяха готови за скубане, а ги оставихме второто на терена да правят каквото си искат. С човек повече. После казвай, че треньора и неговата тактика са виновни.
Пак казвам - Делио е пътник. Но играчите заради претенциите си опропастяват сезона, което е лошото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 3:18 pm 
Аватар

Как няма да е виновен треньора и тактиката, когато с човек повече не знаеш какво да правиш на терена.. :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 3:21 pm 
Аватар

Да, а при същите мачове на Митов, той беше единствения виновен. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 4:30 pm 
Аватар

Е разбира се, имате солидни аргументи за пряко сравнение между двамата :loser2
Заслужавате си НСА-джии, да дойде Сираков и да урежда мачове. Като свършат парите ще избяга с 200.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 4:46 pm 
Аватар

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Как няма да е виновен треньора и тактиката, когато с човек повече не знаеш какво да правиш на терена.. :ohmygod

Естествено, че треньорът е виновен, само че тва на Буш влиза и сега си говорим как "ще убием Литекс, 3:0 за нас, баааааа"... Не оправдавам Роси за този мач, най-малкото защото трябваше да натиснем по-масирано второто, тъй като 0 или 1 точка, общо взето, все тая и бе необходимо да бием, но...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 5:24 pm 
Аватар

Това са въпросите - 1) защо не се получи натиска с тези доста по-добри футболисти които имаме и численото превъзходство.
2) спазваха ли се указанията на треньора, за пример дали тия дълги безмислени подавания са негови? Като го гледах как се хваща за главата - надали.
Колкото и да си говорим за предпазлива тактика и треньорска вина, Васко си го каза. Всеки може да си тълкува думите както иска, но са факт.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 12:30 am 

Adepta написа:
spurs написа:

В този мач не се скриха трима - Цветкович, Павката и Обертан. Твай е. За тримата ни полеви сънародници не мога да кажа дали толкова си могат, както и за другите. Но е факт, че папагалите бяха готови за скубане, а ги оставихме второто на терена да правят каквото си искат. С човек повече. После казвай, че треньора и неговата тактика са виновни.
Пак казвам - Делио е пътник. Но играчите заради претенциите си опропастяват сезона, което е лошото.

Т.е. според теб Яблонски, дето спаси 100 мача с головете си, бойкотира; Холмар, дето се бори за място на световното, бойкотира; Жорди, дето най-вероятно знае какво са тежки тренировки, бойкотира; Горанов, дето втория полусезон се раздава зверски всеки мач, бойкотира; Прохазка, дето винаги се е раздавал колкото му позволяват възможностите, бойкотира. Би ли ми казал, какво искат да постигнат всички те с този бойкот?

А че треньорът и неговата тактика не са виновни ми е съвсем ясно. Чел съм ви внимателно и знам, че ако две седмици след назначаването му не сме пуснали гол, това е изцяло резултат от неговата работа (и да го забравя, го научавам от подписа ти). Ако обаче една година след идването му не играем абсолютно нищо, е невъзможно той да има каквато и да е вина за това.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 12:38 am 
Аватар

Можеш да ги питаш какво искат, не ме питай мен. Това са класни футболисти и заверата е очевидна. Ако ще и аз да ги водех в мача с папагалите пак трябваше да бием с 3 гола разлика.
Лично според мен са недоволни от дефанзивната тактика и ролите си на терена.
Вина и отговорност са две различни неща. Роси ще си го отнесе, въпроса е дали това е начина и какво губим ние заради капризите на този и онзи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 1:08 am 
Аватар

В 00:30, събота срещу неделя, на Великден.
Хора, дайте си почивка от спорове, и утре е ден. :smt023

Христов Воскресе! :lsfc1

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 1:50 am 
Аватар

Аз пък не съм съгласен, че винаги и единствено треньора е виновен за всичко. Факт е, че в 93 минута вместо да се търси гола, ние правехме обичайното от единия тъч в центъра, оттам към другия тъч и пак в центъра. Сигурен съм, че Делио не им е викал от страни да правят това в последните минути, примерно. Също така Делио не е виновен, че Буш не може от 5 метра да оцели вратата, и то на два пъти. Сори, ама и Обертанката не може да ме обедите, че му е много трудно срещу Пламен Димов-Йети, защото Делио не го е научил.
Жорди примерно, квото и да си говориме, еми бавен си е, дейба... Броих му пасовете - по мой изчисления 80% са му назаде, не напреде.
А папагалите са ерата смешници, цял мач 2 песни против "говедата" и още 2, които са копирани от нас. Ще го издухат много лошо тия курви.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 675 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]