forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 8:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6192 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 203, 204, 205, 206, 207  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:33 am 
В сряда не чувствах нищо, ама нищо. Емоционално мъртва душа, като изтръпнал крайник, който не чувстваш част от теб. В четвъртък пък се отприщи всичко таено вътре и мислих, че ще умра. Или поне много ми се искаше да идва и да приключва. Ебати ужасната болка. Днес вече мога да мисля и чувствам и съм от Левски повече и по-силно отвсякога! Само Левски! Няма друг път...

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:37 am 
Аватар

Гаранции никога няма. Като отиде Мавриньо в Манафчестър, всички мислеха, че ще мачкат наред, а те не могат да хванат ръка още.... Обаче дори него го оставиха да работи. Може и да не стане, ама никой не си прави изводи от 1 сезон.

След като за първи път сме назначили треньор, който е нещо различно от последните ни 10 треньора, и при който отборът ИМА израстване и развитие (колкото и някои хора да не искат да го признаят и да ми обясняват как не можем да бием Етър и Славия...), най-нормалното нещо е да го оставим още една година и да запазим отбора без генерални промени, а просто с НАДГРАЖАДНЕ. Ако и догодина няма подобрение - пределно ясно, че не се получава и няма смисъл, сменяме го и идва нов, който обаче вече ще има отбор на две години и ще може да опита да го развие. Ако го махнем сега, заедно с половината отбор - нищо не правим.....

Пак казвам, че не виждам как ще остане, но поне дано бъде сменен с адекватен треньор и дано останат максимално много титуляри, че новия да може да опита да продължи да гради, а не тепърва да трябва да сглобява отбор....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:39 am 
Аватар

Съгласен с Wildkid с изключение на твърдението за отбор на две години. С оглед договорите на повечето след година и половина ще сме с не повече от трима от сегашния състав и няма какво много да направим, а с преподписването на договори знаем колко добре се справяме вече дълги години.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:39 am 
Аватар

Ще влезем в Европа, вярвайте!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:44 am 
Аватар

celeronhater написа:
Съгласен с Wildkid с изключение на твърдението за отбор на две години. С оглед договорите на повечето след година и половина ще сме с не повече от трима от сегашния състав и няма какво много да направим, а с преподписването на договори знаем колко добре се справяме вече дълги години.

Тия играчи са тук от по-малко и година, ръководството работи сериозно от 10 месеца, като и двете неща нямат нищо общо с политиката ни през последните 9 години т.е. няма как да заключиш, че ще изгонят повечето защото има точно обратните сигнали през последните 10 месеца, както и няма как да се заключи, че ще оставят всички защото висим за Европа. Зависим много от последните 3 мача според мене за да се даде генерална оценка за бъдещето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:45 am 
Аватар

Аз мисля, че се изпада в крайности и се чертаят само черни краски. Нито ще има започва от нулата, нито ще се сменя треньора. От това което чувам и разбирам ще се вземат мерки и лятото ще се надгражда, без значение дали сме в евротурнирите или не.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:45 am 
Аватар

Мен пък трети ден ме държи адски гадното чувство и не намалява въобще :smt012

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:48 am 
Болката си стои, кошмарът скоро няма да свърши. Но на третия ден на помощ ти се притичва и те залива мощната вълна на вярата и надеждата, а обичта става дори по-силна! Само това действа срещу агонията, а тя в сряда почти ни опустоши и довърши.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:49 am 
Аватар

Niki4a написа:
Аз мисля, че се изпада в крайности и се чертаят само черни краски. Нито ще има започва от нулата, нито ще се сменя треньора. От това което чувам и разбирам ще се вземат мерки и лятото ще се надгражда, без значение дали сме в евротурнирите или не.

Би било добре, даже чудесно, но аз докато не видя - не вярвам. Твърде много пъти ни лъгаха вече....

Съвсем отделен е въпроса, че това ръководство още ми е ужасно странно, напълно непоследователно в това, което прави (имам предвид главно това, че от една страна уж развиваш отбор, от друга - тотално се неглижират крещящо важни неща) и аз изобщо им нямам доверие....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:50 am 
Аватар

В сряда се чувствах празен, размазан, пребит, ударен от мокър парцал, в пълен нокаут. Днес вече е по-добре, защото и в най-гадните моменти е добре, когато не си сам. А ние сме милиони!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:53 am 
Аватар

Не е нужно да им имаме доверие. Важното е да не се режат вени. Ще минат следващите 3 мача и ще видиме. До тогава няма да има никакви промени.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:55 am 
Аватар

По принцип от Август месец насам нещата, които се правят са в повечето случаи добри отколкото лоши. Със сигурност не сме идеални, но ако се запази тоя темп на работа е далеч по-добре отколкото при Батков и Тотонев и е възможно да има някакви положителни резултати(не е гаранция де). Факт е, че в началото на Спас не му се занимаваше и трябва да се има едно на ум понеже начина, по който се сдоби с акциите със сигурност е най-малкото съмнителен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:07 pm 

Две нощи подред не спя от кошмари, чувството е опустошително. Както каза Томето, явно орисията ни е да сме свидетели на най-тежкия период в историята на Левски. Бях невръстен тийнейджър при последния силен, доминиращ Левски, дано доживея да го видя пак. Само Левски !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:14 pm 
Аватар

На мен определено няма да ми мине скоро.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:31 pm 

Niki4a написа:

Ти от доста черноглед стана ебати оптимиста :bigok :bigok

Пичове давайте го малко по-ведро. Верно, събраха ни се доста такива моменти в последно време, но в нашата история със сигурност е имало и други такива периоди. Преживели сме много неща, ще преживеем и това. А и все някога слънцето трябва да огрее и на нашата улица.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:33 pm 
Аватар

Като си тръгвахме един пич каза на друг чичо, който ревеше, като малко дете, че "следващия път ще я вземем" и принципно е прав, но ако не спрем да скачаме в крайности и не хванем една ясна програма за развитие, този "следващ" път може да се отлага още много "следващи" пъти...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:35 pm 
Аватар

viva написа:
Niki4a написа:

Ти от доста черноглед стана ебати оптимиста :bigok :bigok

Пичове давайте го малко по-ведро. Верно, събраха ни се доста такива моменти в последно време, но в нашата история със сигурност е имало и други такива периоди. Преживели сме много неща, ще преживеем и това. А и все някога слънцето трябва да огрее и на нашата улица.

Аз винаги съм черноглед когато cме c треньорски величия като Вуцов, Кокала, Топчо и Нитов. Нима нямам причина? Сега ми е спокойно и знам, че няма да падаме от тиретата като зрели круши.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:49 pm 
Аватар

Бааа, тегавинята е доста стабилна и днес. Бавно се подобрява състоянието. Но лично за мен предния финал в Бургас ме смаза повече от този. Може би защото тогава ни обърнаха, а сега след края на мача повечето от нас очакваха подобен развой.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:53 pm 

Факт. Аз лично ги нареждам:
1. мачът за титлата 2013
2. Бургас
3. Оня ден

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:14 pm 
Аватар

Perkele написа:
Бааа, тегавинята е доста стабилна и днес. Бавно се подобрява състоянието. Но лично за мен предния финал в Бургас ме смаза повече от този. Може би защото тогава ни обърнаха, а сега след края на мача повечето от нас очакваха подобен развой.

:smt023 И аз съм така. Тогава изиграхме мачът безобразно глупаво, а сега претенции аз лично нямам към никого от отбора (дори изпусналите дузпите).

Този период е толкова черен не заради слабите резултати, а заради изключително голямата деградация на публиката. Вероятно двете неща са взаимно свързани.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:20 pm 
Аватар

Няма как Бургас да е бил по-съсипващ. Просто няма как. Сега имаме силен отбор, който щеше да се запази в голяма част, щеше да играе в Европа и следващият сезон щеше да се бори за всичко за пръв път от години. Но както винаги , когато надеждите ни са най-големи и светлината се вижда, тоя отбор ни връща и ни натиква в калта.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:23 pm 

Да, само че в Бургас вече виждахме купата, оставаха некви секунди преди да я вдигнем и ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:32 pm 
Аватар

Трагедията в сряда беше огромна, но ни остават още три мача този сезон, където отбора трябва да се подкрепи. Защото при изпускане на Европа ще стане още по страшно. Във вторник всички на мача! :levski :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:53 pm 
Аватар

viva написа:
Факт. Аз лично ги нареждам:
1. мачът за титлата 2013
2. Бургас
3. Оня ден

Аз също.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:00 pm 
Аватар

Къде оставяте дузпите с Берое?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:04 pm 
Аватар

Дузпите с Берое се приеха по-леко, защото ни предстоеше мача с лудогорец, който ако биехеме, ставахме шампиони...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:06 pm 
Аватар

За разлика от Бургас, тук бях с двамата ми сина. Свърши срещата и разочаровано им казвам: "Дайте да прибера шалчета в раницата.", а големият ми отговори: "С тях сме дошли, с тях ще се приберем!". Е да ви кажа честно, направо си ми стана по-добре.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:11 pm 
Аватар

С Берое все пак падахме 3:1 и с човек по-малко изравнихме. Определено нашите показаха непримиримия левскарски дух в онзи мач. Само пропуска на Силва в 120-тата минута ни лиши от купата тогава. Така, че не е в топ 3 със сигурност. За мен са: Славия 2013, Бургас, Иво Главата, Тампере, Славия онзи ден.

Последна промяна Deco на Пет Май 11, 2018 2:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:11 pm 
Аватар

Няма кво да се лъжем, най-шибано изживяване беше с тирето в дъжда преди няколко месеца, когато и ни биха със случаен гол :bigok .. После тва за титлата със слабия, тогава ми идваше да запаля всичко, беше ебаси нещастния ден, все едно са ти откраднали нещо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:13 pm 

Ти на колко си бе, пич?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6192 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 203, 204, 205, 206, 207  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]