forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 10, 2018 5:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:08 pm 

Е,не си сериозен да сравняваш положението на Юнайтед с нашето.Тия се съревновават с Челси,Сити,Арсенал,Тотнъм,Ливърпул,Лестър ако щеш докато ние тук само с Гелата и Джуджето.Да не говорим,че като индивидуалности,нашите играчи отстъпват само на Лайногорец

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:09 pm 
Аватар

За съжаление не се съревноваваме с джуджето и с гела, а с берое и металик.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:13 pm 
Аватар

Май Букарев ще се окаже прав накрая. Никой не се замисли що си тръгва така от нищото и то от такъв пост. :smt006 Едни от най-добрите треньори минаха през Левски и нищо не се получи. Крайно време е да опитаме да сменим нещо друго. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:18 pm 

Кое да сменим? През последните години сменихме 300 футболисти, 20 треньори и 3-4 собственици :D Явно проблемът е, че на качествените хора не им се дава достатъчно време.
п. с забравих и доста спортно-технически директори :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:21 pm 
Аватар

Кво да сменим?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:25 pm 
Аватар

Всички вън и почваме от начало, пак :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:25 pm 
Аватар

На мен ми стига "ментето" Йоканович, който беше разкрит от същите безполезни експерти, които сега разкриват Роси, в допълнение със Стойчо Стоев, който излетя след като си изпълни поставената цел, понеже не четял приказка на футболистите и не ги завивал за лека нощ, защото бил страхлив или там както го определяха треньор. :strkstrk :strkstrk :strkstrk
^
|
|
|
(буферен текст) :bigok

ДипломатО написа:
Всички вън и почваме от начало, пак :bigok

Съгласен съм. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:32 pm 
Аватар

BLUE CRUSADE написа:
Самия той дори още не е наясно с отбора си и всеки мач е различен състав и постройка.

Това е другия основен фактор, който влияе осезаемо върху играта на отбора. Май нямаме два поредни мача с едни същи футболисти, както и през мач се променя постройката. Когато няма ясно сформирана 11-ка, които във времето да свикнат един с друг те всеки мач правят точно обратното, нагаждат се към позитивните и негативните си страни. С 2 думи липсва стиковка. По този начин не може да се изгради основно ядро от 9-10 играчи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:39 pm 
Аватар

На сън да ме бутнат ще ти кажа състава- Митрев, Цветкович, Яблонски, Холмар, Тиам, Обертан, Прохазка, Паулиньо, Костов(ако всички са здрави) - 9 твърди титуляри!
Ротация има на левия бек, градивния халф и един от нападателите, което е напълно нормално за отбор с 20 футболиста и сгъстена програма. Пълни глупости са, че Роси не е наясно с отбора и играчите си!
Също не е вярно, че се сменя постройката. От както е дошъл Роси постройката е 4-4-2 с един нападател с по-задни функции и свободна роля (Огретен или Вутов) и един типичен централен нападател. Халфовете са в линия, като централните халфове са един градивен и един с дефанзивни функции. Единствената промяна спрямо първите 2 месеца е, че спря да играе с обърнати крила. Играе се повече от 6 месеца по една исъща схема- олигофрен да си ще я научиш.

Последна промяна Живко на Пон Апр 02, 2018 2:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:43 pm 
Аватар

То от 10 години насам само стадиона не сменихме деба :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:49 pm 
Аватар

Да сложим тире?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 1:51 pm 

Живко написа:
Основната грешка за мен е стремежа му да подхожда към всеки противник особено на Герена, като към равен. Вчера се видя, когато ножа опря до кокала(въртим сучим все до Кокала опираме :lol: ), че дори без 1-2 дефанзивни играча противника, когато е натикан в половината си не може да ти направи голяма опасност пред вратата и това са 90% от отборите в дришата лига. Не трябва да има никакъв респект към повечето сбирщини особено на Герена и да ги натиква в кучи гъз с атаки от първата минута(разбира се не Топчо стайл или Митов стайл без грам тактическа дисциплина). Само с лайногорец и литекс може да играе, както играем сега- примерно със строга тактическа дисциплина. Липсва му реална преценка за състоянието на отборите в лигата на Роси за щастие това е поправима грешка, вече дали той ще си извлече поука от това ще разберем в най-скоро време.

На предната страница съм изказал същото мнение, само дето ти си го написал много по- разбираемо :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:10 pm 
Аватар

Knoxville написа:
То от 10 години насам само стадиона не сменихме деба :lol:

Сменихме сектора :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:20 pm 
Аватар

Последните мнения на Живко са много точни. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:48 pm 
Аватар

Няма никакъв смисъл да се пише и коментира повече. Поемаме си пак по познатата спирала, и ще видим къде ще се приземим - втора шестица, борба аз изпадане, или пък пак ще си кретаме 3-4-то място. По 5-6 нови всяка подготовка, нов треньор на всеки полусезон (в най-добрия случай - на 8 месеца), и най-вероятно завръщане към познатата схема с "даваме шанс на еди-кой-си, беше голям играч при нас, редно е да му дадем шанс"....

Твай.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:51 pm 
Аватар

Еми аз не знам колко месеца му трябват, за да разбере, че Левски не е Беневенто, Салернитана или Пиаченца. Ако се е объркал и не знае точно, нека да му се направи кратък курс от ръководството - да се запознае най - общо колко титли и купи имаме, какви мачове сме правили, да му се пусне откъс от Левски - Удинезе или от Левски - Гент примерно и да си направи изводите, ебати :lol:
Като равен с равен играел, бате :lol: Немам нерви вече за тоя цирк. Колко ме е яд и за Петрович, и за Мъри как го изпуснахме преди години, заеби.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:53 pm 
Аватар

Залагам си апартамента, че изброените от теб отбори имат по-висока средна посещаемост от нас тоя сезон. :bigok
Нема особено големо значение какво има в някаква витрина.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:57 pm 
Аватар

Дипломат,не си прав тоя път.Не е човешко да се ходи в тия условия на мач,заеби.... :ohmygod2 Вие,които сте редовни през целия сезон,сигурно давате през годината пари за лекарства,колкото още една сезонна карта,деба.Тоя клуб не предлага абсолютно НИЩО,което да накара средностатистическия фен да отиде на мач.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:58 pm 
Аватар

Ходенето е задължително, особено при днешната ниска посещаемост. След това започват обсъждането, кой от ляво, колко пари трябва да даде Спас и т.н. Иначе загиваме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 2:59 pm 
Аватар

Дипломато, за това съм напълно съгласен :smt023 Даже го казах някъде по - назад в темата. Когато публиката я няма и няма кой да окаже натиск, да поиска обяснение, да изрази позиция, нещата не са розови. Преди за такива мачове, след ''спектакъла'' хората чакаха пред изхода и искаха обяснение, спираха клубния автобус на магистралата и.т.н. Сега тази апатия е заразна и е навсякъде. Но не можеш да виниш хората. Твърде много събития се случиха и на трибуните, и в клуба, а нервите на привържениците не са като корабни въжета все пак.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:02 pm 
Аватар

Diabolik написа:
Дипломат,не си прав тоя път.Не е човешко да се ходи в тия условия на мач,заеби.... :ohmygod2 Вие,които сте редовни през целия сезон,сигурно давате през годината пари за лекарства,колкото още една сезонна карта,деба.Тоя клуб не предлага абсолютно НИЩО,което да накара средностатистическия фен да отиде на мач.

Не съм боледувал от над две години, да чукна на дърво. Имам хубав дъждобран. :smt115
Факт е, че за 350 кинта на сезон е несериозно да няма козирка, но и с 264 човека в А сектор е нормално Спас да се чуди защо да я строи тая козирка.
Във всеки един от мачовете в които изглеждахме малко по-добре от трагично имаше повече публика. Не знам как не вдевате, че тия момчета имат нужда от подкрепа, а не от мрънкане по форуми и фейсбук.
Мен лично ме е срам когато в Търново и Варна имаме повече публика отколкото в София :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:05 pm 
Аватар

А аз се чудя как след последните 10 години все още има хора на стадиона. Че и няколко пъти се пръскаше.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:07 pm 
Аватар

Представям си как Жорди, Обертан, Павката, Тиам излизат да играят на Герена срещу чорбое и виждат 234 човека на стадиона :smt007 Как да не се хвърлят тия момчета, не са ли гледали в ютуб великата синя публика...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:08 pm 
Аватар

Ами ръководството е длъжно да подобри условията на тия 264 човека,които трябва да бъдат задържани на всяка цена.Точно тия 264 заслужават козирка.След това вече,когато имаш условия,можеш да изискаш да дойдат и още 264 човека.Естествено,че всичко това са оправдания,но действителността е такава.В България няма чак толкова много хора,които са готови да се жертват всичко,дори и здравето си за да отидат на мач.Като имаш добър футбол и успехи,ще имаш и хора.Когато нямаш футболни успехи,тогава трябва да предложиш поне условия.Като нямаш и условия резултата е 264 човека на стадиона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:08 pm 
Аватар

То хубаво, ама трябва да започнем да се бием по секторите вече. Аз лично нямам вече много нерви за експертността и тегавите копанарски клетви, които се леят от строителната площадка на А сектор.
В Б играх бенефиса с Търнава, а във В не искам повече да стъпя след мача със Славия. Няма и да стъпя, докато не поникне нов сектор на негово място. :(
А и там шанса за сбиване е още по-голям, което ми е точно толкова безмислено, колкото да разваля една 100-чка на книжни двулевки или петолевки и да я запаля тази купчинка пред офиса сега..

Тъмно е много и не го виждам как ще стане светло, освен революционно да скрием топката на всички, като се появат Левски I или Левски II. С последното си правя ташак, ама сега като го казвам за 2ри път ми звучи дори логично. :ohmygod До тук стигнахме. :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:11 pm 
Аватар

Дерипаска написа:
Представям си как Жорди, Обертан, Павката, Тиам излизат да играят на Герена срещу чорбое и виждат 234 човека на стадиона :smt007 Как да не се хвърлят тия момчета, не са ли гледали в ютуб великата синя публика...

Тия момчета взимат никак не лоши заплати, за да се хвърлят всеки мач без значение дали сме 234 човека или 20к, това им е работата. Защото сме ги виждали и пред 20 к как пък им се скосяват краката и напрежението им идва в повече :strkstrk Ясно е, че като фенове не си вършим нашата работа и със сигурност можем да помогнем много повече на отбора. Но тези процеси са взаимни, след 10 години мъка и исторически срам след срам, простотии по трибуните, то определено има много доводи и за тези, които не ходят на стадиона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:21 pm 
Аватар

Абсолютно. Преди беше поствана снимка от същия мач Левски - Берое, преди мач от ШЛ, май срещу Барса беше, не съм сигурен, където имаше буквално 40 човека на стадиона и най - много 10 в Б сектор :lol: Но това не им пречеше де бият с по 4 - 0 без да се напрягат :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:24 pm 
Аватар

Въпросната снимка от Берое преди 10+ години беше от незнам си кой декември, на минус незнам си колко градуса. Такива мачове тогава бяха изключение. От същия сезон мога да ти пусна срещу Черноморец-Бургас(София) снимка с 15 000 на гостуването им на националния. Сега 15 000 срещу Тиретата не можем да съберем, ако не броим мачовте с тях и агите, не знам дали и общо имаме 15 000 във всички други домакинства.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:25 pm 

Проблемът с посещаемостта не е нито толкова във лошото време, нито в липсата на козирка, нито в резултатите. Както в много по-хубаво време с много по-добри резултати сме били по-малко от вчера, така и при втори 7ци и по-лоши време сме били доста повече.
Както не веднъж се е писало не сме спортна нация. Английското, молчетата, кината вече са много по-актуални и по-важни причини да НЕ се ходи на мач. Единствено ако дойде нещо тип Уефалона или се играе финал за купа може да се напълни стадиона, за да се тагне после една камара народ, че е гледал Меси на живо или че през сезон 2017/18 като сме спечелили купата сме били там. Само че финалът е веднъж в годината, а и в последно време доста рано сме приключили с тоя филм. Уефалона пък идва дори още по-рядко. През останалото време за повечето хора е "поредният тъп мач" и "за какво да ходя, като само ще си късам нервите".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 3:33 pm 
Аватар

Малко за разведряване на обстановката :bigok

Прикачени файлове:
jordi.PNG
jordi.PNG [ 429.82 KiB | Прегледано 823 пъти ]

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]