forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 4:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 573 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 08, 2018 2:49 pm 
Аватар

Wildkid написа:
На Г. Илиев не е удар, но като имаме предвид какво е свирил цял мач и как сме с човек по-малко за много сходна ситуация, можеше и да го изгони. Но това далеч не му е най-голямото прегрешение (да не говорим, че Г. Илиев трябваше да има жълт картон доста по-рано). Ситуацията на рома от Лом е най-скандалното отсъждане тоя мач. Дузпата за игра с ръка също ми се струва доста явна (откровено посягане, според мен), но дори там може да се спори, че не е видял къде точно го удря. ЧК на рома, обаче е скандален. Имаше още немалко положения - засади (включае тая на ЧМ, макар че там всички спряха да играят, така че няма "отменен гол" както ни натякват), не един и два фала (примерно тоя на Ривалдиньо на аут линията, когато на практика отнема топката и остава сам почти в наказателното), и още куп решения.

Да.Между другото ми прави впечатление,че почти всеки се вторачва в очевидните ситуации,където няма какво толкова да се каже.И някак,много удобно се пропуска ситуация като тази на Ривалдиньо,примерно.Напълно чиста игра рамо в рамо,след което макар и от аут линията оставаше сам в наказателното.Както вече се отбеляза,спряха ни няколко контра-атаки с фаулове,вместо да се даде авантаж.Изобщо,съдииството си беше скандално тоя мач.Накрая,реши малко да ни компенсира за да има Ил.Ил. за какво да мрънка,като ни свирна няколко "леки" нарушения в атака на Черно Дере.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 09, 2018 1:20 am 
Аватар

danesa написа:
https://www.facebook.com/dian.stanchevthebear?ref=br_rs

Блокира ме педалчето, явно е чувствителен на тема "оранжев джендър"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 09, 2018 7:54 am 
Аватар

Е ако така си му поднесъл информацията, сигурно. Трябва елегантно да пипаш с джендър хората :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 573 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]