forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 7:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 28, 2017 11:49 pm 
Аватар

Само като си спомня,че съм псувал поради некадърност-Мечо,Топчо,Йовов,Иванков и т.н. и ми става lo6o :evil: :ohmygod2

Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 28, 2017 11:50 pm 
Аватар

Никито май прекрасно осъзнава, че след Левски или това, което е останало от него ( едно нищо) ще води най-много ФК Брестовица. За това не се натиска и за никаква оставка. Нищо, че е "левскарче от малък" и трябваше отдавна да влиза с билет на стадиона, когато играе Левски.

Дедо Боре.... да си продаде джантите с гумите и ще оправи лекарския кабинет, телевизора и лаптопчетата, че и още ще има за хапка и пийка със синьо Джони.. нали сме Левски все пак. :bigok

За Чилика се отнася същото, като за Никито. 1 към 1.

За дедо Спас и Иво... няма смисъл да пиша. Wildkid вече няколко пъти го каза прекрасно точно. И тук не е за мнения срещу мнения. Истината е една и тя е точно такава, каквато я е написал. Неколкократно вече, ама файда.

За футболистите..... заеби.

За публиката - хората не са идиоти. Честно казано, дори не съм бесен/обезумял/ядосан, а може би леко раздразнен, просто защото събитията през последните 10 години имат логично проявление - точно това което се случва.

Сектор Б.... някога може и да се оправят нещата там, защото сега са адски объркани. Кой прав, кой крив е все тая, когато спортния ти директор иска пари за телевизор и 5 лаптопа бе бате!?[SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES] Но това с оправянето на нещата, ако изобщо Левски го има, а не сме минали на снимки, клипчета с кофти качество и спомени.

За Борислав, Кирил, Гриша, Венцислав, Христо, който се води там на папагалите и всички останали... на тях си им е добре. Разделят си каквото има за делене на всеки старт на "професионалната" ни лига ( разбира се само идиот или наивник ще реши, че е само футбол) и си живеят живота хората. Да му мислят балъците, които още и с 1 око се интересуват от футбола ни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:03 am 

Когато някой иска да станем отбор, лишен от професионален лиценз е хубаво да погледне двата примера в последните години - Ботев и още един отбор. Почти сигурен съм, че Ботев веднага се изкачи едно ниво нагоре вземайки лиценза на Металик Сопот. Машинацията с използването на чужд лиценз, вероятно е била приложена тъй като стария клуб вероятно е нямало да получи лиценз за участие. Това за верността на феновете им може и да е вярно, но те тактично пропускат факта, че от момента, в който изпадна, Ботев получи подкрепата на КТБ. Във В група бюджетът им беше доста по-голям от останалите и беше ясно че резултати ще бъдат постигнати в най -скоро време.

Дргият отбор, който го сполетя проблем веднага спечели В група. Но и на него с това дружество му беше отказан лиценз за Б група, а като причини бяха изтъкнати основно задължения към държавни институции.

От горните два факта може да се направи извода, че теорията, че ако ни изхвърляр във В, ще оцелеем и дори ще се издължим на НАП граничи с фантастиката.

Също така идеята, че ще създадем нов отбор, който ще откупи активите на старото дружество също е пълна утопия. За да стане това нещо, ще трябва солиден спонсор. Очевидно е, че няма наплив от хора желаещи да инвестират в Левски.

Единствения шанс според мен е спасяване на сегашното дружество. По-нагоре се споменава за 200к членове. Това няма как да стане, но смятам че с добра кампания 20к можем да стигнем. Ако всеки месец всеки дава по 5 лв, това е над 1 милион на година, които могат да бъдат използвани за погасяване към НАП.

Според мен организирането на нещо подобно трябва да ни е приоритет в близките месеци.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:07 am 
Аватар

Не знам дали имаме сили вече, брат. Ебаха ни майката тия и не се вижда светлина в тунела след толкова много мъка през последните 8 години.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:24 am 
Аватар

Аз си гледам запис от днес :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:34 am 
Аватар

Първата минута ти стига :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:40 am 
Аватар

Нашият живот написа:
Аз си гледам запис от днес :bigok

Ти си луд, бре :shock:

Ама и аз си имам подобна история. Като се прибрах от Бургас в 5 сутринта, спах до 12 и после гледах запис на финала. :oops:
Но днешното няма как да си го причиня

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:49 am 
Аватар

antonatan написа:
Първата минута ти стига :loser2

Прибирам се от мача и баба ми вика как свършиха, че го гледах до 1:0 и им се нервирах :bigok Иначе Христов верно си припяваше онова гнусно нещо, не е зле някой да го изреже и да го прати на красилевски :bigok Баси майката, загубих надежда вече, че някога ще се оправим, а това е най- страшното. Днес бях на 100% че ще паднем и само заради името отидох на стадиона.
ПС: Жуже, преебах те с 12 лева :fuck6crb :losers :bii_chorbata :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:55 am 

Какво е припявал Христов?
Едит: Феята на зъбките пак качва снимки от форума. Пожелавам ти да умреш, боклук! :wink:

Последна промяна viktorbdz на Пон Май 29, 2017 1:05 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:55 am 
Аватар

Какво си е припявал Мариян Христов?

едит дейба, до ся аз се ебавах като някой напише нещо, което вече е питано. Попаднах в същия капан :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 1:03 am 
Аватар

Всички вън и да се види какво е положението. Ще го бъдем ли, ще ни има ли или ще затваряме кепенците. Писна ми да чакам, искам да знам сега, веднага, на момента. Нямам нерви и сили да чакам повече.

П.п. Спира се всякакво присъствие, участие и подкрепа към ПФК-то и се искат НЕЗАБАВНИ оставки от-до + махането на Русев. Всичко друго е отлагане.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Последна промяна Niki4a на Пон Май 29, 2017 1:05 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 1:04 am 

К*р за Литекс си припява (или поне тръгва да казва Литекс) :wink: Стига сте правили от мухата слон :!:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 1:14 am 
Аватар

E някой сериозно ли смята, че Мариян Христов е тръгнал да пее трибуквието ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 1:30 am 
Аватар

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... nki-434442?

колкото и отбори да припознаят, колкото неща да променят....винаги ние ще сме им в устата и ще търсят нашето одобрение. Ах колко жалко е да си прасе......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 1:48 am 

Алахсандров, ега пукнеш, дейба прасето микренско

Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 9:29 am 
Аватар

Баси смешното прасе е Алахсандров, но и Томислав е виновен, защото мълчи вместо да си му каже, че тия са Литекс, а по отношение на това, че цяла година говорим за тирета и литекс, ми да свикват. Докато ни има не трябва да спира да им се напомня кои са тия. Жалко обаче че Митов и Боримиров си ги припознават явно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 9:42 am 
Аватар

Извинявайте, но вие сте малоумници да ги гледате и слушате тия путки Алахата и Томислав. Аз дори спрях да им чета лайняния сайт още миналата година. Тия си правят шоуто и такива като вас им правят рейтинг. Чакай Томислав да каже,че това е Литекс - ами нали са в медийната група, която излъчва първенството, там всички са инструктирани да говорят за цесека.
Отделно е жалко човече и пълен нагаждач.
Пък вие си чакайте великия Томислав да направи нещо полезно за каузата Левски.
Будали!

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Последна промяна FLAME на Пон Май 29, 2017 9:43 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 9:42 am 
Аватар

celeronhater написа:
Баси смешното прасе е Алахсандров, но и Томислав е виновен, защото мълчи вместо да си му каже, че тия са Литекс, а по отношение на това, че цяла година говорим за тирета и литекс, ми да свикват. Докато ни има не трябва да спира да им се напомня кои са тия. Жалко обаче че Митов и Боримиров си ги припознават явно.

Е Томислав му каза, че цяла година се прави на шизофреник и че реално един отбор е дошъл в София и се е прекръстил. После (и преди това) го остави да си говори глупостите. И според мен добре постъпи, какво има да се надвиква с някво лоботомирано прасе.

FLAME написа:
Чакай Томислав да каже,че това е Литекс - ами нали са в медийната група, която излъчва първенството, там всички са инструктирани да говорят за цесека.

Пусни си от 3:32 до 3:52

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 10:04 am 
Аватар

Много жалка картинка сме. Най-големия проблем е ръководството и по-точно собественика. Като ни е чичо спас собственик дето не е от тук и е за малко какво очаквате да стане? Некадърността и най-вече апатията се пренасят надолу на всички нива. Шефа ти не го ебе и не ти търси сметка - ти защо да си даваш зор? Некой навремето разправяше, че ще търсиме мустака и май натам сме се запътили с големи крачки. Относно публиката и това дали се пеело - ами какво да се пее при положение, че 70 процента от присъстващите идват на няколко мача годишно и пеенето и настроението им силно зависи от резултата. Като ги обърнахме микренци първия пролетен мач дали не се пееше? Сега влизаш на стадиона и вече падаш с 0:1 преди да знаеш какво става изобщо. Поне да си бяхме всички заедно в Б щеше да е по-прилично но при това тотално разцепление сме тръгнали от 500 човека общо твърдо ядро две ултра трибуни да правим. Ясно, че това няма как да се промени скоро за съжаление, но мен най-вече ме дразни, че ние като публика се "напаснахме" към отбора напълно и вече и нас почти не ни пука ккаво става с отбора. Колкото и банално да е да се говори за славизация натам сме тръгнали и ако не се промени нещо скоро може процеса да стане необратим скоро.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 10:27 am 
Аватар

Кур за срас русев, 2 за митов и 2 за боримиров, просто защото са некадърни и го знаят много добре, но въпреки това упорстват, че могат да свършат нещо и не искат да застанат срещу статуквото и схемите в клуба. Никой от хората с авторитет (легендите, нкп етц) не иска грам да си мръдне пръста да направи нещо срещу цялата мръсотия и да поведе масата след себе си...това е най-лошото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 11:00 am 
Аватар

blue_master написа:
E някой сериозно ли смята, че Мариян Христов е тръгнал да пее трибуквието ?

И аз бях така :shock: :shock: :shock: като четох тука и си викам, да видя, няма да повярвам!? Разбирам да е някой като Пелето или ЧиФлика примерно, ама Дългия... Ама Форонът БЪРЗА, не пита сестра имаш ли?! :levski

celeronhater написа:
Баси смешното прасе е Алахсандров, но и Томислав е виновен, защото мълчи

Ми то това си ни е запазена марка: Златин толерантно мълчеше до Дучан, като си ни хранеше; Жаклин толерантно мълчеше до ГА, като си ни хранеше, та и Ромето така до Аллахата... нищо, важното е, че сме Европейска публика! :lsclapp

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 11:20 am 

Очаквам довечера Борето Касабов да разясни ситуацията на дебелия, че нещо много насериозно се е взел.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 11:31 am 

Мощен кур за платените "организатори". НКПСЗ ега останат сами у сеткора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 11:57 am 
Аватар

flo написа:
Не искат да застанат срещу статуквото и схемите в клуба. Никой от хората с авторитет (легендите, нкп етц) не иска грам да си мръдне пръста да направи нещо срещу цялата мръсотия и да поведе масата след себе си...това е най-лошото.

Ето това е именно проблема да сме в тази безтегловност и да крачим към тотално закриване. Колко години минаха? Колко хора щяха да говорят? Как все нещо им пречеше? Ето дори последния е от преди няколко дена, от текста на Колев. Забравих го кой анонимен играч беше и не ми се търси в момента.
Всички са виновни тук. И Батков и Сираков и Стоилов и Иванов и Йовов и Боримиров и Ангелов и Вуцов и Велев и Митов и Топузаков и Здравков и Михайлов и Гаджев и Минев и... много станаха нали, а има още 838383 пъти по толкова и по-дълбоко може да навлезем още но не искам да пораждам непълноценни дискусии. Цялата истина си е това. Но нека после в 500те човека да са причините. И 50 000 да сме - какво ще стане? Ще правим преврат на Тодорини кукли ли? Опита се през феновете, законно и от чисти помисли и какво стана? Тръста се обезличи, а НКП постигна същия успех. Големите имена минали през клуба, които биха обединили тотално разделените ни редици в момента са ключа, но по една или друга причина не става. Какви са може само да гадаем и да гледаме това, което се случва в момента.
Дори един Тодор Батков, ако си махне глупавата усмивка и каже истините сега би бил катализатор, колкото и да не съм вярвал, че бих казал подобно нещо някога. Ама.. нъцки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:01 pm 
Аватар

Разделяй и владей са казали хората. Когато очерниш всички големи имена и лидери работата е на половина свършена. Защото докато се деляхме на сираковисти, гонзовисти и т.н. ни разсипаха отбора. Както стана и в сектор Б. Изгониха всички, които обединяваха около себе си, които вдъхваха респект и сега връщане назад няма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 12:03 pm 

От загубената титла 2013-та този клуб съществува само на хартия. Само шокова терапия може да го върне към живот - пари, качествени футболисти, титла и купа. Друг изход не виждам, а славизацията отдавна е факт, на адски много хора отдавна не им пука.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 1:38 pm 

Вчера бях по сръбските пътища по време на мача и така се радвам че не съм гледал мача.
Такава слаба игра не вярвах че може да покажем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 29, 2017 7:49 pm 
Аватар

danesa написа:
Моля ви пичове,спрете се с нкпсз,юд,сектор в,б и т.н.Не му е тука мястотото.Още едно такова мнение в тази тема,и я заключвам и те така.Има къде да си коментирате.Благодаря

Ghooster написа:
Мощен кур за платените "организатори". НКПСЗ ега останат сами у сеткора.
:smt006

Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]