forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Ное 19, 2018 9:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 570 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:33 pm 
Аватар

Има хора отиващи само и единствено с идеята да хранят и плюят могъщо по футболистите и това им доставя страхотна наслада.
До мен имаше един господин, който започна с храната по Жорди в 9-та минута и след всяка направена грешка, сякаш изпитваше удоволствие.

ЛЕВСКИ СОФИЯ !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:38 pm 
Аватар

На мен играта ми хареса, но не ми харесват елементарните грешки, които правим. Прекалено левашки грешки допускаме и пак ще се повторя, че като неглижираме подобни грешки, няма как да станем претендент за титлата. За разлика от Лудогорец и Тирето нас няма кой да ни компенсира грешките (съдии, хванати отбори и прочие). Ако искаме да се борим срещу тези отбори такива груби грешки, като на вратарчто и португалчето не трябва да ги има.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:47 pm 
Аватар

Аз наистина не разбирам как ви харесва играта като цифром и словом до гола на Буш имахме един удар към вратата... (ножицата на Нашименто)

На корнери и на тъчове се радваме като голове, а по отношение на треньора стига да е бил в Лацио (само и единствено там) е Бок. Ако беше примерно бил две години в Парма или Аталанта щеше отдавна да е враК н.1 на форона. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:51 pm 
Аватар

Аз много искам да чуя каква ти е алтернативата на теб?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:51 pm 
Аватар

В А сектор за малко да стане бой между разбирачи и серачи :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:52 pm 
Аватар

Ей, от бой бегахте, на бой се наденахте, ебати иронията... :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:55 pm 
Аватар

Т'ва не знам към мен ли е и за какво става дума.
Имам предвид разбирачи от блок 2, които хранеха Роси и един от ложите дето им срана животите зловещо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:57 pm 
Аватар

Е за теб беше, не е трудно за разбиране.
Иначе съм любопитен как им е срал, че за такива си требва специфичен подход. :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 2:58 pm 
Аватар

dogbeer написа:
Аз много искам да чуя каква ти е алтернативата на теб?

Ами на първо време хората (катедрала-ДЖИИТЕ) да признаят пред себе си, че играем слабо, за да го разбере най-накрая и Делио. Белким вдигнем нивото, не говорим за смяна на треньора.

Да има градивни критики, а не просто Делио е Бок или Делио вАн.

Ако до лятото или ЕКТ няма никаква градация да се направят реални оценки и евентуално да се смени Делио с някой от неговия калибър (може и да не е бил в Лацио) и лично за мен с по-офанзивни разбирания за футбола.

Аз все още имам надежда за Делио, но с всеки мач се изпарява.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:00 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
Аз наистина не разбирам как ви харесва играта като цифром и словом до гола на Буш имахме един удар към вратата... (ножицата на Нашименто)

На корнери и на тъчове се радваме като голове, а по отношение на треньора стига да е бил в Лацио (само и единствено там) е Бок. Ако беше примерно бил две години в Парма или Аталанта щеше отдавна да е враК н.1 на форона. :loser2

Верно, я ми дай пример с игра, която ти харесва. В смисъл потърси отбор с толкова много нови играчи, който играе по начин, който ти харесва.
Делио Роси е оставял добро впечатление във всички отбори, които е бил, но явно не си запознат с това. Даже го спрягаха за национален селекционер на Италия. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:03 pm 
Аватар

Оценки ще му даваме след 5те мача с тирето. Смяна преди края на сезона(или поне преди въпросните 5 мача) е безсмислена.
Бай ганьо левскара на градивна критика не е способен. Няма значение какво пишете 30 човека във форума по време на мач.
Важното е, че 2000 татари са на стадиона за да си псуват собствения отбор и всичко е крайно негативно.
dogbeer написа:
Е за теб беше, не е трудно за разбиране.

Трудно ми е да разбера защо е към мен. Не съм част от групата която визираш.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:07 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:

Само през първите 5 минути имахме поне 3 удара във вратата :smt005 :smt006

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:09 pm 
Аватар

За целия мач имаме 3 ВЪВ ВРАТАТА. Отвори си статистиката, от които: 1.голът, 2. шут на Паулиньо в края и третото не го помня ама мисля, че беше удар на Яблона/Прохазка.

Последна промяна tzvetan_22 на Пон Мар 12, 2018 3:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:10 pm 
Аватар

Имаме един основен проблем. Тия не вса отбор още. Не се познават, не тръгват както тоя с топката очаква. Поне 5-6 пъти имаше подаване в нищото, където тоя с топката очакваше някой да тръгне. Жорди за това я държи и "мачка", щото никой от останлите не тръгва :smt115 Ама тука се очаква всеки да играе "с едно" все едно сме в примера и отбор дето от поне 3 години е заедно :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:11 pm 
Аватар

Моето лично мнение е, че си използва мачовете от първенството за да подготви отбора за купата, където е шанса за трофей, предвид по-обективния формат. Все пак нещата се решават едно в едно. Държи някакво ниво, оле мале в първенството и се опитва да намери настройката. Не мога да кажа че съм доволен от случващото се, но определено съм по спокоен, в сравнение с изминалото ДЕСЕТИЛЕТИЕ ( :ohmygod как звучи това само). Оценката явно ще я дава Спасе и до този момент няма индикации, че ги боли кура и него и Дельо за това какво ще си признем ние, какво ще напишат гнусните журналисти и колко дълбоко са бръкнали на всички схемаджии и легенди. Така че всички на стадиона, плюваме по футболисти, плюваме по разбирачи, плюваме по мрънкачи, плюваме по БФС, ама там и всичко е точно. Пределно ясно ми е, че сигурно не ви е важно личното ми мнение, но предполагам ви е пределно ясно и на вас, че на никой не му пука и за вашето мнение. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:13 pm 
Аватар

Пълни глупости. Има един на Ривалдиньо след пас на Павел още до 10-тата минута, има един на самия Паулиньо, има един на Прохазка в началото на второто, има още един анемичен на Буш, а съм сигурен, че пропускам някой.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:14 pm 
Аватар

Въобще не визирам никаква група. Всичко беше ирония. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:17 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Пълни глупости. Има един на Ривалдиньо след пас на Павел още до 10-тата минута, има един на самия Паулиньо, има един на Прохазка в началото на второто, има още един анемичен на Буш, а съм сигурен, че пропускам някой.

Абе с/у такива отбори на Герена трябва да имаме поне 30 удара за всяко полувреме и да бием с поне 5:0. И тогава пак ще се мрънкя, че от 30 удара сме вкарал исамо 5 :bigok

Това ми е един от любимите тип коментари междудругото. Друга класика е "Обертан трябва сам да бие такива отбори" :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:21 pm 
Аватар

Добре, извинявайте. Екстра играхме. :bigok

Другият път на "Герена" пак така. :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:22 pm 
Аватар

А като почнем да бием такива отбори, лежерно с по 5:0, на ганьовицте оправданието да не ходят ще им, че няма интрига и няма какво да се види :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:24 pm 
Аватар

Това оправдание ми харесва повече. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:24 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
За целия мач имаме 3 ВЪВ ВРАТАТА. Отвори си статистиката, от които: 1.голът, 2. шут на Паулиньо в края и третото не го помня ама мисля, че беше удар на Яблона/Прохазка.
Ето ти статистиката. :bigok Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:25 pm 
Аватар

Никой не казва, че сме играли "екстра", а че далеч не всички са за бесене, както се твърди всеки път тука след слаб мач. Тоя мач можехме да го вземем без проблем, ако не правехме толкова пропуски. Още първото трябваше да е поне 2:0 и тия да са с 10 човека и да чакат четворка. Пропуснахме, мачът се закучи. Ако не беше идиотска грешка на вратаря, пак щяхме вероятно да го вземем. И въпреки това ПАК можехме да го вземем, но изпуснахме и дузпа. Това е.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:26 pm 
Аватар

Тия статистики всеки ги пише както прецени.
В Софаскор са 3 във вратата https://www.sofascore.com/etar-veliko-t ... ia/ypbsQNo

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:27 pm 
Аватар

Да, аз съм със Софата. Пускам мача на повторение, за да се избистри този засукан казус. :bigok

Прикачени файлове:
29134056_10215010590319028_3209057387268800512_n.jpg
29134056_10215010590319028_3209057387268800512_n.jpg [ 28.65 KiB | Прегледано 796 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:36 pm 
Аватар

Респект за такива граждани като теб :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:39 pm 

ДипломатО написа:
Т'ва не знам към мен ли е и за какво става дума.
Имам предвид разбирачи от блок 2, които хранеха Роси и един от ложите дето им срана животите зловещо.

Е тоя от ложите май беше Ноктис от форума, доста беше запалил :lol: Иначе не знам там откъде тръгна "дискусията", ама в другия край на блок 2 на последния ред има двама, дето всяка дума им е псувня по някой от нашите (освен ако случайно не псуват някой от съперника или съдията).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:42 pm 
Аватар

Има мачове в които играеш ганкиното като с Ботев и биеш, но има мачове в които играеш доста добре, но в крайна сметка гъбуш или хиксираш накрая! Този мач беше от вторите, но важното беше, че имаше игра. Защото два, три пъти може да биеш на късмет, на грешки на противника, на статични или на отделната класа на даден играч. Но за повече и постоянство ти трябва игра а не друго.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:43 pm 
Аватар

Второто полувреме се преместихме с жената в семейния сектор, че да гледаме по-близо врата към която ние атакуваме.

Имаше ужасно тъжна картинка точно до нас. Някакъв орк с очила, баща на две ужасно сладки дечица, не спря пред тях да крещи и псува колкото му глас държи. Дечицата (на видима възраст 4-5), повтаряха всяка псувнява тихичко и се радваха.

Тоя орк така и не млъкна, а аз така и не му казах нищо заради децата. Обаче е страшно какви хора има на тоя стадион. Тоя БУКВАЛНО ПРАЗНУВАШЕ ПРОПУСНАТАТА ДУЗПА.

Преди това в блок 6 беше същото мазало. Жорди Гомез финтира 3-ма човека и минава през тях с топката - аплодисменти от адекватните хора, от останалите мълчание. 2 минути по-късно забавя с 0.7 секунди пас. Избухване. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕКАДЪРНИК БАВЕН ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕУУУУААААААААААА, зад мене някакъв обясняваше "това ако беше Влади Гаджев, да е направил поне 3 асистенции вече тоя мач" :shock: :shock: :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 3:54 pm 
Аватар

След седмица бием тирето и ще сме най-великите на света. Знаем се.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 570 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]