forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 8:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 600 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 3:12 pm 
Аватар

Топката дето уцели съдията в главата е достатъчен повод да ни накажат солидно, не е нужно и прасета да припадат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 3:24 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Лошото е, че за само 1, 2, 3 години брутално и ужасно болезнено изтрезняхме от онзи идеалистичен и наивен сън/вяра, че ние, левскарите, сме нещо по-специално, по-добро, по-ценностно различно от онези, от които се кълнем, че сме по-добри и по-различни. Цяло поколение левскари, които сега би трябвало да сме най-дейните и активните, изтрезняхме зловещо... Това е страшното и отчайващото. :smt006
Левски има животоспасителна нужда от трофей и запомнящи се мачове в Европа. Но дори това да се случи, горчилката от това на какво сме заприличали левскарите и левскарството, надали ще отмине... Особено за хора, които се кълнем, че левскарството и левскарските идеали са ни по-важни от трофеи и победи, това, което се случва с нас е наистина смазващо песимистично. Сектор Б е нещо ужасно гнусно. Там отдавна няма дъно. Другите, които ходят на стадиона пък да "гледат и подкрепят" изглежда, че в болшинството си са някакви озверели скотове, на които съвсем малко им трябва да прищракат и да покажат най-скотската си и комплексирана същност. Легендите ни ни предадоха! Тези, които ни бяха любимци, и на които им събирахме снимките от вестниците и ги лепяхме в тетрадки, ни предадоха. И това предателство засяда някъде в гърлото като буца и предизвиква в теб чувства, които знаеш, че не трябва да изпитваш. По форуми, фейсбуци е нещо страшно. Някой нарпави страхотна аналогия за казината и търкането на билетчета. Трябва да стане днес, веднага, на момента, иначе се ругае, коли, беси. Няма обективна оценка. Няма обективна реалност. Всичко е на крайностите, ама на най-елементарните първични крайности. "Сините" журналисти ни предадоха. Предават клуба си всеки ден за една паржола и място в чартъра. Публиката ни ни предаде и продаде за пари... А враговете ни най-добре се ориентират в обстановката и я експлоатират, за да ни призимят в тяхната кална, свинска локва на нулев морал, ценности, идеали. За да е сигурно, че сме равни и те ще ни победят с опита си.

Да го има и на тая страница.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 3:31 pm 
Аватар

На кочината счупиха главата на полицай в тунела и нищо, тука ще ни наказват за снежна топка във врата на съдията :lol:
Иначе, всичкото това оскотяване според мен се дължи най-вече на продължителната липса на трофеи и успехи. Аз и по себе си се усещам, че по време на мач вече съм адски изнервен, без значение дали съм на стадиона или пред телевизора. Отборът в 90% процента от мачовете е адска трагедия игрово и това няма как да не рефлектира.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 3:44 pm 
Аватар

niki87 написа:
...всичкото това оскотяване според мен се дължи най-вече на продължителната липса на трофеи и успехи.

:ohmygod2 Мъка...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 4:06 pm 

Мъка, ама е точно така.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 4:42 pm 

Niki4a написа:
2 неща.
1. Срам ме е от какво се превърна публиката на Левски.
2. С тая цялата омраза и всеобща простотия, нищо добро не ни чака.

Или ще има катарзис и цялостна промяна или всичко си ебава майката и изтича в канала.

Левски няма нужда от подобни озлобени човечета с миши сърца и въздух вместо мозАк. Левски има нужда от безкористна подкрепа и любов. Ако не можеш да го дадеш, то мястото ти не е на стадиона.

Все още не ми е ясно, как може да се биеш в гърдите, че си левскар и да причиняващ съзнателно глоби и наказания на отбора си? Какъв вид идиотщина е това?

Абсолютно съгласен съм с всичко,което си написал,но и някои малко прекаляват,че ако не са били снежните топки и забавянето на корнера сме щели да бием.С тази игра и още един да бяха изгонили от Чорбое и още 90 минути,да играем пак нямаше да вкараме.Играта ни в предни позиции е истинска мъка и срещу добре подредени отбори,като Металик и Чорбое просто не се вижда как може,да вкараме гол.От една страна така стана по-добре,защото сега спокойно може да хвърлим всички сили за купата.Хубавото е,че има доста време до мачовете и се надявам нещата,да се подобрят значително при нас.Дано Ривалдиньо се окаже добро попълнение и ни реши проблемите в атака.В момента единственото,което ни остана е пълна подкрепа към треньор и играчи. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:00 pm 
Аватар

Не мачкаме защото играчите не са отбор. За пример - най-важния играч и капитан на отбора наглее от ден втори откакто е Делио тук, а при Жадното въпреки позорните резултати дума не обелваше :smt006 . И други неща се забелязват - примерно по време на мач нашите играчи не отиват (или ако отидат е рядко) да защитават съотборник, не се разправят със съдията. Това в другите отбори не е така. Не знаем какъв им е проблема, но ми се струва доста интригантска работа. Ще се види на мачовете в първата шестица какво му е на този отбор.
А публиката и това не заслужава.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:08 pm 
Аватар

Има проблем в съблекалнията, 90% съм сигурен. Виж, че като ги питат кой ти е близък от отбора и казват по едно име. Демек всеки си е приятел с някой, но не са приятели като цяло. Ок, някой ще кажат, че не е нужно да са приятели за да са играчи, но трябва да се поддържат поне на терена и да изглеждат като такива, иначе ми е все тая дали си пият кафето след тренировка. Думите на Божката след мача потвърждават това, което си мисля. Такова цупене, такова мрънкане няма никъде братче... Или го бойкотират Делио, или просто повечето са си пичета...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:17 pm 
Аватар

Или са пичета, които бойкотират ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:29 pm 
Аватар

Като чета и тука, и навсякъде другаде коментарите - еми заслужаваме си абсолютно всичко! И борат, и тотонев, и Спас, и срането по медиите, и подигравки отвсякъде, и мъките - всичко..... Всеки път едно и също - бием "ама, супер сме, мачкаме до края на сезона, евала, тоя е играч, оня е играч, треньора е супер, собственика е чуден". Падаме/не бием - "кви са тия, за нищо не стават, кво тренират, въже, тоя вън, тренера не става, докога ще го чакаме, в А група и без треньор трябва да мачкаме, къв е тоя собственик, стадионът непочистен, що няма козирка...". Няма смисъл, нищо добро не ни чака, време е явно да се примирим. Щом ще е така - ок, да си знаем и това е...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:30 pm 
Аватар

За много неща не съм бил съгласен с Васил Колев, но винаги чета с интерес когато пише за футбол и анализира играта на Левски. Сега пак е написал едно доста дълго мнение във фб за вчерашния мач, в което доста добре аргументирано обяснява това, което и аз си мисля от вчера. Препоръчвам ви да го прегледате.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:40 pm 
Аватар

Добре бе, дееба, как пък все при нас има бойкот и проблеми в съблекалнята?! Стотици футболисти и десетки треньори минаха и все не могат да се разберат помежду си. Какво трябва да се направи, за да може пичките на терена и треньора да се посветят на една цел, която да преследват задружно? Изобщо не ме интересува дали ще вложат клубна емоция и ще се раздават, впечатлени и вдъхновени от историята и значимостта на Левски. Стига ми да гледат на отбора като на възможност да постигнат професионални успехи и да се развиват като състезатели чрез работа в екип с колегите си. Не искам много.

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:44 pm 
Аватар

shalala написа:
За много неща не съм бил съгласен с Васил Колев, но винаги чета с интерес когато пише за футбол и анализира играта на Левски. Сега пак е написал едно доста дълго мнение във фб за вчерашния мач, в което доста добре аргументирано обяснява това, което и аз си мисля от вчера. Препоръчвам ви да го прегледате.

Може ли линк? Не успявам да открия профила във ФБ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:47 pm 
Аватар

Васил Колев написа:
Гледах мача и мога да пиша до безкрай. Ще се опитам да се огранича максимално.
Определено имах доста по-лоши очаквания от прочетените коментари и от моето преживяване да следя мача по текст на един таблет в Катания и да се дразня, че не сме повели в резултата. Очаквах някаква дивно джасане и блъскане.
За да бъда разбран правилно, ще започва с моите очаквания и как гледам аз мачовете. Опитвам се да разбера и защо много приятели са нервни, както и че не споделят моето мнение. В крайна сметка вече години наред ни се предлагат само простотии, а и сме така устроение, че вярваме в предопределености и искаме моментални резултати.
Значи: аз не практикувам по мой избор професията журналист и това ми спестява до някаква степен ежедневното облъчване от българските футболни хора. За сметка на това ми се е отворило страшно много време да гледам всякакъв футбол и да бъда читател на футболни текстове с пълната свобода да избира какво гледам и какво чета. Имам самочувствието, че зная за футбола много, но зная, че има какво да научавам най-вече в спецификата на футбола като игра. В последните години най-много се образовам по тази тема. Опитът и информацията са ме довели до някакви по-генерални обобщения като:
- българският футбол е допотопен и не е допринесъл с нищо за световния. Нямаме нито един треньор със световни достижения.
- българският футбол има обаче огромни традиции в това да създава организирани отбори, към които при добавянето на малко талант постига спорадични резултати.
- когато традициите се сблъскат с модерния футбол обикновено има логичен резултат освен при спорадичните резултати, около които се създава митът, че сме предопределени да бъдем велика футболна нация и сме така, освен в случаите, когато световната конспирация не ни пречи
- българската лига е трагична като качество, но за сметка на това е уютен дом на свръхпроизводството на футболен скрап в света, който се озовава тук изцяло на хазартен принцип, който някои наричат селекция.

Във всичко това за мен лъч на надежда и единствена причина изобщо да гледам български футбол е Левски, моято любим отбор, на който имам късмета и привилегията да съм привърженик. Той е част от всичко по-горе, но притежава уникален чар заради огромната си социална значимост. Съответно и аз като футболен романтик вярвам, че Левски може да бъде част от модерния футбол.
Модерен футбол в България няма. Българските треньори (с няколко изключения, недостатъчни за пръстите на едната ръка и начело най-вече със Станимир Стоилов) са замряли около 90-те години или времето, когато са създавани разните тетрадки, от които преписват и зубрят в школата на Шишков. Те са отлични "ученици" на тези тетрадки, но почти никога не можеш да видиш някакво оригинално тяхно хрумване. Това е така, защото те са смачкани от средата на българския футбол. Хората, които са космополити като Бербатов и Стилиян Петров са много успешни с проектите, с които се захващат и съм убеден, че биха били и отлични треньори, ако бяха избрали този път. Най-малкото защото боравят и мислят свободно на говорим за света език. Та заради това всекидневно ни се предлага някакъв вехт евтинджос като "нападателен футбол", "защитен футбол", "късни смени" и всякакви клишета.
Футболът обаче преживя истинска революция в последните 10 години. Според скромните ми претенции днес има три фази на играта: фаза, в която владеш топката, фаза, в която не я владееш и транзицията или периодът, в който отнемаш топката (следващите няколко секунди). Любимият ми в момента треньор Маурицио Почетино беше написал в една от програмите от времето, когато Тотнъм трудно печелеше и още по-трудно масата фенове му произнасяха името, че "Важното е да опитаме да спечелим мача, а ако не успеем - поне да не го загубим". И това в условията на бясна конкуренция, в която всеки неспечелен мач изглежда като край на целите за цял сезон или поне на непреодолимо препятствие.
Та аз вярвам в това, че Левски трябва по някакъв магически начин да се научи да играе модерен футбол и още по-твърдо вярвам, че вероятността това да направи човек, който знае какво представлява този футбол е по-голяма, отколкото да чакаме Станимир Стоилов да е свободен от ангажименти. Припомням само, че Стоилов беше подиграван за "правилния футбол". По същия начин и днес Роси е ежедневна мишена за всякакви ретарди, както отбеляза веднъж Anthony Jambazov. В така ситуация обаче наистина е по-добре да е чужденец, който по-малко разбира неразбираемата балканска истерия около него. Даже аз бих заложил и на чужденец спортен директор.
Та гледайки вчерашния мач не видях нищо драматично освен резултата (който сам по себе си не е толкова драматичен, но за това друг път ще пиша). Има много детайли за изчистване, но има гръбнак и някакви зачатъци на модерен футбол. Преди да щрихирам няколко основни впечатления ще кажа, че в днешно време всеки дори отлично обигран отбор може да не постигне резултат срещу всеки добре организиран отбор. Просто с времето започва все по-често да постига такива резултати. оето усещане е, че приближава момента, в който ще зачестим с постигането на резултати и то във важните мачове.
За вчера:
- Когато не притежава топката Левски е повече от приличен. Доказват го резултатите, защото рядко губи, още по-малко рядко допуска много голове. няма такива изпълнения като три гола от Локо Пд или Черно море на "Герена" (нападателния и атрактивен футбол)
- Транзицията е доста тегава материя. Роси пробва различни варианти и заради това, както каза тв коментатора има "7 вътрешни халфа". Тук обаче има много детайли. И вчера Божката Митрев например губеше веднага топката, като я спечели изритвайки я напред.
- В атака вчера пъвото полувреме не беше лошо, особено левия фланг. Паулиньо и Обертан си взаимодействат страхотно, Горанов също е на добро постоянно ниво. Паулиньо играе добре човек на човек, което липсваше с Нар и подобни недоразумения. Не можа да вкара и след паса на Костов, който също имаше нелош мач. Проблемът е, че десния фланг беше трагичен. Цветкович и Прохазка ги нямаше никакви, Прохазка дори не го виждам и в бъдещ отбор на Левски, който може да постигне сериозни неща. През второто Паулиньо очевидно се измори, на десния фланг не се случваше нищо и нямаше положения. Нашименто изпълнява добре статичните, имаше и шанс да вкара. За мен Холмар, Нашименто, Тиам, Обертан, Паулиньо и Костов са много по-добра основна от есента, върху която да се гради. Тогава имаше един Обертан и донякъде Холмар.
- Берое е доста опитен отбор, брилянтно творение за българските традиции на организирания футбол. Имат опитни играчи, изпълниха си всички задачи да рушат играта и да контраатакуват, да ни накъсват ритъма и успяха. Особено с нарушенията.
- Съдията беше отвратителен. Първо това срещу Костов беше дузпа и с 1-0 за Левски в 10-ата минута Беройката отиваха на резултат по всяка вероятност. Второ съдията абсолютно пестеше картони при нарушенията на Берое в първите 30 минути. Боби Цонев получи жълт картон срещу Паулиньо, когато трябваше да има два жълти. Хаджиев, Райнов и единия от бековете не получиха жълти картони, което променяше нещата много в първите минути, когато висят с гонене. Накрая изгони (заслужено) най-невинния от всички. Скандално беше в края като спря за умишлена игра с ръка атака на Левски, а не даде картон. Всичко това още повече ме дразни заради издигането и подкрепата на Боби Михайлов, едно абсолютно излишно движение от Спас Русев.
- Накрая и нашите фенове в някаква детинщина накъсаха играта и футбол след 70-ата минута не се игра, като помогнаха на Берое, които цял мач правеха същото. Може да е смешно, но единственият за мен сериозен проблем беше непосчистеният стадион, който доведе до тези ексцесии.

И като обобщение: зная, че всичко в днешно време е моментният резултат и все по-малко хора от масата подкрепят мнение като моето. Заради това ми остава надеждата, че Спас Русев няма да се подаде на културно-масовата дейност и да вземе да уволни Роси. Изкупителната жертва в случая ще бъде огромна глупост.

Накрая нещо весело. Още в самото начало на мача вчера ми мина през главата, че ще е 0-0. Беше някакво дежавю отпреди година срещу Монтана в първия мач за първенство на Герена при Люпко. Тогава бях в Бари и следях мача на телефон, докато жена ми се вихреше в някакъв магазин почти през цялото време. Вчера само като тя подходи в началото на мача към някакви намаления в Бенетон и излезе около средата на второто полувреме, вече бях много ядосан и чаках нулевото равенство. Но от дистанцията на времето си мисля: онова 0-0 изглеждаше трагично и вероятно бяхаме също толкова ядосани и недоволни, но по никакъв начин този един мач не променя общата оценка за краткия период на Люпко в Левски.
Така че само Левски и няма от какво да се притесняваме и да драматизираме!

https://www.facebook.com/vassil.kolev/p ... 8392709881

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:50 pm 
Аватар

Пробвай с Vassil Kolev :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 8:15 pm 
Аватар

Никога не съм бил привърженик на такива теории, че има проблем в съблекалнията и т.н. обаче като чух Божката с пяна на уста какви ги говореше вчера, съм сигурен, че има нещо. Това, деееба, е капитана на Левски и от него се очаква да сплотява колектива, да учи на ценности и т.н. а не да ни говори как щото не връзвал шалче и за това не го харесваме и да ми говори некви работи за Българи...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 8:23 pm 
Аватар

Божката просто е поредното доказателство, че българският футболист е преди всичко комплексар. Боян бе любимец на публиката поради много различни причини от тая, че връзваше шал на мрежата, Боян бе добър вратар, Боян бе пример какво отношение трябва да има един футболист към феновете на отбора. Божката е пример единствено за това как не трябва да се рита с крак.. :? :? :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 8:31 pm 
Аватар

Глупости. Според него сме го харесвали, защото връзва шалче и не е Българин.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 8:33 pm 
Аватар

Играчите имат проблеми това е видно от километър. Проблема е, че Божката е православен и го доведе Жадното със статут на недосегаем. За съжаление няма конкуренция на неговия пост и затова е толкова отворен.
Васил Колев може да пише много неща, но е факт едно - Берое създаде добри положения, което наесен не се получаваше толкова лесно. Заедно с проблемите в нападение това ме навежда на мисълта, че в съблекалнята не всичко е наред.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 9:03 pm 
Аватар

Дерипаска написа:
Никога не съм бил привърженик на такива теории, че има проблем в съблекалнията и т.н. обаче като чух Божката с пяна на уста какви ги говореше вчера, съм сигурен, че има нещо. Това, деееба, е капитана на Левски и от него се очаква да сплотява колектива, да учи на ценности и т.н. а не да ни говори как щото не връзвал шалче и за това не го харесваме и да ми говори некви работи за Българи...

Аз също не искам да вярвам, че има дрязги и също не съм се фокусирал върху това преди. Но нали се говореше, че Ваги бойкотирал, даже и за Йовов такива неща се пишеха тука, та затова го казвам. То пак е израз на фрустрацията ми, че сменихме сума ти играчи и треньори, но все не намираме формулата за успех. За пръв път от доста време има относителна стабилност по оста собственик-треньор и ако Спас удържи, Делио може да започне и новия сезон, обаче пък сега отношенията му с играчите се явяват проблем. Все нещо не ни е в ред.

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 9:13 pm 
Аватар

Британеца написа:
Добре бе, дееба, как пък все при нас има бойкот и проблеми в съблекалнята?! Стотици футболисти и десетки треньори минаха и все не могат да се разберат помежду си. Какво трябва да се направи, за да може пичките на терена и треньора да се посветят на една цел, която да преследват задружно? Изобщо не ме интересува дали ще вложат клубна емоция и ще се раздават, впечатлени и вдъхновени от историята и значимостта на Левски. Стига ми да гледат на отбора като на възможност да постигнат професионални успехи и да се развиват като състезатели чрез работа в екип с колегите си. Не искам много.

Много пили от млякото има. Когато и последният пил от млякото се разкара, ще ни бъде. Много се кефя на капитанчето, дето едно от десет изритвания му попада в наш играч, всяко излизане му е рискоео, супер много важни мачове прееба с децурни грешки и ще говори за връзване на шалчета. Само заради бана не го псувам, щото си обичам форума, ама все едно съм го напсувал... Бива наглост, бива, ама тия бият всички дихони тъпота. И тоя .... гоеори индиректно за Роси, вторият, незнайно защо търпейки го...
Дано тия тъпотии с бойкоти са само в главите ни и просто не са сработени играчите, макар да не им виждам живецът на моменти, в доста моменти...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 9:26 pm 

Oachkatzlschwoaf написа:
Лошото е, че за само 1, 2, 3 години брутално и ужасно болезнено изтрезняхме от онзи идеалистичен и наивен сън/вяра, че ние, левскарите, сме нещо по-специално, по-добро, по-ценностно различно от онези, от които се кълнем, че сме по-добри и по-различни. Цяло поколение левскари, които сега би трябвало да сме най-дейните и активните, изтрезняхме зловещо... Това е страшното и отчайващото. :smt006
Левски има животоспасителна нужда от трофей и запомнящи се мачове в Европа. Но дори това да се случи, горчилката от това на какво сме заприличали левскарите и левскарството, надали ще отмине... Особено за хора, които се кълнем, че левскарството и левскарските идеали са ни по-важни от трофеи и победи, това, което се случва с нас е наистина смазващо песимистично. Сектор Б е нещо ужасно гнусно. Там отдавна няма дъно. Другите, които ходят на стадиона пък да "гледат и подкрепят" изглежда, че в болшинството си са някакви озверели скотове, на които съвсем малко им трябва да прищракат и да покажат най-скотската си и комплексирана същност. Легендите ни ни предадоха! Тези, които ни бяха любимци, и на които им събирахме снимките от вестниците и ги лепяхме в тетрадки, ни предадоха. И това предателство засяда някъде в гърлото като буца и предизвиква в теб чувства, които знаеш, че не трябва да изпитваш. По форуми, фейсбуци е нещо страшно. Някой нарпави страхотна аналогия за казината и търкането на билетчета. Трябва да стане днес, веднага, на момента, иначе се ругае, коли, беси. Няма обективна оценка. Няма обективна реалност. Всичко е на крайностите, ама на най-елементарните първични крайности. "Сините" журналисти ни предадоха. Предават клуба си всеки ден за една паржола и място в чартъра. Публиката ни ни предаде и продаде за пари... А враговете ни най-добре се ориентират в обстановката и я експлоатират, за да ни призимят в тяхната кална, свинска локва на нулев морал, ценности, идеали. За да е сигурно, че сме равни и те ще ни победят с опита си.

Тежката истина! И няма резултати нито купи, които да върнат левскарщината.
Оставихме някакви смешни битки за власт и хулиганска визия да загърбят това, което винаги е различавало левскарстото от това да принадлежиш към която и да е друга подобна социална група.
Далеч съм от мисълта, че за всеки левскарството трябва да се възприема по един и същи начин, но се обезличи основното към, което всеки един левскар трябва да се стреми като отдаденост, свободомислие, достойнство.
В крайна сметка всичко си зависи от нас и незвисимо колко силен футболен отбор направим, горчилкатаще си остане, ако не възстановим значението на левскарството.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:39 pm 
Аватар

При Божката има 2 взаимно допълващи се фактора, които дразнят хората.
Първият е, че като вратар никога не е бил нещо особено, едва ли някога и ще бъде. Не е слаб, даже сега се справя значително по-добре от първия му престой при нас, но някак не вдъхва сигурност и аз поне винаги имам едно очакване да се одриска тотално в най-важните мачове.
Второто е, че дори за стандартите на футболист си е доста тъпо парче. Всяко изказване му е на въпреки, все някой му е крив, не го оценява и му пречи - бахти чистокръвния люлински темерут. :lol:
Като си футболист (още повече капитан), тези неща ще ги разискваш в съблекалнята и с шефовете, а не само да плетеш интриги пред медиите и феновете. Не е в него основният проблем, но в никой случай няма да ми липсва, когато си тръгне. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:53 pm 
Аватар

Много добър анализ на Васил Колев! Браво, напълно споделям мнението му.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2018 12:12 pm 
Аватар

Божката да гледа припозналите да не му вкарват пак голове от 50 метра. Ако ще и десет шала да върже, ако го надупчат пак така - да го духа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2018 1:26 pm 
Аватар

Божката винаги се държи кат неква путка все едно му дойдоха гадните седмици и кърви от путката. :roll: Боян е със силен характер, и точно затова обра респект от всички около него. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2018 3:51 pm 
Аватар

Не съм бил от тия дето го освиркват, въпреки че абсолютно всяка топка, която мине през него се подарява на съперника, ама когато поиска смяна ми вдигна нервите на макс и искрено съжалявам, че Делио не го смени наистина, за да го освирка целия стадион. Та това е втори подобен случай! В баража с Верея вместо да се скрие от срам, защото изпусна топката в 90-тата минута и ни изравниха и след това от 11 дузпи не хвана нито една, той избяга обиден! Не! Обидата е за нас, че са му дали лентата! До края има да изиграе само 2 мача, в които трябва да е на ниво, нищо повече не се иска от него. Посредствен вратар, но ако не беше това постоянно мрънкане и цупене, едвали някой щеше да говори така за него.Пацо беше по-слаб, обаче никой не го освиркваше, щото поне не правеше такива женски истории. Дано не преподпише и да си намерим някой каласен вратар за следващия сезон. Добрият вратар е половин отбор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2018 3:55 pm 
Аватар

Тая да я заключвам ли вече?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2018 4:02 pm 
Аватар

Време е!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2018 5:02 pm 
Аватар

Амин.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 600 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]