forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 10, 2018 6:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 573 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:53 pm 
Аватар

Екстра се получи, че изместиха мачовете за купата. Нема да им се вярва на етрополе :8)

Иначе след днес кура е че морето няма май да влезе в първата седмица за сметка на буферите. А в седмицата има доволно гнусни чорбарски отбори като жалтурците, чорбое и Верея къде на нас ще се мятат на кръв, а на други ще полягат за норматив.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:55 pm 
Аватар

Не е седмица, а шестица, така че, става още по-тегаво.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 12:00 am 
Аватар

Целта е купата и Лига Ойропа. Трябват му първо малко битки да спечели тоя отбор и тогва може да се атакува титлата въпреки съдиите, тъй че Лига Еуропа е перфектния начин това да стане.
Само Левски!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 1:50 am 
Аватар

Кур за съдията, два за Илиев, три за цигането Огнянов. Белайд - при третия отбор! Отиваме и разчекваме тирето. Опазим ли Алберг и Каранга Марадоната, ония загиват.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 1:58 am 
Аватар

Имам смътен спомен, че това лайняно джудже още при скандалната ни загуба от Верея скачаше срещу съдиите. Абсолютен тюфлек, който се опитах да защитя след мача с Гоце Делчев и който ако видя пак ще му сера в трахеята и ще си забия значката с неговото гнусно лице в окото му. По-скоро в обратен ред де, чечеречече. :strkstrk :strkstrk Такова съдийство не съм виждал от световното 2002. Изключително браво на отбора не толкова заради играта, колкото заради себераздаването и характера. Колектив се гради в такива битки и при такива обстоятелства.

Както всички се убеждаваме абсолютно всичко е срещу нас и дано поне малко от малко това ни сплоти и подобни простотии като татарщината срещу марулите повече да не се случват.
Задължително ни трябват серии от победи дори и мачовете за първенство да изглеждам маловажни на тоя етап. Само Левски.
П.С
Слаб мач на Х.Очертава :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 2:05 am 
Аватар

На майка му в путката на педерастчето илиан илиев. Деба и дребната душичка!
Огромен ЛЕВСКИ! ЕЙ това се иска от вас, момчета! Себераздаване, борбеност, усмивки, рамо до рамо за едната цел - да убием враговете!
МАЧКАЙ :lsclapp

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 4:49 am 
Аватар

mech0 написа:
И на най - претенциозните левскари няма как да не им се е харесало - голове, положения, картони, спасявания, драми, съдийски аванти, марката ППЛ в пълен блясък. :smt007 Изненадах се приятно, че имаше и толкова левскари на стадиона в работен ден. Дано победата вдъхне самочувствие на целия отбор и да прегазим тирето!

Дано ти се случва все по-често да се изненадваш на посещаемостта и в мачовете на Герена, че е срамота :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 8:15 am 
Аватар

Пичове, сигурно защото го гледах в заведение, не съм видял спорните ситуации и не ми се стори, че съдията се справи толкова зле. Първо, имаше едно 50 на 50 положение, което можеше да се свири като дузпа за нас. Второто, което помня, е малоумното изпълнение, на пилия левскарско мляко, и иначе добре играещ в този мач - Вутов. Както и няколко фалчета ми направиха впечатление, дето можеше да не ги свирне, но нищо чак толкова фрапантно. Явно съм пропуснал моменти, докато пикая или нз, така че ако някъде има спорните моменти, казвайте. Може и в записа на Kryten, по минути, ако някой е гледал целия мач на запис, защото отминаха времената, когато имах време да гледам записи и да анализирам. Та, ако някой има по минути спорните моменти, ще съм му благодарен.
За мача, както казах по-горе, това е моят Левски. Дори да беше завършил 3:3 мачът, няма значение, най-важното е да играем като отбор и да се раздаваме до край. Резултати няма как да не дойдат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 8:30 am 
Аватар

Кажи им да изчистят екрана в това заведение, явно не се вижда добре. Имаше фрапиращо ощетяване от страна на чернодушкото:
1. Игра с ръка в наказателното на хюмнето. Не говорим за удар с топката, а посягане/навеждане и ръка отделена от тялото;
2. Втори жълт на Огнянов за умишлена игра с ръка и спиране на опасна контраатака на Левски. Вместо това жълт на Жорката Гомес;
3. Спестен червен картон на Георги Илиев за посягане/удар с глава с/у Адолфо при спряна игра;
Компенсира ни с една засада на черно хюмне.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 8:49 am 
Аватар

Червените картони за Г.Илиев и за Огнянов бяха задължителни при нормално съдийство те дори в реално време се видяха добре и дори повторения не трябват. За двете ситуации за дузпи трябва да ги видя на повторение ама и там можеше да се свири и щеше ако беше тирето или лайнохуец.
Съдията насра яко и дори при ч.к. на Вутов трябваше да покаже втори жълт на оня мангал Хасани за умишлено стъпване и провокация. Много грозно съдийство поръчано от жожето съдейки по неутралния коментар на спиртал.
Кур за Х.Очертава и Напрежението :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 9:31 am 
Аватар

Извадих спортните моменти, дано не го свалят.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 9:47 am 
Аватар

Дам, бях забравил за едната ръка, другата изобщо не я видях(тази в центъра на терена). Това си е дузпа отвсякъде, ръката не е в нормално положение, разперил я е все едно ще излита. Играта с ръка в центъра, също е жълт картон, да. "Ударът" с глава, не бих го дал повече от жълт, макар много съдии да дават червени за това, ама има посягане и опиране някакво, не е удар. Все пак, помня на Дока МЪДАрейра как му дадоха нарушение и картон за противника в един мач в Благоевград преди няколко години. Така че, да, насъбират се спорни положения.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 9:51 am 
Аватар

Абе дузпата, картоните на Илиев и Вутов, мисля, че можем и да ги приемем за спорни. Ама да спреш контра атака след посягане и игра с ръка и да не ти вдигнат картон... това вече и за некадърност не мога да го приема! :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 10:30 am 
Аватар

Веднъж и аз ще си позволя мнение по адрес на съдийството. Та мисля да го направя в стил Ил Ил като започна с:

По принцип не не обичам да коментирам съдийството НО... :bigok

100% дузпа за игра с ръка. 100% втори жълт картон за ром от лом.
Ситуацията за дузпа с/у Паулиньо не мисля, че задължително е дузпа. Защитникът първи играе с топката и е с прибрани крака, не е опасна игра. Просто и двамата бяха засилени и Паулиньо скочи отгоре му.
Ситуацията на Вутов и на Илиев са различни. При Вутов имаше удар а при Илиев не, така, че оправдавам жълтия картон.
Отделно осраха 1-2 засади и доста фаулове. Като цяло доста слабо съдийство, но на мен лично ми се струва, че в този конкретен случай е от некадърност, а не, че целенасочено са ни порязали.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 10:52 am 
Аватар

New Order написа:
Кажи им да изчистят екрана в това заведение, явно не се вижда добре. Имаше фрапиращо ощетяване от страна на чернодушкото:
1. Игра с ръка в наказателното на хюмнето. Не говорим за удар с топката, а посягане/навеждане и ръка отделена от тялото;
2. Втори жълт на Огнянов за умишлена игра с ръка и спиране на опасна контраатака на Левски. Вместо това жълт на Жорката Гомес;
3. Спестен червен картон на Георги Илиев за посягане/удар с глава с/у Адолфо при спряна игра;

Кой е АДОЛФО ??? :smt017 :lol:

Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 10:52 am 
Аватар

Дузпа за игра с ръка, втори жълт за Огнянов.
Влизането срещу Паулиньо може да се свири, защото доколкото знам, се свирят дори опасни влизания, независимо играно ли е или не с топка, но аз лично нямам претенции за дузпа там. За Илиев - мисля, че жълт картон е по-правилното решение, има бутане, няма удар. В зависимост от мача, съдията, отборите, сме виждали да се вади и червен картон.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 10:54 am 
Аватар

danesa написа:
New Order написа:

Кой е АДОЛФО ??? :smt017 :lol:
Душманинът на Горанката

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 10:59 am 
Аватар

FLAME написа:
Дузпа за игра с ръка, втори жълт за Огнянов.
Влизането срещу Паулиньо може да се свири, защото доколкото знам, се свирят дори опасни влизания, независимо играно ли е или не с топка, но аз лично нямам претенции за дузпа там. За Илиев - мисля, че жълт картон е по-правилното решение, има бутане, няма удар. В зависимост от мача, съдията, отборите, сме виждали да се вади и червен картон.

Накратко: кавото можеше да ни свирят не ни свириха, а каквото трябваше да ни свирят - пак не ни свириха :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 11:04 am 
Аватар

Обобщено, да :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 11:20 am 

100%-те неща, които можеха да ни свирят са дузпата с ръката и това на Огнянов. Там съдията е за бой, защото и при двете имаше ясна гледна точка. Другото зависи от това кой отбор играе :strkstrk .

Днес разбрах, че тоя съдия е станал "Съдия на 2017-та" :smt005 .

пп. Трябва да се отбележи, че и на Морето им дигнаха скандална засада.

Последна промяна JustDoIt на Чет Мар 08, 2018 11:21 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 11:20 am 
Аватар

На Г. Илиев не е удар, но като имаме предвид какво е свирил цял мач и как сме с човек по-малко за много сходна ситуация, можеше и да го изгони. Но това далеч не му е най-голямото прегрешение (да не говорим, че Г. Илиев трябваше да има жълт картон доста по-рано). Ситуацията на рома от Лом е най-скандалното отсъждане тоя мач. Дузпата за игра с ръка също ми се струва доста явна (откровено посягане, според мен), но дори там може да се спори, че не е видял къде точно го удря. ЧК на рома, обаче е скандален. Имаше още немалко положения - засади (включае тая на ЧМ, макар че там всички спряха да играят, така че няма "отменен гол" както ни натякват), не един и два фала (примерно тоя на Ривалдиньо на аут линията, когато на практика отнема топката и остава сам почти в наказателното), и още куп решения.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 11:27 am 
Аватар

JustDoIt написа:

Днес разбрах, че тоя съдия е станал "Съдия на 2017-та" :smt005 .

Малко служебно, защото непосредствено преди тържеството избраният за победител Кабаков осра мача за купата между гората и тирето. :blass

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 12:19 pm 
Аватар

Леле, вдигнали им засада която не била засада. Първо, това се случва всеки мач, второ и на Ривалдиньо вдигнаха една такава ама не виждам никъде да се споменава.
Между другото има хляб в него, въпроса е да го слуша главата и съответно да слуша Делио Роси.
Георги Илиев си беше за червен, колкото и онова на Вутов беше удар.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 12:26 pm 
Аватар

Съдията педераС спря поне пет наши контраатаки, свирейки нарушение, при положение че ситуациите бяха идеални за авантаж. Дори и да не е видял добре ситуацията( а тя е 150%, защото от трибуните се видя изключително добре) с играта с ръка в наказателното, съдията има на разположение още двама педераСи в близост до положението, които според мен имаха достатъчно добра видимост към ситуацията.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 12:30 pm 
Аватар

Съдиите зад вратите са най-големите безполезници във футбола. Поредното доказателство е снощния мач Тотнъм - Ювентус. Няма как съдията зад вратата да не е видял, че има нарушение, след като се случва пред очите му.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 12:52 pm 
Аватар

Тва от снощи е пълен скандал. Плащат му да седи зад вратата майна, на 3 метра пред него става цирк и няма дузпа - океееееееей :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 12:54 pm 

Тия зад вратите само могат да посъветват главния за дадена ситуация. Той вече си решава, поне така си мисля.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 1:39 pm 

За мен най-скандални бяха диемаджиите. Толко гнусно плуят и изкривяват реалността, че нямам думи. И винаги има по някой пълен боклук играл за нас, който да дрисне по нас.

Просто никой не ни брои за живи

Последна промяна andrew_ на Чет Мар 08, 2018 2:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 2:29 pm 
Аватар

*броИ за живи :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 2:35 pm 

Сори, tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 573 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]