forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 10, 2018 7:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 570 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:55 pm 
Аватар

spurs написа:
ДипломатО написа:
Т'ва не знам към мен ли е и за какво става дума.
Имам предвид разбирачи от блок 2, които хранеха Роси и един от ложите дето им срана животите зловещо.

Е тоя от ложите май беше Ноктис от форума, доста беше запалил :lol: Иначе не знам там откъде тръгна "дискусията", ама в другия край на блок 2 на последния ред има двама, дето всяка дума им е псувня по някой от нашите (освен ако случайно не псуват някой от съперника или съдията).

Имах подозрения за друг човек от форума, ма ок ако е бил и той :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:57 pm 
Аватар

Не знам защо 10 страници е коментирано как и кой да бие дузпата. Проблемът е, че за пореден път изобщо се стига дотам. И като цяло пак почти само крайности в мненията.

Всички имахме очаквания след подготовката и новите играчи отборът да заиграе чувствително по-постоянно и убедително. Засега не ни се получава и резултатите и играта са общо взето незадоволителни. Според мен добре сме подредени, но някак статично и на крак играем, без почти никаква импровизация и креативност, все едно ги е страх да не сбъркат. Затова вина няма как да няма и треньорът, но в крайна сметка той най-добре знае какво прави и носи най-голяма отговорност. Дразни много това, че при нас сульо и пульо наистина си вярва, че разбира футбола повече от хора с години опит и знания на най-високо ниво в тази област. Аз не обичам да коментирам много задълбочено играта и тактиката, защото съм абсолютно убеден, че не съм достатъчно компетентен. За много хора обаче нещата явно не стоят по този начин. :lol:

Както се писа и по-рано, аз съм по-скоро фен на модела Роси, отколкото на самия човек. Важно за нас е като клуб и организация да му дадем максималния кредит на доверие, за да излезем от порочната практика да сменяме треньора непрекъснато и да чакаме бързи резултати. Последните 10-ина години издълбахме всички дъна, така че резултатите на Роси в никой случай няма да са по-лоши от това. Дори и нищо да не постигне, поне ще изгради някаква основа на отбора, върху която да се надгради. А и следващият ще види, че преди него е дадено време и възможност на треньора да работи и да опита да развие идеите си. Това е важно, ако искаме да идват сериозни хора да работят при нас. Щото ако виждат, че 10 години треньорът се сменя на 3 месеца, всеки ще си каже "Аз там ще ида да взема едни къси кинти, няма и какво толкова да си давам зор, като така или иначе ще ме уволнят при 2-3 слаби мача."

:levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:00 pm 
Аватар

В ложите имаше един пич около 120 кила, абсолютно целия в татуси, цял мач не седна и се вълнуваше повече и от Делио Роси :lol:
Да не е той тоя, дето е искал да пребие некой мрънкач, че точно на такъв човек си приличаше :Д

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:00 pm 
Аватар

Това е новият ни маркетинг директор :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:02 pm 
Аватар

:shock: :shock: Ебати бога... До живот договор с Левски, само заради татусите и мускулната маса! Казах!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:16 pm 
Аватар

Това с псувните и клетвите по наши играчи не е от вчера, винаги си го е имало и надали някога ще престане. В редките случаи когато съм бил на мач във "В" сектор на Герена съм чувал такива зверски обиди по сини играчи, каквито сигурно и от свинската публика няма да се чуят. :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:18 pm 
Аватар

Абе аз съм слушал Гонзо да го псуват на майка и да го кълнат, вие за Жорди Гомес ми говорите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:49 pm 
Аватар

Е на Гонзо първия сезон беше катастрофа, изглеждаше пълно дърво и некадърник. Синята публика (която тогава беше по 10 000 и нагоре на много мачове) се скъсваше да го псува и гони от отбора.
:lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:50 pm 
Аватар

И последната му година като ръководител не беше от обичаните :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:50 pm 
Аватар

Bellamy написа:
Второто полувреме се преместихме с жената в семейния сектор, че да гледаме по-близо врата към която ние атакуваме.

Имаше ужасно тъжна картинка точно до нас. Някакъв орк с очила, баща на две ужасно сладки дечица, не спря пред тях да крещи и псува колкото му глас държи. Дечицата (на видима възраст 4-5), повтаряха всяка псувнява тихичко и се радваха.

Тоя орк така и не млъкна, а аз така и не му казах нищо заради децата. Обаче е страшно какви хора има на тоя стадион. Тоя БУКВАЛНО ПРАЗНУВАШЕ ПРОПУСНАТАТА ДУЗПА.

Преди това в блок 6 беше същото мазало. Жорди Гомез финтира 3-ма човека и минава през тях с топката - аплодисменти от адекватните хора, от останалите мълчание. 2 минути по-късно забавя с 0.7 секунди пас. Избухване. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕКАДЪРНИК БАВЕН ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕУУУУААААААААААА, зад мене някакъв обясняваше "това ако беше Влади Гаджев, да е направил поне 3 асистенции вече тоя мач" :shock: :shock: :shock:

Все едно описа моите спомени от мача ... :ohmygod

ЛЕВСКИ СОФИЯ !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:53 pm 
Аватар

Цитат:
Angel Kirilov Но ни подариха дузба която излетя през комина

Цитат:
Kalin Ivanov Каква игра какъв късмет? Гола вода сме

Цитат:
Teodor Datskov Как да не сме като за 5 мача имаме на мач по 5 смени ?!От 100 километра си личи, че господин Роси не може да нареди състава...

Цитат:
Danail Getov Другото е че мача започва от първата минута а не да чакаме второто полувреме

Цитат:
Aleksandar Grozdanov Ах този Фалшименто,,,В 94 минута се бута врата от шут а не се правиш на Тоти

Цитат:
Nasko Atanasov ПРИЯТЕЛИ,
ВЧЕРА ПИСАХ НЯКЪДЕ ИЗ ГРУПИТЕ ТУК,ЧЕ ВСИЧКИ ТИМЧЕТА ИГРАЯТ КАТО ПОСЛЕДЕН МАЧ СРЕЩУ НАС.
НО ДНЕС ИГРАХМЕ БЕЗОБРАЗНО,СРГА СЛУШАЙ РОСИ,ОТНОВО ПОЗНАТИТЕ КЛИШЕТА ОТНОВО БЛЯ БЛЯ .
ИМАМЕ РОМАН,КОЙТО ДО СЕГА БИЕШЕ ДУЗПУТЕ ЗАЩО НЕМИШЕМЕНТО?

Цитат:
Ivan Kacarov Не е само това с дузпата ние нямаме треньор това е Изкуфял тъп жабар опитвам се и немога да го разбера какво иска да направи.

Цитат:
Vladi Pirchev Az ne mu vqrvam na tozi trenior izobshto..toi nz kak da bie v zavarzan mach...kami li cska i ludogoretz

Цитат:
Ivan Krumov Роси-вън от Левски!

Цитат:
Rumen Kostov мисля че след първия мач с гмо .... Роси трябва да си ходи

Цитат:
Ivailo Shumanov Да се маха тоя от Левски докато е още време!
1

Цитат:
Stoicho Stoimenov Байо, хващай си влако за Римини, не те бива за треньор на Левски, нямаш кураж....

Цитат:
Благовест Борисов Добре де ок...нека работи...колко месеца ...искаше подготовка,фудболисти....има всичко...сега още месец и половина...аз питам...ако ....ГМО—то ни бие три или пет пъти...да видя кой ще защитава тоя второкласен смешник...с някаква си една купа...а ЛЕВСКИ е религия...тогава ще ви видя какво ще коментирате...той ще си вземе парите ...а ние ще берем срамъ....помислете малко!!!!!!

Има и адекватни коментари из фейсбук,разбира се,но те са капка в морето.Ето затова и във форума се строят "църкви" и треньора се брани на моменти "сляпо".В България живеят ужасни хора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:56 pm 
Аватар

Направете експеримент.

Отворете профилите на хората с такива мнения. Масово има снимки на Путин, Тодор Жовков и т.н. глупости.
Даже не знам как такива хора са от Левски. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:59 pm 
Аватар

Тия са наистина бая клети хорица, отрудени и изстрадали... доста трудно им е било на повечето в основното училище и са страдали много.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 5:00 pm 
Аватар

Omraz написа:
Направете експеримент.

Отворете профилите на хората с такива мнения. Масово има снимки на Путин, Тодор Жовков и т.н. глупости.
Даже не знам как такива хора са от Левски. :lol:

Е как - синьото повече им харесва от червеното или на случаен принцип са гледали некое дерби в което ние сме били и са си избрали да са от силните на деня. Ако са гледали първи мач 5:0 дето ни жулят с Кюрда щяха да са чорбари :loser2 Нема никва разлика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 5:08 pm 
Аватар

При положение, че мнозинството българи са бесни русофили е нормално и мнозинството от "милионите" левскари да са такива...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 5:09 pm 
Аватар

Гарантирам, че на тия дебили най-голямото спортно постижение в живота им е 5+ по физкултура, което даже е им е писано по милост. Изключително много ме избива на агресия като чета писанията на такива смачкани от живота нещастници, не свършили работа за 5 лева, но в даването на акъли са първи. :ohmygod

Изображение

Последна промяна THE BLUE BEAST на Пон Мар 12, 2018 6:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 5:56 pm 
Аватар

За съжаление тия хора изобщо не са малка бройка, колкото и да ни се иска....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 6:11 pm 
Аватар

Явно съм изпуснал, бях на 19 ред във 2 блок и не разбрах да са се псували взаимно. Като излизах имаше един във ВИП-а изправен, който псуваше някой на оградата, но това единствено. Иначе второто се започна тънко с Делио Роси("дърт италианец"), после като Кръстев изпусна топката пак беше виновен Роси и от там нататък Гомез не го оставиха на мира до края на мача, когато и "Фалшименто" приключи мача.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 6:52 pm 
Аватар

Росен написа:
Абе аз съм слушал Гонзо да го псуват на майка и да го кълнат, вие за Жорди Гомес ми говорите

На тоя стадион за слаба играл е бил освиркван самия Гунди. Така че не миля, че е нещо извънредно да се храни по някаква некадърна маймуна, като Кабрал да речем. Публиката на Левски винаги е изисквала и така трябва да бъде. Като играеш на Герена с предпоследния и не биеш, е проблем. И не е много за ръкопляскане след мача. Специално вчера първото го гледах във 2ри блок, второто в 3ти и не чух никой да храни Роси, виж за кабрал беше друга работа :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 7:16 pm 
Аватар

Съвсем в реда на нещата е публиката да е коректив на отбора. Ама това с псувните е супер тъпа работа, не го приемам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 8:11 pm 
Аватар

18 лева за билет, мамито шЪ му иба на Кабралата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 8:20 pm 

HeavyDuty написа:
Това с псувните и клетвите по наши играчи не е от вчера, винаги си го е имало и надали някога ще престане. В редките случаи когато съм бил на мач във "В" сектор на Герена съм чувал такива зверски обиди по сини играчи, каквито сигурно и от свинската публика няма да се чуят. :oops:

За това по-скоро бих спорил. Ще да е било сезон 2000/01 щото Смешко Милованович тогава беше при нас. Мачът не си спомням с кой беше, но един колега от Русе за едната бройка да изяде шамарите във В. Причината - за разлика от сега всички гледат мач ядосват се, но никой не си позволява храна. Обаче Смешко прави поредния си "култов" мач и нашия нещо го нахрани. Един мъж зад него културно му обясни, че колкото и да е зле Смешко, но играч на Левски не се псува. При следваща му "блестяща" проява на терена обаче нова простотия от нашия и тогава не чак толкова културно му се каза, че следващият път вече ще бъде бит и до края вече се наблюдаваше "коригиране на поведението" :bigok . Не знам от кога се промениха тия неща, но не е било "винаги" .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 8:33 pm 
Аватар

Светльо написа:

На излизане от А мъж около 40-те към негов приятел, който е с двете си деца: “А е ко ши им даам на тез по питнайси леа ве, луд ли си!?”

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 8:43 pm 
Аватар

Ми аз съм ходил редовно на мачове от 1994-та до 2000, когато напуснах България, и ти казвам, че още тогава е имало големи "орки" в т.нар. семкарски сектори. Наистина може и да не е била чак толкова зле агресията преди 2000-ната, щото се сещам един път като се прибирах до България 2005-а година някъде и посетих един мач на Герена във В сектор (май срещу Славия беше)...един чичак такива ги редеше по Мечо Телкийски, че както е модерно да се казва "не ми се вярваше". Най-мекото беше пожелания да му умре майката на Мечо... :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 8:51 pm 
Аватар

venario написа:
Светльо написа:

На излизане от А мъж около 40-те към негов приятел, който е с двете си деца: “А е ко ши им даам на тез по питнайси леа ве, луд ли си!?”
Не е като да няма аргументи тоя селтик :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 9:04 pm 

Който го е яд, че дава пари, за да гледа Левски, не може да се нарече левскар. Тия по-добре да са по-далеч от стадионите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 9:06 pm 
Аватар

Добре :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 9:16 pm 
Аватар

Мен още ме е яд за едни 10 лева за мач от втората седмица с Хасково... :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 9:23 pm 
Аватар

Тук живеем в някакъв розов свят, в който 95% от Левскарите не са с доход под 1000 лв. на месец и тия 20 лева за Левски - Етър им е топ приоритет за седмицата... Все по-малко оставаме идеалистите и все по-неразбираеми ставаме за мнозинството.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 9:27 pm 
Аватар

Ами като не им е топ приоритет за седмицата да отидан на мач, както ни е на нас, вместо тия 20 лв си взимат карта за 25 лв и ходят на 4 отбрани мача, а през останалото време клетви пред телевизора.
За 25 лв отиват с тирето, лудогорбахче и пак с тях в пелйофите и си свиркат :smt031 От такива няма смисъл на "малките" мъчни мачове.
Атмосферата става крайно аграрна и обратното на приятна.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 570 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]