forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Ное 19, 2018 8:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 573 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 9:31 pm 
Аватар

Диан Станчев е левскар, макар и не толковя запален ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 9:35 pm 
Аватар

Разкайвам се и напускам БХК :ohmygod2
Тея преминаха всички граници днеска, не толкова с малоумното съдийство, такова беше и срещу Верея и агата. Курвите от диема и цялата помия, която се сипва по нас след мач, в който сме ощетени са недопустими. Започнахме малко да изправяме главата и с това се отприщиха и всякакви атаки. Джуджето си поръчва статии и ни нападат от всички медии, агата натиска тея татари в телевизията му да ни плюят и да създават напрежение. Такива като Ил. Ил. реват от съдиите след тоя мач, а ние сме се разделили на Сектор Б и А, на БКХ и конспиратори, на мрънкачи и контрамрънкачи, на тръстаджии и антитръстаджии. В момента ни е нужна пълна подкрепа към ръководството и Делио Роси. На Роси може и да не му се получи, да не постигне резултатите които иска, но оставянето му и демонстрацията на подкрепа към него са подкрепа към ''модела Роси'', които всички си мислим, че е правилната посока на развитие - качествен треньор, на когото се дава доверие и време за да развие своите идеи.
А за всякакви журналисти и коментатори :rip

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 9:38 pm 
Аватар

archi написа:
А къде мога да гледам запис?

До два часа някъде ще го кача.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 9:39 pm 

Браво на всички за колектива, това беше изцяло отборна победа.

Тоя сезон Морето май са единственият отбор, заедно с Локо Пд,където се хвърлят на всички.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 9:43 pm 
Аватар

Kryten написа:
archi написа:
А къде мога да гледам запис?

До два часа някъде ще го кача.

Благодарско!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 9:44 pm 
Аватар

BLUE_BOYS написа:
Въпроса е какво правим от тук нататък с тези боклуци,които ни свирят и се подиграват вече с нас.С декларации явно няма да стане.Задължително трябва да се натисне поне мачовете за купата с Тирето,да ги свири чужд съдия.Опасявам се,че накрая ще стане някоя беля и на хората няма,да им издържат нервите.

С подобни съдийски балтии май това се опитват да постигнат, а от там нататък знаете, какво ще последва. Мамка му, точно, заради това в момента съм супер изнервен и не мога да се нарадвам на победата и добрата ни игра.
Накрая, типично по женски се изопачи цялата ситуация със съдийските отсъждания и едва ли не точно те са ни ударили сериозно рамо, за да спечелим мача. Това е, в една друга тема бях писал, че требва да се предприемат крайни мерки иначе ще ства още по-лошо за нас.
Пак в една от темите преди време някой беше писал, че жожето от микре се е наел да ни затрие, като клуб. Не знам дали е истина, но като знаем, колко ни мрази дано не му се отвори парашута и се надене в острите сини скали! Дано фалира литекс в червени дрехи и онзи отгоре го накаже зловещо! Амин.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 9:50 pm 
Аватар

Ако имахме публика да се чуе и тя в тоя момент, щеше да е супер.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:01 pm 

Вутов че направи голяма глупост е ясно. Но оставям тези клипчета тук. Всички са в разтояние на 3 дни. Следете и безпристрастния коментар. :wink:
Ситуацията на Вутов - https://www.vbox7.com/play:8d1b7ee281 --> червен картон :roll:
Ситуация със Сисинио - https://www.vbox7.com/play:b0e5b6284d --> всичко е точно :smt004
Ситуацията с Селския вентилатор - https://www.vbox7.com/play:fef64bc66c --> жълт картон защото се сбиха във вратата :ohmygod2
:smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:02 pm 
Аватар

Да си кажа и аз, че и ракията ми дойде добре:)
За втори път тоя сезон се кефя (първия беше срещу Септември - ама това е друга тема)
За първи път видях отбора нахъсан, за втори път ми хареса :8)
И аз, като легендата ИИ още в началото разбрах съдиите! Щото и аз гледам футбол от 40+ години :)
Признавам си, преди мача и аз бях фен на КонспирациЙ, дето ще ни свирят една дузпа, ако трябва . . .
Ама момчетата ме зарадваха!

Отличавам бачи Жорди Гомес, като играч на мача!
Вутов - явно зад нападателя се чувства най добре, ама жалко че прегоря с тая простотия!
Павката е супер, новото от ляво - след първите 15 минути шашкане, заигра супер!
Прохазка - нашия капитан!
Кръстев, ако поне малко мърдаше пред голлинията щеше да е световна класа!
Не искам да изброявам всички, но освен фалафелата, показахме отбор!
Надявам се, Фалафел просто да е прегорял и другия месец, като влезе, да е по в час!

Дуче Дельо е номер Ино!!!

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:04 pm 
Аватар

Преди два кръга не свириха дузпа за хюмнето с/у тирето. Тогава “левскаря” Ил.Ил. гъкна. Днес съдията му беше виновен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:08 pm 
Аватар

AtomuS написа:
Разкайвам се и напускам БХК :ohmygod2
Тея преминаха всички граници днеска, не толкова с малоумното съдийство, такова беше и срещу Верея и агата. Курвите от диема и цялата помия, която се сипва по нас след мач, в който сме ощетени са недопустими. Започнахме малко да изправяме главата и с това се отприщиха и всякакви атаки. Джуджето си поръчва статии и ни нападат от всички медии, агата натиска тея татари в телевизията му да ни плюят и да създават напрежение. Такива като Ил. Ил. реват от съдиите след тоя мач, а ние сме се разделили на Сектор Б и А, на БКХ и конспиратори, на мрънкачи и контрамрънкачи, на тръстаджии и антитръстаджии. В момента ни е нужна пълна подкрепа към ръководството и Делио Роси. На Роси може и да не му се получи, да не постигне резултатите които иска, но оставянето му и демонстрацията на подкрепа към него са подкрепа към ''модела Роси'', които всички си мислим, че е правилната посока на развитие - качествен треньор, на когото се дава доверие и време за да развие своите идеи.
А за всякакви журналисти и коментатори :rip

Радвам се, че пpогледна. В една клоака, в която има замесени бивши мутри, комунисти и най-обикновени измекяри, то няма как да не царуват задкулисните правила.

SPARKLE написа:
Ако имахме публика да се чуе и тя в тоя момент, щеше да е супер.

Най-хубавото, е че винаги в най-мракобесните времена публиката на Левски е доказала, че може да подкрепя отбора cи и да отвръща на ударитe с подобаваща сила.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:14 pm 
Аватар

Повече такива кадри да има

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:23 pm 
Аватар

Честита победа, левскари! Нека днес бъде началото на серия от мачове с още по-добра игра, по възможност и победи!

:ls-cup

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:29 pm 

BLUE_MAGIC написа:
BLUE_BOYS написа:
Въпроса е какво правим от тук нататък с тези боклуци,които ни свирят и се подиграват вече с нас.С декларации явно няма да стане.Задължително трябва да се натисне поне мачовете за купата с Тирето,да ги свири чужд съдия.Опасявам се,че накрая ще стане някоя беля и на хората няма,да им издържат нервите.

С подобни съдийски балтии май това се опитват да постигнат, а от там нататък знаете, какво ще последва. Мамка му, точно, заради това в момента съм супер изнервен и не мога да се нарадвам на победата и добрата ни игра.
Накрая, типично по женски се изопачи цялата ситуация със съдийските отсъждания и едва ли не точно те са ни ударили сериозно рамо, за да спечелим мача. Това е, в една друга тема бях писал, че требва да се предприемат крайни мерки иначе ще ства още по-лошо за нас.
Пак в една от темите преди време някой беше писал, че жожето от микре се е наел да ни затрие, като клуб. Не знам дали е истина, но като знаем, колко ни мрази дано не му се отвори парашута и се надене в острите сини скали! Дано фалира литекс в червени дрехи и онзи отгоре го накаже зловещо! Амин.

И при мен е така въпреки победата и добрата игра.И все пак рано или късно всеки ще си получи заслуженото.Амин!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:32 pm 
Аватар

Като лека критика- прекалено лесно ни натикаха след червения картон. на моменти се защитавахме в глуха защита, което не е ок. И с Разград останахме с 10 човека, но там не позволихме такъв натиск, даже нямаше и положения. Добре че измъкнахме мача, не толкова за безсмислените точки, колкото от психологическа гледна точка за отбора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:36 pm 

Голям Левски днес. От адски много време не бях виждал така надъхан син отбор. Момчетата бяха страхотни като имам леки забележки към Белаид само. :lsclapp

За съдийство няма смисъл да говорим - плешивият осра мача и за малко да коства победата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:37 pm 
Аватар

niki87 написа:
Като лека критика- прекалено лесно ни натикаха след червения картон. на моменти се защитавахме в глуха защита, което не е ок. И с Разград останахме с 10 човека, но там не позволихме такъв натиск, даже нямаше и положения. Добре че измъкнахме мача, не толкова за безсмислените точки, колкото от психологическа гледна точка за отбора.

e все пак бяха с трима нови отзад, нормално беше да върне целия отбор да помага :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:37 pm 
Аватар

Аз съм раздвоен тази вечер. От една страна съм много щастлив от отборната игра днес. От друга, обаче, съм мега ядосан от съдийството и коментарите свързани със съдийството. Много малко се говори за ситуацията в която онзи тракторист от морето влезе с двата крака на Паулиньо в наказателното. Бил играл с топката... Какво като е играл с топката??? Това нещо би било фал навсякъде другаде по терена. Биха го определили като опасна игра и защитника ще се прибере с жълт картон.

Именно такова нещо каза Петров докато защитаваше измислената дузпа в полза на Селяндурец онзи ден. Ето и цитат: "Не знам защо някои хора си мисля, че в наказателното поле критериите за нарушение са различни от тези в другите части на терена."

Играта с ръка при другата ситуация за дузпа и недадените червени картони на мангалето и Илиев дори няма да ги коментирам.

Относно нашата игра, Вутов ме зарадва до едно време. Паулиньо е най-доброто ни попълнение към тоя момент, най-после имаме футболист, който да не се удря в защитника пред него при пробив. Яблонски е великан! Афонсо вкарва страшно много борбеност, харесва ми. Жорди днес беше супер. Кръстев има страхотен рефлекс, обаче е паника до момента в който не направи голямо спасяване. Има нужда от много самочувствие. Ако може да го вземе от Митрев, ще му вземе и титулярното място. Към този момент, обаче, не е готов за титуляр според мен.

И накрая две думи за най-силният играч на морето днес - Белаид. Много силен мач, 2 гола вкара момчето, а си даде зор и за повече.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:38 pm 
Аватар

Баси колко малко му трябва на човек, за да е доволен.
Изгледах почти целия мач в колата, докато киснех в шибан трафик и чакане. Евала на вековните братя китайци за тия 7 инчови андроид благинки, дето правят! :ls-cup
Та.. изгледах си го с кеф... с кеф слушах чичо Делио. С нерви и всъщност още по-голям кеф слушах цивренето на г-н Напрежение. Сега с огромен кеф си сипах и смятам да ви кажа "наздраве", сини братя. Кур за гнидите.

Само Левски! :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:39 pm 
Аватар

Niki4a написа:
Радвам се, че пpогледна. В една клоака, в която има замесени бивши мутри, комунисти и най-обикновени измекяри, то няма как да не царуват задкулисните правила.

Гледах първите 15 минути от мача и второто полувреме и бях афектран. Тая помия след това обаче беше отвратителна. Как от първата минута се разбрало, че ще ни подкрепят, как се виждало... :ohmygod Мачовете обикновено ги спирам след интервюто на Роси, защото другите не ме интересуват, но тоя път изчаках и Илиев за да видя дали и след такова съдийство ще реве :ohmygod . Отделно и всякакви коментатори коментатори и анализатори започнаха да обясняват как са ни подпряли днеска. Все повече си личи, че всичко е целенасочено.
За мен е притеснителна декларацията срещу съдийството. Тук се говореше, че вероятно Русев работи на тихия фронт и ще направи така, че съдиите да свирят обективно в нашите мачове. Ако беше така едва ли щяха да пишат декларация от клуба. Бихме и не мога да се зарадвам заради всички тея боклуци :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:53 pm 
Аватар

Ама и Вутов е дал едно обяснение :lol: . Да си беше казал че е искал да срита мангалата, а не
Цитат:
Изнервих се, защото ми стъпи на крака. Аз опитах да се освободя, но стана като удар.

И без това Делио ще му покаже къде зимуват рЯците :blass

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:53 pm 
Аватар

Така ви искам, момчета, с хъс, като голям отбор(става дума за вас, от форума) :bigok
Днес, за първи път в скапания си живот, разбирам какво значи "срахме ви на путките". Е, срахме им на путките, и най-вече на ЛЕГЕНДАрната путка на путката Ил. Ил.
Извинявам се за израза, ама, това е моят Левски!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 10:58 pm 
Аватар

Ето записа:

https://mega.nz/#!4Qk3TZ4b!kVsaKnQE2BLq ... yzU83SEDms

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:00 pm 
Аватар

Честита победа на всички! Изключително изстрадана, но много сладка победа :) Много неща изглеждаха по-добре днес, и този път не срещу слабак като Септември. Още повече във Варня :bigok Дано да няма пак спад следващия мач само.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:09 pm 

Adepta написа:
Ама и Вутов е дал едно обяснение :lol: . Да си беше казал че е искал да срита мангалата, а не
Цитат:
Изнервих се, защото ми стъпи на крака. Аз опитах да се освободя, но стана като удар.

И без това Делио ще му покаже къде зимуват рЯците :blass

"Трябва да израстваме в такива ситуации" е коментара на Роси

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:12 pm 
Аватар

Не че нещо, но Септември са пред Хюмнето в класирането, тъй че и победата над тях не трябва да се подценява. Все пак домакинският фактор и омразата към нас също играе роля. Аз лично съм много доволен и жалко, че толкова изостанахме от Турците, защото буквално всеки може да вземе точки на всеки след разделянето.

пред славния ЛЕВСКИ непобедим.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:17 pm 
Аватар

Обичам като си отворя инстаграмата да виждам подобни нещаИзображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:17 pm 

инж.-мен. Гатев написа:
Като за работен ден-биваше като бройкаИзображение

Аз толкова много наши коли по пътя Бургас - Варна не бях виждал и в далеч по-добри години, камоли пък в делничен ден. Приятна изненада, а и честно казано бях забравил кога за последно съм си тръгвал от мач в готино настроение, дано тая победа понадъха малко хората преди идващите мачове. Мач спечелен по левскарски :levski

ПП: Прасета, жалтурци и всякакви подобни могат само да се учат от чичките на Турча. За пореден път се убеждавам, че по-големи чобани от тези под козирката там няма, абсолютен потрес.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:27 pm 
Аватар

И на най - претенциозните левскари няма как да не им се е харесало - голове, положения, картони, спасявания, драми, съдийски аванти, марката ППЛ в пълен блясък. :smt007 Изненадах се приятно, че имаше и толкова левскари на стадиона в работен ден. Дано победата вдъхне самочувствие на целия отбор и да прегазим тирето!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2018 11:28 pm 
Аватар

Надявам се веднъж завинаги всички да са се убедили как се действа и ще се действа срещу нас. Първо напълно неадекватни съдии - не знам дали е поръчка, или толкова си могат, но имайте предвид, че компенсации няма да има и това ще продължи, даже ще се увеличи. Никой не го ебе, че Спас бил в ИК! Най-гнусна, обаче, си остава медийната война, а след днешната декларация резултатът се видя - с нова ярост ни подкараха. Само смятайте какво ни чака оттук нататък! А иначе още утре трябва да има нова декларация, още по-остра, гарнирана с видео на всички тесли от днес.

А Ил. Ил. за пореден път показа, че всичко хубаво у него е приключило в мига, в който остави обувките....изключително жалък, дребен, нещастен, озлобен човечец, който осъзнава своето абсолютно безсилие и импотентност и единствения му шанс да оцелее е да се прави, че гледа нещо друго и да говори глупости. Огромна излагация, но пък дойде дюшеш на нещастните журналя!

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 573 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]