forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Дек 14, 2017 3:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:14 pm 

Тука спора се е изродил. Числата казват всичко:
При старши - треньор Люпко - 11мача, 27 точки;
След Люпко - 15 мача, 24 точки в редовния сезон т.е. срещу същите съперници, иначе общо без Люпко - 21 мача, 34 точки.

Гледайте си атакуващия футбол на жадния! Интересно ми За Левски ли сте, Анти Люпко ли сте, чорбари ли сте?
Мъри Стоилов го каза : ,,Левски напълни стадиона в реванша срещу Марибор, защото хората​ видяха в първия мач, че играем футбол." ТОЧКА. Или сте по-големи футболни специалисти от Мъри, или има някакво изкривяване в действителноста.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:27 pm 
Аватар

То и ние ви се чудим за Левски ли сте, за Люпко ли, за Тан ХоЯ ли или просто Анти-анти-Люпко... :smt006

Дюселдорфа е прав: църква бутане има, секта - НЕ :!:

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:37 pm 

А съм от сектата на Левски. За мен няма значение дали треньора се казва Люпко, Станимир, Димитър, Гошо и т.н., за мен е от значение Левски да си стъпи на мястото. Казвам единствено, че е факт, че с този треньор бяхме първи, с 4 допуснати гола и играехме като отбор. Ако намерим друг треньор, с който да сме така успешни, аз пръв ще се радвам.

Последна промяна levskar_dokrai на Нед Май 14, 2017 1:47 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:41 pm 
Аватар

В такива моменти ми се иска форума да е като фб да мога да лайкна горния пост. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:48 pm 
Аватар

levskar_dokrai написа:
А съм от сектата на Левски. За мен няма значение дали треньора се казва Люпко, Станимир, Димитър, Гошо и т.н., за мен е от значение Левски да си стъпи на мястото.

Ами не че нещо, ама не ти личи много, колега, след като нареждаш други левскари на "чорбари", само щото не споделят мнението ти. :smt006 Щото досега всичко си беше ОК, ама да се чорбаросваме, само щото едните се кефят на разбиращи от футбол курове, докато другите ги виждат като предателски путки... :oops: Ако бях мод, такъв го пращам в почивка, без значение от коя от двете страни е. :levski

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:49 pm 
Аватар

Стойчо Стоев също направи доста силна серия подобна на тази на сръбската мастия с далеч по-скромни и накадърни футболисти, но църквата му е без кубета нещо. Сектата на Левски нещо не иска да си го припознае... :smt012

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:00 pm 
Аватар

И Стойчо си имаше секта. Да не припомням рева по него след като го смениха.
Само че след споменатата от теб серия, резултатите се влошиха.

#matchday

Да съберем пари за школата - на всеки треньор по 0.5 лаптопа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:03 pm 
Аватар

А и след Стойчо дойде Люпко, не някой физкултурник, чиито провали се неглижират от омраза към предходния на тоя пост.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:09 pm 
Аватар

Стойчовата кротка ерес спрямо Люпковата секта седи като богомилите спрямо Свидетелите на Йехова. :smt006 Не помня някой да го е натяквал във всеки втори пост половин година след напускането му, нито да е обвинявал противниците му, че повече мразят СС, отколкото обичат Левски :!: :smt013 :smt018

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:22 pm 
Аватар

Каквото имах да кажа за сръбската мастия го казах. Ако 7 победи над селски отборчета oправдават смешна декларация, обяснения като петокласник преди важен мач, и напускане, за да избяга при кинтите във Виетнам, с депозирано лекарско становище още от септември(!), демек месец преди мача с тирето, то си е за вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:29 pm 
Аватар

Blue_Batka_Burgas написа:
Стойчовата кротка ерес спрямо Люпковата секта седи като богомилите спрямо Свидетелите на Йехова. :smt006 Не помня някой да го е натяквал във всеки втори пост половин година след напускането му, нито да е обвинявал противниците му, че повече мразят СС, отколкото обичат Левски :!: :smt013 :smt018

Не е точно така. След неуспешното начало на Люпко имаше доста подмятания във връзка със смяната на Стоев и съмнения дали тя е била нужна. Когато почнахме да печелим, това се промени, разбира се.

#matchday

Да съберем пари за школата - на всеки треньор по 0.5 лаптопа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:30 pm 

Само дето отиде във Виетнам почти 2 месеца след като напусна Левски, ама това е дребна подрбност :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:33 pm 

Кое му е ,, предателска путка" ? Това, че е чужденец, легенда на Звезда и е бил за кратко треньор на някакво си провинциално отборче литекс(преди да станат гмо-то!)? Нито е българин, нито е бил играч на Левски, нито ни е бил 100 години треньор, просто е професионалист, печелил на КЕШ, който си върши работата, за какво точно трябва да го мразя? По тая логика с ,,предателските путки" дай да сложим и Наско, и Гиби, и Мъри, и Кайзера, и Пламен Гетов.
Ами ,,левскарите" Костадинов, Краев, Цоневи и още, и още, и още, колко им пука за Левски? Защо не остават?
В съвременния футбол трябва да намериш добри професионалисти и да им плащаш, иначе от форума щеше да направим един отбор от най-големите левскари и да мачкаме.
Ако толкова ви дразни това ,,Люпко", предлагам вместо име да се пише ,,треньор", например ,,толкова точки, толкова голове имахме, кога бяхме с треньор, сега без треньор имаме толкова, играем еди-какси". Няма секта Люпко! Как се казва и кой ще бъде, няма значение, просто трябва Треньор, отговарящ като качества и възможности на Левски, на Левски какъвто​ беше, на гранда Левски! Защото сега нямаме старши-треньор, нямаме и последните 10 години с едно-две изключения.
Каквато и селекция да правим, колкото и милиона да похарчим, няма значение! Ще ни докарат торба с некадърници, това е ясно, защото не я разбират тая работа.
Иначе спора е излишен, ако някой се е засегнал, изминявам се.

Последна промяна levskar_dokrai на Нед Май 14, 2017 2:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:36 pm 

След като се махна Люпко,трябваше да се стремим да вземем също толкова опитен и качествен треньор,а не да се остави Топчо да се прави на старши-треньор.

Последна промяна БялоСини на Нед Май 14, 2017 2:38 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:37 pm 
Аватар

То няма угодия, бил направил 7 поредни победи срещу селски отборчета, ако па не ги беше направил щеше да е тоя сръбски пияндурник не може да бие некви селски отборчета. форон.факлоджик.цом :smt005

БаДка, голем трол си, само риташ кошера за некви безсмислени спорове, кротни се малко

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:38 pm 
Аватар

Професионалистите не седят сума години в държава, при това съседна и при това с близък език и не обелват и бъкел думичка.
Нали тя картинката не е само спортно-техническа. Защото при нас няма нищо професионално от много време вече, а просто движение на едни пари и никакво желание за развитие на АД-то.

Но пак ви казвам, без да ви поучавам разбира се, а изразявам лично и приятелско мнение, че енергията която вкарвате в този безмислен спор може да я оползотворите в нещо по-смислено.

Окосете си тревата пред къщата, разходете си кучето, наебете си жената, изчистете си апартамента, пуснете си някой филм, свършете си няква БВП работа и т.н. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:42 pm 

БялоСини написа:
След като се махна Люпко,трябваше да се стремим да вземем също толкова опитен и качествен треньор,а не да се остави Топчо да се прави на старши-треньор.

Ето това е мнението, което обобщава всичко! Кратко, точно, ясно!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:52 pm 
Аватар

Zlostar_1111 написа:
Само дето отиде във Виетнам почти 2 месеца след като напусна Левски, ама това е дребна подрбност :smt006

Само дето каза, че след Левски се оттегля от футбола, ама това е още по-дребна подробност. :smt006

levskar_dokrai написа:
Кое му е ,, предателска путка" ? Това, че е чужденец, легенда на Звезда и е бил за кратко треньор на някакво си провинциално отборче литекс(преди да станат гмо-то!)? Нито е българин, нито е бил играч на Левски, нито ни е бил 100 години треньор, просто е професионалист, печелил на КЕШ, който си върши работата, за какво точно трябва да го мразя? По тая логика с ,,предателските путки" дай да сложим и Наско, и Гиби, и Мъри, и Кайзера, и Пламен Гетов.
Ами ,,левскарите" Костадинов, Краев, Цоневи и още, и още, и още, колко им пука за Левски? Защо не остават?
В съвременния футбол трябва да намериш добри професионалисти и да им плащаш, иначе от форума щеше да направим един отбор от най-големите левскари и да мачкаме.
Ако толкова ви дразни това ,,Люпко", предлагам вместо име да се пише ,,треньор", например ,,толкова точки, толкова голове имахме, кога бяхме с треньор, сега без треньор имаме толкова, играем еди-какси". Няма секта Люпко! Как се казва и кой ще бъде, няма значение, просто трябва Треньор, отговарящ като качества и възможности на Левски, на Левски какъвто​ беше, на гранда Левски! Защото сега нямаме старши-треньор, нямаме и последните 10 години с едно-две изключения.
Каквато и селекция да правим, колкото и милиона да похарчим, няма значение! Ще ни докарат торба с некадърници, това е ясно, защото не я разбират тая работа.
Иначе спора е излишен, ако някой се е засегнал, изминявам се.

Да, погрешно се изразих, правил съм го и преди. "Дезертьорска" е точният епитет, от ДЕЗЕРТЬОР, защото предатели са своите, наемниците просто дезертират. А мен не ме дразни самото име на Светеца, а непрекъснатото му натякване във всеки пост след всеки мач половин година и повече вече :!: #КОЙ беше дедо Люпко??? :smt017 Аз отдавна съм го забравил, загърбил, надживял. ВИЕ сте зациклилите! :smt006

Max^10 написа:
БаДка, голем трол си, само риташ кошера за некви безсмислени спорове, кротни се малко

Чисто технически Беламито го е ритнал, без да иска, а ние с Радан го разпердушинихме от шутове. :smt059 Ама не е като да не налазихте всички останали като мухи пресния медец, де... :twisted:

edit: СПИРАМ по темата Люпко, че и без това още след втория коментар ми беше писнало! :smt012

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 3:34 pm 

На въпросът ти кой е дедо Люпко:
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ryg-401624?
Най- голямата опасност - шут от над 30м в 6тата минута. И сравни това с тая трагедия дето бяхме преди 2 семици.
А къде е отишъл мен не ме бърка. Той това за което беше дошъл си го свърши перфектно. Когато искаш от 1 човек да работи професионално и чакаш резултати - предоставяш и нужните условия.
Когато искаш да смениш Вальо Захариев за Георги Шейтанов и се налага Люпко да обяснява, че това е глупост, когато Дианчето се изтъпанчва и обяснява, че много биели и тн просто се махаш. За това си има Топчо, Сух, Ники Митов и тн защото на Левски не се отказва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 3:45 pm 
Аватар

Критиките към люпко са основно заради "брат му" и това, че си тръгна 30 минути преди мач. Относно качествата му, едва ли някой има съмнение, че е добър треньор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 3:47 pm 
Аватар

Точно тоя мач срещу тиретата изглеждахме адски смешно и минахме центъра 3 пъти.

Последна промяна BlaueZoneDüsseldorf на Нед Май 14, 2017 4:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 3:51 pm 
Аватар

BlaueZoneDüsseldorf написа:
Точно тоя мач срещу свинете изглеждахме адски смешно и минахме центъра 3 пъти.

Срещу кой?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 3:56 pm 

Достатъчно за да си вземем мача,ако не беше съдията,нямаха никакъв шанс да ни вкарат припознавачите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 3:59 pm 

Друго си е да биеш центъра 3 пъти, нали.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 4:18 pm 
Аватар

Айде и аз да напиша нещо последно по темата.

За една подготовка време Люпко разбра, че няма наличното (а и няма да му се доведат подходящите играчи) да играе атакуващ футбол и успя да научи тия неможачи да играят приличен (не казвам атрактивен) и организиран футбол, който носи резултати. Факт е, че при него всичките футболисти бяха във върхова форма. Факт е, че проведе нормална подготовка и не издъхвахме в 75-тата минута. Факт е, че и на тия години има око за футболисти. Има и още много факти, които говорят за треньора Люпко Петрович. Фактите са си факти - там, където нямаше съдийски намеси, отборът побеждаваше. И то побеждаваше, защото предварително се беше отиграло какво трябва да се прави на терена. Имаше план, всеки си изпълняваше задачите и общо взето имаше подобие на някакъв футбол. Хубаво е тия, дето оспорват качествата му като треньор, да изгледат записите и да видят как се излиза в мач срещу пъти по-качествен отбор (Лудогорец), как се излиза в европейски мач навън и как се излиза срещу селските тимчета на Герена. Едно pro-tipче: не е на мантрата "атака от 1-вата минута, щото ние сме най-добрите и газим". Може да е дърт, може да е с архаични разбирания, ама тая игра я разбира и всякакви подмятания как биел само Славия, Верея и т.н. са несъстоятелни. Кого да бие? В тая помийна яма има всичко на всичко 3 отбора с претенции (Лудогорец, ние и оранжевите). Другото е пълнеж според както дойде. Навсякъде по чужбина шампион се става с постоянство и победи в "малките" мачове, само тука разбирачите лялят като бием слабаците. За припознаването и "брат" му: хубаво е да мерим с еднакъв аршин за тия неща. Ако Люпко е предател, то такъв е и Наско, и Гиби, и Мъри, и т.н., и т.н.

Да кажа и още нещо: телешкия възторг от цялата сага около Люпко е изцяло неуместен, понеже т'ва е нещо, което пряко навреди и в кратскосрочен, и в дългосрочен план на ПФК Левски. Лично аз, като фен на тоя отбор, не бих еякулирал от кеф след събитие, което не е в негова полза. Не знам как не стана ясно на някои хора, но с напускането на Люпко пак се върнахме в тоя порочен кръг да сменяме треньори тип Вуцан през 6 месеца. Или си живеете в свой свят, където след Люпко идва минимум Анчелоти, или просто се кефите напук на Левски. Т'ва е. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 4:22 pm 
Аватар

Не знам какво го коментирате Люпко. Факт - при него седяхме като отбор, но мисля че на всички ни беше ясно, че няма да се задържи дълго. След като си тръгна лично аз не бях изненадан, макар и да избяга по долен, сръбски начин отдавна намекваше - нема паре, нема паре. Всичко е в миналото, няма как да го променим.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 4:38 pm 
Аватар

Zlostar_1111 написа:

Друго си е да биеш центъра 3 пъти, нали.
А трето е да вземеш 3-те точки. :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 5:28 pm 

IN HOC SIGNO VINCES написа:
Критиките към люпко са основно заради "брат му" и това, че си тръгна 30 минути преди мач. Относно качествата му, едва ли някой има съмнение, че е добър треньор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Само дето не си е тръгнал 30 минути преди мача, просто като депозирал оставката през седмицата Пелето мислел ,,че се бъзика".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 11:44 pm 
Аватар

Bullseye написа:
Айде и аз да напиша нещо последно по темата.

За една подготовка време Люпко разбра, че няма наличното (а и няма да му се доведат подходящите играчи) да играе атакуващ футбол и успя да научи тия неможачи да играят приличен (не казвам атрактивен) и организиран футбол, който носи резултати. Факт е, че при него всичките футболисти бяха във върхова форма. Факт е, че проведе нормална подготовка и не издъхвахме в 75-тата минута. Факт е, че и на тия години има око за футболисти. Има и още много факти, които говорят за треньора Люпко Петрович. Фактите са си факти - там, където нямаше съдийски намеси, отборът побеждаваше. И то побеждаваше, защото предварително се беше отиграло какво трябва да се прави на терена. Имаше план, всеки си изпълняваше задачите и общо взето имаше подобие на някакъв футбол. Хубаво е тия, дето оспорват качествата му като треньор, да изгледат записите и да видят как се излиза в мач срещу пъти по-качествен отбор (Лудогорец), как се излиза в европейски мач навън и как се излиза срещу селските тимчета на Герена. Едно pro-tipче: не е на мантрата "атака от 1-вата минута, щото ние сме най-добрите и газим". Може да е дърт, може да е с архаични разбирания, ама тая игра я разбира и всякакви подмятания как биел само Славия, Верея и т.н. са несъстоятелни. Кого да бие? В тая помийна яма има всичко на всичко 3 отбора с претенции (Лудогорец, ние и оранжевите). Другото е пълнеж според както дойде. Навсякъде по чужбина шампион се става с постоянство и победи в "малките" мачове, само тука разбирачите лялят като бием слабаците. За припознаването и "брат" му: хубаво е да мерим с еднакъв аршин за тия неща. Ако Люпко е предател, то такъв е и Наско, и Гиби, и Мъри, и т.н., и т.н.

Да кажа и още нещо: телешкия възторг от цялата сага около Люпко е изцяло неуместен, понеже т'ва е нещо, което пряко навреди и в кратскосрочен, и в дългосрочен план на ПФК Левски. Лично аз, като фен на тоя отбор, не бих еякулирал от кеф след събитие, което не е в негова полза. Не знам как не стана ясно на някои хора, но с напускането на Люпко пак се върнахме в тоя порочен кръг да сменяме треньори тип Вуцан през 6 месеца. Или си живеете в свой свят, където след Люпко идва минимум Анчелоти, или просто се кефите напук на Левски. Т'ва е. :smt006

Просто баДката троли ефективно, а BlaueZoneDüsseldorf май не разбира толкова много (от мненията му) от футбол. На батката му показваш факти с които мнението му става несъстоятелно, а той започва да говори за други неща и така до безкрай.

Ето например тази глупост:
Blue_Batka_Burgas написа:
А мен не ме дразни самото име на Светеца, а непрекъснатото му натякване във всеки пост след всеки мач половин година и повече вече :!: #КОЙ беше дедо Люпко??? :smt017 Аз отдавна съм го забравил, загърбил, надживял. ВИЕ сте зациклилите! :smt006

Сложил си аватар на този който
Цитат:
Аз отдавна съм го забравил, загърбил, надживял
и най-накрая другите били зациклили :smt005 Или е доста тъп (което знаем че не е) или е доста елементарно тролване. Но нали нямаме модератори да си почине малко. Едно е да си отстояваш позицията, а съвсем друго е да мразиш някой и просто да си навързваш нещата както ти дойде. А защо го мрази? Защото бил ДЕЗЕРТЬОР. Той не зачита факта че Люпко
levskar_dokrai написа:
... не си е тръгнал 30 минути преди мача, просто като депозирал оставката през седмицата Пелето мислел ,,че се бъзика".

Значи батката мрази Люпко само защото си е тръгнал. Няма нищо лошо ама... да се занимаваш толкова седмици и да тролиш по тая тема е доста бедно. Другите неможачи като не си тръгват да не би да сме по-добре?

За BlaueZoneDüsseldorf пък имаме следното:

Не бил доволен, че с неможачите които имахме не успяхме да бием тирето и съдията който си изпълни поръчката доста добре. Сега да не би тия да ги бием? Само с 3 ни биха преди няколко седмици, а можеха с много повече. Ама то сме били минали центъра 3 пъти :smt005 никакво разбиране как трябва да играем като имаме само дървари за футболисти. Всички искаме да гледаме атакуващ футбол, но нека да се върнем към реалноста.

После и това:
При ЛюБко имаше и други фактори, освен галактическия му треньорски гениИ, а именно това че Костадинов и Де Нойер не бяха вечно контузени и натискаха за то4ния нов договор :smt047 , в защита Пиргов и Александров също не бяха вечно контузени. Прохазка също от време на време имаше смислен мач. Нямаше да имам нищо против него, ако си беше тръгнал зимата без скандали и медийни боНби, но той се изниза като дърта сръбска мастия, и на всичкото отгоре се опита да внесе допълнително напрежение в отбора с дебилни декларации и тн. За 3-те ни най-силни мача - Лудогорец (изклизмен с гол в последната минута, но все пак ДОБЪР мач), Слагия, Верея, съвсем спокойно мога да изброя 3 мача изиграни на топчово ниво без никва идея как да вкараме гол, спечелени/реми само с късмет - тирето, Нефтохимик (2 дузпи и 2 пукнати топки), Локо Горна (1 удар във вратата им - за автогола). Не броя и мачовете с Монтана и Локо Пловдив, в които имаше и съдийски намеси за загубата на точки. В комбинация с епохалните мачове с Марибор - статистиката от 12 мача е - отпадане от Европа, 3 равни и 7 победи (Верея, Нефтохимик, Локо Горна, Лайногорец, Пирин, Слагия и Дунав).

Общо взето при дедо всичко добро е било на късмет (нещо с което много пишещи тук си боравят и го мислят за някакъв факт или доказателство :ohmygod ), а спечелените точки за които преди сезона се чудихме дали изобщо ще стигнем до техния брой, изведнъш са недостатъчни защото сме имали 3 равни. Няма никакво значение как си седяхме на първото място след като бяхме готови да сме 6-ти или 7-ми преди сезона да започне :bigok
Някой преди мен правилно отбеляза как големите отбори си печелят първенствата в мачовете срещу малките отбори. Нещо които тук явно не важи според някои потребители.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 11:58 pm 
Аватар

Мен просто ме дразни, че за 10 мача, 7-8 от които срещу непретенциозни отбори, го обожествихте и овековечихте, а той ни се изсра реално с напускането си и всичко около него. Ако онзи от Локо Горна не си я беше набил и не ни бяха дали 2ра дузпа срещу Нефтохимик, пак ли щяхте да го слагате на тоя пиедестал? Сега ако ми пуснат мачовете с Марибор, тирето, Локо Горна, Локо Пловдив и Нефтохимик и ми дадат да предположа дали ни е водил нечуван футболен гении ни е водил, или поредния физкултурник, който може да си реди ръгачите в защита, ще ми е трудно да кажа. Ту партс. Но мисля, че сега е удобно да се изнижа от дискусията, защото много наруших safe space-a на определени хора с неортодоксалното си мнение, и усещам остри конфронтациЙ.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]