forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 6:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 12:10 am 
Аватар

Понякога сте много трудни за четене с тия спорове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 12:13 am 
Аватар

BlaueZoneDüsseldorf написа:
Мен просто ме дразни, че за 10 мача, 7-8 от които срещу непретенциозни отбори, го обожествихте и овековечихте, а той ни се изсра реално с напускането си и всичко около него. Ако онзи от Локо Горна не си я беше набил и не ни бяха дали 2ра дузпа срещу Нефтохимик, пак ли щяхте да го слагате на тоя пиедестал? Сега ако ми пуснат мачовете с Марибор, тирето, Локо Горна, Локо Пловдив и Нефтохимик и ми дадат да предположа дали ни е водил нечуван футболен гении ни е водил, или поредния физкултурник, който може да си реди ръгачите в защита, ще ми е трудно да кажа. Ту партс. Но мисля, че сега е удобно да се изнижа от дискусията, защото много наруших safe space-a на определени хора с неортодоксалното си мнение, и усещам остри конфронтациЙ.

Тези глупости за "safe space" може да си ги спестиш. Няма как да сформираш някакво мнение с тежест когато използваш "Ако онзи от Локо Горна" или ако "не ни бяха дали 2ра дузпа срещу Нефтохимик". Забрави за тези ако-та. Няколко човека ти го обясниха, ама май не искаш да четеш. Никой не слага който и да е на пиедестал. Просто констатираме факта, че при Люпко играехме КАТО ОТБОР. Ако не беше Люпко, а беше Тошко от Мелник, мненията щяха да са същите. Защо това е толкова трудно да се разбере? На друг език ли трябва да се обясни? Люпко просто е най-елементарният пример за това, че с група дървари може да се направи отбор който да ИГРАЕ ФУТБОЛ в нещастното ни първенство. Също така е доказателство когато се пишат простотии от типа на "дори и ако еди кой си дойде, пак няма да направи нищо с тези неможачи".
За напускането сме писали аз и още един потребител малко по-нагоре. Може да прочетеш.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 10:14 am 
Аватар

Такъв футбол играхме, че направо бяхме станали Барциоланата на Балканите. Само че в половината си мачове играхме точно като при някой физкултурник - бетон отзад, 1 удар напред. За напускането няма какво да коментарим - държа се като долна сръбска мастия роднина на жоженце, а не като мъж и ПРОФЕСИОНАЛИСТ. Няма какво да ви чета мненията по този въпрос, много добре знам какво и кога се случи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 10:26 am 
Аватар

Нищо ново и нетипично за този форум - да те обявят за трол, само защото имаш различно от масите мнение. :lsclapp Темата няма значение - ако не си за ДСБ, не си фен на Люпко Петрович или пък защитаваш НКП и СЗ, гориш! :levski

А пък "ако Костадинов беше вкарал", "ако не беше измислената дузпа за Тирето"... знам, знам, на 7:0 отиваха, нов рекорд.

Идеализирайте си до степен на идолизиране когото си искате, аз повече нямам какво да кажа по темата, оставям аватара ми да говори! :smt006

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 10:38 am 
Аватар

Вие двамцата сте тотални неадекватници в темата. И си заслужавате Топчо, Жадното, Сухия и Бисер Хаздай. А Люпко се почесва по медала от ШЛ(какъвто има всеки един физкултурник от гореизброените) и си слага мнението ви за него, нали, сещате се къде, да, точно там.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 10:39 am 
Аватар

Blue_Batka_Burgas написа:
Нищо ново и нетипично за този форум - да те обявят за трол, само защото имаш различно от масите мнение. :lsclapp Темата няма значение - ако не си за ДСБ, не си фен на Люпко Петрович или пък защитаваш НКП и СЗ, гориш! :levski

А пък "ако Костадинов беше вкарал", "ако не беше измислената дузпа за Тирето"... знам, знам, на 7:0 отиваха, нов рекорд.

Идеализирайте си до степен на идолизиране когото си искате, аз повече нямам какво да кажа по темата, оставям аватара ми да говори! :smt006

Не бе, пич, просто сме на различно мнение. Вие имате аргументи, другите също имат аргументи. И на двете групи аргументите могат да се третират като верни. Не е като да не сме били с по един гол от едно положение при дедо, ама не е и като ако това положение го е нямало, или сме го изпуснали, да не е могло да създадем още едно. Времето тече, нещата се случват в момента, за една секунда би могло да се случи друго нещо, а не това, което се случва в момента и така нататък. Нека не се заклеймяваме. Аз мисля, че при Люпко бяхме организирани, играехме единно и много добре групирани, като при специалисти като Митов и най-вече Топчо, виждаме Левски, който МАЧКА, и пада... толкоз. Вие сте на противоположно мнение - супер. Изкоментирахме го.
Относно този мач. Той показа, че вече сме средняшки отбор. И явно сме и свикнали вече, така че проблем няма. Щом на хората им е окей - супер!
Аз не мисля засега да присъствам на мачове на средняшки Левски, съсипан от политици, агенти, некадърници-физкултурници(гоУеми УЕГЕНДИ), мениджърчета, "собственици", и дори "ИСТИНСКИ" фенове и фен клубове, които са на всеки мач. Ако можех да им натисна копчето на всичките, бих го направил без да се замисля!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 10:40 am 
Аватар

Историята не търпи условно наклонение. В историята няма "Ами ако...?". А историята казва, че при напускането на разбиращия кур, Левски бе на първо място. Дали той щеше да задържи позицията и дали е бил добър вариант в средносрочен план можем само да гадаем. Фактите са, че със същите футболисти Топчо и Митов имат по-слаби резултати. Самият аз не съм фен на Люпко, но не мога да отрека резултатите и разбиращия от футбол кОр. Раздразнението ми идва от факта, че махането му (провокирането на оставката) бе не заради някой по-добър, млад, перспективен. Ако смяната бе Йока, или някой от този ранг, едва ли щеше да има такова съжаление по напускането на Люпко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:03 am 

Отново неадекватно слаби за пореден път. Не мога да проумея как пенсионера Камбуров ни би сам отново. Хем знаем, че им е най-опасния футболист и вместо да му лепнем двама, които да му дишат цял мач във врата, ние го оставяме абсолютно сам самичък да си развява коня. Еми няма как да стане. Отпред 3 мача не можем да си подадем точни без да сбъркаме. Трябва си чистка в тоя отбор и това е.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:04 am 
Аватар

Ами то няма аргументи срещу Люпко. Ама ако, ама защо, ама това, ама онова. Фактите говорят в полза на дъртия. Другото е изкривена реалност, в която атакуващият футбол (без стратегия, без елементарно познаване на играта и липса на ясна идея за постройка на терена) носи 1 точка, а всеки загубен мач с "правилната" тактика 3, та все още сме първи и чакаме жребия за ШЛ. В същата тая реалност феновете се радват, когато един можещ треньор си е заминал (щото е предател, сръбска мастия, пияница, брат на жожето) и на негово място за 6 месеца са дошли двама страхотни "тактици", които биват надхитрявани от сульо и пульо по села и паланки, нищо че това е в ущърб на уж любимия им клуб. Моралът и ценностите важат за един, но не за други, всичко в Левски цъфти и в клуба няма далавераджии, пиявици, доносници и парашутисти. Нали махнахме Люпко, кръгът е затворен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:26 am 
Аватар

Е много ясно, че нямаме аргументи - аргументите са при вас, нашето си е "тролене". :smt006

Ама който не е в час, да му дам нагледен пример какво е истинско тролене:

Били сме се "радвали, че Люпко си заминал"!? :ohmygod2 :smt005 Радане, причина-следствие нещо? :smt006 Хейтим го, точно защото се изниза като пръдня през анцуг, не обратното! :smt115 Отделно, дето все на нас ни ги приписвате Топчо и Жадното, не знам защо. Сега остава да кажеш, че и треньорските му качества на ДезертьорО поставям под съмнение, та колкото и да не ми се занимава, да почна да си търся цитати по темата... :smt006

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:27 am 
Аватар

Цитат:
- Следите ли Левски, след като напуснахте отбора през есента?
- Да, разбира се. Няма как да не следя Левски. Тръгнах си, защото разбрах, че не мо­га нищо да направя. Левски е най-големият клуб в България, обичам го. За мен беше удоволствие три пъти да му бъда треньор. Но при тре­тия престой много неща не бяха наред. Видях, че няма да направим нищо, и предпоче­тох да си тръгна.

- В момента начело е Нико­лай Митов, а отборът е ве­че на трето място в класи­рането...
- Имам голям респект не само към Митов, а към всеки треньор на Левски. Той не е виновен за това, което се случва. Но надали ще може да промени нещо. Това ще трябва да направят хората, които ръководят клуба. Не желая да хуля... Между друго­то, вече е много ясно защо напуснах Левски. Всичко се вижда и без да приказвам. Моят директор Ангелов (б.а. - Станислав Ангелов) не раз­бра за какво става въпрос. Или в някои моменти не иска­ше да направи от Левски до­бър отбор.

- Левски водеше в класира­нето, можехте ли да се бо­рите с Лудогорец?
- Абсолютно, можех да се боря с Лудогорец. Но видях, че няма шанс да стане нещо с хората, които тогава бяха - говоря за хората в клуба, а не за тези извън него. Но не е са­мо това - не само не искаха да се преборят с Лудогорец, а като цяло не знаеха какво искат. Ис­кам да кажа, че за мен е чест, че съм работил в Левски и се надявам скоро "си­ните" отново да са най-сил­ният отбор в България.

Редно беше и самият Люпко да се включи с мнение в спора. :bigok

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:36 am 
Аватар

Ми нямате аргументи. Тука се говори за треньора Люпко Петрович и постигнатото от него, а двама човека излизате с "е,и?", "ама той биеше само Славия", "играхме като сега, ама биехме с късмет". Т'ва не са доводи, а чиста проба измислици и алабализми. Или не гледате какво се случва на терена (и не разбирате от футбол), или наистина тролите.

Аз не съм фен на Стоев, Люпко, Гонзо, Наско, Мъри, Митов или Джими Гуменката. Аз съм фен на Левски. В името на добруването на ПФК Левски София беше Люпко да остане. По различни причини това не се случи. Топчо и Митов са следствие на напускането на Люпко. Резултата го виждаме. Тоя хейт може да го отнесете към виновните за това Люпко да си дигне чукалата. Т'ва е в случай, че Ви интересува изобщо какво става в тоя клуб. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:39 am 
Аватар

"Но не е са­мо това - не само не искаха да се преборят с Лудогорец, а като цяло не знаеха какво искат". - това казва всичко. Русев, Тонев и сие. не са в Левски за да печелят и побеждават, а заради други користни цели. Има си план за претопяването ни, действа си и нещата вървят към славизация. Дали ще го допуснем, зависи от нас самите.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:42 am 
Аватар

АКО Мъри не се беше скарал с Батя... къде ли щяхме да сме сега?
АКО Йоканович не беше изпратен, като мърлява циганка от лъскав бутик... къде ли щяхме да сме сега?
АКО Стоев не беше изпратен, като въшливо куче от ресторант, предвид че изпълни поставените цели от работодателите си... къде ли щяхме да сме сега?

АКОто обаче... не е хава, освен в кенефа.

Което ме подсеща за следния въпрос - Къде е "кафявата тема"? :bigok Нима е заминала.. Не я намирам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 11:43 am 
Аватар

FLAME написа:

Е тъй де, това ще каже да си измие ръцете, като е минало и заминало вече. :smt023 Не съм и очаквал да е:
"А бе обадиха ми се от Виетнам и ми предложиха мазните кинти, чуек, та си викам дай да захлебя като за последно, йебем им пичку материну татарску и фашистичку на бугарите!" :smt115
Апропо, точно на това се надявам, истината рано или късно ще излезе! Дъртото е изветрел вече и след една-две годинки и две-три дюлеви, като нищо ще си каже и майчиното мляко пред някоя сръбска медия, а оттам ще цъфне и в Спиртала. :smt031 А междувременно хвърлете и вие с него камък по Пелето, дето е дал толкова на Левски като футболист, той няма как да се защити. :smt023 :lsclapp

edit: Не сме само "двама човека", има и други на същото мнение, просто не им се иска да бъдат изгорени като тролове и чорбари от форонната инквизиция. :smt006

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 12:03 pm 
Аватар

FLAME написа:

Е тъй де, това ще каже да си измие ръцете, като е минало и заминало вече. :smt023 Не съм и очаквал да е:
"А бе обадиха ми се от Виетнам и ми предложиха мазните кинти, чуек, та си викам дай да захлебя като за последно, йебем им пичку материну татарску и фашистичку на бугарите!" :smt115
Апропо, точно на това се надявам, истината рано или късно ще излезе! Дъртото е изветрел вече и след една-две годинки и две-три дюлеви, като нищо ще си каже и майчиното мляко пред някоя сръбска медия, а оттам ще цъфне и в Спиртала. :smt031 А междувременно хвърлете и вие с него камък по Пелето, дето е дал толкова на Левски като футболист, той няма как да се защити. :smt023 :lsclapp

edit: Не сме само "двама човека", има и други на същото мнение, просто не им се иска да бъдат изгорени като тролове и чорбари от форонната инквизиция. :smt006

Това, обаче е твоето мнение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 12:07 pm 
Аватар

Не напусна клуба чак толкова смирено, колкото самият той го изкарва. :smt047

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 1:59 pm 
Аватар

И сега ще повторя, че назначаването на Люпко беше грешка, дори целта да е бил да подгрява преди имагинерното завръщане на Мъри. След трудния старт и последвалото отпадане от Марибор, Левски започна да играе прилично, виждаше се развитие, някои дори приличаха на моменти на истински футболисти. Имаше мачове, в които ми беше приятно да гледам Левски.
Топчо и Митов са треньори на принципа "да има там някой", това е жалкото, защото ако имаше стратегия за развитие щеше да има истински треньор, щеше да има нормална селекция и щеше да е ясно кой в този клуб какви отговорности има. И нямаше да се прибягва до услугите на двамата симпатяги.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 2:32 pm 
Аватар

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Батьо, така е, повече от двама, но само двама се излагате. Изглежда другите имат чувство за благоприличие и правят разлика между обикновен хейт и конструктивна критика с аргументи. А форумната инквизиция е толкова лоша, че преди време направи цяла тема да те спасява от бан, въпреки че отдавна беше пресолил манджата. :oops:

Отново ще се наложи да обясня, като за батки от Бургас и Дюселдорф:
При Люпко- първи в класирането, играехме организиран и тактически грамотен футбол.Имаше прогрес в играта на всеки един от играчите. Единствените загубени точки са главно заради съдийски грешки в наша вреда, които са част от играта и без тях не може. Въпреки това, Чичи Спас преговаря с Мъри зад гърба му и не само, че не го пази в тайна, а и го тръби във всички медии. Чичи Спас остро мъмри отбора, че побеждава прекалено и му се налага да изплаща премии. От Люпко се очаква да става шампион, а ако не стане ще си измият ръцете с него. Той трябва да остане, защото това е Левски, а на Левски не се отказва. Разбира се, Люпко не е напуснал заради това, а защото жожето от Микре му се е обадил и го е накарал. Точно така е станало. :strkstrk :strkstrk :strkstrk

След Люпко ... :nrsm :rip :pastor
НЕ СЕ ИЗДЪРЖА!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 2:49 pm 
Аватар

Е тъй де, това ще каже да си измие ръцете, като е минало и заминало вече.

Е Пелето не е ли ,, дезертьор" и ,,предателска путка" по тая логика :D Да изброявам ли: юноша на чорбата; като играч на Левски каза, че сме най-смешната публика; когато можеше да изкараме пари от него ,,дезертира" и избяга в Енерги Котбус ; с него като капитан записахме не знам си колко поредни загуби от чорбата, включително един мач с негова дузпа и червен картон; като директор не предложи договори на Краев, Костадинов и Де Нойер и сега ще ги изпуснем; и т.н и т.н. И пак да повторим - 2007 ИЗБЯГА от Левски. :D
Та в тоя смисъл е светец спрямо Люпко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 2:54 pm 
Аватар

Пак нищо не си прочел. Просто пишеш каквото си искаш. Обясних по-горе защо тези ти мнения са тролене ама кой да прочете. Продължавай да си с този си аватар и после да пишеш за идолизиране :smt005 :smt005
Да не казвам, че и за това се обясни как няма никакво значение дали е бил дедо или някой друг.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 2:58 pm 
Аватар

Батката си спори за спорта. Не е само в тази тема така. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 3:19 pm 
Аватар

Сини_шампиони_1914 написа:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Батьо, така е, повече от двама, но само двама се излагате. Изглежда другите имат чувство за благоприличие и правят разлика между обикновен хейт и конструктивна критика с аргументи. А форумната инквизиция е толкова лоша, че преди време направи цяла тема да те спасява от бан, въпреки че отдавна беше пресолил манджата. :oops:

Отново ще се наложи да обясня, като за батки от Бургас и Дюселдорф:

Тъй де, и аз за това говоря: тогава бях на ешафода, щото не се кефех на Трайчо и ДСБ, сега заради Люпко пак там ме пращат?! :smt115 Ми теглете ни чертата с Дюселдорфа, ама не забравяйте и dogbeer, че има наглостта да защитава НКП и Запада в темата за сектора! :smt006
п.п: Другия път питай някой друг за френски филми, провокаторче. :smt023

levskar_dokrai написа:
Е Пелето не е ли ,, дезертьор" и ,,предателска путка" по тая логика :D Да изброявам ли: юноша на чорбата; като играч на Левски каза, че сме най-смешната публика; когато можеше да изкараме пари от него ,,дезертира" и избяга в Енерги Котбус ; с него като капитан записахме не знам си колко поредни загуби от чорбата, включително един мач с негова дузпа и червен картон; като директор не предложи договори на Краев, Костадинов и Де Нойер и сега ще ги изпуснем; и т.н и т.н. И пак да повторим - 2007 ИЗБЯГА от Левски. :D

При положение, че съм писал "като футболист", доводът ти за директора СА има тежест колкото ланския сняг. А Пелето избяга навремето, щото не му се гледаше видео. :smt115 Правиш ли разлика между футболист в средата на своята кариера и треньор към края, даже позабавил края на своята? :smt006 А това, че Пелето едва ли не като троянски кон на Чорбата ни е саботирал сума ти дербита с цел да паднем, просто оставям без коментар. :ohmygod2

Ankel написа:
Пак нищо не си прочел. Просто пишеш каквото си искаш. Обясних по-горе защо тези ти мнения са тролене ама кой да прочете. Продължавай да си с този си аватар и после да пишеш за идолизиране :smt005 :smt005
Да не казвам, че и за това се обясни как няма никакво значение дали е бил дедо или някой друг.

Е то и аз мога да кажа, че си трол на Дивизията и ти плащат по 50 ст. на коментар в темата за сектора (и даже може и да не съм далеч от истината предвид активността ти), ама не го правя, нали? :smt006 Там като съм на същото мнение като масата, защо не аз, а dogbeer e тролът (реторичен въпрос)? :smt115 :smt115 :smt115

п.п: Наплашихте и Дюселдорфа между другото с тия приказки за банове... :bigok

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 3:39 pm 
Аватар

Докога ще има хора, които смесват стореното като футболист и кариерата като ръководител. Пелето като ръководител е един далавераджия и пиявица. Нека е направил много за отбора като футболист, това не променя моето мнение, че хора като него не са нужни в ръководството.

А и верно, може да сте повече от двама, ама бих се радвал да има дискусия с истински аргументи, не лична неприязън и приказки от 1001 нощ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 3:41 pm 
Аватар

levskar_dokrai написа:

При положение, че съм писал "като футболист", доводът ти за директора СА има тежест колкото ланския сняг. А Пелето избяга навремето, щото не му се гледаше видео. :smt115 Правиш ли разлика между футболист в средата на своята кариера и треньор към края, даже позабавил края на своята? :smt006 А това, че Пелето едва ли не като троянски кон на Чорбата ни е саботирал сума ти дербита с цел да паднем, просто оставям без коментар. :ohmygod2

Пелето не е избягал, защото ,, не му се гледало видео", няма капка, ама капка истина в това твърдение! Просто си ни сложи на кура и духна!
А кога точно и къде се твърди, че Пелето е ,, троянски кон на чорбата" !? Това е смешно, малоумно и несъстоятелно, също толкова колкото и тезата, че Люпко е ,,троянски кон на джуджето".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 3:49 pm 
Аватар

Не се твърди, а се инсинуира, щото иначе не знам какво точно доказва това, освен ако не е празно ляляне:

"с него като капитан записахме не знам си колко поредни загуби от чорбата, включително един мач с негова дузпа и червен картон" :smt102

Булсай, е няма как да стане такава дискусия, докато едната страна е тази, която определя кое е "аргументи" и кое - "тролене". :smt006

Моля някой мод най-накрая да заключи темата и да сложи край на целия този безсмислен спор. Той Дюселдорфа ме предупреди, че точно тая секта няма бутане, ама кой да слуша. Искрено съжалявам за изгубеното време, което никой няма да ми върне, ама поне ще имам обеца на ухото повече темата за боК Шлюпко да НЕ зачеквам. :smt023

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 3:52 pm 
Аватар

Няма как да стане такава дискусия, защото нямаш с какво да опонираш. Говорим за нещо конструктивно, налЕ, не "е,и?" или "Люпко е като Митов, ама биехме с автоголове". ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 4:07 pm 
Аватар

Е то и аз мога да кажа, че си трол на Дивизията и ти плащат по 50 ст. на коментар в темата за сектора (и даже може и да не съм далеч от истината предвид активността ти), ама не го правя, нали? :smt006 Там като съм на същото мнение като масата, защо не аз, а dogbeer e тролът (реторичен въпрос)? :smt115 :smt115 :smt115

Хората му говорят във факти, а той си слага личното мнение и сравнява двете :loser2
Пак задълба в едно нещо (троленето) вместо да си отстояваш позицията по наболелия за теб въпрос за дедо. Пак те призовавам да се върнеш и прочетеш нещата и да заформим някаква дискусия поне.

konvoec написа:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 4:44 pm 
Аватар

Моето мнение е, че разликата между представянето на Люпко и Топчо като треньори е толкова голяма, колко разликата между някой, който заслужава църква с три златни кубета и форума секта и Люпко. Аз като човек от нАуката :bigok, обаче, не мога да си позволя да правя заключения за това дали сме били Барцилоната на Балканите от 10 мача. Имахме и силни и слаби изклизмени мачове. Хората, които ни правеха играта в защита и в халфовата линия - Александров, Пиргов, Костадинов, Де Нойер за периода след Люпко сумарно са изиграли толкова мачове, колкото 1 от тях през този златен век от 10 мача, заради контузии. Нито един от 4мата естествено вече не е във форма след като е бил контузен за по 3 месеца. Малоумната клубна политика застави Топчо и Митов да редят останалите неможачи във всевъзможни конфигурации, за да запълнят тези дупки. В следствие на всичко това естествено зейна пропаст между представянето в началото на сезона и края на сезона, което доведе до абсолютно митологизиране на личността на Люпко.

Тука ще оставя малко или много противоречащи от напускането му:

"Отказване? Не искам да казвам нещо, за което после да съжалявам или да се оправдавам. Може и да помагам на някой клуб, но от втори план", заяви Петрович пред "Спортски журнал".

...

"Защо напуснах ли? Защото ме хвана яд. Преговаряха с други треньори, не ми осигуриха нито един футболист, а искаха от мен титла, което е абсолютен абсурд при сегашното състояние на Левски. Два пъти исках да си тръгна по взаимно съгласие, сега отново искам същото. Имах резултати и затова имам право да търся своето. Някой ден ще разкажа цялата истина за последните ми дни в Левски", добави опитният специалист.

Ебаси а аз си мислех, че сме Барцилоната на Балканите и титлата ни е в кърпа вързана, само да го оставят да работи. :smt102

"Положението в Левски не е добро. Не е известно кой е собственикът. Организацията е лоша. Феновете, които са като звездашите в Сърбия, най-многобройни, очакват само победа. Изискванията са големи, а моята отговорност е най-голяма. Сега се очаква невъзможното и повтарям, че нямам повече сили да се боря с един милион проблеми. Ще добавя, че когато дойдох, казах, че се нуждаем от пет до шест нови попълнения. От този списък нито един футболист не дойде.

“Оставката ми съм я обяснил в медиите. Всички знаят, че тя е подадена още преди един ден. Тази победа днес е за на прощаване. Левски е мой клуб, няма нищо против него и затова няма да ме чуете да казвам нещо лошо. Случиха се някои промени в ръководството, които ме накараха да си тръгна. И преди подадох оставка, която собственикът Спас Русев не прие и ме помоли да остана. Сега обаче това няма как да се случи. Драго ми е, че Левски е последният клуб в кариерата ми. Повече треньор няма да бъда

Де факто подадена един ден преди мач. Много професионално. :smt007

"В момента “сините” имат двама перфектни треньори - Асен Букарев и Елин Топузаков. Те имаха възможност да научат много неща, докато работихме заедно. Поводите за оставката ми съм ги написал - всички вестници пишеха, че ме сменят. "

Смеете ли да противоречите на този боК? :smt102
Изображение

От тия прословути 10 точки искам да отбележа:

5 - Чужденците няма да ги коментирам, но със сигурност нито сме имали пари да платим трансфер, нито пари за заплата. Но 2мата хубавци накрая няма как да не ги отбележа. :smt047 Единият от тях е най-слабият в отбора на тиретата.
6 - Малко странно професионалист треньор да напуска заради съдийство. Че има тесли, имаше, но все пак.
7 - С това не знам вече какво се оказа и дали премии са били спирани, неизплащани или каквото и да било.
8 - Без коментар.
10 - :cry: последните :cry: в :cry: кариерата :cry:

И за финал - лекарска констатация от 19.09, която е получил вчера. :smt031 Сигурен съм, че точно вчера я е бил получил. :smt002

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 4:54 pm 
Аватар

5. Не сме имали пари да платим трансфер, ама дадохме 200к евро за Сандберг. :smt006
6. Абсолютно в реда на нещата е при такова съдийство клубът да направи нещо, знам ли, отколкото само тука да тракаме по клавиатурите, а Станислав Ангелов и ко да си мънкат. Щом не го правиш, не цениш труда на треньора/ момчетата си, които биваъ ограбвани в ключови моменти. И не цениш бизнеса (щото Левски е и бизнес) си, който страда от това.
8. Недоволство вътре в отбора заради неизпълнени обещания. Минава време. Нищо не се прави по въпроса. Треньора смята, че не може да работи по тоя начин. Напуска.

Как при Люпко не се получиха толкова много контузии? Как при Топчо след първите 3 кръга имахме петима контузени? Подготовка, нещо, а-у? Това за организацията лъжа ли е? Лъжа ли е, че се е преговаряло с други треньори? Лъжа ли е, че не се отричаха тия неща от хората в клуба?

Нещо друго? Щото т'ва не са доводи, че смяната на Люпко е била за добре.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]