forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 600 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:15 pm 

"Смешно" е, когато са 1-2 ситуации, но когато 3 пъти твоите футболисти идват да ти се молят е малоумно. Да не говорим, че изобщо нямаше общо със случващото се на терена, снежни топки се хвърляха още преди да е започнал мачът. Дано доживеем в клуба да заработят хора, които да осъзнаят, че такива хора на стадиона не им трябват и да си използват камерите по предназначение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:28 pm 
Аватар

BLUE YOUTH написа:
legendbg написа:
Евалата на тоя или тия, заради които онзи корнер се забави с почти 4 минути. Истински герои!!!!

Иначе апатични еднообразни атаки от отбора и слабо пеене от нас.

Да хвърляме всичко, което имаме за Купата, кур за шампионата.....

Кур! Всички татари хвърляха, в Б към вратаря на Берое нон-стоп, в А към Б на тъчовете, в средата на А също.
Деба и наглите лицемерни тъпанари се извъдиха тука. И не, не съм пипнал нищичко да хвърлям този мач, колкото и странно да звучи, но нямах търпение да ви видя заухавите мнения. Жалки типчета се навъдиха в големи количества, да дават наклон на мненията и да лобират за "общия" интерес. :smt059

Oachkatzlschwoaf написа:
Най-отвратителната черта на българина ми е тази на вечно остроумния, обясняващ се, многознаещ тарикат. :lol: Като си се осрал до ушите вместо да си замълчиш и да си вземеш поука, ти изпъчваш още повече гърди, надигаш петорно по-висок глас, остроумничиш, вадиш всички оправдания на земята, само и само да докажеш как и насран си пак готин тарикат, а всички останали са балъци. Затова сме се превърнали в едни скотски копелета, които обърнаха всичко на един анархо зверилник. Няма правила, няма задръжки, няма скрупули, само тарикати и комплексари, братче. И все "тва ли ви е проблема". Всичко събирателно е проблема, да му еба майката.

Поствайте го това, в началото и края и закривайте темата.

И какви са заухавите мнения? Eстествено, че е по-тъпо самото забавяне на мача от всички останали хвърлени снежни топки от А и Б. Това не значи, че останалото хвърляне е било оправдано. Ако беше нацелен вратарят и ако това беше довело да някакво забавяне, също щеше да присъства в предишното ми мнение. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:28 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Най-отвратителната черта на българина ми е тази на вечно остроумния, обясняващ се, многознаещ тарикат. :lol: Като си се осрал до ушите вместо да си замълчиш и да си вземеш поука, ти изпъчваш още повече гърди, надигаш петорно по-висок глас, остроумничиш, вадиш всички оправдания на земята, само и само да докажеш как и насран си пак готин тарикат, а всички останали са балъци. Затова сме се превърнали в едни скотски копелета, които обърнаха всичко на един анархо зверилник. Няма правила, няма задръжки, няма скрупули, само тарикати и комплексари, братче. И все "тва ли ви е проблема". Всичко събирателно е проблема, да му еба майката.

Освен превъзходно чувство за хумор, за пореден път доказваш, че си и изключително интелигентен и съвестен човек, за което моите скромни адмирации !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:29 pm 
Аватар

По скоро да доживеем да видим чисто нов сектор с почистен сняг и сектор за гости без камъни. Тогава няма да има какво да се коментира. :smt115

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:33 pm 

Тъй и тъй се говори за тези снежни топки, дайте поне една адекватна причина да целиш противниковите играчи след неколкократни забележки от страна на диктор / играчи на Левски... :bigok

И не, "тия селяни ме ядосаха" не е причина :loser2.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:49 pm 
Аватар

Ще ви го напиша тук, че да си го четете с любоФ.

Хвърлящите предмети, топки, павета, хартия и семки, бутилки и тн. сте АБСОЛЮТНИ татари и идиоти. Защо по-дяволите присъствате като не ви пука за отбор/клуб/футболисти, като явно ви е по-важно да правите мизерии и свинщина?

С какво ви стана по-хубаво, че данесохте глоби на отбора си? Доскоро се събираха едни левчета, че да съществува това ПФК, а всички вие (запади-мапади, умни и красиви, членуващи или не) вместо да гледате да процъфтява тоя шибан отбор му копаете гроба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:55 pm 
Аватар

Лишаване от домакинство или само парична глоба ще ни дръннат?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 10:59 pm 
Аватар

Niki4a написа:

Хвърлящите предмети, топки, павета, хартия и семки, бутилки и тн. сте АБСОЛЮТНИ татари и идиоти. Защо по-дяволите присъствате като не ви пука за отбор/клуб/футболисти, като явно ви е по-важно да правите мизерии и свинщина?

С какво ви стана по-хубаво, че данесохте глоби на отбора си? Доскоро се събираха едни левчета, че да съществува това ПФК, а всички вие (запади-мапади, умни и красиви, членуващи или не) вместо да гледате да процъфтява тоя шибан отбор му копаете гроба.
Аз след Ботев им обясних, че щом са хвърляли камъни са путки, ама нещо явно не бях достатъчно точен. Днес хвърлящите снежни топки не са путки, обикновени орки са ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:08 pm 
Аватар

Niki4a написа:

Пак да го прочете, ако има някой хвърлящ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:15 pm 
Аватар

Защото в днешно време е модерно да се ходи на Герена с “буркани омраза” към оранжеви, жълти, зелени, розови и така нататък, но не и с обичта към любимия отбор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:19 pm 

И аз това се питам ... :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:22 pm 
Аватар

За първи и надявам се последен път се радвам,че бях на работа и пропуснах това нещо(не знам как да го обясня с речника си),което се е случило на Герена,истински се радвам.
Ще изгледам запис на мача,но си мисля,че и каквото и да видя там мнението ми,че на отбора му трябва повече постоянство и вяра в собствените възможности,няма да се промени.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:24 pm 
Аватар

Последният път за сняг ни наказаха с мач без публика и 20к лева, когато прасето Стойчо припадна на пистата. Сега очаквам същата санкция и с Етър кур публика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:25 pm 
Аватар

Мачът без публика беше заради нахлуването на пистата. А във футбола най-хубавото нещо е, че след няколко дни имаш шанс за поправка. Горе главите! Животът продължава, а Левски никога не се предава! Напивайте се, наспивайте се и от утре в кондиция да обсъждаме кой ще играе отляво в сряда. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:36 pm 
Аватар

В момента ако ни накажат да играем без публика може да ни направят услуга, колкото и тъжно да звучи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2018 11:51 pm 

Балъка ще ни се хвърли на макс, заради шефа си.
Пак се сещам за мача с Хайдук лятото....., за мача със Сиони и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:16 am 
Аватар

Любимото ми оправдание е - "Еми, те защо не бяха изчистили снега ?". Което автоматично означава, че щом снега не е изчистен, то всеки има правото, ако поиска да си прави топки и да цели, когото му скимне.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:32 am 
Аватар

"Ако в първо действие на сцената има пушка, то до края на представлението тя трябва да гръмне."

Антон Чехов

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:42 am 
Аватар

Не съм особено интелигентен човек, но правилно ли разбирам, че щом е имало сняг е НОРМАЛНО и ЛОГИЧНО, той да бъде хвърлян, както се намери за добре и това е оправдано ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:50 am 
Аватар

Добре, бе, не разбирам вие на снежни мачове ходили ли сте? На прима виста се сещам за столичното дерби със Славия на 8 декември. Цял мач се мятаха снежни топки по всичко мърдащо по терена. Покрай тъча само се белееше от сняг. Някои хора даже изядоха солени глоби за това нещо. Не казвам, че не е простотия, особено когато прекъсва мача. Ама тогава що никой не се оплака, дейба? Може би защото бихме с 3:1? Че даже всички го приемаха на ебавка... А за хед шота по Тройчо какво ще кажете? Много забавно беше, нали?
Съгласен съм, че се прекали, ама да казвате, че заради това мятане по Карачанаков не сме били... :smt005 Е, това ми направи деня направо. 3 дни да бяхме играли по този начин, нямаше да им минем сгъстената отбрана на тия скапаняци. Кръгла нула и като отбор, и като публика днес!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:51 am 
Аватар

Изключително оркско-татарска атмосфера в сектор А. Аз такова псуваме, такива клетви по президент, отбор и треньор не съм си представял, че ще чуя някога на мач на Левски. И всичко това от “нормалната” част от публиката, тази с претенции, че е над лумпените, наркоманите и пияниците. Меко казано отвратен съм.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 1:57 am 
Аватар

Защо изобщо има сняг като се знае за мача? Някой няма ли да попита тоя тъп въпрос и отговорните да си загубят работата на която нищо не правят от много години. Това е единственият въпрос който трябва да си задаваме. Ако се правеше така след всеки проблем, отдавна нямаше да ги има повечето от случващите се простотии. Нито пък щеше да ги има бизнесмените и техните подлоги. Само трябва някой да му подшушне на спас как тия неща могат да се оправят с един преглед на камерите.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:01 am 
Аватар

Винаги е било така като има сняг и тегав мач. Спомням си 96 или 97 един мач със Славия на Националния, през цялото време беше канонада със снежни топки, но на никой не му направи впечатление. То змия хвърлихме на пистата, вие за това се хващате.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:33 am 
Аватар

Пичове, има някакъв проблем в този отбор и го заявявам най отговорно, след като днес чух Божката Митрев какви ги говореше.
След мача дойде пред А и нек'ви почнаха да го хранат нещо, че са бездушници и т.н. и отговора му беше, че на него Левски му е в сърцето и милее за този отбор, но може би не сме го харесвали защото не връзвал шалче на мрежата... Това, естествено, с пяна на уста се споменава. Оттам се почва диалог, в който Божката Митрев, капитана на Левски казва, че не сме го харесвали защото е Българин, а не чужденец. Ако бил връзвал шал и се правел на велик пред сектора сме щяли да го харесваме. А, каза и, че с толкова чужденци е "трудно"
Не знам дали ви направи впечатление при една ситуация, в която трябваше да хвърли топката бързо да организираме атака а той в неговия си стил я замота и изчака всички от чорбое да се върнат и се чуха освирквания от А, реакцията на Божката беше да покаже към скамейката, че иска смяна. Не вярвам никой да не го е видял това.
Иначе много слаб мач за наште, не знам Делио ли ги учи така, но ние нямахме нито ЕДНА атака през центъра, всичко през фланга и центриране... Което видяхме, че не ни свърши работа. Имаме изпълнители, имаме добри играчи, но някакси няма химия все едно, или по скоро е епизодична, на моменти... През другото време си мислех, че наистина не искат да биеме...НО, това може би е нормално.... Аз ако бях футболист и днес бях на терена също нямаше да се раздам на 100% заради аграрната обстановка на трибуните... Извинете ме, но такова нещо, заклевам се, никога не съм виждал... НИКОГА! през 2 минути някъде в А се стигаше до раазправа....За снежни топки, за треньора, за Русев, за времето, за кабрала за Обертан... Няма значение, трябва да има псувни между Левскари... Наистина си мислех днес, че има 200 чорбара в сектора, които са дошли да провокират и дразнят!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:34 am 
Аватар

Гледам повторението сега и съм на 70та минута,тука май става вече интересно,гледам че бройката не е чак толкова отчайваща,но атмосферата е като на мач от В група,свиркания,подвиквания и какво ли не.
Обертан е бог и ако не е той и половината на това няма да правим,Павлиньо ако си беше вкарал положението тия клети биройци отиваха на майка си в путката,но футбол е,топка е

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:53 am 
Аватар

Пред мен имаше 3-ма чичака, които псуваха Митрев всеки път щом топката му беше в ръцете. При въпросното положение точно те започнаха и запалиха всички около нас, а на овцете само това им беше нужно - някой да им зададе тон. Нямаше друг наш футболист /треньор, чието име да се спомеме във 2ри блок. За сметка на това цял мач погребваха Камбуров и русия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 2:58 am 
Аватар

Ами факт е, че с крака е много слаб. 90% от случаите в които изритва топката, тя попада в....тъч. На центрирания е адски колеблив, направо треперя...Доста често наистина няма усет кога да я хвърли бързо, кога да я забави... Но това, че са те освирквали 20 човека не означава, че трябва да искаш смяна, да го еба... Бахти ранимите душици, а това е капитанът на Левски, за какво говориме...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 3:01 am 
Аватар

Според мен капитанът трябва да е Прохазка,Митрев е доста мек,като го гледам и няма психика за капитан

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 4:12 am 
Аватар

На Митрев тва мрънкане не му е за пръв път :ohmygod Аре да си намираме читав врата, и да го правим "мъж". Много мрънкане, много чудо. Ама като оранжевите му нашиха голове от 2 километра, не му беше голяма устата, или и тогава Боян му е бил виновен..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2018 7:40 am 
Аватар

Не съм сигурен, че точно Митрев с 11 поредни сухи мрежи на Герена заслужава да го псуват. Той не е виновен, че нямаме нормална атака или че се говори на 17 различни езика в съблекалнята. Не е виновен, че играем бавно и сме разкрити в 4 мача от колоси в треньорската професия като Киров и Томаш. Може да е слаб с крака, но той неговата работа си я върши - мрежата е суха и голове в нашата врата падат много рядко. Имам чувството, че с това темпо на игра и движение на играчите дори Шави и Иниеста ще бъдат разкрити в центъра. Адски много работа и рязка промяна в скоростта и импровизацията в този отбор са нужни иначе ни очакват още тежки мачове.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 600 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]