forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Ное 21, 2018 2:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:37 pm 
Как пък на Лудитасарай и Литекс не им пречи на играчите, че и те играят пред 300 човека 80% от мачовте :? Само на нашите момчета се отразява. Когато не е съдията или бойкот де. :?
В родния футбол освен ребрандирането от ческа на Литекс май е в ход и такова от Левски в синь славия

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:38 pm 

Сезон със споменатите мачове беше след "синята приказка" и влизането в ШЛ и всеки беше в еуфория от резултатите,а имаше огромно доверие в Мъри,което беше напълно заслужено.Сега никой в никого не вярва,а най-малката неточност в работата на треньор или играч се посреща с псувни и обиди.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:39 pm 
Аватар

На тях не им пречи, щото съдията ги побутва точно колкото им трябва, футболистите им не са от 2 месеца заедно и противниците не се напрягат кой знае колко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:57 pm 
Аватар

Това да си футболист на Левски стана топ лежерната работа. Цъкаш си в столицата, взимаш топ заплата, имаш си престиж, а същевременно няма проблеми да се дъниш и да нямаш хъс в работата. Топ целта ти е да пребориш Ботев, Берое и Верея. Разбирам да не ти се получава, но да имаш желание, но да не ти се получава и да не те ебе, ами сори, пичове, ама не е ок.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:02 pm 
Аватар

ДипломатО написа:
На тях не им пречи, щото съдията ги побутва точно колкото им трябва, футболистите им не са от 2 месеца заедно и противниците не се напрягат кой знае колко.

Няма да те разберат... :(

Отказвам се и аз вече. Безмислено е. Само загуба на време и нерви. :cry:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:05 pm 
Аватар

nazional написа:
Това да си футболист на Левски стана топ лежерната работа. Цъкаш си в столицата, взимаш топ заплата, имаш си престиж, а същевременно няма проблеми да се дъниш и да нямаш хъс в работата. Топ целта ти е да пребориш Ботев, Берое и Верея. Разбирам да не ти се получава, но да имаш желание, но да не ти се получава и да не те ебе, ами сори, пичове, ама не е ок.
Така де. Те на каква база да разберат, че Левски е нещо повече от Берое или Ботев? Щото така им е казал универсиядата в оная съборетина, дето се води офис, след като са преджапали локвите пред касите ли?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:16 pm 

Аз продължавам да си мисля, че за момента е по-добре да има по-малко хора. Съпоставка Етър и вчера. Срещу Етър едвам издържах от клетви и простотия. Ноктиса (не го познавам, просто от коментари тук) обаче не се сдъражал и е щял да раздава шамари. Вчера пък покрай мен имаше само 1-2ма. Представям си какво щеше да е при тази игра и резултат и 20к. Сигурно още след втория гол щеше да се почне с "Оставка" до края на мача. Всяко докосване от Жорди освиркване или както се провикна един орк вчера "Ей капут испански, майка ти ще еба". Точно в тоя момент нещо предпочитам точно тия да го играят сърдити и да са си на Сусурлево, щото определено с нищо не помагат, даже напротив.

Последна промяна Zlostar_1111 на Пон Апр 02, 2018 4:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:16 pm 
Аватар

Съвсем нормално е Роси да опознава отбори и обстановки и да се съобразява с другите отбори,за него Берое и Ботев са 4ти и 5ти в класирането,а не поредните селски отборчета както са за нас
Все едно вие се интересувате от всяко едно селско първенство по света,защото за Роси едва ли преди Левски България е представлявала някакъв макар и малък интерес
Не знам защо още споря,но имам някакво чувство,че този човек го може,просто ми вдъхва някакво спокойствие,че следва точно предначертан план и знае какво прави.
Дано аз да съм прав и му се получи в Левски,все още не е късно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:19 pm 
Аватар

ДипломатО написа:

Горките, няма кой да ги побутне да бият Етър на Герена. :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:21 pm 
Аватар

ДипломатО написа:
nazional написа:
Така де. Те на каква база да разберат, че Левски е нещо повече от Берое или Ботев? Щото така им е казал универсиядата в оная съборетина, дето се води офис, след като са преджапали локвите пред касите ли?
Ок, правим им заплатите като в горепосочените отбори, слагаме им Николай Киров за треньор и заебаваме име и история. Тогава няма грижи, прощаваме и се отнасяме с разбиране към несправянето с непосилната задача да си трети в лайняната лига, това си е успех за провинциален отбор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:27 pm 
Аватар

По-скоро обратното :strkstrk Правим некъв ремонт на тая кочина, че да не прилича на тия на селските отбори, а ние почваме да ходим по повече отколкото ходят на селските отбори и съответно да имаме основание да искаме нещо. Щото "ти гледал ли си Гибона бе?" не може да е аргумент за Нашименто примерно. Имай предвид, че Нашименто, Ривалдиньо и Паулиньо идват от Румъния и Украйна, като дори там стадионите не са кочина като нашия и ходи по повече публика. За Гомез и Обетртан е безмислено да се говори. Да от тяхна гледна точка сме селски отбор и заплатите, които взимат не са космически :smt115

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:46 pm 
Аватар

Това, че трябва да се оправи-трябва, но друга е логиката. Аз ако отида да бачкам по специалността в Молдова с топ заплата и шанс да ме забележат в яка компания в Лондон и Ню Йорк, събрали сме се все чужденци с опит и претенции, мениджърът ни е доказано име чужденец, но Йонут и Михай от конкурентите в Тираспол ме правят за смях като резултати, взимайки в пъти по-малко, в мен ли е проблема или в това, че в офиса няма мотивационни коучове, бадемово мляко и веган бисквитки, а по улиците има дупки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:49 pm 

Мен супер много ме дразни като се пляска на футболистите след всяка издънка. С това бях ОК, ама до време. И след Славия 2013та и след 2та финала за купата съм ги подкрепял и са им пляскал, ама вече ми писна. Едно е да има по 1 2 издънки на сезон, друго е като ти стане навик. На Герена ни зачетоха измислен гол срещу Верея, дадоха ни дузпа в 90 та минута срещу великия Етър, вчера мега съмнителна дузпа и спестен червен картон, иначе съдиите и феновете ни били виновни. Пред 15 000 със Славия и Черно Море се видя колко им влияе нашата подкрепа. Видя се и пред над 20 000 срещу умрелите на Герена. Последният фактор, който има значение за нашата посредственост на терена е посещаемоста.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:58 pm 
Аватар

Тва пък с пляскането след поредния резил е най-голямото малоумие. На тоя стадион са изпращани с освирквания, след единствената домакинска издънка за годината- в повечето случаи, най-големите ни отбори и играчи, а пък аз сега ще пляскам на банда некадърници :lol: Трудна работа :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 4:59 pm 
Аватар

Забелязвам, че яростните поддръжници на ДР единствените им аргументи са извън футболни - няма публика, козирка липсвала, вятъра духал отляво нагоре, метрото нямали спирка до Герена и т.н., докато тези, които не им харесва продукцията на отбора изтъкват и се обосновават само с футболни такива - играчите играят бавно, тромаво, апатично, без желание и хъс, отбори, като Берое и Етър на моменти изглеждат доста по-адекватно от нас на собствения ни стадион и прочие.
Извинявайте, но тази игра според вас, защо се нарича футбол, а не всенародно спортно мероприятие или така наречената Спартакияда?
Разберете, че има ужасно много привърженици, които не могат да се примирят с това, което в момента демонстрира отбора и няма да се примирят никога.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:06 pm 
Аватар

Не вярвам някой да се примирява. Обаче май е време да опитаме да разбием порочната схема "всички вън". Няма нищо лошо да се махне Роси, ако ще бъде сменен с някой от неговия калибър. Но хващам бас, че ако Роси се махне след полусезона (да не говорим пък преди края му), ще получим поредния физкултурник. Също така ще е чудесно, ако е възможно поне в един трансферен прозорец да не вземем 8 нови, а само 2-ма или 3-ма (примерно - нападател, вратар и бек). Въпросът е, че всички действат първосигнално, както е било преди 15 години (когато беше немислимо да имаме загуба на Герена, примерно), и си искат методите от онова време - "всички вън" и "ние сме Левски, затва трябва да бием всички без проблеми". За съжаление, това отдавна вече не е така, и ако искаме пак да бием всички наред, ще трябва методично и търпеливо да изградим отбор и клуб, които да достигнат това ниво. А в хода на тоя градеж ще има доста лайна. Както виждаме - опитахме с "у дарна селекция", при това - два пъти подред, да съкратим времето - не стана.

Аз лично не виждам как Роси ще остане, особено при очертаващия се провал и за Купата (не си правя илюзии, че ще ни пуснат да отстраним тирето, дори ако имаме нужната доза шанс в самите мачове - просто няма как да стане, а и отборът е толкова разбит в момента, че надали ще е нужно и да ни режат много). Най-късно в края на сезона ще бъде изгонен. Лошото е не толкова това, а по-скоро какво ще последва. А според мен ще последва физкултурник, а не читав треньор. Нито пък нормални директори, нормална селекция и изобщо - нормално развитие....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:11 pm 
Аватар

BLUE_MAGIC написа:
Забелязвам, че яростните поддръжници на ДР единствените им аргументи са извън футболни - няма публика, козирка липсвала, вятъра духал отляво нагоре, метрото нямали спирка до Герена и т.н., докато тези, които не им харесва продукцията на отбора изтъкват и се обосновават само с футболни такива - играчите играят бавно, тромаво, апатично, без желание и хъс, отбори, като Берое и Етър на моменти изглеждат доста по-адекватно от нас на собствения ни стадион и прочие.
Извинявайте, но тази игра според вас, защо се нарича футбол, а не всенародно спортно мероприятие или така наречената Спартакияда?
Разберете, че има ужасно много привърженици, които не могат да се примирят с това, което в момента демонстрира отбора и няма да се примирят никога.

А пък вие останалите,не може да разберете,че НИЕ :lol: сме привърженици на модела Делио Роси,а не на самия Делио Роси.Ти мислиш ли,че на НАС :lol: ни харесва играта и състоянието на отбора?Само,че освен,че веднъж завинаги трябва да се разбие порочната практика със смяна на треньора през 5-6 месеца,НИЕ :lol: помним и треньорски светила като Митов,Кокала,Овчата глава и т.н.Тоест,винаги може,а и е било по-зле от сега. :lol: 5,7 място,бараж с верея,3:0 от тире.Всички виждаме,че не се получава,но въпреки това треньора трябва да остане до края на сезона,след което тогава евентуално да бъде сменен с друг.Сега и да дойде нов треньор ще бъде или от кръга Митов или ако е чужденец,докато се ориентира,къде,какво,как и защо,вече ще е загубил от тирето 3 пъти и вече ще е емнат от бай ганьо Левскаря,заради слабите резултати.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:12 pm 
Аватар

Къде са тия много привърженици, освен във Фейсбук и по форуми? :bigok Да дойдат на стадиона и да кажат, че не могат да се примирят :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:13 pm 
Аватар

Цитат:

Не няма. Привържениците се броят на стадиона. Пак там е мястото, където думата им се чува. Непримиримите си стоят вкъщи и изповядват мантрата "Няма да им стъпим". След мача на Левски си пускат низшата лига и цъкат с език как стадионът е пълен :bigok Или както каза ДипломатО:

Цитат:
Пълним стадиона в 2 мача в годината и очакваме 20 чужденци да "знаят какво е Левски"

Специално вчера, дори нямаше бройка за едно качествено освиркване :loser2

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:15 pm 
Аватар

Аз лично не искам да бъде махан на всяка цена особено в момента, но няма да си спестя критиките след продукции, като вчерашната!
Тук във форума желаещите ДР да се маха веднага са млцина, я има 10 човека, я няма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:19 pm 
Аватар

Тръгнали са. Сега бях до Медицинска Академия и мина шествието на недоволните. Всички са с автобусите на Златин. Нещо страшно е!

Да го махат, бре! Аз нямам проблеми с това, но имам проблеми с наследника му, защото знам колко левскарско мляко е изпил и колко учебника е прочел. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:21 pm 
Аватар

Ако ще ги сменяме на всеки 8 месеца, можем да въртим Моуриньо, Почетиньо, Татко Карло, Чеп и Юп Хайнкес....резултатът ще си е същия....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:25 pm 
Аватар

А според мен на Спас ще му дойде акъла, че с наемници няма да стане и след няколко години ще сме Монако на Балканите и ще вадим мощни юношки за по 5 милиона ойро. Веднага след това ще се събудим, дейба :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:26 pm 

Пак питам като пълнихме стадиона в най-възловите моменти какво отражение на играта имаше? Това е най най последното нещо което трябва да интересува професионални футболисти с договори и на заплата, на които не им се плаща да броят феновете на стадиона.

Върнете се в началото
 Профил  

Аватар

HашиO вариант е - Митов, Топчо, Гонзо, Сухия, Кокала, Вуцов, Останич - repeat!

Върнете се в началото
 Профил  

Аватар

BLUE_MAGIC написа:
Аз лично не искам да бъде махан на всяка цена особено в момента, но няма да си спестя критиките след продукции, като вчерашната!
Тук във форума желаещите ДР да се маха веднага са млцина, я има 10 човека, я няма.

ОК, ама всички, дето не искат да се маха, се изразяват по такъв начин, че се изкарва виновен именно той. Що пуснал тоя, що не пуснал оня, що тоя б ил дузпа, що бил излязъл с тая тактика, и още куп причини, които били заради него. И хем "никой не ще да го маха", хем всичката критика есрещу него и неговите решения и се обяснява как така не можело и тва било Левски....та малко става "не искам да го махаме, ама заради него е така". Което е абсрудно.

Като никой не иска да го махаме, някой има ли предложение какво трябва да се направи? Щото иначе разбрахме, че сме имали играчи повече от добри за кафевата лига....т.е. играчите са си ок. Та, ако играчите са ок и "с тия играчи трябва да бием всички", то значи нещо друго не е ок. Обаче уж не искаме да се сменя Роси - е тогава какво?

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

Аватар

BLUE_MAGIC написа:

ОК, ама всички, дето не искат да се маха, се изразяват по такъв начин, че се изкарва виновен именно той. Що пуснал тоя, що не пуснал оня, що тоя б ил дузпа, що бил излязъл с тая тактика, и още куп причини, които били заради него. И хем "никой не ще да го маха", хем всичката критика есрещу него и неговите решения и се обяснява как така не можело и тва било Левски....та малко става "не искам да го махаме, ама заради него е така". Което е абсрудно.

Като никой не иска да го махаме, някой има ли предложение какво трябва да се направи? Щото иначе разбрахме, че сме имали играчи повече от добри за кафевата лига....т.е. играчите са си ок. Та, ако играчите са ок и "с тия играчи трябва да бием всички", то значи нещо друго не е ок. Обаче уж не искаме да се сменя Роси - е тогава какво?

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:29 pm 
Аватар

Това с юношките е оптималният вариант.
Монако не, ама един Динамо Загреб примерно.
Всяка година да продаваме по една млада надежда в Англия, Германия и Италия за по 1-2 млн Ойро(което за тях са пари като вестници) ще е екстра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:33 pm 
Аватар

Ще е чудно, ама за целта трябва да инвестираме куп пари в школата в продължение на 4-5 години поне. И да я изринем из основи.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:35 pm 
Аватар

Екстра ще е, но си представям как ще бъде обявено, че в следващите 5 години гоним обиграване на отбора и оставане в топ 6 в кафевата лига.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]