forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 25, 2018 9:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 4:58 pm 

Смяната на Люпко с Топчо беше в стил смяната на Мъри с Вили Вуцов.

Безсмислена, но за това пък с конкретни последствия.

Шефовете ни отдавна са решили да ни правят новата Славия защото старата има проблем с оставането в А група.

За сега плана им работи безупречно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 5:04 pm 
Аватар

Чакай бе човек, Люпко 50 пъти казва, че сам решава да си тръгне, тука пак се говори, че някой го е сменил с Топчо. :ohmygod Сега за другите неща:

5 - еми 200 хиляди за Сандберг, ама другите може да са стрували 750 хиляди.
6 - жалби се подаваха, по медиите се казваше в прав текст, че сме ощетявани. Какво повече да направи клубът, да пребие съдията ли?
8 - Да сигурен съм, че Бабатунде и Нар са заплашвали, че няма да играят, ако не има вземат кола. Сега имат кола, ама не виждам да са станали Меси и Роналдо.

Еми не се получиха, защото беше рано през сезона и неможачите все още бяха свежи, но и тук по-скоро въпросът е към Перота, а не към Топчо. За преговорите с други треньори (демек Мъри) Люпко знаеше, както знаеше и че е временен вариант. Едва ли си е мислел, че на 70 ще прави 2-3 сезона с Левски и ще влиза в борбата за КЕШ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 5:12 pm 
Аватар

Абе, дедо ви Люпко днес има рожден ден. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 5:13 pm 
Аватар

Сам решил да си тръгне с уловката, че в клуба не се плащат премии, на ръководството не му пука какво се случва, а и го сменят през кръг. Ми и аз бих си тръгнал, ебаси :lol:
5 От списъка на Люпко виждам само свободни агенти :wink:, а какво може и какво не е въпрос на преговори. Знаем как се случват трансферите, Сандберг го докараха през главата на дъртия за някоя комисионна. Тия пари преспокойно можеха да отидат за някой смислен трансфер.
6 Кой искаше оставката на съдийската комисия от УС, помниш ли? Тръста. Да, ама Тръста вече не е в УС. И действия не бяха предприети. :smt006
8 Ми сега играят под вещото ръководство на Митов след проведена подготовка с Топчо. Само на тях ли им се влоши формата?

Люпко знаеше, че е временен вариант. Ама т'ва открито да те сменят през кръг е аматьорщина, сори.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 5:38 pm 
Аватар

Истината за оставката на сърбежа никога няма да я научим - нито той ще я каже (ако я помни), нито "ръководството" ни ще си признае, че го е слъгало поне за 3-4 неща, вероятно има и някакви други фактори, и прочее. Честно казано - мен слабо ме интересува що той си бил тръгнал. Аз, лично, бях против неговото назначение, защото бях сигурен, че е временен вариант, а ние нямаме нужда от временни варианти, а от (най-после) някакво по-дългосрочно решение. Така че изобщо няма да заплача за това, че си бил тръгнал.

Проблемът тука изобщо не е в това, че той си тръгна, а че ръководството ни, великото, не направи нищо, за да го замени с читав човек. Не само това, ами на ръководството му дойде огромен дюшеш да замени един труньор, с (вече) двама подред абсолютно неадекватни хора. Ако дедото всъщност направи нещо, то е да покаже, че ДОРИ с тия футболисти, които са далеч от читави (но и далеч не толкова некадърни, колкото се опитват някои хора да ги изкарат), можеш да се представиш доста прилично (особено като за това, което бяхме в последните години). Колкото и да не им се иска на някои хора, тоя дъртак пияндурник беше успял да изгради един много организиран и грамотен отбор, в който максимално да използва и малкото читави качества, и същевременно максимално да замаскира недостатъците на тия дървета. В резултат играхме доста прилично срещу Марибор и имахме реален шанс дори да ги отстраним (да не припомняме тук хората как си мислеха че ще завършат тия мачове, нали?), а в първенството играхме достатъчно добре, че да сме без проблеми втори след резаните, и дори да ги натискаме (това, че в някакъв момент сме били първи, не значи че сме щели да го задържим това място, но бяхме категорично пред тирето и не се виждаше как ще ни доближат). Естествено, че и при него сме имали късмет в някой мач, но пък "късмета" си го заслужихме, донякъде, с това, че с достатъчно грамотна игра не давахме шанс на разни смешни отборчета да ни вкарат от нищото и да ни вземат точка или три - въпросът беше дали ние ще успеем да вкараме, и когато си ги наврял цял мач в полето им - нормално е да имаш и късмет. Вярно е и че загубихме точки, но добре знаем какви съдийски балтии отнесохме, и че без тия балтии и в онези мачове щяхме да вземем нещо (или всичко). Освен това е пълна утопия да се надяваме, че само с треньор можем да заличим напълно безкадърието на редица смотаняци. Пак казвам - това, което сърбежа показа, е че с приличен треньор можеш да изкараш доста дори от тия играчи.

Естествено, че няма как да знаем дали дедото щеше да вземе всички мачове, които загубиха Топчо и Жадното. И да, вероятно и при дедото щеше да има още загуби, щото некадърността си е некадърност. Това, обаче, което е очевадно, е че след него назначихме пълни дупки, които са на светлинни години дори от дърт пияница. Ето това е проблема, а не че дъртия пияница се е разкарал. Ако бяхме назначили читав треньор, това нямаше да е никакъв проблем, и сега изобщо нямаше да се обсъжда. А ние сложихме Топчо, за ДВА МАЧА, т.е. за няма и 2 седмици отборът се срина чудовищно, видимо, забележимо се разпадна просто, а ние какво - оставихме го да направи и подготовчица.... След нея пропадането продължи, и ние вместо да опитаме да намерим човек, който може да го спре и да тръгнем в парвилна посока (т.е. отново - ЧИТАВ треньор - забележете НЕ ДЕДОТО, ДРУГ, АМА ЧИТАВ), ние плеснахме....Жадното, копеле...

Та - това е драмата - не, че сърбежа се махна, а кой домъкнахме след него.... И не, не е вярно, че треньора няма значение.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 6:16 pm 
Аватар

Така е.
А простата истина е, че и с нашите ограничени(или никакви) финанси може да се направи приличен отбор, макар и от лимитирани футболисти, като единственото условие е- истински треньор.
Вече почвам да си мисля, че умишлено ни се домъкват такива неможачи като Жадното и Топчо, с цел да не мърдаме от средняческата си среда. Още 2-3 такива сезона, като предните 6-7, и славизацията ще е пред завършване.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 6:40 pm 
Аватар

Ми според мен всичко, необходимо за славизацията, беше вече направено. Сега остава само да се чака да мине достатъчно време, в което да сме в това състояние (надали ще е трудно) - просто защото все още има твърде много хора, на които им трепка като видят Сините на терена, и колкото и да им е гадно като цяло, след 1-2 победи вземат, та идат на стадиона, или цъкнат телевизора. След като ги изпържат още няколко пъти с представления като срещу тирето, буферите и тем подобни простотии - и на тях ще им писне и вече ще е все тая....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 6:52 pm 

BlaueZoneDüsseldorf написа:
Чакай бе човек, Люпко 50 пъти казва, че сам решава да си тръгне, тука пак се говори, че някой го е сменил с Топчо. :ohmygod Сега за другите неща:

5 - еми 200 хиляди за Сандберг, ама другите може да са стрували 750 хиляди.
6 - жалби се подаваха, по медиите се казваше в прав текст, че сме ощетявани. Какво повече да направи клубът, да пребие съдията ли?
8 - Да сигурен съм, че Бабатунде и Нар са заплашвали, че няма да играят, ако не има вземат кола. Сега имат кола, ама не виждам да са станали Меси и Роналдо.

Еми не се получиха, защото беше рано през сезона и неможачите все още бяха свежи, но и тук по-скоро въпросът е към Перота, а не към Топчо. За преговорите с други треньори (демек Мъри) Люпко знаеше, както знаеше и че е временен вариант. Едва ли си е мислел, че на 70 ще прави 2-3 сезона с Левски и ще влиза в борбата за КЕШ.

Той това каза, но така ли е наистина?

Виж интервюто с него днес по повод рожденния му ден.

Той Люко каза също и че няма повече да се занимава с треньорска дейност, ама .......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 7:01 pm 
Аватар

За Топчо, като временен вариант до Декември мога да се съглася до някъде, че беше най-нормалното решение предвид обстоятелствата, но след решенията на полусезона да се продължи договора на Топузаков и да се назначи Чиликов, както и епичните декларации на тая мърша в УС все повече ми се затвърди мнението, че целенасочено се работи срещу клуба да се срине. Преди това мутрите в сянка и куклата им Спас ще натрупат 20-тина, 30 милиона дългове и после ще ни фалират по схемата на жожето. Всички мутри са от едно котило и няма как да не останат по-назад от Късия при положение, че оня направи тая врътка и с Литекс моторс, като фалира дружество с 80 милиона кредити и дългове и му прехвърли активите на ново дружество. После взе държавна поръчка за 30 милиона... Та явно схемата работи у нас, а на Спас и шефовете му им дай да крадат. Честно да си призная аз не виждам светлина в тунела. Липсва каквато и да е компетентност в ръководството да се работи правилно дори Батков правеше повече в отчаяни опити да направи нещо ебаси...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 8:14 pm 
Аватар

Мустако изпитваше кеф да се пъчи като собственик§президент, просто беше некопетентен мениджър. Заради кривината на Ивовата главЪ не му провървя (въпреки чутовната некадърност) да имаме отбор напролет в ЕКТ и пак да пишем история. Щото за разлика от Мъри и Наско, на Ясен и Гонзо им беше първи сезон заедно и въпреки това имаха шанс да направят нещо повече от участие в групите.

Omraz написа:
Тиретата взимат играч не от Гвинея, а от Гвинея тире Бисау, нека не пропускаме този факт. :strkstrk :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 8:25 pm 
Аватар

Стига вече сте го дъвкали тоя.За Любомир от Велика Брусница никой на света не може да ме убеди,че не игра ганкиното в първия мач с УРУДА!!!И това според мен е основната причина да се изсули по терлици за трети пореден път-е така курвенската..так оставката и въз!!Просто не очакваше натиск от жожето,на който лапаше хоята, и си играха на иди си-ела синяколко пъти.Не коментирам ПФКто,не коментирам и треньорски качества!Просто спрете с тоя,че ми е черен,дееба сволоча!!!И темата е за мача :)

Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 8:30 pm 

Градски, знаеш ли защо още го дъвчем? Защото след него няма никой вкъщи? Ако имаше един полуграмотен поне треньор, до сега дядо ти Люпко да сме го забравили.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 9:05 pm 
Аватар

danesa написа:
Стига вече сте го дъвкали тоя.За Любомир от Велика Брусница никой на света не може да ме убеди,че не игра ганкиното в първия мач с УРУДА!!!И това според мен е основната причина да се изсули по терлици за трети пореден път-е така курвенската..так оставката и въз!!Просто не очакваше натиск от жожето,на който лапаше хоята, и си играха на иди си-ела синяколко пъти.Не коментирам ПФКто,не коментирам и треньорски качества!Просто спрете с тоя,че ми е черен,дееба сволоча!!!И темата е за мача :)

Пълни глупости. Точно този мач с урода го изиграхме перфектно... Не се виждаше дори как ще изравнят, ако не беше тази тъпа дузпа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 16, 2017 7:54 am 

SZ_FEN написа:
Градски, знаеш ли защо още го дъвчем? Защото след него няма никой вкъщи? Ако имаше един полуграмотен поне треньор, до сега дядо ти Люпко да сме го забравили.
Вече и полуграмотните треньори не искат да ръководят отбора,защото и те знаят,че за отбор трябват добри и играчи и нормална бройка състезатели,с които да работят.За всички тези неща трябват пари,а като ги няма на никой не му се иска да си залага главата.Такъв и проблема с Люпко с разликата,че той има повече умения и знания от полуграмотните треньори.В момента имаме ръководство което не може да осигури и елементарни условия за развитие и затова резултатите още дълго време ще са такива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 16, 2017 9:15 am 
Аватар

Батков навремето поне имаше желание да направи нещо. Друг е въпроса, че заради некадърност и огромното си его прееба нещата. Чичу спас освен, че няма пари и е некадърен и грам не го ебе в допълнение. Докато не дойде читав собственик особен прогрес няма да има. Най-много някое епизодично стабилизиране за известно време.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]