forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Ное 21, 2018 2:54 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:35 pm 
Аватар

+ да докараме треньори и директор от чужбина,както и да подобрим инфраструктурата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:36 pm 
Аватар

В момента издръжката на юношките струва на ПФК-то около 1.5 милиона на година, а накрая получаваш Орачев, Боримиров junior и Цонев x 2. Аз ли съм тъп или в сегашния си вид, това са изхвърлени пари?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:37 pm 

Това гоним и сега горе долу. Оставане в точ 6 и евентуално измъчена победа срещу някой тая вековна 6-ца ама не е задължително, защото градим отбор и чакаме следващата подготовка. 8)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:39 pm 
Аватар

Еми да, но Спас реши да тръгне по пътя с доказан специалист от чужбина и скъпи свободни агенти. Не казвам, че е грешно, просто е по-скъпо :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:46 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Аз лично не виждам как Роси ще остане, особено при очертаващия се провал и за Купата (не си правя илюзии, че ще ни пуснат да отстраним тирето, дори ако имаме нужната доза шанс в самите мачове - просто няма как да стане, а и отборът е толкова разбит в момента, че надали ще е нужно и да ни режат много). Най-късно в края на сезона ще бъде изгонен. Лошото е не толкова това, а по-скоро какво ще последва. А според мен ще последва физкултурник, а не читав треньор. Нито пък нормални директори, нормална селекция и изобщо - нормално развитие....

Без да се заяждам, но след като чича Спас е започнал да ръководи по правилен модел, защо си мислим и очакваме, че ако/като махне Роси ще сложи някой физкултурник? Ако си следва този модел, не би трябвало да прави такива неща. Така си мисля аз.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:46 pm 
Аватар

Оставам с впечатлението, че последните години едни и същи хора си стоят в Левски на заплата и мътят водата щом някой нещо не им хареса. Ние хубаво сменяме играчи, директори и треньори, ама Левски не е от десет човека, има една сюрия народ, дето никой не ги знае и не се коментират след всеки мач. Люпко, като си тръгна, излязоха не малко неща наяве, че и не малко неща каза, ама се заметоха на бързо. Няма как и да не ми направи впечатление, че като дойде някой, дето не го интересува много, много кой на кого е син и кой играч на кой млад меринджей е, веднага почват да се мятат лайна по него. :wink: Така беше и с Йоката, и със Николай Костов, и с Петрович, ся така е и с Роси. А на някои футболисти рязко им спада формата и на Герена го духаме от някое провинциално отборче. После веднага идва някой "левскар от малък" дето пуска който трябва и няма отърване от него, докато съвсем не издъни работата.

Поставяме "коня пред каруцата" :lol: , преди да имаш отбор, трябва да имаш клуб. Пак ще кажа, че Букарев си напусна тихичко, ама каза нещо, дето никой не го отрази - отвътре е гнила ябълката, няма кво да я лъскаме отвънка. Едва ли е имал предвид Делио Роси.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:51 pm 
Аватар

Според мен Спас няма да махне Роси и италианецът ще започне и следващия сезон, освен ако не се осерем тотално и изпаднем от зона ЛЕ.

Последна промяна 20th century на Пон Апр 02, 2018 5:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 5:51 pm 
Аватар

Трябва да отбележим, че мачкаме в почти всички възрастови групи, а другите отбори успяват да си шитнат юнУшките за читави пари. Освен това цялата ППЛ е пълна с наши юноши и в почти всеки отбор, който ни шибка има наши момчета. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 6:04 pm 
Аватар

Wildkid написа:
BLUE_MAGIC написа:
Аз лично не искам да бъде махан на всяка цена особено в момента, но няма да си спестя критиките след продукции, като вчерашната!
Тук във форума желаещите ДР да се маха веднага са млцина, я има 10 човека, я няма.

ОК, ама всички, дето не искат да се маха, се изразяват по такъв начин, че се изкарва виновен именно той. Що пуснал тоя, що не пуснал оня, що тоя б ил дузпа, що бил излязъл с тая тактика, и още куп причини, които били заради него. И хем "никой не ще да го маха", хем всичката критика есрещу него и неговите решения и се обяснява как така не можело и тва било Левски....та малко става "не искам да го махаме, ама заради него е така". Което е абсрудно.

Като никой не иска да го махаме, някой има ли предложение какво трябва да се направи? Щото иначе разбрахме, че сме имали играчи повече от добри за кафевата лига....т.е. играчите са си ок. Та, ако играчите са ок и "с тия играчи трябва да бием всички", то значи нещо друго не е ок. Обаче уж не искаме да се сменя Роси - е тогава какво?

Аз съм от поддръжниците на ДР, дори в темата му съм писал, че трябва да остане до края на договора си. Когато някой заслужава похвала трябва да се отбележи подобаващо, но също така, когато отбора играе дайчевото, като вчера трябва да бъде казвано открито и без недомлъвки.
Против съм двете крайности - сляпото защитаване и унищожителната критика. Всичко трябва да е премерено и аргументирано обяснено.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 6:13 pm 
Аватар

thegboy написа:
Оставам с впечатлението, че последните години едни и същи хора си стоят в Левски на заплата и мътят водата щом някой нещо не им хареса. Ние хубаво сменяме играчи, директори и треньори, ама Левски не е от десет човека, има една сюрия народ, дето никой не ги знае и не се коментират след всеки мач. Люпко, като си тръгна, излязоха не малко неща наяве, че и не малко неща каза, ама се заметоха на бързо. Няма как и да не ми направи впечатление, че като дойде някой, дето не го интересува много, много кой на кого е син и кой играч на кой млад меринджей е, веднага почват да се мятат лайна по него. :wink: Така беше и с Йоката, и със Николай Костов, и с Петрович, ся така е и с Роси. А на някои футболисти рязко им спада формата и на Герена го духаме от някое провинциално отборче. После веднага идва някой "левскар от малък" дето пуска който трябва и няма отърване от него, докато съвсем не издъни работата.

Поставяме "коня пред каруцата" :lol: , преди да имаш отбор, трябва да имаш клуб. Пак ще кажа, че Букарев си напусна тихичко, ама каза нещо, дето никой не го отрази - отвътре е гнила ябълката, няма кво да я лъскаме отвънка. Едва ли е имал предвид Делио Роси.

Сега кажи кои са тези хора и равен няма да имаш. Боримиров няма как да се махне та кой друг?

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 8:11 pm 

На баскетбол поне ги смачкахме 78:68 :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 8:15 pm 
Аватар

Ние баскетболен отбор нямаме, не знам какво сме смачкали :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2018 8:17 pm 
Аватар

Точно

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2018 8:52 am 
Аватар

Не виждам да се дискутират неща свързани конкретно с тоя мач. Ключ.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 584 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]