forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Сеп 22, 2018 11:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 11:29 pm 
Аватар

Бабатунде е на 22 години и в сравнение с Краев, Найденов и Боримиров е 100 пъти по-полезен. Краев след този гол дано му вземем едни 200к ойро и бай бай. Успех в Серия Ц .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 11:31 pm 
Аватар

42

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 11:31 pm 
Аватар

Hulk написа:
42

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 11:40 pm 
Аватар

Не знам какъв е тоя хранеж по Краев като в момента ни е 1 от най-добрите играчи...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 11:44 pm 
Аватар

Няма хранеж. Само пожелания да му увеличат заплатата. В моя тефтер стигна 15 000 на седмица. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 11:47 pm 
Аватар

Малко са, К. :loser2

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:17 am 
Аватар

Малкия Боримиров пълни 90 минути ли изкара днес ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:18 am 
Аватар

Да. :smt005 Кабов,който първото беше най-деен от юношите беше заменен на почивката. :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:20 am 
Аватар

Единственото положително от днешния мач е, че евентуално може да разкараме Ники Митов.
Ама пък щом синчето на началника играе, няма да го бутнат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:32 am 

Не знам какво точно му харесахте на Кабов първото, абсолютно безполезен беше, както и Боримиров, както и Станислав Иванов. Найденов според мен е класа и над тримата - владее добре топката, има поглед, борбен е, днес за пореден път ми хареса.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:38 am 
Аватар

Найденов неслучайно ще играе на европейско до 19 години.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:47 am 
Аватар

Като чета коментарите се радвам , че за първи път от доста години пропускам да гледам мач на нашите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 1:14 am 
Аватар

На кви ли не бездарници им даваме по 15к ойро с готовност, а храним Краев, че иска същите, при положение че ни е е голмайстор на отбора (колко и да са жалки тия 10 гола). Видел е, че се дават такива заплати - що да се не проба и той за такава? Не коментирам адекватността на целата тая работа

Последна промяна Private_party на Чет Юни 01, 2017 3:11 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 1:47 am 
Аватар

:lol: горката Божка... 200к да му дадат :lol: да му съберем пари освен , че ни носи на гръб :lol: .... трябва да си малоумен, да оставиш жадния и след този мач, но явно ще запишем поредна нулева година, здраве да е :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 8:57 am 
Аватар

BLUE_BOYS написа:
Niki4a написа:
Прави ли ви впечатление, че откогато го няма дъртия, ние гол от корнер, нямаме.

Абсолютен факт!!!Като се замисля преди това за няколко години сигурно имаме 2 гола от корнер.Единия ако не се бъркам е в Ловеч срещу Литекс при Стойчо Стоев а другия е пак в Ловеч но срещу Монтана!

За сметка на това, след като изпълняваме корнер, обикновено в следващата атака ни вкарват гол :loser2 :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 9:53 am 
Аватар

Вие половината сте на тежки наркотици. За малкото време, което гледах мача мога да кажа, че юношите си играха много добре даже. Найденов почти всяка топка мина през него. Имаше няколко добри пробива през центъра и точни пасове. Почти всичко интересно, което се случи през първото полувреме беше дело на Кабов и Бабатунде. От 5 опасни атаки, 3 бяха след пробив на Кабов и 2но или центриране от негова страна. Стаси също направи не лоши неща. Не разбирам какво искате от 17 и 18 годишни момчета. На Кабов е първи мач, на Стаси 3-4 ти, на Найденов също 4-5. Искате да правят разликата в първите си 5 мача ли? Каква е разликата м/у Нар, Антон Огнянов и юношите, които играха вчера? Разликата е едни 10к на месец за същата ефективност...

п.с. Боримиров няма да го коментирам. Още преди много време съм си казал мнението за него. Ако не е баща му той няма шанс.
п.с. 2 Запис на мача?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 10:03 am 
Аватар

Не ви ли прави впечатление, че Нар и Тунде играеха добре само при Люпко? А Люпко е поиграл в САЩ и най - вероятно знае английски. А щом знае английски, значи може да им обясни какво се иска от тях. Тук въпроса е защо тези двамата за 1 година не са научили грам български? И защо след като треньорите не говорят чужди езици, не се наеме някой преводач?

А относно Божидар Краев - в момента той е единственият футболист, който може да внесе креативност в атака (Бурабия е използван в по - задни позиции и имат различни функции на терена). Ръководството трябва да направи всичко необходимо да му продължи договорът. А след това да бъде продаден за сериозна сума, защото за играч с неговият талант, качества, статистически показатели и възраст, всяка сума под милион евро ще е смешна.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 10:30 am 
Аватар

Станислав има вече поне два пълни мача, така че имам повече поглед върху играта му - за момента мога да кажа,че не може да си намери място на терена, по тази причина много често не участва в играта и сякаш му липсва самочувствие да стреля във вратата. Имах надежди за него, но за момента не ги оправдава.
Найденов ми се вижда,че има потенциал, няма да е лошо да му намерят точното място - не е нормално момче на 19 години веднъж да играе вътрешен халф, друг път крило.
Кабов е играл прекалено малко и е рано да бъде коментиран.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 10:37 am 
Аватар

@FLAME Toчно това искам и аз да кажа. Правят се генерални заключения от 2 до 3 мача. Стаси игра първия мач като титуляр в мача с етрополе. Едно, че няма физиката, едно че още няма самочувствието. Лесно е да ги хвърлим на вълците, но е факт, че въпреки заплатите, които взимат чужденците. То юношите ни са много по-полезни от тях, за много по-малко пари. Та подяволите, Огнянов има повече асистенции от Нар....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 10:42 am 
Аватар

Найка има 5 гола и 5 асистенции, а Нар 3 гола и 1 асистенция за цял сезон. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 11:15 am 
Аватар

Найка, ако не е мъж това лято, те първа ще облива много. Не знам какво е това притеснение у 28 годишен играч...
Относно мача, благодаря, на момчето, което ми даде линк. Изгледах 20-30 минути, които ми бяха достатъчни...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 11:47 am 

Jorgihnio написа:
@FLAME Toчно това искам и аз да кажа. Правят се генерални заключения от 2 до 3 мача. Стаси игра първия мач като титуляр в мача с етрополе. Едно, че няма физиката, едно че още няма самочувствието. Лесно е да ги хвърлим на вълците, но е факт, че въпреки заплатите, които взимат чужденците. То юношите ни са много по-полезни от тях, за много по-малко пари. Та подяволите, Огнянов има повече асистенции от Нар....

Е много ясно че няма как от два мача да се направят генерални заключения дали 17 годишно момче ще стане добър футболист (това в общия случай де, форумните специалисти очевидно и от един мач могат да направят крайно заключение :loser2 ). Въпросът е, че в момента тия 17-18 годишни момчета няма как да са титуляри и да изнасят мачове, ако искаме да се борим за нещо. И ти тук казваш, че юношите ни били "много по-полезни" от чужденците, по-рано през сезона имаше мнения, че Стаси било абсолютно невъзможно да е по-зле от Бабатунде - еми и двете не са верни, дай боже един Стаси да се развие и да може да решава мачове, ама се видя че на тоя етап във всяко отношение е по-зле от Бабатунде, дори и във вкарването на чисти положения, където уж трябваше да е с предимство. Да, Бабата изпуска много, но и вкарва понякога, а Стаси до момента има 3-4 стопроцентови пропуска и така и не е вкарал.

А моето мнение беше, че конкретно в мача с Черно Море Кабов, Иванов и Боримиров бяха безполезни, а не че нямат качества и със сигурност няма да стане нищо от тях. Дано да се развият, но на този етап за мен единствено Найденов е на ниво, на което може да се опитат да го налагат по-редовно. Както беше Божката преди 1-2 години и с налагането си стана футболист отвсякъде, което е очевидно за всички освен за форумните експерти на световно ниво по треньорство, които отдавна го разкриха като пълен некадърник :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:01 pm 
Аватар

Нашите юноши, не са готови за мъжки футбол. Нашите юноши, трябва да отидат, за година-две във "В" или "Б" група, да покажат качества, да изпъкнат и чак тогава да се пробват в Левски. Всичко останало е замазване на очи, отбиване на номер и загуба на време и точки. Дъртия не беше глупак и си позволяваше да пуска, Краев и малко Неделев. Защо? Защото само те са близко до мъжкия футбол.
Докато не се махне модела "Боко, Русев и сие" ние футбол, няма да играем.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 12:53 pm 
Аватар

Jorgihnio написа:

Момчетата са много далече от печките и като физика, и като работоспособност. Не можеш да оцениш даден играч само по това колко асистенции има. Ако така се оценяват, да разгледаме колко единоборства са спечелили или колко са пробягали - там разликата е доста голяма ама в полза на африканците :smt006
Защо коментирате разликата във възнагражденията не знам - вероятно знаете какви са им заплатите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 7:38 pm 
Аватар

За какви цели говорите бе хора? Вие май забравихте, че нямаме една стотинка в отбора. Че собственк ни е някакъв имбецил, който се опитва само да пере пари през клуба. Че имаме милиони задължения, че за пореден път се сви бюджета за заплати... Вие или не виждате какво става всъщност, или си живеете в някаква илюзия.

Няма как дете на 17 години да носи отбора на гърба си, но пък като нямаш пари ще се наложи. Да, ще греши и то много. Десет, двайсе мача ще греши, но на 21вия ще направи чудесе мач. Предпочитам Найденов, Юруков, Кръстев, Кабов, Стаси, Краев, Янев, Илия Димитров, Орачев пред Нар,Бабатунде, Сукуна и всякакви други черни маймуни, които взимат по 2ни заплати. Наистина предпочитам наши момчетата да грешат, отколкото чернилките. Пък дори и да играем във 2рата половина на таблицата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 7:41 pm 
Аватар

Дано поне ако ще играем с повече юноши за да се пестят пари тези пари да отидат за погасяване на задължения. Защо ли обаче имам леки съмнения че чичо спас така мисли.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 7:57 pm 
Аватар

Орачев ли бе човек :smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 8:02 pm 
Аватар

Само не и Орачев...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 8:09 pm 
Аватар

Човек, ако играем с тия, които си ги изброил, не само ще сме в долната половина ами и ще изпаднем.
Пари има немалко, въпросът е да се харчат правилно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2017 8:23 pm 
Аватар

Схващането ви за налагане на юноши е някак странно. Не знам защо очаквате 11 от 11 да са на по 18 години. Това е ясно, че е обречено на провал. Аз говоря за някаква визия за развитие. Като например титулярния състав да ти е
Кръстев
Алвеш/Нов Пиргов Александров/Деян Иванов Минев/Мики Орачев или нов
Прохазка Найденов/Бурабия
Кабов Краев/Стаси Нов/Найка
Буш/Мапуко
Резерви вече да са ти останалите. Ето ти е един примерен състав с от 3 до 5 броя юноши като титуляри. Само така те ще израстнат. Ако ги пуснеш само то никога няма да се научат, защото все едно си играят при у19 само, че срещу много по-силни от тях

п.с. Аз пак да питам някой дали има запис на мача?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]