forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 19, 2018 6:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 372  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 3:50 pm 
Аватар

Оба! Моя грешка

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 3:51 pm 
Аватар

Нормално е хора прекрояващи държавата, чрез измами за милиарди да могат да си нагласят едно търгче така, че да има само един дето да отговаря на критериите. Даже се чудя за емблемата как пропуснаха тоя номер. Тирето е с твърдата подкрепа на Боко и орките и няма сила дето да им попречи да вземат емблеми, бази и всичко с някаква стойност от умрелите. Те съвест нямат и не им пречи, когато жожето биде убито или фалира и дойде ново жоже и си преименува Спринтер- Трявна ще припознаят и него.

Единствения абсолютно сигурен начин да разприпознаят е числото да спечели титла и да играе в Европа, тогава ще се метнат към него и на никой няма да му пука за тирето, а ще се бият в гърдите как са от моралния цдна и никога не са подкрепяли джоджето от Микре(тоя сценарий граничи с научна фантастика обаче).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 6:30 pm 

Wildkid написа:
Не лягат, просто Чорбое винаги са излизали с тотално нежелание срещу умрелите, а сега - и срещу тирето. Никога няма да се напънат срещу тях, никога. Камбуров може да играе на кръв срещу всички, но никога срещу тия. Същото важи и за всеки, сложил чорбойска фанелка. Нищо неочаквано.

Брат, Чорбое ги гледам от края на 70-те години. С изключение на годината в която станаха шампиони, те никога не са скачали на османците така както скачат на нас. Това как го наричаш?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 6:32 pm 
Аватар

GLEDAI OBEKTIVNO NA NE6TATA !!1!!!1 :levski :lsfc4 :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 6:33 pm 

Това всичкото при положение, че ние ги направихме шампиони. Разликата в точките между тях и Тракия беше точно мача в който ние изпраскахме Тракия, а легнахме на Берое (в предпоследния кръг) в София.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 6:36 pm 
Аватар

SZ_FEN написа:
Wildkid написа:
Не лягат, просто Чорбое винаги са излизали с тотално нежелание срещу умрелите, а сега - и срещу тирето. Никога няма да се напънат срещу тях, никога. Камбуров може да играе на кръв срещу всички, но никога срещу тия. Същото важи и за всеки, сложил чорбойска фанелка. Нищо неочаквано.

Брат, Чорбое ги гледам от края на 70-те години. С изключение на годината в която станаха шампиони, те никога не са скачали на османците така както скачат на нас. Това как го наричаш?

Наричам го точно така, както го нарекох в цитирания пост. Тия никога не са имали желание да играят с тирето, преди - с умрелите. Не смятам, че това е "лягане", щото лягането е целенасочено излизане, за да загубиш. Тук в огромната част от случаите (не говоря за полуфинала, примерно) никой не им е казвал да лягат и не са излизали с намерение да лягат. Просто излизат в един мач, в който грам не ги ебе, че ще паднат и, съвсем логично, си падат. Нямат никакво желание да се напъват, не се напъват, а така - няма как да бият. Не съм гледал вчера, разбира се, но не се съмнявам, че е точно същото. Пълна апатия, мърдосване и т.н. Половината им играчи са тирета, последното нещо, което има смисъл за тях, е да се напъват в тоя мач. Виж, срещу нас омразата е толкова чудовищна, че и с отрязани крака ще играят на 300%.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 6:45 pm 

Как пък всяка една година с изключение на 1986 не ги ебе? Оня път когато ги биха в София с гола на Н'Диайе си беше статистическo отклонение.

Как винаги добиват желание на нас да скачат. Нещо синия цвят ги вкарва в настроение или какво .....

Последна промяна SZ_FEN на Пон Дек 11, 2017 8:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 6:48 pm 
Аватар

Ами да - нас ни мразят. Ония не ги мразят, напротив.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 6:55 pm 

Точно за това говоря и аз. Ние ги направихме шампиони (същата година чорбойци на два пъти повеждаха на прасетата в София, последваха 2 дузпи и червен картон и Османлиспор взе мача с 4:2), но нас ни мразят.

Пожелавам бърза трансформация на ФК "Верея" във ФК "Тире 2018" и дълбоко налапване от страна на чорбойците на колйоганчевски ташаци.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 7:10 pm 
Аватар

Ми те вече веднъж се трансформираха, всъщност, това е Олимпик (Тетевен).

Мисълта ми беше, че аз не виждам защо някой се изненадва. Това, както и сам казваш, си е така от десетилетия.... Просто тия са едни путки, за които няма нищо неприятно в това да паднат от нещото, играещо на кочината, независимо кое е то. Щом за купата го направиха, няма никаква причина да спират да го правят. И пак казвам - не защото някой им казва, просто са си путки и не ги ебе грам. Това е.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 7:14 pm 
Аватар

Същото в пълна степен важи и за жълтата кочина.Аз останах много изненадан,когато хиксираха на кочината преди няколко кръга.Разбира се,в плейофите бързо ще се поправят и очаквам безпроблемни 6 точки за тирето.Жълтите лягат стабилно и на разград,между другото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 7:27 pm 
Аватар

Ми...не знам, за мен Сопот са си просто слаби, а и те от време на време имат проблясъци срещу тирето. При тях, по-скоро, с удоволствие ще се съгласят да ни преебат, ама трябва някой да поиска. Докато чорбое не е нужно никой нищо да им иска. Не смятам, че Сопот ляга и на резаците.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 8:40 pm 
Аватар

Жълтите ще връщат всичко на агата до края на шампионата, заради купата от м.г.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 8:46 pm 
Аватар

Хората, които се възмущават, че стадиона е празен и как орките предпочитали да правят нещо друго, всеки ден обясняват как всеки мач в България е уговорен, как чорбойци си лягат на тирето, как еди си кой прави еди си кво(не, че това не е вярно), но след като е така защо се чудите за малкото хора по стадионите? Защо да отидеш на мач след като знаеш, че съдиите бутат гела, определени отбори лягат на тирето и т.н.? :smt005 Много ясно, че всеки ще прави това, което иска, а да гледаш тая кочина А група си е жив мазохизъм. Или пък оня кух лаф - който иска намира начин, който не иска намира оправдания. Ами то целият смисъл на тоя тъп лаф се корени в самия него - който Иска, който НЕ иска... ми като не искаш много ясно, че няма да отидеш на мач бе :smt005 :bigok който искал намирал начин... който не искал не намирал... от тва по нормално има ли... остава да не искам да ям боб обаче да го ям щото ще обидя радетелите на лафа, че си намирам оправдания :bigok :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 8:57 pm 
Аватар

Отиваш на стадиона за да напсуваш съдиите и бфс дето бутат гела :smt115 Или нашите бездарници и Нулио :smt115
Като им сипваш в интернет ефект няма. Може и да има за Сандберг, щото и той е само в интернет така или иначе.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 9:21 pm 

Аз пък смисъл да се пее "кур за БФС" нещо не виждам. Нито е някаква позиция, нито ще трогне някой да изтрезнее и да се разкара, нито ще се спре с поръчковите съдии и уговорени мачове, нито нищо. Единствено се вреди на клуба с тъпа глоба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 9:23 pm 
Аватар

А седене вкъщи и постване "ДЕЛИО, ВЪН МЕНТЕ!" помага? :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 9:31 pm 

Къде го чукаш, къде се пука! Всички разбрахме, че си с карта, но на мен ми е интересно на колко гостувания си бил тоя сезон, че тръгваш да държиш сметка из целия форум. "Левски се подкрепя навсякъде", нали така?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 10:16 pm 
Аватар

Преди кочините в Б сектор ходех на доста гостувания, но в един сектор с такива хора ми е трудно да стоя. Точно за гостуванията е все тая кой ще отиде, щото имаме макс 2000 места(изключвам тирето).
Тоя сезон имам "гостувания" само в София и едно в Благоевград. Бях и в Черна Гора, за Хърватска не успях да си оправя отпуската.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 10:46 pm 
Аватар

В Черна гора си седел заедно в сектора за гости с певци от националната филхармония :lol: Или и там те е било гнус и си бил сред местните любители на футболната игра?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 10:47 pm 
Аватар

Те повечето ги нямаше. Пазиха се за Хърватска.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 10:57 pm 
Аватар

Аха.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 11, 2017 11:43 pm 
Аватар

И на мен не ми се ходи на гостувания заради мизериите в Б. Няма да стъпя там скоро, няма го ЛЕВСКАРСКОТО, не знам как да го обясня другояче. На 24 си станах чичак от А :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 12:23 am 
Аватар

Не че нещо, но как така е мазохизъм да си на стадиона и да гледаш тази кочина, но вкъщи да гледаш същото, не е мазохизъм? Всеки плюе по футбола ни, но и всеки го гледа. По-добре 6 лв за ТВ канал, отколкото 6 лв за сектор А (с картата ние сме Левски), нали така?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:07 am 
Аватар

ДипломатО написа:
Отиваш на стадиона за да напсуваш съдиите и бфс дето бутат гела :smt115 Или нашите бездарници и Нулио :smt115
Като им сипваш в интернет ефект няма. Може и да има за Сандберг, щото и той е само в интернет така или иначе.

То пък на стадиона, като ги напсуваме, пък като се трогнат :lol:

Само погледнете какъв ташак става в момента за базите на чорбата и как се прави търг с един участник. И вие питате що не се ходи на стадиона, къде била синя София, а-у ...Еми сори, ама на никой пък вече не му се гледа тая простотия. Дали ще си фен на Левски, дали ще си фен на някой друг отбор - в момента няма значение, всички се чувстваме, че ни правят на идиоти и никой няма ищах да бъде част от Гриша Лига. Даже и чорбарите е мит, че са припознали и прочее, това си го тръбят от тирето. 90 процента от чорбарите, които не са ултраси, хулигани, животни и всякакви такива, грам не ги ебе вече :smt006

Какво се оплакват от ръководството, че са без публика? Къде бяха те, когато ГГ го сложи на все правилници и наредби, къде ги има в тая страна? Същото се отнася и за останалите отбори. Стадионите са празни и така трябва да бъде на тоя хал, на който сме. Даже бих казал, че все още има твърде много мазохисти, които посещават мачовете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 3:46 am 
Аватар

То понеже в предишни сезони се пръскаше Герена по шевовете. Разбира се, всички тези неща не важат, когато дойде мачът на годината и се изсипем 15 000 души, за да гледаме шампиона на България?! Тогава не ни е скъп билетът, футболът ни става по-честен и качествен. Шансовете ни за титла са огромни и сме твърдо зад отбора си. :smt026

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:24 am 
Аватар

Бахти, не ви ли писна едно и също нещо да го въртите непрекъснато....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 8:25 am 
Аватар

Не. Кур за телевизионните зрители, виртуални мрънкачи.
Точно това е. Като има мач със заряд, изведнъж всичките "причини" изчезват.
Не е фешън да се ходи срещу Витоша и Славия. Ма за Лудогорец сме първа писта, мрънка се за билетите и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 10:38 am 
Аватар

Е, гледам постоянното въртене на тая плоча има жесток ефект.....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 10:47 am 
Аватар

Има ефект точно колкото лялянето за тактиката на Делио.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 372  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]