forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 13, 2017 8:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 347 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:03 am 
Аватар

Може би ще е достатъчно просто метросексуалните професионалисти в отбора от всякакви националности да покажат истинско желание за игра и победа.
Може би и треньорът да опита малко да се нагоди спрямо материала, с който разполага в момента. Защото ако ще ги сменя след паузата, тогава защо се опитва да ги приучи на чужди за тях неща? Заприличва на случая от пролетта, когато Митов извади четиримата от отбора, за да гради нов такъв, а след това лятото така или иначе се взеха нови. Губят се точки, а оттам и спокойствието нужно му за да си следва плана, който би трябвало да е в главата му.
Само Левски!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:06 am 
Аватар

socialLsfc написа:
Иначе, ако някой погледне статистиката от мача, ще си помисли, че сме ги смазали. :smt026
Изображение

От тези 14 удара истински опасни бяха дузпата и този на мики маус...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:09 am 
Аватар

Нямаме хора в атака,това е.Защитата и центъра са Ок,но в атака си ебава майката.На 99.9% съм сигурен,че през пролетта,нито Прохазка,нито Вутов,нито Буш ще са титуляри.

#37 500

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:25 am 
Аватар

Единствената конспирация в мача е следната и като гледате следващия мач може да се загледате :bigok Когато Обертан подаде топката на някой, този някой почти винаги се опитва да му я подаде обратно, дори и да не е правилното решение.. днеска поне 4-5 пъти ги хванах :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:32 am 
Аватар

Гледат да се отърват от топката доста често и аз съм го забелязал това и виждат в лицето на Обертан полубог,който трябва задължително да отиграе правилно и затова му я връщат,като не могат да измислят друго.
Този отбор е толкова зависим от Обертан,че и на луната вече сигурно са го забелязали.
Колкото и да са лимитирани треньорите на другите отбори също го виждат това и му слагат по 1-2ма персонални пазачи,по възможност рендета,защото забелязвам че и тук там по някое небрежно ритане или препъване се прави срещу него. И когато тези пазачи успеят да го неутрализират до някъде останалите играчи се насират,защото не могат да поемат отговорност и се стига до такива бледи представяния,като това днес

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:47 am 
Аватар

socialLsfc написа:
Иначе, ако някой погледне статистиката от мача, ще си помисли, че сме ги смазали. :smt026
Изображение

7 точни удара, но 8 спасявания на вратаря им :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:50 am 
Аватар

Много неприятен резултат в доста неподходящ момент.

Проблемите в играта всички ги виждаме, но за разлика от повечето специалисти по форумите, аз не знам толкова категорично какво точно трябва да се направи. Всичко различно, освен кредит на доверие към треньора, ми се вижда безумно, най-малкото сме го гледали вече десетина години подред и това не донесе нищо положително за клуба.

Иначе Роси е ясно, че се опитва да обиграе един състав и не обича да прави промени. Но като не върви играта, може би е редно да опита с нещо да разчупи клишето. Примерно в такива закучени мачове да пусне Роман и Кабрал като истински крила и да пробваме поне да сипем неспирни центрирания в наказателното и да чакаме на тяхна грешка. Или нещо друго. Но в крайна сметка според мен треньорът си знае най-добре.

Непоправими орки има сред ходещите на мач, да не говорим сред коментиращите. Явно маса народ наистина си вярва, че може да се справи по-добре като треньор, мотиватор и тактик от хора, професионалисти в тази област. :bigok :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:52 am 
Аватар

Niki4a написа:
Забелязвам, че не сме свикнали с критиките и се отива от едната крайност в другата. Ще е хубаво да се научиме да критикуваме правилно. Какво имам предвид.

Вместо да се каже "Делио вън!!!!", много по-смислено е да се направи забележка за:
- сбъркана тактика
- смяна на местата на футболистите
- лоша физическа подготовка
- липса на желание
- закъснели смени и тн.

Щом БГ "журналистите" не могат да отправят градивна критика, то поне нека ние го направиме. Защото, като отидете на работа и не се справите веднага със задачите си, не ви казват "вън бе, Гошо", а ти казват в какво бъркаш и къде трябва да подобриш представянето си.

Това е градивната критика, която може да допринесе за отбора. Докато призиви "Делио вън!!!", допринасят единствено за удължаване на 10 годишната ни летаргия.

:!: :!: :!:

Като само ще си позволя да добавя, че АКО се стигне до раздяла след ЧУТОВНИТЕ 3 или 4 или 5 или 6 или 12 месеца, ще дойде неизбежното, което в българския език се нарича "край".

А това, което гледахме днес, не е плод на Роси, а е плод на "ние сме Левски бааааааааааааааааааааааааа", "WIN THE GAME", "без фал", "идва" и т.н. шедьоври от всички знайни и незнайни паляци, легенди и легендички. Най-заслужили ЗА МОМЕНТНОТО състояние са г-н Боримиров със съдбоносните решения/не знам какво става/аз не съм отговорен и онзи дето папагалите му ебаха майката ( за което твърдо евала имат от мен и за мен това е единствената им смислена проява през последните години от чисто футболно/фенска гледна точка) :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:57 am 
Аватар

Ужасяващ мач, само къде мръзнахме 2 часа. С един пас стигахме до 30 м пред вратата им и после всичко замираше. Бавна и мудна игра, без фантазия, т.нар. движение без топка е тера инкогнита за футболистките ни.

Буш абсолютен статист, можеше поне да увлича защитниците и да освобождава пространства, но и това не правеше. Кабрал си е лакома маймунка приключила с футбола, Белмонт беше сложил невидимката, Обертан и Цветкович си играеха сами днес, може би и при Вутов имаше проблясъци и не трябваше да го сменят.

ОГРОМНА черна точка за Делио Роси и дано видим нещо различно следващата седмица. Ако пак пусне хер Роман Прохазка отляво, по-добре да си събира куфарите за Италия!

Мапуку след мача беше хванал топката и не я пускаше, много му се играе, нямаше смисъл от Мики Орачев, спокойно можеше да почне титуляр.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 2:52 am 
Аватар

Lachenti написа:
Примерно в такива закучени мачове да пусне Роман и Кабрал като истински крила и да пробваме поне да сипем неспирни центрирания в наказателното и да чакаме на тяхна грешка....

Ние така пробваме от няколко години и все не се случва тази тяхна грешка :loser2
Не разбрах какво не е пробвал Делио? Пусна двама нападатели. Сигурно искате да пусне двама централни, ама ако и това направи тогава не знам какво вече ще се иска от него от претенциозната публика на Левски :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 5:26 am 
Аватар

Еми всъщност ще се иска да бием Витоша, пък ако ще и с 7-3-0 да излиза

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 6:14 am 
Аватар

След всичката жлъч която някои хора пак хвърлиха изцяло върху Роси, почнах да се чудя като по-адекватен човек какво сгреши толкова фрапантно той в тоя мач че половината форум го бесят.

Пусна същия състав (без горанката който май имаше картони) с който имаме победи, само няколко допуснати гола от индивидуални грешки и 100 процентови положения всеки мач. Никакви грешки в защита и никакъв шанс на Витоша да направят каквото и да е. Пасовете стигаха до дъгата на наказателното поле на Витоша та не можем да му се сърдим и че не ги е научил как да си подават напред. Играеше се на една врата с ненормално владеене на топката. Атаки имаше от ВСИЧКИ страни! Първото пробвахме центрирания от крилата и индивидуални пробиви. Второто видя как тва няма да стане и им нареди далечни удари, индивидуални пробиви по крилата и атаки с 2 докосвания като след второто докосване някой трябваше да е на стрелкова позиция. Няколко заучени статични положения имаше които да приспят защитата на Витоша и на 2 пъти станаха нещата но накрая някой осираше или пас или удар. Пусна Кабрал, Белмонт и даже Мапуку до Буш което май беше правил само веднъж до сега. Играхме и с 2-ма нападатели известно време. Дузпата си я би Гомез който предният път я би неспасяемо. Сигурно и забравям други неща. Какво повече можеше да направи Роси в този мач според вас?

За мен грешката му е... че изобщо пуска Вутов който е тотал щета. Даже преди да падне в наказателното, можеше да остави топката на този който беше до него (май Обертан) който беше на перфектна позиция да я вкара сам срещу вратаря. Друго грешно което да си няма своето обяснение не виждам :smt006

0:0 срещу отбор който играеше с 5 защитника и май 4-ма дефанзивни халфове. През повечето време изглеждаше, че май са и с 6 защитника. Големите отбори в Европа губят от боксови круши та ние ли няма да имаме такива резултати :smt003 Нищо страшно не е станало. Като добавим как всяка сериозна атака в нашето първенство се спира с умишлен фал и не се дава картон нещата си идват на мястото. Забележете как Обертан минаваше по 3-ма и последният го спираше с ръце и кур атака, даже и картон няма. Някво фалче се свирва и готово. Не че това ни е проблема, ама е доста глупаво.

Има доста да се работи, ама с какво Роси можеше да промени нещо в тоя мач което да накара футболистите да го спечелят?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 7:23 am 
Аватар

Дуче Дельо може и да има вина, но не е виновен че:
1. Повечето селектирани играчи не могат да играят с едно докосване;
2. С изключение на Обертанов и донякъде Кабрал, в атака нямаме футболист който да играе на скорост;
3. С изключение на Обертанов и Жорди, няма кой да пробва изненадващ пас за гърба на защитата;
4. С изключение на Обертанов и Жорди, всички останали в атака са статични, чакат топката на място, не се движат и не търсят празни пространства;
Коце Лаптопа също си призна, че решили да не бъдат романтици и да опитат да спечелят точка(и) като се защитават. Е, получи ум се, но има и такива мачове. Вината не е само на Дуче Дельо и той не заслужава храната която почна да се сипе включително и тук Люпко миналата година направи подобен хикс с/у Монтана на Герена. Спермогорец направиха два тази година с/у Пирин и Велбъжд. Торетата хиксираха в къщи с/у Пирин.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 7:36 am 
Аватар

Играчите се подпичкват, тука за тактика говорите :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 8:35 am 
Аватар

Не виждам защо нападате Вутов, като първото полувреме всичко интересно дойде от него а изработи и дузпа. Кабрал, колкото и техничен и подвижен да е, въобще не е отборен играч и един нормален пас няма!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 9:08 am 

Кабрал имаше позиция сам срещу вратаря и ае замота нещо там :x

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 9:21 am 
Аватар

Не ме разбирайте погрешно, не съм за "Роси-вън" обаче няма как да не сме недоволни от липсата на какъвто и да е почерк в играта. Всъщност почерк имаме - отзад здраво напред каквото дойде. Ми не ми харесва това и тва си е :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 9:21 am 
Аватар

Тия неща с бойкота и подпичкването ми се струват несериозни. Ние си играем все така мудно в атака, с леки изключения и проблясъци. И в официални мачове и в контроли е едно и също. Друг е въпросът защо играем по този начин.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 9:28 am 
Аватар

Голям мач :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 9:29 am 
Аватар

Първото полувреме Вутов опита няколко пъти да мине човек и изостри ситуацията. Получи му се два пъти. Първо двама от Витоша се хвърлиха като на амбразурата и един от тях се контузи, а след това се получи дузпата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 11:05 am 
Аватар

Вчера по време на мача нях на път. Като погледнах обаче как е свършил, бях повече от шокиран. Мислех, че ще ги качим на сериозен резултат без проблем. Как е възможно да сме играли толкова зле - дори няма да погледна като ви чета.

А иначе - да не се пипа треньора. :idea:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 11:17 am 

Четох на няколко места из медиите и форумите, че нямало дузпа. Ако някой влезе в друга точка на терена с двата крака напред не е ли нарушение? Има ли значение дали е играл с топката ако влезе по начин опасен за здравето на футболиста? Та той така влезе в краката на Вутов, че ако го беше ударил сигурно щеше да му счупи краката. Просто направи безумено влизане което беше крайно опасно и на всяка друга точка от терена се свири фаул. Като е в наказателното какво да даде Давидов? Тъч ли или обратен фаул ? Колко пъти са свирили Велизарки и Гъргоровки, за неправилно дишане и заставане между човека и топката, за леко побутване или натискане. Червените тирета имаха за цял мач 2-3 удари към вратата и нито един в нея, та добре че Ботев си вкара автогол, че иначе и до Х нямаше да стигнат. Ореваха орталъка за една недадена спорна дузпа срещу Манолев, такива има във всеки мач, особено при изпълнение на корнер. Прасунгери ГМО-та радвайте се, че Ботев не си вкараха положенията на контра, че в защита сте като швейцарско сирене!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 11:28 am 
Аватар

:8)

Прикачени файлове:
Untitled.png
Untitled.png [ 101.54 KiB | Прегледано 602 пъти ]

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 12:12 pm 
Аватар

Цял живот по 69 дузпи с Верея! :pastor :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 12:15 pm 

Това с 69те дузпи не кореспондира с нищо смислено. Още по-малко да си кълнеш отбора.
https://www.youtube.com/watch?v=XXYgFiqqEjE
Дано заиграем отново така скоро!!! Спирам с коментарите по темата. Който е гледал това знае какво имам предвид. Е това е истинският Левски и така трябва да изглежда.

Последна промяна garry.rodriguez на Пон Ное 20, 2017 12:17 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 12:16 pm 
Аватар

Няма да си изкара договора при цялата тази татарщина Делио. Мога да се обзаложа, че по някое време ще му писне на кура и ще си тръгне като пичага. Не го оправдавам за вчера - бяхме мега жалки и насрани, но няма друга държава с толкова много професионални треньори. Разкриха ромба, тактиката, бетона, защитата, нападението. От всичко разбират, деба :@

П.С: garry, не е към теб това. ФБ специалистите ме изнервят на макс...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 12:30 pm 
Аватар

След такъв резултат няма какво да отговориш на критиците и те са прави да критикуват. И не е въпрос на татарщина и оркщина, а е въпрос, че нещата не се получават както трябва и всеки има различен праг на търпимост. Какво да отговоря на тия хора, които убеждавах да не мърморят, защото на Левски му трябва време и се работи добре, след като изнасяме такава продукция като вчерашната?
Отборът и треньорският екип могат да отговорят единствено с това, което показват на терена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 12:31 pm 
Аватар

garry.rodriguez написа:
Това с 69те дузпи не кореспондира с нищо смислено. Още по-малко да си кълнеш отбора.
https://www.youtube.com/watch?v=XXYgFiqqEjE
Дано заиграем отново така скоро!!! Спирам с коментарите по темата. Който е гледал това знае какво имам предвид. Е това е истинският Левски и така трябва да изглежда.

Да, ама нито сме 1994, нито сме 2005 или 2006.

2017 ми пише в календара и остава месец и 1 седмица до 2018. :smt031

Клетият левскар е крайно време да разбере, че кочина трупана за 10 години НЕ МОЖЕ да се оправи за 3 месеца или 5 месеца или дори 1 година. Иска се работа и постоянство, а не скачане, като тийнче пред цица.

Йоканович, после Стоев, но айде загубил финал, Киро от фейсбук щял да го спечели. Как да е, мина вече. И сега поредната простотия се пече. Толкова ли са късопаметни и странни всички, че помнят 94-а и 2005/2006-а, но не помнят от 2006 до 2017 какво беше? :smt017

Да го махат тоя некадърен италианец и да слагат Кокала. Той знае как. Той ще ни оправи. Нали последно е ставал шампион. :pastor :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 12:59 pm 
Аватар

Неприятен резултат след слаб мач.
Тази година трябва да оставим треньора на спокойствие. Като му е даден картбланш, треньорът трябва да оставен да работи и да си изгражда отбора. Със сигурност ще има още такива тегави мачове, но това не трябва да влияе на оценките към треньора. Ще има напрежение и тн.

Последна промяна Vincenzo на Пон Ное 20, 2017 1:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2017 1:02 pm 
Аватар

Татарите винаги се изявяват с изумителна късопаметност, тежка непрозорливост и избирателни спомени :bigok

НИТО КРАЧКА НАЗАД!

СЛЕДВАЙ ОТБОРА СИ И ГО ОБИЧАЙ, КЪДЕТО И ДА СИ!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 347 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]