forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 10:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 318 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:02 pm 
Аватар

Живко написа:
Аз като грешки на Дельо отчитам само смените. Фики след като е ясно, че е не е футболист просто забравяш за него и си правиш рокади на терена с наличните ФУТБОЛИСТИ т.е. Цветкович минава в ляво, Прохазка десен бек и така нататък, но поне знаеш че на всеки пост имаш футболист, а не полуаматьорска карикатура. Същата грешка допусна в Разград. Отделно Пиргов има вина веднага след Фики в тая ситуация, а и в ситуацията на Галин, но това вече си е проблем на бедната селекция щото Яблонски наистина няма друга алтернатива.

Смяната на Мапуку определено беше закъсняла при положение, че Кабралата мръсна плажна беше за смяна още на почивката.
Така или иначе в момента Дельо ни е най-малкия проблем. Трябва ни сериозна селекция за да сме конкуренти на Домусата, щото самочувствието им и класата дето добиха с евротурнирите не може да се пребори с тоя матриал дето имаме.

frantic написа:
...

Трагичен Обертан за пореден път!

Не си сериозен с това нещо... нищо общо с реалноста.
Смешно е това със селекцията. 14 нови взехме преди три месеца. Ако не стават, си завършваме трети и се търси отговорност от легендата Боримиров. През кура ми е дали ще вземем титла и купа, но от елементарна икономика и математика смятам, че разбирам достатъчно, за да твърдя, че е смешно и жалко да се взимат по 10-15 играчи всеки прозорец. Ляв бек, десен бек и крило и ако Делио не може да се справи, лятото да идва следващия. Толкова от мен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:13 pm 
Аватар

Влезнах малко по-късно на мача, но от това, което видях, доста слабо играхме. Дано проведем качествена подготовка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:19 pm 
Аватар

Когато почваш един проект от кота 0 няма нищо смешно в наемането на 14-15 футболисти за един трансферен сезон, ако знаеш какво искаш и какво преследваш.
Смешното е селекцията на тия 14-15 нови да ти я правят Боримиров и Жадното, смешното е новия треньор дето няма НИЩО общо с тия трансфери освен може би Белмонт и Кабрал да бъде изкарван по медиите, че той е отговорен за селекцията от 14-15, смешното е феновете да не ходят на мач, смешното е да се гони треньор след 4 месеца работа, въпреки че се вижда доста по-добра работа от поне 10 други анонимника, на които им се даде повече от 4 месеца шанс, смешното е Спас да прави "Зала Унивесиада шоу" и да връчва акции на "Ми аз ко да напрая". Смешно е и първенството ни, смешни са съдиите, ГФС, смешни са тия дето правят жребието за купата :bigok , смешно е да се съдиш с най-добрия си треньор за последните 30-40 години, смешно е да т исвият школата на Раковски барабар с базата абе бая смешни неща има наистина.

Като цяло поглеждайки горните смешни неща, най-малко смешно е назначаването на Роси, а най-смешно ще е уволнението му сега.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:29 pm 
Аватар

Живко написа:
Когато почваш един проект от кота 0 няма нищо смешно в наемането на 14-15 футболисти за един трансферен сезон, ако знаеш какво искаш и какво преследваш.
Смешното е селекцията на тия 14-15 нови да ти я правят Боримиров и Жадното, смешното е новия треньор дето няма НИЩО общо с тия трансфери освен може би Белмонт и Кабрал да бъде изкарван по медиите, че той е отговорен за селекцията от 14-15, смешното е феновете да не ходят на мач, смешното е да се гони треньор след 4 месеца работа, въпреки че се вижда доста по-добра работа от поне 10 други анонимника, на които им се даде повече от 4 месеца шанс, смешното е Спас да прави "Зала Унивесиада шоу" и да връчва акции на "Ми аз ко да напрая". Смешно е и първенството ни, смешни са съдиите, ГФС, смешни са тия дето правят жребието за купата :bigok , смешно е да се съдиш с най-добрия си треньор за последните 30-40 години, смешно е да т исвият школата на Раковски барабар с базата абе бая смешни неща има наистина.

Като цяло поглеждайки горните смешни неща, най-малко смешно е назначаването на Роси, а най-смешно ще е уволнението му сега.
С всичко съм съгласен ! Селекция от 14 нови взети от Митов и Боримиров е обречена и Мъри обясни защо. Той тези работи ги разбира.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:33 pm 

Нямах възможност да гледам мача, та го следях във флаша. Явно положението е било много зле, дано отстраним Дунав за купата. Тоя, който ни е вкарал, е от моето даскало. Миналото лято цъкахме мачове почти всеки ден с тях (и близнака му) в училището. :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:39 pm 
Аватар

Приносът на Обертан по отношение голове и асистенции (реални такива, а не потенциални :loser2) към този момент е аналогичен на Вутката. Очевидно Обертан не е реализатор, не е подавач, не е лидер - ами какъв е? След оная контузия срещу Септември има очевиден спад при него и дано ПОДГОТОВКАТА и СЕЛЕКЦИЯТА, която всички чакаме, да му помогнат и на него.

От г-н Обертан аз очаквам доста повече. Както и от Дельо! Хора с няколкостотин мачове по Серия А и Премиършип, и да ги разкриват бистришките тигри и Славия... :loser2 too much ми е!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:47 pm 
Аватар

90% от головете ни са след асистенции на Обертан и Гомез.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:50 pm 
Аватар

Чичо Венци много чувствителен,бе дейба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:55 pm 
Аватар

Ако не се бяха взели 14 нови, кой щеше да играе :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 10:56 pm 
Аватар

Супер добър е Обертан. Днес много слаб ляв фланг. И Горанов, Фики и Кабрал, много зле. Трябват добри нови. Треньорът ако изобщо някой реши да го пипне, виждам само два бързи варианта - Мъри или дедо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 11:04 pm 
Аватар

Много ми е смешно как се тръби, че видиш ли, български треньор с тези резултати вече да е бил пътник. :lol: А някой всъщност замисля ли се, че с български треньор (всички дето се извъртяха на въртележката) изобщо нямаше да постигнем подобни резултати? Та само преди няколко месеца да бием Пирин, Етър или Дунав като гост беше мираж. А Делио Роси е в Левски от ЧЕТИРИ МЕСЕЦА, с КУП ДОВЕДЕНИ НЕКАДЪРНИЦИ като Горанката и БЕЗ ПРОВЕДЕНА ОТ НЕГО ПОДГОТОВКА!!! Е как да стане толкова бързо, мамка му? Прочетете какво е казал Овчия и вижте каква е алтернативата. Били Буцов и подобни неможачи до безкрая. Щото нали не мислете, че ще дойде Грант? Моята църква на треньора се сдоби с нов етаж днес. Само Левски и ДЕЛИО РОСИ!!! :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 11:09 pm 
Аватар

legendbg написа:
Влезнах малко по-късно на мача, но от това, което видях, доста слабо играхме. Дано проведем качествена подготовка.

Би ли споделил защо влезна по-късно?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 11:45 pm 
Аватар

Не е за по форуми. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 11:49 pm 
Аватар

Пичове, аз също харесвам Делио, но не трябва да си заравяме главите в пясъка. Ние винаги търсим перфектната обстановка, и това ни е вечното оправдание. Отбори КАТО Верея, Витоща, Септември и т.н. трябва да се бият на автопилот. Всичките неща, които ги говорите са за след резонни издънки с Лудогорец и Тирето. Там може да не сме победили заради 14 нови, непроведена подготовка, Горановци и т.н. Защото при тях има ред и дисциплина. ВСЕКИ друг отбор, изключае гостувания на Ботев, Локо и Варна, са абсолютно задължителни победи, без никакви оправдания. Без значение дали треньор е Мики Нитов, Топузаков, Делио или Мъри. Нито един от тези отбори не е провел нормална подготовка, 90% от тях се ръководят от физкултурници, а Горановци и Мики Орачевци са им топ "звездите". Днес Славия играха с шибаните си резерви, десен бек им беше футболист, който през живота си не е играл на тази позиция. А, като цяло защитата и вратаря им са на средна възраст 20 години. Това и Витоша са огромни глупости на Делио, без оправдания за съжаление. Сляпото защитаване е по-вредно и келешарските критики. Пътят към вдигането на отбора ще е дълъг, повече от ясно е, трябва търпение, но трябва и да се казват нещата! Сърцето ми се къса, че пак се разминаваме с Мъри... човек доказано правещ от нищо-нещо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 1:53 am 
Аватар

Равенството си е равенство. Слаби бяхме и логичното се случи.

Трябва да се търси втори гол в такива мачове, при това на всяка цена, защото при една грешка в края на мача и си е ... Марио Метушев.

Междудругото, днес беше идеалния момент за студен душ, за да им "отрезвеят" главите преди най-важния мач на Левски за (полу)сезона.

ДР остава, на пук на всички специалисти, неможачи, чорбари и тъпанари. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 2:18 am 
Аватар

Обаче продължавате да си пляскате как тоя или оня бил Бок, но днес седял на пейката.

Черният седя на пейката за да ИГРАЕ в мача за купата. Не помня останалите кои бяха, но чичо Делио ги пазеше от собствената им тъпота да не си изкарат картони, чрез които в мача за купата щяха да гледат мача по телевизията!

За това игра Буш, а не Мапуку. Буш обаче вкара и гол, с асистенция на "дупката" Роман.

Стига сте се правили на Вуцов и Ко., ами млъкнете за 12 месеца, като кажете и на приятелите си с достъп до интернет да млъкнат малко и да се опитаме да изплуваме от лайната.

Да се сере по Делио, от капацитети като Овчия и припознавачите в диема, гонК и подобни лайна и после да се подхваща и от наши е ебати слабоумието. Лайна градени 11 години НЯМА КАК ДА СЕ РАЗКАРАТ ЗА 3 МЕСЕЦА!

Серете и по Мъри, който НЯМА да дойде в Левски скоро, а той човека в 20 мин. интервю каза по-смислени неща от 838373829292о8282 участия в студия на селяци и "легендички"

Който иска Левски да мачка, ще трябва да ТЪРПИ, защото лайната градени с години няма как да се разкарат за 3 месеца.

И САФ да дойде ще го обявите за некадърник след 3 месеца да му еба майката.

С такъв "клет левскар" не ни трябват врагове майка му да еба!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 2:29 am 
Аватар

+1 Е т'ва което каза бачи jordanoff, плюс факта, че ВСЕКИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК, не може да приеме мнението на ОФчата глава за меродавно.

Това е човека водещ тренировки с тетрадката на баща си, отписа Жоазиньо от футбола и накара Гонзо да играе дефанзивен халф. Заради него, беше уволнен Мъри и ТОЙ загуби от трактористите и ни струва 30+ мил. приходи.
Вместо да не си показва носа, той дава мнение за човек с 200 мача в Италия. Докато пиша това, осъзнавам колко абсурдно звучи всичко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 5:13 am 
Аватар

Вили Вуцов сигурно даже не е гледал 200мача от Италия и по твто,а в момента Левски има за треньор,човек който е ръководил отбори в 200 мача в Италия.
Можете ли да помислите с ОВЧИТЕ глави,каква личност плюете с невероятните си компетенции? Кажете ми 1-2ма треньори в шибаната история на футбола,които са успели с 14 нови неселектирани от него играчи за 4 месеца да направят отбор,който да мачка. Кажете ми,дайте ми шибан пример..
На овчата ни публика най-си и отива овчи треньор,към който да няма очаквания и който да разбира от директен футбол или както там беше :)
Колко много ще се кефя г-н Роси да остане до края на следващия сезон минимум и до тогава да ви е напълнил трахеите с лайна и да продължава и червата да ви пълни.
А вие,които сега го плюета да му правите виртуално дълбоко гърло,докато той продължава да се изхожда върху вас и тъпите ви ограничени мнения.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 8:31 am 

Alek написа:
Пичове, аз също харесвам Делио, но не трябва да си заравяме главите в пясъка. Ние винаги търсим перфектната обстановка, и това ни е вечното оправдание. Отбори КАТО Верея, Витоща, Септември и т.н. трябва да се бият на автопилот. Всичките неща, които ги говорите са за след резонни издънки с Лудогорец и Тирето. Там може да не сме победили заради 14 нови, непроведена подготовка, Горановци и т.н. Защото при тях има ред и дисциплина. ВСЕКИ друг отбор, изключае гостувания на Ботев, Локо и Варна, са абсолютно задължителни победи, без никакви оправдания. Без значение дали треньор е Мики Нитов, Топузаков, Делио или Мъри. Нито един от тези отбори не е провел нормална подготовка, 90% от тях се ръководят от физкултурници, а Горановци и Мики Орачевци са им топ "звездите". Днес Славия играха с шибаните си резерви, десен бек им беше футболист, който през живота си не е играл на тази позиция. А, като цяло защитата и вратаря им са на средна възраст 20 години. Това и Витоша са огромни глупости на Делио, без оправдания за съжаление. Сляпото защитаване е по-вредно и келешарските критики. Пътят към вдигането на отбора ще е дълъг, повече от ясно е, трябва търпение, но трябва и да се казват нещата! Сърцето ми се къса, че пак се разминаваме с Мъри... човек доказано правещ от нищо-нещо.
„Но трябва и да се казват нещата” — това ни е основният проблем като публика. Ти знаеш, че няма как да станат нещата за един месец, но все пак трябва да са кажеш/ да помрънкаш. Като си кажеш какви? Ще ти олекне? То и Вуцов така си казва.

Точно заради тази причина медиите постоянно серат по нас и по треньора — една гнусна статия и под нея всички(ние сме най—многобройни фенове интервсуващи се от клуба, било и само в интернет) „само си казват нещата”. Естествено тези статии стават най—четени, най—много импресии и това е повод ежедневно да се пишат такива.
Често чета как легендите били виновни, че давали тъпи интервюта и плюели по отбора и треньора. Ми не. Журналистите умишлено ходят при тях и им задават провокативни въпроси, защото знаят, че на следващият ден под тази статия 1000 човека „само ще си кажат нещата” .

Въобше не трябва да се гледа дали някой харесва или не харесва Делио. Нещата са по—добре от миналата година(факт) и това трябва да е знак, че посоката е правилна и да се остави да работи поне до лятото въпреки издънките.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:04 pm 
Аватар

Niki4a написа:
Петрович ака брат на джуджето (стана шампион преди 2 дена)
Ми не, не стана шампион. Завърши втори в класирането.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:11 pm 
Аватар

Коце Маца написа:
Niki4a написа:
Петрович ака брат на джуджето (стана шампион преди 2 дена)
Ми не, не стана шампион. Завърши втори в класирането.
Разбери се с Колев и самия Петрович. Те твърдят, че се гледала головата разлика, а не директните мачове. На мен ми е все тая.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:16 pm 
Аватар

Квото искат да си твърдят. Аз ти казвам, че не са шампиони.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:16 pm 

Аз не разбирам от футбол, но ще пробвам нещо като коментар.
Не знам какво искате от Роси, Обертан и Гомес. Всички останали са супер посредствени. Вратарят ли не е? Защитниците (с малкото изключение Яблонски и то понякога) ли не са? Халфовете ли не са? Нападателите ли не са?
Мапуку дойде от Берое, Буш беше свършил с футбола, а най-големите му постижения са головете срещу един от най-слабите ни отборои във вековнътъ история.

Не знам дали по-малките си спомнят, че навремето преди всяко голямо първенство имаше очерци за големите отсъстващи винаги започващи с Шевченко и Гигс. Та и наща работа с Роси, Обертан и Гомес. И техните хиляди мачове в Англия, Италия и нз си къде.

Джуджето вече две години прави отбор във всички линии. За Лудогорец да не говорим. Мачът ни напролет е да излезем със сърце три пъти за тирето и за купата квот такоа. Ако направим отбор догодина ще сме в мача, ако не - същата простотия като всяка година.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:44 pm 

Вчера играхме със Славия, а не с тирето или агата. Славия със звезди Косъма и Чалгин, вратар лапе дето сам си бута топката в мрежата, а гола ни го вкара 19Г защитник. Срещу същата тая Славия ние след гола нямаме читава атака. Още по-лошо тая Славия ни притисна и изравни, с което дадохме шанс на шкембета и бивши люляци да пуснат лайномета. Да не говорим, че тук масово се пише как нямаме шанс за титла, нямало как да се преборим със джуджета и аги. ОК, ама айде поне да опитаме да сме в играта възможно най-дълго, а не да раздаваме точки на Бистрица, Славия и други подобни неможачи, като оставащите 16 мача до края да се просто за протокола, а след Нова година да чакаме в най-добрия случай 3 мача за Купата дето да ни осмислят сезона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:49 pm 
Аватар

Тук разбирам, че дядо Люпко само си мисли, че е шампион, но е в голяма грешка :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:55 pm 
Аватар

Именно. Е вярно ще участва в ШЛ,ама само защото шампиона не успя да вземе лиценз

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 12:57 pm 
Аватар

+1 за мнението на ultrafan_rs.
А това "трябва да ги мачкаме такива като Верея на автопилот" направо ме разсмива :lol:. Клуба е систематично разрушаван от некомпетентни ръководители повече от 10 години, но трябвало да мачкаме. Сменят се по 3-ма треньори на сезон - трябвало да мачкаме. Некадърници правят селекцията - трябвало да мачкаме. Сменят се по 10-15 играча на сезон - трябвало да мачкаме. Идва треньор, носител на КЕШ и играе защитно - трябвало да мачкаме. Идва треньор, водил отбори от серия "А" и налага защитна тактика - трябвало да мачкаме. Дриска се и по двамата от медии и сини легенди. Виж, като откровени неможачи като Топчо и Жадното биват назначени същите легенди обясняват как тези били много добри и точните хора за отбора. И се осират на първия, максимум втория мач.
Не е ли ясно, че трябва да има стабилност в отбора на ниво ръководство, треньор и отбор за да се изгради нещо смислено?
Айде поспрете се малко :smt006 .
Видя ми се, че по-голямата част от играчите вече не могат да ходят - половината защото са взети в средата на сезона, другите от Жадната подготовка...
Мисля вече Роси се убеди в нуждата от два нови леви бека :bigok . Всъщност не той, а и родата на Фики трябва да се е убедила, че левскарското мляко не върши работа. Ебаси, Горанката ми се вижда доста прилична класа след вчерашните намеси на Фикиньо, а Минев направо като национал на Испания :loser2 .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 2:00 pm 
Аватар

Аз само не разбрах дали беше яко на Банско :lsfc1 Вчера пак си бяхме милионите левскари, дето се знаем по физиономии :smt115 Само искаме от тоя отбор ма не ни бива в даването :smt115
Много ми е интересно как очаквате тия играчи от чужбина да разберат, че играят в нещо различно от Берое или Ботев най-много, като сме по 1000 човека :smt115

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 2:05 pm 

Добре, ще се даде шанс на Роси, но има две неща които са притеснителни. Първото е, че отбора играе без хъс и желание, второто е че човека не обича да прави смени, а малко или много това влияе на отбора. Това едва ли ще се промени и 10 подготовки да направи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 2:16 pm 
Аватар

garry.rodriguez написа:
ще се даде шанс на Роси

Ще видиш какъв шанс ще се даде при издънка в петък. Сините журналисти ще са на първа линия.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 318 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]