forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 7:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 318 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 2:24 pm 
Аватар

garry.rodriguez написа:
Добре, ще се даде шанс на Роси, но има две неща които са притеснителни. Първото е, че отбора играе без хъс и желание, второто е че човека не обича да прави смени, а малко или много това влияе на отбора. Това едва ли ще се промени и 10 подготовки да направи.

То едната смяна дето направи еб@ майката на схемата...
Разберете, че няма равностойни смени в отбора, освен 2-3 поста, които се пазят за другия мач - черния, Панайотката и дискусионно Вутов (контузен). Колкото и да не ни харесва, в момента отбора няма потенциала да гони другите два отбора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:33 pm 
Аватар

garry.rodriguez написа:
Добре, ще се даде шанс на Роси, но има две неща които са притеснителни. Първото е, че отбора играе без хъс и желание, второто е че човека не обича да прави смени, а малко или много това влияе на отбора. Това едва ли ще се промени и 10 подготовки да направи.

А бе пияни ли сте или просто нарочно го правите...

Проблем било, че няма хъс и желание - ти къде го видя това, в кой точно футболист на Левски липсва хъс и желание ? В Алекс Боримиров ли ? Или може би в Шейтанката ? На Левски му липсва само и единствено качество. Тримата българи в състава са в състояние да обезличат що годе качествените чужденци, със своето абсолютна футболна неграмотност. Неграмотност, която се е трупала още от първите им стъпки в детския футбол до вчерашната им крещяща безполезност на националния стадион. Играчи, на които им трябва около 5 секунди да спрат топката, 5 секунди да се огледат, още 5 да вземат решение и тук идва момента за техническата им несъстоятелност, която няма как да коригират с ежедневните си слизания до студентски град и лентяйстването им по тренировките. Нищо не може да стане повече от тези така наречени футболисти, те наистина единствено пречат и няма треньор, който да ги спаси от тази посредственост.
Не обичал да прави смени, ами да, не обича. Кой си ти, че преценяваш дали влияе на отбора или не, спиш с Мапуку ли какво ? Или си нон стоп с Алекс във вайбър? Тия там са професионалисти, получават заплата да мълчат и да си изпълняват задълженията. Крехки душици и сперми в Левски не ни трябват, така че ако някой има проблем с дучето да си хваща пътя. Достатъчно Ваги Гаджевци си имахме през годините, че да имаме нужда да си отглеждаме още такива. Дуче за това е треньор да преценява кой по колко да играе, дали има нужда от смени или не. Стига сте кашляли във форума и да си чупите пръстите да измисляте причини да не идете на стадиона, за да подкрепите тоя отбор. Никой тука не е специалист по голям от Делио Роси, та да му дава наклон на хоя. Всички се смеем на Вили Вуцов в студиото, ама тука всички сме като него...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:40 pm 
Аватар

Alek написа:
Пичове, аз също харесвам Делио, но не трябва да си заравяме главите в пясъка. Ние винаги търсим перфектната обстановка, и това ни е вечното оправдание. Отбори КАТО Верея, Витоща, Септември и т.н. трябва да се бият на автопилот. Всичките неща, които ги говорите са за след резонни издънки с Лудогорец и Тирето. Там може да не сме победили заради 14 нови, непроведена подготовка, Горановци и т.н. Защото при тях има ред и дисциплина. ВСЕКИ друг отбор, изключае гостувания на Ботев, Локо и Варна, са абсолютно задължителни победи, без никакви оправдания. Без значение дали треньор е Мики Нитов, Топузаков, Делио или Мъри. Нито един от тези отбори не е провел нормална подготовка, 90% от тях се ръководят от физкултурници, а Горановци и Мики Орачевци са им топ "звездите". Днес Славия играха с шибаните си резерви, десен бек им беше футболист, който през живота си не е играл на тази позиция. А, като цяло защитата и вратаря им са на средна възраст 20 години. Това и Витоша са огромни глупости на Делио, без оправдания за съжаление. Сляпото защитаване е по-вредно и келешарските критики. Пътят към вдигането на отбора ще е дълъг, повече от ясно е, трябва търпение, но трябва и да се казват нещата! Сърцето ми се къса, че пак се разминаваме с Мъри... човек доказано правещ от нищо-нещо.

+1

Държа да кажа, че ние не играем "защитно", ние играем просто слабо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:42 pm 
Аватар

Noctis написа:
А бе пияни ли сте или просто нарочно го правите...

Проблем било, че няма хъс и желание - ти къде го видя това, в кой точно футболист на Левски липсва хъс и желание ? В Алекс Боримиров ли ? Или може би в Шейтанката ? На Левски му липсва само и единствено качество. Тримата българи в състава са в състояние да обезличат що годе качествените чужденци, със своето абсолютна футболна неграмотност. Неграмотност, която се е трупала още от първите им стъпки в детския футбол до вчерашната им крещяща безполезност на националния стадион. Играчи, на които им трябва около 5 секунди да спрат топката, 5 секунди да се огледат, още 5 да вземат решение и тук идва момента за техническата им несъстоятелност, която няма как да коригират с ежедневните си слизания до студентски град и лентяйстването им по тренировките. Нищо не може да стане повече от тези така наречени футболисти, те наистина единствено пречат и няма треньор, който да ги спаси от тази посредственост.
Не обичал да прави смени, ами да, не обича. Кой си ти, че преценяваш дали влияе на отбора или не, спиш с Мапуку ли какво ? Или си нон стоп с Алекс във вайбър? Тия там са професионалисти, получават заплата да мълчат и да си изпълняват задълженията. Крехки душици и сперми в Левски не ни трябват, така че ако някой има проблем с дучето да си хваща пътя. Достатъчно Ваги Гаджевци си имахме през годините, че да имаме нужда да си отглеждаме още такива. Дуче за това е треньор да преценява кой по колко да играе, дали има нужда от смени или не. Стига сте кашляли във форума и да си чупите пръстите да измисляте причини да не идете на стадиона, за да подкрепите тоя отбор. Никой тука не е специалист по голям от Делио Роси, та да му дава наклон на хоя. Всички се смеем на Вили Вуцов в студиото, ама тука всички сме като него...

:fgod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:47 pm 
Аватар

Всичко, което Вуцов каза е вярно. На който не му харесва да си заравя главата в пясъка.

"Не може овчата глава да коментира Роси". Ок, Марчело Липи ли да викнем да каже, че играем Ганкиното?

В момента треньор на "Левски" е много симпатичен и интелигентен човек, който обаче има 40% победи в кариерата си. В "Левски" този процент трябва да е над 80%, за да отговаря на очакванията.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:51 pm 
Аватар

:strkstrk :strkstrk :strkstrk Дай да сложим Вили Вуцов треньор бе, как ще вдигне момчетата само. Ще има 140% победи в Левски и ще ни качи на европейския трон и на трона на Вестерос, а той ще бъде коментиран от Делио Роси, който ще обяснява защо не е успял да наложи толкова атрактивен овчи стил.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:53 pm 
Аватар

Ако не бяха няколко подарени гола(Ботев, Тирето, тая глупост вчера) щеше да ги има тия 80% вместо 63%
Играем "ганкиното" ми е любим аргумент, все едно преди да дойде сме играли виенски валс :smt042

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:55 pm 
Аватар

80% победи :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Плача бе!80% победи с отбор на четири месеца, с Горанов на левия бик и Мики като алтернатива....Елате в декември 2017 бе... :ohmygod

Последна промяна Diabolik на Нед Дек 10, 2017 3:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:56 pm 
Аватар

Дори и най-големите треньори в света нямат 80% успеваемост в кариерите си. :smt006
Делио в момента е на 63%, което чисто статистически не е лошо. Мъри е с 67.08% в Левски, а Яската Петров даже има по-висок от неговия - 68.63, ама кел файда като и при него не взехме трофей.
Хайде да дадем възможност да се натрупа малко повече база за сравнение при Делио, защото на този етап резултатите сами по себе си не са отчайващи. От 19 мача само 2 не завършиха според очакванията - снощния и с Витоша.

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:56 pm 
Аватар

Ма аз сериозно си играх да ги смятам. Точно с тия 3 мача сатваха около 80% :smt042 Щяха да са 15 победи от 19 мача. В момента са 12 от 19.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 3:59 pm 
Аватар

Естествено,че Делио Роси прави и ще прави грешки и "слаби мачове" от треньорската зона,е и?Да го махаме ли. :bigok Тука в темата за модерния футбол,често се обсъждат грешки на Моуриньо.Бил пускал Рашфорд,а не Марсиал или нещо от тоя род.И той ли е слаб треньор? :strkstrk Юнайтед,ma4ka li gi? :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 4:02 pm 
Аватар

На всяка страница има дълги и добре агрументирани мнения защо мрънкането по Роси не води до нищо положително и пак си продължават некви хора да го правят, дори тук.
Аз също се изнервям на малоумни голове от "вековната" Славия, но това е плод на 10 годишни процеси на разпад и малоумно управление.
Не казвам, че трябва да си затваряме очите пред грешките или да не казваме градивната критика. Но все си мисля, че тя най-малко трябва да е насочена към треньора.
Напоследък имам чувството, че си заслужаваме съдбата на средняк с такива фенове. На стадиона и по фейсбук групите Роси вече го разпъват на кръст...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 4:07 pm 
Аватар

Предимно по фейсбук групите обаче, щото на Банско е по-важно да се отиде или да се претака зелето в Сусурлево.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 4:14 pm 
Аватар

Съгласен съм! Да дойде Сър Николай Митов или Сър Велислав Вуцов ще има "рАн, рАн, Мапуку, рАн", "айде айде айде малко", " мУНчета, бааааааа, ние сме Левски, баааааа" и победите ни ще варират между 324% и 368%.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 4:17 pm 
Аватар

Тук още като се назначи Роси се говореше за кардбланши а у, минимум до пролетта и след 2-рия месец се почна: бетонджия, нулио, ама тяг грозна победа, ама да даде шанс на юношки, ама ако беше Мъри щяхме да бием тука и т.н. :strkstrk

Иначе лично аз Роси го виня за грешки в 3 мача, като в 1 от тях - мача в Разград не беше важно на този етап.
Ключови бяха грешките му рещу Бистрица и вчера, но тия грешки пак не биха били толкова явни и фатални ако не бяха и ключовите индивидуални грешки на Гомез и Фики т.е. кофти се получи, че треньор и футболисти сбъркаха фатално в един и същи мач.

Иначе не знам дали има друг треньор в момента в А група дето да е осрал само 2 от 19-те си мача до тук. Даже Херо осра повече за по-малко време.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 4:19 pm 
Аватар

Митов лично бащата го е докарал от Левски в Хебър и го е направил футболист :bigok На него трябва да благодарите, че е създал такъв футболен диамант и тактик :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 4:49 pm 
Аватар

95% от публиката на Левски са абсолютни орки и татари и изобщо не ме е срам да го заявя, а дори напротив - срам ме е, че трябва да подкрепяме един и същ отбор. Вчера на затворените входове в Б се заслушах в спор между един по-млад и един по-възрастен човек. Възрастния раздаваше курове и смърт за Делио, Обертан, Буш и Гомез и гордо заявяваше, че юношите ни са бъдещето и такива алабализми :smt006 По-младия му обясняваше, че трябва време и отбор не се гради от днес за утре, ама дъртия си знае (юноши, българи, ниесмелевскибебаааааааа), както и 95% от публиката ни. Естествено не издържах и му зададох простия въпрос колко мача на клетите ни неможачи наречени юноши е гледал, при което естествено последва гледане в земята и отговор "ееее ама са си наши" :bigok
Пълен кредит на доверие на Делио Роси. Човек, който има своите виждания и идеи. Съвсем нормално е, че нещата не се получават веднага, но който отрича, че няма подобрение особено в защитния вал е абсолютно скаран със спорта наречен футбол. На мачовете с Пирин, Верея, Витоша и т.н. абсолютно отлично се отличаваха защитните линии, движещи се компактно и припокривайки се един друг :smt006 Това, че великата синя публика иска купа, титла, златен дубъл,требъл и интерконтитнентална титла, но не зачита факта, че за 10 години единственото положително нещо е, че са се купили нови топки за ДЮШ си е чисто техен проблем. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 5:05 pm 
Аватар

Аз да си попитам къде беше Синя София, че пак бяхме същите муцуни? :smt017 Иначе огромен респект за хората, които всяка седмица пътуват от провинцията за да гледат Левски! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 5:57 pm 
Аватар

Синя София, както всяка събота, си беше НА от където е по принцип.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:16 pm 

Обаче всеки, който дръзне да каже нещо против Роси бива "заплашван" с Митов, Вуцов и т.н. :bigok

Силно ме съмнява Спас Русев да смени Роси преди лятото. То реално и чак тогава могат да се правят генерални изводи. Към днешна дата в защита сме добре, в нападение сме колебливи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:18 pm 
Аватар

JustDoIt написа:
Обаче всеки, който дръзне да каже нещо против Роси бива "заплашван" с Митов, Вуцов и т.н.

Според теб кой би дошъл? Мъри? А може би Грант?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:20 pm 
Аватар

Така е, по простата причина, че обикновено някой измежду тях застава начело на Левски, когато се смени треньорът. И го прави с думите "На Левски не се отказва" :bigok

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:25 pm 
Аватар

Даже вадих статистика в другата малоумна тема кой идва посред зима обикновено след гонене на чужденец :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:28 pm 
Аватар

Много тъжна статистика. :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:30 pm 

blue heart написа:
JustDoIt написа:
Обаче всеки, който дръзне да каже нещо против Роси бива "заплашван" с Митов, Вуцов и т.н.

Имам предвид, че човек може просто да изрази несъгласие с някое решение на Роси без да го гони, но веднага следва контрата "а искаш ли Митов?!". Просто ми е смешно как всички скачат като ощипани ;).

Аз лично не съм видял някой в този форум да е тръгнал да гони италианеца.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:32 pm 
Аватар

Братовчедът на Кабрал вече го изгони.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:34 pm 
Аватар

JustDoIt написа:
blue heart написа:
JustDoIt написа:

Имам предвид, че човек може просто да изрази несъгласие с някое решение на Роси без да го гони, но веднага следва контрата "а искаш ли Митов?!". Просто ми е смешно как всички скачат като ощипани ;).

Аз лично не съм видял някой в този форум да е тръгнал да гони италианеца.

Я разгледай мненията на господин Гари Родригез :smt042

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:40 pm 

Него съм го пропуснал. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 7:26 pm 

Alek написа:
Пичове, аз също харесвам Делио, но не трябва да си заравяме главите в пясъка. Ние винаги търсим перфектната обстановка, и това ни е вечното оправдание. Отбори КАТО Верея, Витоща, Септември и т.н. трябва да се бият на автопилот. Всичките неща, които ги говорите са за след резонни издънки с Лудогорец и Тирето. Там може да не сме победили заради 14 нови, непроведена подготовка, Горановци и т.н. Защото при тях има ред и дисциплина. ВСЕКИ друг отбор, изключае гостувания на Ботев, Локо и Варна, са абсолютно задължителни победи, без никакви оправдания. Без значение дали треньор е Мики Нитов, Топузаков, Делио или Мъри. Нито един от тези отбори не е провел нормална подготовка, 90% от тях се ръководят от физкултурници, а Горановци и Мики Орачевци са им топ "звездите". Днес Славия играха с шибаните си резерви, десен бек им беше футболист, който през живота си не е играл на тази позиция. А, като цяло защитата и вратаря им са на средна възраст 20 години. Това и Витоша са огромни глупости на Делио, без оправдания за съжаление. Сляпото защитаване е по-вредно и келешарските критики. Пътят към вдигането на отбора ще е дълъг, повече от ясно е, трябва търпение, но трябва и да се казват нещата! Сърцето ми се къса, че пак се разминаваме с Мъри... човек доказано правещ от нищо-нещо.

Абсолютно точно. Като изключим Лудогорец и донякъде тирето, футболистите ни са по-добри от тези на всички останали отбори в А Група. Стига с тия глупости как сме имали само двама футболисти, и всичко останало било инвалиди.

И стига и с оправдаването на загубени точки с индивидуални грешки. Всеки отбор в света може да направи грешка в защита при някакво смешно центриране или да пусне гол от нищото от по-слаб съперник. Само че ако резултатът е 2:0 или 3:0, тая грешка няма да има никакво значение. Обаче няма как резултатът да е 2:0 или 3:0 при положение че единственото ни положение в мача беше гола. Конкретно вчера ни върза да вкараме първото си положение, и с това си останахме. И то нямахме положения не защото не ни се получаваше играта, а защото не се и опитвахме кой знае колко да създаваме. За мен това е големия проблем на Роси - винаги се опитва да клати мачовете, независимо дали срещу него е Лудогорец, Славия или Ботев Гълъбово.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 8:05 pm 
Аватар

Я, гарито се появил пак :strkstrk беше се загубил няколко мача. :smt005 Като трябва да се хвърля жлъч винаги е на линия обаче.
Не знам кой каза простотията за 80% победи, но това важи за теб и такива като теб с пълна сила: https://www.youtube.com/watch?v=XytY90f ... e&t=14m26s

Много плява има сред феновете и е много жалко, че огромна част от тези които биха си подкрепяли отбора всеки мач са някъде по на майната си по света :(
Но и другите ги разбирам. Как да искаш да делиш сектор и отбор с престъпници като знаеш, че за всяко едно нещо можеш да бъдеш пратен в болница? Големите мачове ще пълят стадиона, но на малките СЗ на НКП ли ще карат хората да идват и да се "забавляват" както го правеха определени хора преди?

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 318 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]