forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 11:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 592 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:16 pm 

Глупости фалирали заради това. Фалираха щото Томов не можа да върне на Манджука заема. Ужким щяхте да сваляте очилата :smt003

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:17 pm 
Аватар

thegboy написа:
flo написа:
Да ти кажа ли къде им е вината? Вината на изброените от теб, е че знаят много добре, че са некадърни и че нямат да свършат работа за 5 лева, но и в същото време се натискат за ръководен пост. Знаят, че ще им водят футболисти на кантар, ще има схеми с комисионни, ще им се месят в работата и пак се натискат да бъдат треньори. Ето тука е голямата разлика между Люпко и Мъри, единият изобщо не иска да се занимава с некадърници и прости индивиди, които ще му се месят в работата, а другият щом видя каква утайка се е събрала в клуба си замина с 200, и аз да бях и аз щях да запаля джапанките.

Всички наши легенди трябва да поведът масата към измитане на клуба от всякаква сган и схемаджии, но на тях им е по-добре да се правят на треньори или да бъдат на някаква заплатка към клуба :smt006

За тези хора това е работа - предлага ти се добра работа с добри пари, отиваш, това е. Не сме ли всички така?

Мъри и Люпко не са в Левски, защото могат да си го позволят. Ако и пред тях стоеше алтернативата да водят Витоша Бистрица в историческия им първи сезон в А група, и те щяха да приемат и да стоят до когато могат. :wink:

Грам не трябва да отнасят тия хора от негативите, съвсем други са виновните.

Toва може да важи за Мурсия, Достанич етц, хора които идват за парите и не са левскари. Не мога да си представя, че Гонзо, Боримиров, Митов се наемат, щото видиш ли им давали повече пари, ако е така говори много лошо за тях. Точно на тия хора трябва всеки ден да им се напомня, че съсипаха Левски с некадърността си и бяха съучастници/слуги на Батков/Русев/Тонев. Още 2009 Гонзо се правеше на СТД и със своята некадърност/инат има и той заслуга за цялата тая каша.

Тръста нали миналата година събира 2 месеца информации от всякакви източници дали Стоев ставал за треньор, що не вземат и сега да питат същите източници за Митов :lol:

Никича е прав :!:
Трябват действия, някой да поведе масата, лидер с качества. Вчера на протеста се метнаха няколко бомби и всичко е пак по старо му.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:29 pm 
Аватар

От цялата суматоха, нерви и откровени лайна си остава един горчив вкус с дъх на лайна.
Изглеждащият ни днес, като САФ+Капело и Дел Боске в едно, г-н Стоев имаше договор и задачи. Задачите му бяха да ни класира трупата от некадърници с високи претенции за Европа. За добро или лошо, той го изпълни и... излетя.
Причините, които бяха изложени пред "широката общественост" бяха толкова нелепи, че от днешна гледна точка са трагикомични с привкус на психодиспансер. :smt031
За разлика от многоуважаемия г-н Петрович, не бе на 100 години и наистина със Стойчо, можеше да използваме тази толкова страшна през годините дума в клуба - СТРАТЕГИЯ или ПЛАН. Разбира се, никой в този клуб не харесва тези страшни думи, освен ако не ги ляля пред камерите на някои от продънените и гноясали медии, докато вътрешно се залива от смях и резултатите са видни днес.
Тази "драма" снощи е резултат от много сериозна работа на разни отделни личности и кочиашите около тях. Би следвало да бъдат поздравени за усилията, които полагаха ежечасно и само те знаят колко им е струвало за да наблюдаваме това. Кофтито за нас е, че те имат още работа, която вече доказано ще свършат, но какво пък. Футбола е за хората и мачдей да има. :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:33 pm 
Аватар

Мисля, че трябва да се ограничи до минимум назначаването на работа на левскари.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:34 pm 

Ето затова най-голямата вина е в собственика.Във всяка уважаваща себе си фирма не можеш ли да си изпълниш задачите - освободен си. Боримиров може би е имал пръст и в напускането на Люпко,смени Топчо заради лоши резултати и каза че сам е решил за Митов след една случайна победа.Явно не осъзнавайки какво лайно изтропа. След като се смениха толкова треньори и клуба е на дъното,явно вината е в този който ги е довел и гарантирал за тях.При един НОРМАЛЕН собственик този човек би си понесъл отговорността...Тук ключовата дума е НОРМАЛЕН

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:38 pm 

BLUE CRUSADE написа:
Боримиров може би е имал пръст и в напускането на Люпко

дедо Боре дойде след като Пелето напусна. Пелето може би е имал пръст в оная работа :smt012

НЕ БИЛИ ПРАСЕТАТА
А БИЛИ ТИРЕТАТА
МИКРЕ УУУ ЛЕВО

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:49 pm 

Ами то затова и при нас, и при оранжевите точно "легендите" ни е**ха майката.Не знам дали нарочно или от некадърност.Ако е първото е страшно,ако е второто - значи трябва повече финансисти,прависти и мениджъри,защото футбола вече си е бизнес отвсякъде.Сега като се замисля не мога на прима виста да се сетя за голям футболен отбор с шефове легенди на клуба.Може би само Байерн. Навсякъде легендите са някакви "посланици"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 12:59 pm 

Думата, която търсите е професионалисти... пък ако ще и от Горно Нанадолнище да са :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 1:23 pm 
Аватар

Не може треньор със заплата по малка от заплатата на току що подписал юноша, да има авторитет. Не може да си бил приятел със всички като помощник, да станеш старши и тези, с които си ходил по кръчмите и заедно сте пили, изведнъж да имат респект към теб. Всичко е толкова сбъркано в този клуб, че нямам думи. Сериозно ли мислите, че някой който работи в клуба и е на заплата, милее за него както нас - феновете или по старому привържениците? Глупости. Никой не си обича работата, ако не е негова лична фирма. Всеки който е нает, гледа да изсмуче повече и ако може да не се хаби много. Идеали имаше едно време. Сега всичко е пари. В случая пари, които не са твои и ако може да се присвои част от тях, то тази част трябва да е колкото може повече, а отбора, какво ме бърка как се чустват тези, за които това е светиня. Все някога и на тях ще им се усмихне късмета, но моето време е сега. Такава е логиката.
Лично аз смятам, че това е истинската причина и оставете тази мантра - той е левскар от малък, той е дал толкова много за Левски - дал да, но и взел - в почти всички случаи, много повече от даденото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 1:30 pm 

[quote="hixxtam"].... Никой не си обича работата, ако не е негова лична фирма.

Ето това е лошото.Ако беше Левски на Срас, щеше да има някакви реакции,ама не е и затова него не го е*е. А на кой е... :smt102

П.С. А иначе това със заплатата може да е показател ама само при нас.Навсякъде футболистите получават в пъти повече

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 1:35 pm 
Аватар

BLUE CRUSADE написа:

Ето това е лошото.Ако беше Левски на Срас, щеше да има някакви реакции,ама не е и затова него не го е*е. А на кой е... :smt102

На никой. Бреме за някой, който се прави на велик, но не иска да се знае че е той, защото няма да си довърши поредния мандат. Затова подхвърля собствеността на този или онзи, а те бушоните си изгарят тихомълком и си ги сменя със следвашите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 1:50 pm 

hixxtam написа:
BLUE CRUSADE написа:

На никой. Бреме за някой, който се прави на велик, но не иска да се знае че е той, защото няма да си довърши поредния мандат. Затова подхвърля собствеността на този или онзи, а те бушоните си изгарят тихомълком и си ги сменя със следвашите.

Не искам да обиждам никого,ама твърдението,че ББ го е страх за мандата си от феновете е по-несъстоятелно дори от това че ние можем да влияем на изборите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 2:18 pm 
Аватар

Сега гледах чак репортаж от мача, понеже вчера пътувах... добре че не съм го гледал иначе нямаше да доживея края на дузпите. Тия са ни водили с 2 гола при изпълнението на дузпите и след такава драма с фирмено отборче на някакъв селски бек на Герена, Митов и Боримиров ми излизат и имат наглостта да говорят за игра, съдии, шанс и градене на отбор... заслужават само бой, събличане и изхвърляне от Герена!Нямаш право да си толкова нагъл след крещящото показно на твоята некадърност и несъстоятелност, като ръководител. Митрев според мен не заслужава обидите, въпреки слабата форма е добро момче и милее за отбора. За резервен вратар докато е контузен Боян става, срамно е че са го псували лошо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 2:22 pm 
Аватар

Живко написа:
Сега гледах чак репортаж от мача, понеже вчера пътувах... добре че не съм го гледал иначе нямаше да доживея края на дузпите. Тия са ни водили с 2 гола при изпълнението на дузпите и след такава драма с фирмено отборче на някакъв селски бек на Герена, Митов и Боримиров ми излизат и имат наглостта да говорят за игра, съдии, шанс и градене на отбор... заслужават само бой, събличане и изхвърляне от Герена!Нямаш право да си толкова нагъл след крещящото показно на твоята некадърност и несъстоятелност, като ръководител. Митрев според мен не заслужава обидите, въпреки слабата форма е добро момче и милее за отбора. За резервен вратар докато е контузен Боян става, срамно е че са го псували лошо.

Боян напуска, обиден е на ръководството. С Митрев и Кръстев оставаме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 2:46 pm 
Аватар

Цитат:
Алекс Боримиров: Това е един от най-щастливите моменти в кариерата ми досега

:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 2:48 pm 
Аватар

Blue world написа:
Викаш, много по-яко е сега - побоища, фалшиви обединения, смъртни заплахи, лоши погледи. :smt007 Вярно, и преди ги имаше, но поне се появяваше и нещо положително, докато сега останаха само гореизброените неща. Ако имаш някакъв проблем с моите писаници, блок във феса, "враг" тук и си готов. Мерси.

нИАмам проблем, бря. Просто ми е забавно :strkstrk Млад си да викаш еее едно време, кво беше :bii_chorbata

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 3:04 pm 
Аватар

Коце Маца написа:
Цитат:
Алекс Боримиров: Това е един от най-щастливите моменти в кариерата ми досега

:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

По обясними причини снощи не бях в 33 да проверя дали се раздава на макс...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 3:09 pm 
Аватар

Бах таз кариера, чуек, 4 мача по 20 минути

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 3:19 pm 
Аватар

Вие пък какво изказване чакате от Алекс Боримиров, ебаси! То акълът не е хуй, нали знаете?

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 3:21 pm 
Аватар

Всъщност снощи можеше да има много по-брутален сценарий, ако:

1. Изравнителния гол накрая ни го бяха вкарали с вратарчето.
2. Ние водехме с 2 дузпи и в крайна сметка да бяхме да загубим след пропуск на Митрев при 22-та дузпа. :bigok

Даже не съм сигурен дали в известен смисъл не заслужавахме точно това, барем някой от идиотите в ръководството ни (или от тези, които са ги парашутирали при нас) му беше присветнало малко от малко, че нещо генерално не е наред.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 3:39 pm 
Аватар

Няма на кого да просветне. На изпълняващият длъжността собственик не му пука,
Боримиров има излишък от самочувствие и амбиция и недостиг на акъл, а Митов май през живота си оставка не е подавал и напълно го разбирам.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 5:09 pm 

Съжалявам за Верея защото не са лош отбор.

Ако не знаех, че Вуцов ги поема от днес и че някои от най-добрите им играчи ги напускат, дори щях да кажа, че в ЕКТ нямаше да се представят по-зле от Дунав, Ботев и люляците.

Не мога обаче да скрия удоволствието си от това, че сума ти припознавачи пометнаха анално от начина по който се класирахме. Това my dear friends is priceless :D . След всеки наш загубен мач им трепкат сърчицата на "неантилевскарите". Пожелавам им единственото нещо което да им трепка от тук нататрък да са халките на гъзовете им.

Знаейки, че никой няма да си тръгне, мога само да се надявам, че изпълняващия длъжността собственик ще инвестира в селекция и че Ники Митов ще намери начин да направи добра подготовка и да елиминира поне 2 отбора в ЕКТ. Не бих се отказал и от чорбарския жребий в ЛЕ от 2009-та когато не срещнаха нито един професионален отбор докато не влязока в групите (що северноирландски предградия и уелски села плакаха тогава, идея си нямате).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 5:45 pm 
Аватар

Изтрили са снимката на Кръстев и директорчето от фейсбук страницата на клуба, явно псувните са били много и са се усетили, че се излагат сериозно. :ohmygod :smt047 :smt012

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 5:57 pm 
Аватар

Васил Колев къде щяха да го дават днес и от колко часа :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 6:12 pm 
Аватар

BIT 21:00

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 6:46 pm 
Аватар

От 20:00

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 7:38 pm 
Аватар

http://www.bitelevision.com/programata/

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 8:13 pm 
Аватар

BLUE CRUSADE написа:
Не искам да обиждам никого,ама твърдението,че ББ го е страх за мандата си от феновете е по-несъстоятелно дори от това че ние можем да влияем на изборите.

Не съм много сигурен, защото недоволството от неговото управление е голямо и многопю малко трябва за да излязат много хора на улицата. Пример - първия му мандат, една седмижа и сам си подаде оставката. Трябва една искрица и някой да поведе хорото. По-страхлив и по-самонадеян министър председател не сме имали. Само да се излезе с оставка, мафия и ББПП на улицата един, два дни и познай какъв лавинообразен процес ще се оформи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 9:13 pm 
Аватар

Запис ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2017 9:13 pm 
Аватар

Дучан ще бъде след Васко Колев :strkstrk :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 592 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]