forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 10, 2018 7:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 263 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 1:03 am 
Аватар

https://www.vbox7.com/play:52cb83dcde

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 1:05 am 
Аватар

:shock: Неочаквано адекватен Томислав.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 1:12 am 
Аватар

Когато е сам, прави добри анализи, ама като е покрай оня оръфляк, почва да му се води етрополските приказки...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 1:18 am 
Аватар

Аз пак не разбирам какво имахте да правите днеска. Зелето ли претакахте? Коча ли водите на разплод?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 1:53 am 
Аватар

Еееееее, стига бе, имаше други мачовИ, Арсеналата, дортумд а-у, къде ще ти гледам тия Пирин :pastor А и в тоя студ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 1:59 am 
Аватар

7:0 в последните два мача, да си питам пак: Яд ли ви е ?
Пс: за врачев вече споменах, че имаше "конфузна
" ситуация преди седмица :bigok :mikre-fun

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 2:15 am 
Аватар

Нашият живот написа:
7:0 в последните два мача, да си питам пак: Яд ли ви е ?
Пс: за врачев вече споменах, че имаше "конфузна
" ситуация преди седмица :bigok :mikre-fun
Не изглеждаше уплашена курвата смешна. Май ще трябва да се повтори. Работя им до студиото и на Енев вече веднъж му се напомни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 10:07 am 
Аватар

Кво да им напомняш на тия гюбрета?!!
Относно мача, доста ми хареса спокойствието, с което си взехме мача. Най-важното е, че си личеше, че има желание за игра у всички, което в някои предишни мачове не виждах, макар в тях да имахме повече положения от вчерашния мач. Дразни ме постепенното изграждане на атаки и мотаенето в предни позиции, когато можем да отиграем бързо ситуацията. Иначе е супер да си играем спокойно и да изграждаме, обаче като имаш възможност за бърза атака, да върнеш, много дразни. Можеше нещата да се закучат, но ни дадоха дузпа, която си е чиста дузпа. Преди години ако някой беше свирнал нещо подобно, би предизвикал смях, не само в А група, а и навсякъде другаде. Спомням си международни мачове, при корнери какво държане беше, късане на фланелки и т.н. За съжаление сме 21-ви век и такива педалски дузпи се дават(не ми пука дали ще е за нас или за разградските курви), борбата е сведена до минимум и подръпване(което обаче ти пречи да играеш с топката) се свири. Кристална дузпа, толкоз. Коментаторите не съм имал възможността да ги слушам, но ако и за тва реват, то стават смешни. Все пак, не ми пука, честно казано, даже вече не ме и дразнят. Ние да си вземаме мачовете, да ги чокаме напролет сериозно и да си вземем 27-та, а ако искат да кажат, че има световен уефо-фифо заговор, все тая. Спомням си как личйекс(сегашното ал сесека-софия-етрополе) едно време си взеха сигурно последните 10 мача за титлата със спорни отсъждания, дузпи, картони и т.н. Ама показно, както си требва, малкото гномче се беше погрижило. Да реват и да търсят майките си всичките, целия, вътрИ, сух!!! Да гледат и да хвърлят боба цял!!!
Половината, с които евентуално можеше да ида на мач, бяха на някъв тъп чалга концерт на сръбски певачи, другата половина всеки по някви задачи. Пеят ми мощно кур и единственият ми вариант е да ходя сам на мачове(което не един път съм правел), обаче някак почна леко да не ме кефи и изнервя. Ако някой ми съдейства с компания, по възможност в А, и за по едно(две-три) малки преди мачовете(да направим разбор :bigok ), да драсне.
Ако нещата вървят така и не сме колебливи, а и да сме, ако си вземаме мачове като с Витоша, като нищо ще се сборим за титлата и това не е летене в облаците, а коментар на база на играта ни и тази на противниците.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 10:51 am 
Аватар

Запис
https://mega.nz/#!BN9ywRYa!p_pLwMBGvkqs ... emCC8Sf0nY

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 2:29 pm 
Аватар

Изображение

Най-скандалната дузпа давана някога, факт !!!!!!!

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 2:55 pm 
Аватар

На майтап вчера поствахме разни неща, но вярно има недоволни. :lol:
Цитат:
Harry Carp
Левскар съм от как се помня, но не ми допада подобно отиграване ! Казват че победителите не се съдят ,но аз имам малко по-друго виждане за играта. В това положение му върза, но за мен правилното разиграване бе да върне топката към Обертан и веднага на скорост да го подкрепи ! Футболистите на Левски искам да ги виждам максималисти и практични извличайки максимума от всяка атака , а не да си пробват късмета и да разчитат на шано ! Футболът е проста игра, но не е за прости хора !

:slap :slap :slap

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 3:08 pm 
Аватар

Вчера навръщане от мача в колата слушах Чичо Фестър да обяснява как били млад отбор и престъпната дузпа убила психиката на младите футболисти, които плакали на полувремето и второто паднали психически. Понеже съм привърженик на фактите и противник на алабалистиката, реших да изкарам статистиката за двата състава. Интересен критерий за 'млад състав'

Пирин
22 Благой Макенджиев 29г.
10 Аймен Суда 24г.
24 Антон Костадинов 35г.
15 Димитър Благов 25г.
44 Конър Хендерсън 26г.
27 Костадин Ничев 30г.
99 Радослав Кирилов 25г.
3 Румен Сандев 29г.
19 Станислав Костов 26г.
14 Стилиян Николов 26г.
18 Юлиян Попев 31г.

Средна възраст 28 г. (27.8)

Левски
21 Божидар Митрев 30г.
4 Иван Горанов 25г.
5 Холмар Ейолфсон 27г.
8 Антонио Вутов 21г.
10 Жуниор Мапуку 27г.
11 Антъни Белмонт 22г.
13 Жорди Гомес 32г.
15 Роман Прохазка 28г.
19 Милош Цветкович 27г.
28 Давид Яблонски 26г.
32 Габриел Обертан 28г.

Средна възраст 27 г. (26.6)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 3:10 pm 
Да го духа Гомнислав. С такива левскари - врагове не ни трябват...

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 3:11 pm 
Аватар

Става дума за Радуканов.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 3:11 pm 
Аватар

Мисля, че Kryten визира Радуканов.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 3:13 pm 
Аз за по-горните коментари, където Гомнислав бил много адекватен и т.н. Адекватен е само като спечелим няколко мача на нула. :smt006 Иначе става много "критичен и обективен", да му серем в сърцето. Всичките левскарски журналисти са такива, много обективни и много критични. 100 години евроидиоти, Нулио Роси и т.н. :smt002 :smt031

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 4:24 pm 
Аватар

Diabolik написа:
...Завършваме полусезона,без нито един допуснат гол на Герена....

Това не е моят Левски :bigok
Друго си беше стихийната атака при Жадното и Топчо :strkstrk
П.С. не помня при Дедо пак дали ни вкараха гол на Герена през есенния полусезон. Сто тей да питам разбирачите :bigok
Kryten написа:
Вчера навръщане от мача в колата слушах Чичо Фестър да обяснява как били млад отбор и престъпната дузпа убила психиката на младите футболисти, които плакали на полувремето и второто паднали психически. Понеже съм привърженик на фактите и противник на алабалистиката, реших да изкарам статистиката за двата състава. Интересен критерий за 'млад състав'

Ами прав е човекО - най-младия им си изкара червен картон :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 4:52 pm 
Аватар

Max^10 написа:
Гено тва, Гено онова, да ви светна, че на стадиона Гено го няма...Бах тая Синя България, днес почти успях да преброя хората в "А" и "Б", ама Васко Панайотов и Иван Горанов ме разсеяха с филигранната си и изтънчена комбинация довела до третия гол и забравих точната бройка. Около 653ма горе-долу заедно с "В". Поклон пред Синя България, верни до гроб...

По-скоро към "Синя" София...хората от страната са десетократно по-постоянни и не е зле столичани да се позамислим за някои неща.
Изключтилено жалко е да се биеш в гърдите какъв "левскар" си, когато умишлено и последователно НЕ ходиш на мачовете на Левски. Футболните фенове са на стадиона, почитателите на телевизията - пред телевизора. Простичък факт, валиден за цял свят.
Мрънкате срещу Диема, коментаторите и т.н. но продължавате да ги гледате и да се възмущавете във форума - това що за мазохизъм е ? И какво е оправданието всяка седмица - играем зле и "това не е Левски", някой ще ви набие ако сте на стадиона, далече ли е ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 5:07 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Аз за по-горните коментари, където Гомнислав бил много адекватен и т.н. Адекватен е само като спечелим няколко мача на нула. :smt006 Иначе става много "критичен и обективен", да му серем в сърцето. Всичките левскарски журналисти са такива, много обективни и много критични. 100 години евроидиоти, Нулио Роси и т.н. :smt002 :smt031
Темето също "радва", че нямало да си поднови клубната карта на "Барса", както някои наричат Рефалона.

Много ми беше важно как преди няколко седмици се оплака в ефир. :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 8:05 pm 
Аватар

Бахти кефа. Сега пак се мрънка за нещо си :strkstrk
Пожелавам си следващият мач да бием 5:0 като първите 4 са от засада и 2 от тях са след ГРУБИ нарушения и игра с ръка :smt006

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 8:27 pm 
Аватар

Мернах мнения, че ни пускали съдийски аванти, защото наближавал конгрес и "Преслава" трябвало да ни се подмаже под някаква форма :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 9:27 pm 

БТВ в обедните си новини започват с претенциите на Пирин към съдията и не се говори,че Левски е победил и то убедително. почти съм сигурен,че когато ние имахме претенции след мача с Верея лятото не се говореше като първо и най важно за претенциите на Левски. :boisw

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 03, 2017 10:06 pm 
Аватар

Е какво очакваш 80% от спортните "журналисти" са припознавачи, 19,9% са продажни курви и само Борето Касабов, Ромислав и Стефчо са левскари, като не всички от последните 3-ма работят в защита на Левски в трудни моменти да не кажа почти никой.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 263 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]