forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 3:26 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 11:55 am 
Аватар

Не мога да разбера що си мислите, че има някой, на когото му харесва тая игра.... и пак не мога да разбера що си мислите, че се защитава Роси, защото на някого му харесва играта....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 11:57 am 
Аватар

Айде готово https://topsport.bg/levski/georgi-marko ... gundi.html :smt042

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:06 pm 

Пак някакви драми. Получи се така, че успях да гледам само първите 25 минути - Две 100-процентови (Буш), две потенциално :bigok 100-процентови (Прохазка и блокиран удар), един нелош далечен на Обертан и няколко прилични атаки. Имаше желание, агресия (поведение и тактика) и загатване на качества (Горанов тотален потрес). Останах доволен и изобщо не ме интересуваше след това как ще играем или дали изобщо ще го вземем този мач :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:09 pm 
Аватар

Който иска да гони Роси е луд. Дано вземем ЦН през зимата, че точно това ме изнерви вчера.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:16 pm 

ДипломатО написа:

Тоя човек винаги ми е бил за пример когато стане дума за оратор.Факт е,че го умее много добре това.Само че Левски не играе така от вчера.Не знам дали е поради факта,че пак излязоха коментари за реновирането на стадиона(дано не е поредния кьорфишек) или пък от това,че може би този път има някаква надежда в управлението.Поправете ме ако греша,но не си спомням Марков да е излязъл преди 3 години и да е питал "с този Левски ли ще посрещнем 100-годишнината"?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:19 pm 
Аватар

Още един https://www.sportal.bg/news.php?news=696079

Подготвя се почвата явно. Ясно е, че няма да е Мъри. Да пускам ли анкета?

Кокала
Жадното
Овчата Глава
Сухия
Топчо/Гонзо/Букарев/Пелето
Или някой истински нафталин - Гочето/Гелето Станков

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:24 pm 

Само да попитам - имаше ли разлика при нарушението на Жорди вчера и това на оня от Бистрица за дузпата. И двамата играха с топката, и двамата ебаха майката на противника, ама едното е чист жълт картон, а другото е измислена дузпа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:26 pm 

Не знам дали сме гледали различен мач, но с наличните НЕАДЕКВАТНИЦИ ми се понрави първото полувреме. Взимайки предвид откровенните недоразумения които носят синята фланелка, съм склонен да дам шанс на г-н Роси, а не да го пъдя като късопаметните индивиди. :smt115

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:46 pm 
Аватар

Пишат по медиите за гол с ръка... нищо че няма нито един чист кадър на положението :lol: :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:53 pm 
Аватар

Т'ва е несериозно :smt005 А с кво беше? С нос?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 12:56 pm 
Аватар

Северно-източен вятър я вкара :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 1:12 pm 
Аватар

Много ми хареса играта през първите 60 минути. Не ми хареса опропастяването на няколко перфектни положения. Много ми хареса високата преса и активната игра 60 минути. Не ми хареса, че нямаме физическа издръжливост да играем 90 минути така. И продължавам да смятам, че Дуче Дельо трябва да бъде оставен поне до края на участието ни в ЕКТ. На агент Николай, напрежението, геша и останалите от курвенския хор пожелавам разни неприятни неща. Само алкохол от изба Василий българоубиец Якоруда да пият до края на живота си!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 1:43 pm 

rkk написа:
Искам да питам разбирачите на кое място щяхме да сме в състав - Митрев, Горанов, Яблонски, Пиргов, Цветкович, Рошу, Панайотов, Прохазка, Вутов, Мапуку и Буш с треньор Жадното? Аз лично не искам да знам, имам изключително мрачни предположения.
Не знам кои са разбирачите ама според мен онова мнение означаваше, че със състав Митрев, Цветкович, Яблонски, Холмар, Горанов, Панайотов, Жорди, Прохазка, Обертан, Вутов, Буш/Мапуку и с треньор Митов или който и да е друг български треньор, щяхме да се борим за шестицата. Нека сме разбирачи, ама това е меко казано смешно и абсурдно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 1:51 pm 

Vincenzo написа:
Zlostar_1111 написа:
...

Няма никаква разлика. Делио си налага един единствен стил, който си личи в поредица от мачове. Когато играем с/у отбор, който не само се защитава, ами и атакува, тогава правим поне по 4-5 положения. БИстрица се бяха наредили 10 човека пред вратата. В такъв мач е безсмислено да анализираш тактика, бързина и какво ли още не.. Веднъж на 20 мачя ще им върже, както им върза.
Днес Верея играха открито и на всеки му е харесала играта.

Това само един пълен лаик може да го напише. Да кажеш, че няма разлика между 5-6 чисти положения вчера и нито 1 срещу Бистрица? :ohmygod2 Да не можеш да видш постройката в тактически план на отбора и избора на стартов състав от предния мач и от този? :ohmygod2 Да кажеш, че Верея на "Напрежението" играли открито, при положение, че най-чистата им ситуация дойде от грешен пас на Жорди пред нашето наказателно, а преди това не минаха центъра? :ohmygod2

New Order написа:
Напрежението каза две изречения за играта в мача и двадесет за съдийството. Понеже не коментира съдиите! Но в двете изречения за футбол каза една истина. Първото полувреме и началните 10-15 минути на второто, Верея все едно не бяха на стадиона, защото Левски направи висока преса и игра много агресивно в тяхната половина. Положенията им дойдоха след като нашите играчи се умориха. Ако първото полувреме бяхме реализирали гол или два, нещата щяха да изглеждат по съвсем различен начин. Или ако имаме по-добра физическа подготовка и можем за играем на това ниво повече от 45-60 минути.

Напълно съгласен и само да вметна, че Горанов колкото и да е зле е като Р. Карлош в сравнение с Фики. Точно след тази смяна станаха повечето глупости отзад.

ДипломатО написа:
Подготвя се почвата явно.

Тя отдавна се подготвя. Въпросът е ние да си спечелим 3 мача до края на полусезона + най-вече този за купата пък да видим как ще го махнат разни продажни журналя, мазни агенти и легенди, който не са на хранилка. Ако обаче на 15.12 не спечелим, то тогава ще стане мнооооооого грозно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:12 pm 
Аватар

Знам, за това се присъединих към предпочитащите да се отложи за пролетта.
Ега е минус 40 и 2 метра сняг.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:30 pm 
Аватар

ДипломатО написа:

Радетелят за честна игра-истински футбол и спазване на правилата - Геша беше арестуван преди години за контрабанда на цигари :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:34 pm 
Аватар

Сбъдна се една от клетвите на Форума - гол с ръка в 90тата минута и селяците да плачат и да търсят майка си :bigok
Иначе миналата година я завършихме с титанични и вдъхновяващи победи с по 1:0 срещу Славия, Верея и Нефтохимик пред 39 човека публика. Година по-късно демонстрираме устойчиво развитие :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:42 pm 
Аватар

ДипломатО написа:

Ми говорих с делегата и директно ми каза “С рамо е, ама колегата ще изгори сега.” На кого да вярвам - форума или него?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:42 pm 
Аватар

И Геша ли е легенда?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:43 pm 
Аватар

Bullseye написа:
ДипломатО написа:

Ми говорих с делегата и директно ми каза “С рамо е, ама колегата ще изгори сега.” На кого да вярвам - форума или него?

Ясно :bigok Делегати и съдии по принцип като кажат нещо, нема начин да не са прави :smt005 Ако искаш и Марк Бата питай :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:47 pm 
Аватар

spurs написа:
rkk написа:
Искам да питам разбирачите на кое място щяхме да сме в състав - Митрев, Горанов, Яблонски, Пиргов, Цветкович, Рошу, Панайотов, Прохазка, Вутов, Мапуку и Буш с треньор Жадното? Аз лично не искам да знам, имам изключително мрачни предположения.
Не знам кои са разбирачите ама според мен онова мнение означаваше, че със състав Митрев, Цветкович, Яблонски, Холмар, Горанов, Панайотов, Жорди, Прохазка, Обертан, Вутов, Буш/Мапуку и с треньор Митов или който и да е друг български треньор, щяхме да се борим за шестицата. Нека сме разбирачи, ама това е меко казано смешно и абсурдно.

Третото ни място миналата година се дължи на поредицата от победи на дедо Люпко. Резултатите на Топчо и Жадното след него бяха като за отбор, който се бори за 6,7 място. Не знам защо подобно твърдение ти се струва смешно и абсурдно, при положение, че отговаря на фактите и реалността. Ние едва успяхме да се класирахме за ЕКТ. Ама айде (малко айде) мача с Верея не беше нищо особено. Мачовете с тирето бяха върховното ни падение. Аз по-жалка игра от Левски никога не съм виждал (специално в двата мача 0-3). Тези два мача бяха краен мазохизъм.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:53 pm 
Аватар

ДипломатО написа:
Bullseye написа:
ДипломатО написа:

Ясно :bigok Делегати и съдии по принцип като кажат нещо, нема начин да не са прави :smt005 Ако искаш и Марк Бата питай :bigok

Ще питам всички, дето решиха по стоп-кадри от повторение, направено от възможно най-грешния ъгъл :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 2:58 pm 
Аватар

Ебахти жалкарите сме, честно.

На видеото се вижда идеално, че топката го удря в бицепса, ама не нямало кадър. :smt005 :strkstrk
Да търсят майка си мръсните селяци, ама да казваме на черното бяло, просто нямам думи...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 3:03 pm 
Аватар

Е вижда се, и така да е - пак е пълен ташак, че 2017та в БГ още няма кадри от друга точка. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 3:04 pm 
Аватар

Отдавна съм казал, но никой не слуша, а трябва - за да няма такива разправии има ли ръка, няма ли ръка: ръката се дели на две части при футболната игра - от китката до лакътя и от лакътя до рамото. За игра с ръка се счита удар по топката с частта от пръстите на китката до лакътя (сгъвката на ръката). Удар по топката от лакътя нагоре се счита за удар с тялото и респективно гол има - един на нула за Левски и да си ебат пичката лелина всички разбирачи, зяячи и подвиквачи.
САМО ЛЕВСКИ И СМЪРТ ЗА НЕГОВИТЕ ДУШМАНИ!

Мерси за вниманието.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 3:07 pm 
Аватар

Bullseye написа:
ДипломатО написа:

Не беше рамо, беше под рамото, а и Яблонски си посегна към топката, т.е. не беше естествена позиция на ръката, беше в стремеж да се играе с топката, не е позволено и имаше нарушение.

Не е както tolerance-a казва, "границата" е рамото, а не лакътя.

Този сезон загубихме от Верея след скандално съдийство, сега просто ни се върна, донякъде. Така че не виждам смисъл от някакви драми и тук се присъединявам към призивът "всички да си ебат пичакта лелина". Но голът на Яблонски не беше редовен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 3:10 pm 
Аватар

0 tolerance написа:
Отдавна съм казал, но никой не слуша, а трябва - за да няма такива разправии има ли ръка, няма ли ръка: ръката се дели на две части при футболната игра - от китката до лакътя и от лакътя до рамото. За игра с ръка се счита удар по топката с частта от пръстите на китката до лакътя (сгъвката на ръката). Удар по топката от лакътя нагоре се счита за удар с тялото и респективно гол има - един на нула за Левски и да си ебат пичката лелина всички разбирачи, зяячи и подвиквачи.
САМО ЛЕВСКИ И СМЪРТ ЗА НЕГОВИТЕ ДУШМАНИ!

Мерси за вниманието.

Абсолютно невярно. Всичко под рамото се счита за игра с ръка във футбола.
В баскетбола е различно... Там всичко под коляното е игра с крак, но над коляното няма проблеми.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 3:18 pm 
Аватар

И според мен е ръка, съвсем друг въпрос е, че трябва да изгледаш осем повторения, за да преценяваш(по-горе е обяснено до къде е ръка, до къде дълго рамо :lol: ) . Не съм обърнал внимание какво е разположението на главния съдия, защото знаем, че тия до вратите, са просто за да има с кой да си приказват вратарите. Иначе, през първото се опитахме да бъдем остри, на моменти и ни се получаваше. След 60-тата минута, обаче, пълна трагедия. Още бая сухи мачове ни чакат, особено ако продължаваме да не си вкарваме положенията. За съжаление в момента са важни само точките, трябва да си ги вземаме независимо от играта. Нужно е спокойствие и много работа. Първото никога няма да бъде осигурено, така че остава второто. Важно от клуба да вярват на треньора, не ние, нито журналистите, нито легендите. Много лошо впечатление ми прави, че всеки, който си позволи да каже, че сме играли слабо, или че треньорът е направил грешка, бива емнат и то с най-тъпия "аргумент" - "а ти жадното ли искаш" или "такива като тебе заслужават жадното". Когато има аргументирана критика, кога и къде сме сбъркали, не виждам проблем. Не виждам и проблем да се каже, че сме играли слабо второто и сме си взели победата с гол от съмнителна ситуация. Няма да си слагам сините очила с марка Rossi, само защото са модерни, пичове! Много сме далеч, от това, което трябва да бъдем. Което, разбира се, не означава "изгонете треньора, върнете Вуцан" или нещо подобно. Аз, лично, съм дал време на треньор и играчи до 5 кръга след зимата(подготовката). Има няколко мача до подготовката, после достатъчно време да се вземат нови, които да вдигнат класата на отбора, както и да се обиграва титулярен състав. След това може да имаме колебливи мачове и моменти, дори загуби, като тая от металик, обаче трябва да си проличи свършената работа, това е. Иначе, всеки си преценява за себе си, но най-важно е ръководството какво мисли и предприема.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 3:58 pm 
Аватар

Най-добрия кадър, който успях да намеря. Като се вземе предвид посоката на движение на тялото не изглежда възможно топката да се е ударила в гърдите му или рамото, по-скоро се удря в бицепса. Но няма никакво значение вече. Гола е зачетен. Има стотици примери за подобни ситуации, дори с много по-очевидни докосвания с ръка. Като започнем с гола на Марадона срещу Англия, та стигнем до овладяването с ръка на Тиери Анри срещу Ирландия в последната минута след което подаде за решаващия гол, който прати французите на световно. Много трудно е да преценят съдиите в такива моменти ако нямат добра видимост или няма движение на ръката.

Прикачени файлове:
1312312312313123131232131231.png
1312312312313123131232131231.png [ 1.3 MiB | Прегледано 1415 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 26, 2017 4:07 pm 
Аватар

Ако тази ситуация е в нашето наказателно поле и топката удари Яблонски точно там,това дузпа ли ще бъде?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]