forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 25, 2018 8:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 7:47 pm 
Аватар

Силен мач на Кръстев :levski Бурабия над всички отново :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 7:48 pm 
Аватар

Честита победа, бихме въпреки Митов и Боримиров и то с голяма доза шанс, може би съдбата ни го върна за Х-а в София дето ги убихме от положения.
Ако Митов унижи Литекс да остава, иначе вАн!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 7:51 pm 
Аватар

chobbkillah написа:
Никито е пръв да определя кой е мишка и кой е некадърник деба. Да го питам според него кой ще дойде като се махне Митов? Съвсем сериозен ми е въпросът.

А не е ли прав, че Ники Нищов е некадърник или на теб ти харесва играта на отбора? Нормално ли е да водиш с 6 точки пред уродите и за точно 2,3 мача тази преднина стопена, а след още толкова, да те водят с разлика? Това нормално ли е според теб? Би ли изброил "великите" постижения на това треньорско "величие", заради които е в Левски? :oops:
Пак ще се повторя, но какво да се прави. Ники Нищов да беше треньор с успехи, та да остане, ама НЕ Е! Какво ли прави Стойчо Стоев сега, ами Гочето?! :smt006

Вън треньорите от Левски! Да останат само физкултурниците! :oops: :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 7:57 pm 
Аватар

Живко написа:
Честита победа, бихме въпреки Митов и Боримиров и то с голяма доза шанс, може би съдбата ни го върна за Х-а в София дето ги убихме от положения.

вАн физкултурниците от моя Левски. За к'во да остава, за да гледаме поредния Иртиш? Видяхме го вече, като си води подготовката сам и си избира играчите. Едва ли ще е по-различно сега. Ако ще се води някой като В. В., Кокала или Сухия, то по-добре да остане, но винаги може да се намери качествен треньор стига да има желание. Проблемът е, че при нас желание липсва!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 7:59 pm 
Аватар

Deco написа:
ГИФ веднага :bigok

Веднага (ЦЪК) :blass

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 8:03 pm 
Аватар

AtomuS написа:
Живко написа:

вАн физкултурниците от моя Левски. За к'во да остава, за да гледаме поредния Иртиш? Видяхме го вече, като си води подготовката сам и си избира играчите. Едва ли ще е по-различно сега. Ако ще се води някой като В. В., Кокала или Сухия, то по-добре да остане, но винаги може да се намери качествен треньор стига да има желание. Проблемът е, че при нас желание липсва!

Е ако бие Урода с 3-0 и повече, най-малкото ще загатне за потенциал :bigok иначе дори и при измъчена победа да се маха. И моля не слагайте Кокала в компания на Овчата глава, Сухия, Митов, Топузаков и т.н. треньорски недоразумения. Все пак е човека извел ни до последната титла и разгромил отбор в Европа с 9-0 общ резултат. Бих приел Кокала пред Митов всеки ден, разликата е от земята до небето!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 8:06 pm 
Аватар

Ами Кокала има повече успехи от Ники Нищов. А се спрягат имената на Вуцан и Сухой, защото са единствените треньори на този свят. :bigok Не, Нищов, хич не е добре да остава. Това означава, че поредици от загуби се смятат за нормални. Превръщането ни в Славия е завършено. А този отбор с лимитирани възможности беше първи в класирането, не го забравяйте това. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 8:10 pm 
Аватар

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Цитат:
Спортният директор на Левски Даниел Боримиров остана доволен от успеха на “сините” с 1:0 при визитата на Дунав. Босът на тима се надява, че успехът ще се повтори и в оставащите два мача от сезона и отборът от Герена ще успее да спечели второто място в шампионата.

“Доволен съм от успеха. Проявихме някои слабости, но съм радостен, че победихме. Дунав е доста добър отбор и имаше сериозна подкрепа. Похвално е, че на стадиона имаше много хора - млади семейства, деца, така трябва да бъде. Надявам се в следващите два мача да победим и да завоюваме второто място. Допускахме грешки в предните мачове и бяхме наказани, не мисля, че сме лъкатушели”, каза Боримиров.

#37 500

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 8:10 pm 

Антонасам, сложи и мойто мнение, че бием плюс прогнозата за 5 неща в парламента :bigok

Политолог дет познава :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 8:13 pm 
Аватар

Добра победа, но играта беше алелемайко... Не виждам как можем да бием тирето с тая чутовна продукция, но все се надявам нашите футбалери да ме опровергаят. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 9:30 pm 
Аватар

Аз искам само да спамна за разликата между Нар и Кабов. Некви къси 5-6000 евра. И 6-7 години. Инак нямаше. С таз разлика, че Кабов симулира доста по-добре...Шпек за БезНарника, да ебиш и безполезника лилав...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 9:31 pm 
Аватар

През календарната 2017 г. все още нямаме три поредни шампионатни победи.
Айде, сакаме, айде, чекаме! :bigok

Малко ли са случаите, когато организуваните единни фронтове на посредствеността са убивали всяка глава, която ги е поставяла в сянка и ги е изобличавала не с друго, а с простия факт на съществуванието си, с това, че е установила един по-висок мащаб?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 9:43 pm 
Аватар

Нито веднъж не се запя "Умрете селяни". Затова ли ходих :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 9:52 pm 
Аватар

Поне веднъж не се ли подаде мАжкото "идва ред на сесека"? :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 10:03 pm 
Аватар

От известно време гледам интервютата на всички в това пфк - футболисти, треньори, директори. Лека, по лека всички си припознаха урода. Специален мач било, наричат си ги направо с четерибуквието.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 10:12 pm 
Аватар

Е то ние сме Славия вече, откъм интервюта и изказвания, така че това че припознаха урода едва ли е някаква изненада.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 10:14 pm 
Аватар

Ма вие сериозно ли.... тая победа е важна, ама от друга страна може и да бетонира Жадното, което ще е пагубно.... раздвоен съм, дейба....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 10:17 pm 
Аватар

Дори и Митов, който преди победата ни с 2-1 ги наричаше точно както си трябва, сега съвсем свободно си говори за четерибуквието.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 10:23 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Ма вие сериозно ли.... тая победа е важна, ама от друга страна може и да бетонира Жадното, което ще е пагубно.... раздвоен съм, дейба....

И при мен има нещо такова :?
Радвам се на победата, естествено. Искам да завършим пред тирето, обаче ако цената за това е Жадния да започне новия сезон...не знам.
Макар че според мен няма да ги бием другата седмица, така че може и да изхвърчи.

#matchday
#rusevkraka

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 10:32 pm 
Аватар

Понеже ако паднем ще го махнат, а и да го махнат ще докарат някой читав.
С чичо Спас и Боримиров - толкова!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 11:16 pm 
Аватар

Сини_шампиони_1914 написа:
chobbkillah написа:
Никито е пръв да определя кой е мишка и кой е некадърник деба. Да го питам според него кой ще дойде като се махне Митов? Съвсем сериозен ми е въпросът.

А не е ли прав, че Ники Нищов е некадърник или на теб ти харесва играта на отбора? Нормално ли е да водиш с 6 точки пред уродите и за точно 2,3 мача тази преднина стопена, а след още толкова, да те водят с разлика? Това нормално ли е според теб? Би ли изброил "великите" постижения на това треньорско "величие", заради които е в Левски? :oops:
Пак ще се повторя, но какво да се прави. Ники Нищов да беше треньор с успехи, та да остане, ама НЕ Е! Какво ли прави Стойчо Стоев сега, ами Гочето?! :smt006

Вън треньорите от Левски! Да останат само физкултурниците! :oops: :bigok

Идеята ми е, че това го повтаря за всеки треньор (n на брой) от не знам колко време насам и реално дори Митов да се махне, ще дойде друг треньор от същия калибър. Ако ще махат Митов и слагат Вуцан или Сухия, по-добре с тоя 'некадърник' да сме. Мързи ме да се връщам назад, ама същите неща се писаха и за Стоев от същия автор. Цъфнахме ли като махнахме 'оня некадърник', който не знаел английски и който ни е сравнил с Райо Валекано? Всяка треньорска смяна различна от някой читав треньор (например Мъри) е загуба на ценно време.
П.С
Адски много мразя някой да ми вкарва думи в устата, пич. Абсолютно никъде не съм казвал, че е величие и като цяло не съм го хвалил. Разликата е, че вие ще псувате и следващия треньор, и по-следващия, защото очевидно изпитвате някаква детска наивност за това че сегашното ръководство ще доведе по-добър треньор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 12:10 am 
Аватар

Не знам, човек. На мен и при Стойчо и след това при Люпко си ми беше добре и не съм се оплаквал. Бях против смяната на Стойчо, но след него дойде носител на КЕШ, а не Жадното или Вуцан. Иначе си прав, че нормален треньор няма да дойде при нас, ама да търпим Жадното, айде няма нужда. Още след позорната загуба от микренци, Митов трябваше да е чао. Пък следващите кандидати за слава ще знаят, че поне този мач не трябва да го осират.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 12:46 am 

1914 Докрай написа:
От известно време гледам интервютата на всички в това пфк - футболисти, треньори, директори. Лека, по лека всички си припознаха урода. Специален мач било, наричат си ги направо с четерибуквието.

В агитката ни е същото. Днес след мача се започна бий чорбата по главата... Обясняваме на хората, че тия умреха и отсреща получаваме отговор - е, добре, де, бий тирето, и след две секунди пак си ги припознават. :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 1:02 am 
Аватар

Снайпериста Митов с големия маркуч, напигай го, натикайи го :bigok

ПС Бръскате ли? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 3:29 am 
Аватар

Понякога мисля, че се очаква да станем Барселона за 24 часа :smt005

Успокойте се малко и се радвайте, че изобщо взимаме некви мачове имайки предвид сегащното положение... :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 4:23 am 
Аватар

Това и феновете на СлаБия си го повтарят...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 8:04 am 
Аватар

Синя Религия написа:
Днес след мача се започна бий чорбата по главата... Обясняваме на хората, че тия умреха и отсреща получаваме отговор - е, добре, де, бий тирето, и след две секунди пак си ги припознават. :smt007

За едно нещо е прав Боце - материалът е лош.
Аз успях да науча всичките ми приятели и познати, независимо на кой отбор симпатизират,че цесека го няма и не искам да ме занимават с тая тема. Сега с някои не говоря за български футбол, защото нямаме какво да си кажем. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 9:30 am 
Аватар

Втора победа като гост пролетта. Продължаваме да мечтаем за две победни победи след мача другата неделя с литекс. Айде чакаме и сакаме. Иначе благодаря на момчетата от blue terror Русе които ни посрещнаха много гостоприемно. Хубав им е града и много приятно си изкарах.

А на онея антибългари и подчовеци дето могат само да изсипват боя по малките часове като шумкари, да мятат пиратки от преминаващи коли и да организират провокации с полицията мога само едно да им кажа - мишки, курви и безродници си бяхте и същите си останахте и след пребоядисването. Нещастници.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 9:55 am 

Ми уж война бяха обявили :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 10:15 am 
Аватар

Явно е била партизанска по изпитани шумкарски комунистически методи от едно време.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]