forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 7:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 600 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 9:26 am 
Аватар

Тази публика си заслужава такъв отбор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:27 am 
Аватар

Дерипаска написа:
...Аз ако бях футболист и днес бях на терена също нямаше да се раздам на 100% заради аграрната обстановка на трибуните... Извинете ме, но такова нещо, заклевам се, никога не съм виждал... НИКОГА! през 2 минути някъде в А се стигаше до раазправа....За снежни топки, за треньора, за Русев, за времето, за кабрала за Обертан... Няма значение, трябва да има псувни между Левскари... Наистина си мислех днес, че има 200 чорбара в сектора, които са дошли да провокират и дразнят!

Абсолютно :smt023 Мрънкачите вчера, само повтаряха как тия на терена били бездушници, ама с нищо не показаха, че заслужават нещо повече от бездушници. Най-големия отбор в България, Отбора на народа а-у, а накрая 200 ганьовци в А псуват всичко живо, още толкова мъже в Б не могат да изпеят една песен и накрая "- На тия няма да им стъпим!", "-Италианското менте", "-Обертан ли си, Мобертан ли си, нищо не става от тебе" ....

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:28 am 

Митрев е пълна дупка. Всяка топка или в тъч или директно им я подарява. Също доста често увисва, пък и на далечните е бая зле.
А и много често просто се пичкосва

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:33 am 
Аватар

Божката се разсърди, щото некъв пич се провикна да следи топката, все едно е бутилка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:38 am 
Аватар

:ohmygod2 :smt005 :smt005 Две думи, ама на място.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:40 am 
Аватар

Отключвайте темата за Черно Море. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 10:48 am 
Аватар

Светльо написа:
Божката се разсърди, щото некъв пич се провикна да следи топката, все едно е бутилка.

:smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 11:38 am 
Аватар

Вчера имаше селски събор, а не мач на Левски. Обезличихме се като публика навръх 3-ти март. Левскари се псуват с левскари пред децата си, скачат си на бой, хранежи, плюнки, освирквания, псувни по собствените ни играчи и треньор, никаква подкрепа, Б сектор си мрънка под носа, избухвания на “умрете селяни”. Амбициозната синя публика, която е готова на всичко, за да направи отбора си победител, се обезличи културно и морално. Превърнахме се в група чобани, които имат противоположни разбирания за всичко. Жалко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 11:46 am 
Аватар

Ба, един мач да изпусна и явно всичко си е ебало мамата...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 11:46 am 
Аватар

K-1 написа:
Вчера имаше селски събор, а не мач на Левски.

Нормалните хора отдавна са направили резервациите за дългия уикенд. С постоянните промени в календара, по стадионите сме само лумпените и чобаните :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 12:03 pm 
Аватар

1.Който мисли, че за ден и половина не може да се почисти снегът от трибуната, която вече не е отделена с писта от терена, е еднакъв татарин, като хвърлящите сняг. Има машини специално предназначени за това, може да се наемат и за 4-5 часа целият А сектор може да бъде изчистен с тях.

2. Има ли фирма, която да носи отговорност за чистенето на този стадион и какъв договор, по дяволите имат с ПФК Левски?!

3. Ако марулите бяха дошли 200 човека от Стара Загора, знаете ли какво щеше да се случи? Ледът е почти толкова твърд, колкото камък, а знаем как се правят ледени от снежните топки.

4. А сектор имаше водопади от вода, стичащи се по вратите на входовете и всеки можеше да си вземе безплатен душ на влизане и излизане от 5-и блок, за другите не знам дали имаха Боянски водопади на входовете си, но това е много интересен природен феномен. В сивите си части около стълбишата положението беше критично, можеше да има хора със чупени ръце, крака и глави. Пред мен се подхлъзнаха минимум 50 пъти за целия мач, ние постоянно ги предупреждвахме преди да минат, хващахме и подпирахме - това нормални условия ли са?

5. Ретардите хвърлящи сняг и после крещящи по другите са двулични копеленца и да го духат. Същото важи и за коментиращите, които само определени епизоди от хвърлянето им е в очите. А, да, и за тези дето гледат Диемата и нямат оправдания да си вдигнат гъза до Герена и да гледат мач на живо.

6. Факт е, че на корнера се прекали. Твърде голяма простотия стана. Аз даже се изнервих и отидох да пикая, очаквах като се върна или да се играе мач, или да има въргал. Явно нямаме респект към нашите играчи.

НИТО КРАЧКА НАЗАД!

СЛЕДВАЙ ОТБОРА СИ И ГО ОБИЧАЙ, КЪДЕТО И ДА СИ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 12:38 pm 

Аз съм решил от следващия мач да си ходя със слушалки на мач. 78-79 минута, след наш корнер изритана топка в половината ни, там са само Камбуров и Карачанаков и губят топката, цялата им защита + 3 халфа са пред наказателното им поле, а в същото време някакъв се извиква „АЙДЕ КОНТРА АТАКА БЕ МАЙКА ВИ ШЕЕБА“. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 12:40 pm 
Аватар

2 неща:
1. Ако бяхме били на никой нямаше да му дреме за снежните топки
2. Не забравяйте, че вчера В беше в А :smt003

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:05 pm 
Аватар

Явно сме загубили заради снежните топки. Така е , тия 4 минути забавяне съсипаха Левски. Това че другите 86 нищо не играхме не е проблем явно. Ебати хората ебати чудото. И то мнения от диемаджии....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:08 pm 
Аватар

2 неща.
1. Срам ме е от какво се превърна публиката на Левски.
2. С тая цялата омраза и всеобща простотия, нищо добро не ни чака.

Или ще има катарзис и цялостна промяна или всичко си ебава майката и изтича в канала.

Левски няма нужда от подобни озлобени човечета с миши сърца и въздух вместо мозАк. Левски има нужда от безкористна подкрепа и любов. Ако не можеш да го дадеш, то мястото ти не е на стадиона.

Все още не ми е ясно, как може да се биеш в гърдите, че си левскар и да причиняващ съзнателно глоби и наказания на отбора си? Какъв вид идиотщина е това?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:10 pm 
Аватар

Абе, идиоти ли има, не мога да си обясня, или?! Кой казва, че заради това сме загубили. Казваме само, че е скапана, селяндурска проява, след като дикторът обясни поне ТРИ пъти, че съдията(педераст) може да прекрати мача, не спря целенето. Нищо, дано друг път ни накажат, да имаме една-две служебни загуби и да ни преебат накрая сезона тия 6 точки :smt006
И не, аз лично, нямаше да се забавлявам на топките, след ТРЕТИЯ ПЪТ(нека пак да го напиша, че дикторът предупреди поне три пъти), дори да бяхме били с 4:0!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:18 pm 

Абе ти не разбра ли, че и Тройчо сме го целили???!?!?!? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:30 pm 
Аватар

Цитат:
Защо се сърдите на Наско? Викайте Кокала, че става страшно!

:smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:33 pm 
Аватар

Абсолютно съм съгласен, че това беше изключително селска проява и като цяло поведението на Негово Величество Синият Фен беше потресаващо и напълно кореспондираше на картинката на терена. Искам да вметна някои неща (blue youth правилно е посочил някои от тях), които не ги казвам, за да служат за оправдание, а като критика, защото простотията вчера можеше да бъде избегната изключително лесно.

Сектор А се превръща малко по малко в коптор. Абсолютна аматьорщина е този сняг да не бъде почистен. Условията бяха потресаващи. Бях в 5-ти блок и в интерес на истината веднъж не чух диктора, което също е нелепо. Като цяло всичко, свързано с подръжката на този стадион е под всякаква критика. Теренът е на ниво В група, а за пространството пред секторите и като цяло около стадиона каквото и да се каже ще е малко. И да, тези неща допълнително изнервят и дават доста предпоставки за разни дебили да си показват простотията (като случаят вчера).

Да, хората са орки, хората са прости, но клубът със пълното си безучастие и липсва на амбиция да почне да прави нещата като хората, си заслужава простотията от вчера.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:41 pm 
Аватар

chobbkillah написа:
Да, хората са орки, хората са прости, но клубът със пълното си безучастие и липсва на амбиция да почне да прави нещата като хората, си заслужава простотията от вчера.

Другото няма да го коментирам (защото съм съгласен), но да "наказваш" нещото което твърдиш, че обичаш е висша форма на идиотщина. По-добре тоя стадион да седи затворен, че ми писна да чета за всякакви татарщини от страна на капризният син запалянко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:48 pm 
Аватар

Абсолютно съм съгласен. Аз не толерирам и крайно се разграничавам от простотията вчера. Както написах, не ги подмятам тия неща като оправдание за татарщината. Едиснтвеното, което казвам, е , че с малко усилие от страна на клуба това вчера в по-голямата си част можеше да бъде избегнато. Както поведението на доста от хората вчера беше изплюване в лицето на клуба, който те претендират да обичат, така и поднасянето на тези условия, беше изплюване към хората, които се държаха нормално и бяха дошли да подкрепят любимия си отбор (да, такива имаше).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:58 pm 
Аватар

celeronhater написа:
Niki4a написа:
Ще ви го напиша тук, че да си го четете с любоФ.

Хвърлящите предмети, топки, павета, хартия и семки, бутилки и тн. сте АБСОЛЮТНИ татари и идиоти. Защо по-дяволите присъствате като не ви пука за отбор/клуб/футболисти, като явно ви е по-важно да правите мизерии и свинщина?

С какво ви стана по-хубаво, че данесохте глоби на отбора си? Доскоро се събираха едни левчета, че да съществува това ПФК, а всички вие (запади-мапади, умни и красиви, членуващи или не) вместо да гледате да процъфтява тоя шибан отбор му копаете гроба.
Аз след Ботев им обясних, че щом са хвърляли камъни са путки, ама нещо явно не бях достатъчно точен. Днес хвърлящите снежни топки не са путки, обикновени орки са ;)

Аз пък мога да обясня, че е путка, който се насира на Герена от жълтурите и решава, че е най-добре да ги изчака да си мятат нещата, за да не ги ядосва :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:04 pm 
Аватар

Двете неща са неправилни, но са тотално различни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:06 pm 

Няколко неща и от мен:
1. В сектор В изглеждаше като да няма сняг (не защото някой си е играл да чисти, просто когато е най-топлата част от денонощието върху него не пада сянка както в А). Явно от клуба са преценили да използват метеорологичните условия като управдание, за да понапълнят сектор А;
2. В сектор А имаше цели редове на който не можеше да се стъпи, защото там беше оставен почистения от пътеките сняг;
3. За целенето се пише главно за оня корнер, защото се прекъсна мача за 4-5мин. На мнение съм, че още 90мин да бяхме играли с човек повече с тази игра нямаше да вкараме гол и това по никакъв начин не се е отразило на резултата. Просто ми е интересно как пък за толкова време на някой правещ поредна топка не му светна, че в момента се ръководи от овчи стаден принцип и с действията си пречи на отбора и да се спре. Може пък по същия тоя стаден принцип и други покрай него да се спрат. До мен един чичак направи аналогия с Уотфорд;
4. Най-гроязният поне за мен момент от мача обаче беше в ситуацията с ЧК на Еуженио, когато някакъв снайперист зад мен в блок 1 направи хедшот на Цветкович. От какво беше провокирано? Никито да не беше видял симулацията и да беше изгонил Нашименто иди-дойди. Но при правилно съдииско решение при което отборът ти получава числено предимство, ти да уцелиш собствен играч, то да си малоумник е меко казано;
5. Относно играта - атакувахме през крилата защото тотално изгубихме центъра. Тиам беше почти перфектен в дефанзивен план и подаде няколко не лоши пасове напред. Нашименто обаче го нямаше никакъв. В дефанзивен план с първото си влизане си изкара картон и после нищо. Напред където основно трябва да направи разлика още едно голямо нищо. Дори когато трябваше да центрира и евентуално Яблонски да ни извади същото голямо нищо. Може да ме иронизирате, че е разкрит за 3 мача, но дотук в тези 3 мача показа, че само може да лъска бутоните на Жорди;
6. Кабрал може да бъде мъж още от днес. С нищо няма да се запомни и с нищо няма да ни липсва;
7. Освен че е добро число, но ми се стори, че за първи път писаниците срещу Делю почват да дават отражение и върху него. Мисля си, че пред това да спечели мача, предпочете да не рискува да го загуби на контра. Според мен след ЧК Тиам въпреки силният му мач до момента трябваше да бъде сменен с Гомез или Панайотов. Просто ни трябваше още един играч в центъра с по-офанзивни функции отколкото деф. халф.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:10 pm 
Аватар

Като искаш да се правиш на мъж ще изчакаш да свърши мача и ще отидеш да търсиш жълтурите из София. Няма да хвърляш павета, защото е много вероятно отбора ти да го яде сополив. Стадиона не е място за "насиране", "показване на мускули", "бой" или пък "мятане на предмети по терена". Стадиона е място за гледане на мач. Ако не ти е угодно, просто не присъстваш на стадиона, а не разтягаш някакви локуми за мъжкарско поведение.

П.п. От друга страна, какво пък ни е наред, че да искаме нормално поведение на хората на стадиона.... всеки да прави каквото иска и да си хвърля каквото ще, твай!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:22 pm 

РАКоводството да си беше свършило работата, защото редът, на който трябваше да бъда имаше само сняг! Като си знаят нивото на публиката да бяха свършили нещо. Случилото се беше очаквано при тези обстоятелства.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:23 pm 
Онзи, който уцели в главата Цветкович и Цонев (наш футболист и наш юноша) наистина печели наградата за орк на мача! :smt026 Почти съм сигурен, че същият мечтае за връщането и налагането на наши юноши :bigok Но ако си е платил билета, има право. Може и да се изсере на средата на сектора, щом е платил. Може от следващата седмица всеки да си слага сам на себе си цена и ако някой я плати да има право да му разбие мутрата и да му се изсере в устата. Нали е платил? Така и така сме зверилник, поне някакви правила елементарни да въведем.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:42 pm 
Аватар

А аз не виждам защо 878788 страници се коментира едно и също. Нивото на нашата публика е такова, каквото е нивото и на средностатистическия българин, с много малко изключения, разбира се. Не може 100 години да си преизбираме Бейко и после да се питаме защо ядеме хоята непрекъснато. Както някой може да ограби пенсионер, докато излиза от пощата, така и някой може да уцели Цветкович, без да му пука изобщо :smt006 С 90 поста ''как'', ''ама защо'', ''ама как може'', не виждам никакъв смисъл :smt006 По - скоро да се ядосваме от липсата на превенция за подобни изпълнения, отколкото за ниската обща култура :smt006 Също ме притеснява и славизацията на левскарите като цяло. Правим си някакви хиксове, Берое се разхождат на Герена като у дома си, а ние си коментираме как лявото крило не е сработило и трябвало да му се даде време :smt006 Истината е, че времето изтича, на всички им писна от такива умрели резултати и не случайно си гледат Примера Дивизион или Висшата Лига. Според мен в отбора става нещо и съм истински притеснен за следващите мачове. Дано не съм прав и уцелим правилния коловоз :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 3:01 pm 
Аватар

То пак “хубаво”, че беше Цонев, ‘щото можеше на негово място да е нек’во прасе и да припадне утрепан там.

серящия гъз с хуй да достигне!“

кур за слагачите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 3:11 pm 
Лошото е, че за само 1, 2, 3 години брутално и ужасно болезнено изтрезняхме от онзи идеалистичен и наивен сън/вяра, че ние, левскарите, сме нещо по-специално, по-добро, по-ценностно различно от онези, от които се кълнем, че сме по-добри и по-различни. Цяло поколение левскари, които сега би трябвало да сме най-дейните и активните, изтрезняхме зловещо... Това е страшното и отчайващото. :smt006
Левски има животоспасителна нужда от трофей и запомнящи се мачове в Европа. Но дори това да се случи, горчилката от това на какво сме заприличали левскарите и левскарството, надали ще отмине... Особено за хора, които се кълнем, че левскарството и левскарските идеали са ни по-важни от трофеи и победи, това, което се случва с нас е наистина смазващо песимистично. Сектор Б е нещо ужасно гнусно. Там отдавна няма дъно. Другите, които ходят на стадиона пък да "гледат и подкрепят" изглежда, че в болшинството си са някакви озверели скотове, на които съвсем малко им трябва да прищракат и да покажат най-скотската си и комплексирана същност. Легендите ни ни предадоха! Тези, които ни бяха любимци, и на които им събирахме снимките от вестниците и ги лепяхме в тетрадки, ни предадоха. И това предателство засяда някъде в гърлото като буца и предизвиква в теб чувства, които знаеш, че не трябва да изпитваш. По форуми, фейсбуци е нещо страшно. Някой нарпави страхотна аналогия за казината и търкането на билетчета. Трябва да стане днес, веднага, на момента, иначе се ругае, коли, беси. Няма обективна оценка. Няма обективна реалност. Всичко е на крайностите, ама на най-елементарните първични крайности. "Сините" журналисти ни предадоха. Предават клуба си всеки ден за една паржола и място в чартъра. Публиката ни ни предаде и продаде за пари... А враговете ни най-добре се ориентират в обстановката и я експлоатират, за да ни призимят в тяхната кална, свинска локва на нулев морал, ценности, идеали. За да е сигурно, че сме равни и те ще ни победят с опита си.

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 600 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]