forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 13, 2017 9:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 298 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 12:50 am 
Аватар

Да идва Кокала и да разваля шибаното проклятие :bigok Мики Нитов не става за Левски... Лошото е, че е в пъти по- добър от топчо :loser2 ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 12:56 am 

Момчета, аз мисля, че вие доста елементарно подхождате към случващото се. Ако не знаете, нека да ви открехна. Ники Митов вече прави лятната подготовка. От мачовете с Локо Пд насам само това правим. Експериментираме с играчи, схеми, съперници и т.н.
Full respect!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 12:58 am 

UltrasWayOfLife написа:
При един пробив на Найденов ,малко му остана да вкара.Много ми хареса момчето как игра.Ако някой дава някви смешни пари за Краев ,трябва да се отърваме веднага.Стаси можеше и по-добре да се включи.Имам надежда в юношите ни ,но не знам дали някой ще им даде шанс.

И аз съм приятно изненадан от Нaйденов (главно в офанзивен план) и от Кабов. Ако не ги разкрием до края на сезона, може И да се реализират при нас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 1:15 am 
Аватар

Малко не съм съгласен с хранилката по Митов. Ясно е, че не е Мауриньо или оня, дет и кура му разбира от футбол и ни пя при първия удобен момент, ама ква вина има за клоаката в клуба? Напротив, в случая даже направи възможно най-добрите решения с налагането на малките и отебаването на тия, дет се махат. Еби му майката за резултата в мачове без значение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 3:25 am 
Аватар

:smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 3:29 am 

SZ_FEN написа:
Момчета, аз мисля, че вие доста елементарно подхождате към случващото се. Ако не знаете, нека да ви открехна. Ники Митов вече прави лятната подготовка. От мачовете с Локо Пд насам само това правим. Експериментираме с играчи, схеми, съперници и т.н.
Full respect!

Май само двамата сме на това мнение. :smt026

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 7:06 am 
Аватар

Тия си играха може би с 30% от възможностите. Точно както ние играхме преди когато играхме в ШЛ и ЛЕ.
Все пак имаше доста желание за победа и дори с тия дървета можеше някакъв равен да изкараме. Младите ме радват, но НЯМА как им подобрим играта защото трябват специалисти които да се занимават доста с тях. Ако трябва и по цели дни да има 1 на 1 с момчетата които показват стойностна игра. Неща от които сме много далеч и не се вижда дали изобщо някога ще стигнем до там.
Митов НЕ трябва да е в Левски, но при положение че няма да дадем пари за истински тренер, няма смисъл да го махаме. Ако го махнем най-много да вземем някъв лаптоп, орел или там каквито са тези велики тактици.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 8:04 am 
Аватар

SZ_FEN написа:
Full respect!

Очевидно е,че експериментираме... от близо десет години сме един неуспешен експеримент...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 8:15 am 
Аватар

Тия, дето много разбират от футбол, нека сравнят снощното представление с това при Люпко лятото и с онези на Стою (да, даже и оная загуба в Разград с децата и отменения гол). Май има разлика и треньорът имал значение, а? ;) Предпочитам всеки един лев за трансфери т'ва лято да се пренасочи към намирането на читав треньорски екип, та барем заприличаме на отбор отново някога.

Но това няма да се случи не защото нямаме пари да си го позволим, а защото е против "стратегията". В ПФК Левски София специалисти не са ни нужни. И нека оставим Митов, понеже другите варианти са Вуцов и Кокала. Нищо че има поне 5 "безплатни" други кандидати, които ще свършат повече работа с минимални средства.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 8:26 am 
Аватар

То има ама няма кой да ги вземе щот не са в ротацията :smt003

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 9:10 am 
Аватар

archi написа:
Чудесно изнасяне на Божката :smt005
Поне 45 може да иска вече . . . ама номер на тениската, не заплата :mrgreen:

Не може, защото капитанът Влади се завръща :smt007 :smt007 :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 9:51 am 
Аватар

Добре де при положение, че дадени футболисти си тръгват след края на сезона има ли смисъл да се разчита на тях за да спечелим примерно 5 точки повече? Така или иначе трети ще си станем и ще добутаме до пустата европа. На мен лично ми е абсолютно през кура дали сме втори или трети и дали сме пред тирето или не. Като не сме шампиони и не вземем купата единственото, което остава да ме интересува е класиране за лига европа. Ако помните и дедо последните кръгове миналата година при решен шампионат си експериментираше че дори и отнесе доста храна преди да му почне серията новия сезон. Именно сега е момента да се пускат юноши и да се правят експерименти за да се види кой става и на каква позиция и да се набележат нови футболисти. Ако ще се сменя митов да е с някой осезаемо по-добър а не кърпежи като сухия или овчата глава. Не знам защо си мислите обаче, че на герена има опашка от добри специалисти дето само чакат да ги назначат при сегашната ситуация в клуба.

Относно атмосферата - определено имаше повече хора и се пееше повече отколкото аз лично очаквах (то не, че имах високи очаквания де :D).

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 10:04 am 
Аватар

BlaueZoneDüsseldorf написа:
Сега колко тъпо звучи, че СС не говорел с играчите лично, или каквото беше там. :smt085

И не говори английски....

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 10:12 am 
Аватар

Абе, какъв беше този шпалир в началото, бе?!? Какви са тези толерастии и еврогейски практики за кеф на всякаква паплач?!? Да видим дали и тирето ще прави такива шпалири. После им правихме шпалири и при головете им...

Съдията явно не знаеше, че лайногорец са шампиони, и ги подпираше до 80 минута, когато почна да дава несъществуващи фалове в наша полза. Дава 1 мин. продължение на първото, която изтече докато една от маймуните са търкаляше. Една от маймуните им пада, почва да се въргаля, вижда го и чак тогава решава да даде картон на Алвеша - wtf?!?

Сектор В - люпките от семките от мача с Марибор още не бяха изчистени...дори само този факт ясно показва що за незаинтересувани кретени са на ръководни постове.

Относно Митов - поредни негови грешки костват мач, а не гредите или младостта или дори некадърността на Алвеш, Тони Найка и Бабатунде. Не може да експериментираш с Пиргов и Краев като дефанзивни халфове, а Найденов като крило. Пускаш играчи на техните им позиции - елементарно е. Видя се, че на пейката има други млади за крилото.

Да свършва вече това първенство!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 10:23 am 
Аватар

frantic написа:
Абе, какъв беше този шпалир в началото, бе?!? Какви са тези толерастии и еврогейски практики за кеф на всякаква паплач?!? Да видим дали и тирето ще прави такива шпалири. После им правихме шпалири и при головете им...

Съдията явно не знаеше, че лайногорец са шампиони, и ги подпираше до 80 минута, когато почна да дава несъществуващи фалове в наша полза. Дава 1 мин. продължение на първото, която изтече докато една от маймуните са търкаляше. Една от маймуните им пада, почва да се въргаля, вижда го и чак тогава решава да даде картон на Алвеша - wtf?!?

Сектор В - люпките от семките от мача с Марибор още не бяха изчистени...дори само този факт ясно показва що за незаинтересувани кретени са на ръководни постове.

Относно Митов - поредни негови грешки костват мач, а не гредите или младостта или дори некадърността на Алвеш, Тони Найка и Бабатунде. Не може да експериментираш с Пиргов и Краев като дефанзивни халфове, а Найденов като крило. Пускаш играчи на техните им позиции - елементарно е. Видя се, че на пейката има други млади за крилото.

Да свършва вече това първенство!

Гледал съм няколко мача на юношите и още тогава ми направи впечатление че Найденов играе по фланга, а дядо го пуска дефанзивен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 10:27 am 
Аватар

gsg написа:
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Сега колко тъпо звучи, че СС не говорел с играчите лично, или каквото беше там. :smt085

И не говори английски....

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Тия неща си бяха.

Едни от най-емблематичните опорни точки по дадена теза във форум.Левски.цом и ПФК Левски София 1914 АД(е) разбира се.

А Никито... ееееххххх Никито. Самочувствие като на САФ+Капело+Дел Боске+... Не е лошо да имаш самочувствие и да се чувстваш уверен в собствените си качества, ама... :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 10:59 am 
Аватар

И Райо Валекано :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 11:00 am 
Аватар

Туристи за мача

Прикачени файлове:
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg [ 139.91 KiB | Прегледано 1738 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 11:03 am 
Аватар

neptun, за кой сектор говориш, защото ако разчитахме на сектора за мъже, то бройката и пеенето за такъв мач бяха трагични. :smt005 :smt005 Добре, че има една група, която да вдигне на крака целия сектор В и в последствие Б.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 12:06 pm 
Аватар

Говоря и за двата. Моите лични очаквания бяха за макс 2000 общо на стадиона разпределени примерно 1 до 1.5 във В и останалото в Б. Също така очаквах пеенето в Б да е като в едни времена дето практически няма такова. На фона на тея очаквания не беше толкова зле положението. Дивизията си действаше във В, но в центъра на Б също се пееше а на няколко пъти дори се синхронизираха двата сектора и се получи прилично. Общо взето нищо по-различно от цяла пролет и миналата есен, но на фона на масовите призиви за бойкот на Б не очаквах и толкова.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 12:11 pm 
Аватар

За първи път си тръгнах с усмивка от стадиона от доста време. Поклон пред дивизията, че продължават да носят левскарския дух. А за мача... беше интересен и качествен за марката А група. Имаме проблеми на всяко ниво ясно е, но докато не си оправим клуба и публиката, играта няма как да отлепи.
на мен ми харесаха и Краев и Бабатунде и Найденов. Бурабия най - добър.
А за въздишаштите по Денойер и Костадинов ще повторя, че ако пак ще ми играят симулативно по - добре да не са в състава. Според мен това е усетил и Митов след мача с тирето и затова ги извади.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 1:10 pm 

Де Нойер и Костадинов бяха машини заедно, стига говорили глупости. Не знам кой е играл симулативно, но фактът е, че клубът действа по най-некадърния начин, за да ги запази. Това важи особено за случая Костадинов. И на мен на работа да ми обещаят едни пари, а след това да се отметнат като путки и да ме заклеймат публично като лъжец, не просто ще ми спадне мотивацията, а директно ще си пусна предизвестието. Особено пък за Жоро, който игра контузен в доста мачове тия 2 години и който винаги се е раздавал дори без да е блестял, е малко странно да се говори така, ама явно забравяме бързо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 1:28 pm 
Аватар

Абсолютно. ПФК-то, бавно и методично унищожава всичко с някаква стойност. Да изпуснеш Костадинов е грешка за едни €500,000. Де-то също можеше да бъде продаден за едни €200-300,000. Ама нали има бюджет за 13,000,000 на година. Пари бол, крадене и заплати за директори и мениджъри, а Левски играе с юноши и бездарници като Огнянов. Важното е че изп. ни директор прибира 10,000 на месец. Не е лошо, нали?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 1:36 pm 
Аватар

Костадинов срещу тирето игра нещо между ляв външен халф и лек нападател по великата схема на Митов, който беше осрал цялата тактика, но няколко пъти повтори,че днес да бил мача пак така щял да го изиграе и са ни вкарали 2 гола заради груби персонални грешки. Тогава целият отбор, начело с тактическия гений симулираше присъствие през първото полувреме, защото никой не знаеше къде се намира и какво точно трябва да прави.
Съгласен съм,че формата на Костадинов спадна през пролетта, но симулативно няма как да е играл, може да е изгубил мотивация след провалените преговори за нов договор. Колкото до спадът във формата - целият ни отбор е със спад в представянето, което се дължи на начинът, по който този отбор се тренира - треньорските смени, промените в тактическите постройки, непрекъснатите експерименти биха объркали и най-добре подготвените тактически и функционално футболисти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 1:41 pm 
Аватар

Баце, това е прекалено професионално казано, къде такива анализи в "кухнята" и по "етажите". :bigok Не е нужно, след като все пак сме на принципа "Ние сме Левски бееееееееееееееее!!!11!111!" "Излизаме ИГИ убиваме беееее!!!11!1!" :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 1:52 pm 
Аватар

Запис на мача? :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 1:55 pm 

Blue world написа:
Запис на мача? :strkstrk

Нищо интересно,тъкмо го прегледах по Диема :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 2:16 pm 
Аватар

Ако трябваше да търсим нещо интересно в мачовете на Левски, трябваше да се откажем още 2010 година, когато ни бяха последните смислени двубои. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 2:16 pm 
Аватар

FLAME написа:
SZ_FEN написа:
Full respect!

Очевидно е,че експериментираме... от близо десет години сме един неуспешен експеримент...

всяка година един и същ филм ни прожектират! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 17, 2017 4:57 pm 
Аватар

Жадното вече има само една задача, и тя е НЯКАК СИ да излъже и бие тирето в последния ни мач с тях, че поне малко от малко да им вгорчим кефа да са пред нас. След като г-н Спас учтиво ги направи втори. В тоя ред на мисли сума народ мрънка за "брата на жожето", ама докато същия брат ни беше треньор, тия можеха само да си мечтаят да са пред нас, а след намесата на Спас с Топчо и Жадното, почнаха да броят с колко точки ще са пред нас (при тва, при положение че дори ги излъгахме единия път и ги бихме....). Та, нека да няма значение кой е треньор. Писах и другаде - драмата не е, че си е тръгнал, или че дори сме махнали (макар да не го) дъртия пияндурник, а това, че след него се назначиха пълни трагици, и не стига това, ми явно ще им "даваме доверие"......

Спас си действа по програма - "минимални разходи, махам се при първа възможност, ебал съм ги".

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 298 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]