forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 9:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 221 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 07, 2017 10:09 pm 
Аватар

Adepta написа:
Тук не мога да се съглася, спора е дали е бездарен или не.
А юношите категорично са зле. Защо и как - не знаем. Тарамбуките изораха терена, а нашите надежди се мърдосват.
neptun написа:
На фона на това което играехме при топчо аз определено виждам напредък. Играем доста по-атакуващо, създаваме и положения. Че нямаме читав реализатор е ясно и за съжаление ни е стар проблем, но аз определено мисля, че трябва да се даде шанс на ники митов да си направи селекция след края на сезона и тогава да преценяваме дали става или не.

Че Жадното е по-добре от Топчо - да, но чак да става...Защитата е почти като дантела при него, експериментира във важни мачове, мисля че и донякъде е загубил уважението на футболистите.
Но пък може би е по-добре да остане, ако ръководството няма намерение да ангажира сериозен треньор...което е обвързано с планове и стратегия, които ние предполагаме ги нямат :loser2

Разбирам те напълно, но ако за "безхаберен" и "скъпоплатен" си съгласен, резултатът Юноша vs Печка вече е обръщалка 2:1. :smt006
Иначе за Жадното не споря, нема оправия. То от Топчо и аз, и ти ще сме по-добри треньори. :bigok

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 07, 2017 10:11 pm 
Аватар

Ами като няма въпроси да седи ли? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 07, 2017 10:22 pm 
Аватар

Blue_Batka_Burgas написа:
Разбирам те напълно, но ако за "безхаберен" и "скъпоплатен" си съгласен, резултатът Юноша vs Печка вече е обръщалка 2:1. :smt006
Иначе за Жадното не споря, нема оправия. То от Топчо и аз, и ти ще сме по-добри треньори. :bigok

Ок, не съм гледал всички изяви на Сукуна и не мога да коментирам дали е безхаберен. Не знам и колко взима, за да кажа, че е скъпоплатен. Единственото което е видно, е че нямаме бял физически здрав и бърз нападател, всичко е :tmbk
А периметъра, който покри днес блек триото беше впечатляващ. Нашите юноши не си го и помислят това. Ей това е сериозен проблем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 07, 2017 10:32 pm 
Аватар

Adepta написа:

Ок, не съм гледал всички изяви на Сукуна и не мога да коментирам дали е безхаберен. Не знам и колко взима, за да кажа, че е скъпоплатен. Единственото което е видно, е че нямаме бял физически здрав и бърз нападател, всичко е :tmbk
А периметъра, който покри днес блек триото беше впечатляващ. Нашите юноши не си го и помислят това. Ей това е сериозен проблем.

Аз пък ги гледах всичките, затова и коментирам. За заплатата няма как да знам, но бих заложил на сляпо, че е в пъти по-голяма от тая на Станислав (когото също не идеализирам и митологизирам). Два-три пробива и гол срещу Черно море не са достатъчни, за да ми променят мнението за когото и да е от тримата. И смея да твърдя, че "физически здрав и бърз нападател" губи голяма част от смисъла си, ако (почти) всеки път пред вратата и гола правиш това, което с Легена очакваме в най-скоро време на .gif-че. :smt023

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 07, 2017 10:57 pm 
Аватар

Дайте го тоя клип да го направя в гиф, че всеки го иска, никой не го прави. :bigok

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 07, 2017 11:10 pm 
Аватар

Adepta написа:

Аз пък ги гледах всичките, затова и коментирам. За заплатата няма как да знам, но бих заложил на сляпо, че е в пъти по-голяма от тая на Станислав (когото също не идеализирам и митологизирам). Два-три пробива и гол срещу Черно море не са достатъчни, за да ми променят мнението за когото и да е от тримата. И смея да твърдя, че "физически здрав и бърз нападател" губи голяма част от смисъла си, ако (почти) всеки път пред вратата и гола правиш това, което с Легена очакваме в най-скоро време на .gif-че. :smt023

Бадка, пускай си CV-то на (П)ФК-то да те вземат за скаут, щом категорично си убеден, че Сукуна не става от малкото прекарано време на терена :bigok Няма да си по-зле от градския ти :lol:

Все пак да поясня, че спорът, който водя е принципен, а не толкова за индивидуалния случай (Сукуна). Просто не мисля, че е нужно да съдим от 5 мача, в които един играч е играл по половин час средно. Напълно съзнавам, че вероятността Сукуна да се окаже поредния "за въжето" не е никак малка, затова правя уточнението си :lol:

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 07, 2017 11:30 pm 
Аватар

Тежка обида, която НЯМА да забравя, мейт, да ти кажат, че "няма да си по-зле" от ЧиФлика... :evil: :smt093 :sLOL

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 08, 2017 1:16 am 
Аватар

Deco написа:
смърт за цдна написа:
Нар и Адениджи могат да бъдат прекрасни роби, но не и футболисти. Вкарахме 1 гол и почнаха пак коментарите как не били толкова лоши разбираш ли...

Бабатунде е на 21, Нар на 23, имат още доста време да се развиват като футболисти. Като се има предвид, че повечето футболисти достигат пика на развитието си на 27-28 години ще е глупаво да ги махнем, защото аз не помня скоро да сме взимали толкова свестни млади чуждестранни играчи. Последния беше Жоазиньо.

Кажи честно... :shock: Че са класа над Диаби и Китамбала и други знайни и отдавна забравени кюнци преди тях, няма спор, ама чак пък да ги чакаме съответно 6 и 4 години по твоята логика... :smt012

БЛЕК АУТ, ИМИДИЪТЛИ :!:

За Локото - бием, ама само щото FLAME е пуснал темата, не се надъхвайте излишно. Ту партс е и това де, щото за Морето прогнозирах, че падаме. :bigok

Ами аз предпочитам да взимаме млади играчи, които имат потенциал за развитие от колкото 32-годишни Марсиньовци и Рафаел Бастошци, които си чешат топките за 20 000 евро. Според мен Тунде и Нар имат потенциал и ако наистина се работи правилно с тях ги виждам като новите Гара и Жоазиньо/Гари Родригес, не се шегувам. Докато за Сукуна аз лично нямам наблюдения, твърде малко шансове му бяха давани досега.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 08, 2017 2:18 am 
Аватар

Факт, и в двете пекчи има футбол, но си трябва треньор.
За Сукуна както казах не мога да говоря, гледах го само този мач и по мое мнение освен и гола, игра доста добре, тичаше, подаваше, здрав е за разлика от Станислав - който не е и ЦН, което най-после прозя и гения на Жадното :lol: .
Тежка обида, която НЯМА да забравя, мейт, да ти кажат, че "няма да си по-зле" от ЧиФлика... :evil: :smt093 :sLOL

Това да си по-зле от мейджър скаута ни верно ще е трудно за постижение :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 08, 2017 12:15 pm 
Аватар

В нормалните отбори си има треньор на защита, треньор на халфова линия и треньор на атаката, като това е както в първия отбор, така и в школата. Тези хора провеждат допълнителни тренировки с играчите, като в тези тренировки работят върху отделни компоненти. Гарата преди години беше казвал в едно интервю след наблюдавана тренировка на малките, че като юноша на тренировка стрелял по 40-50 пъти ВЪВ вратата, докато нашите юноши и по 10 удара нямат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 08, 2017 12:28 pm 
Аватар

Все пак Гарата идва от много добра школа, дори за Европа.
А за аматьорщината в клуба, включително за детската школа - всички сме съгласни.
Едит: имахме навремето добър мениджър на школата, но един обожаван от мнозинството във форума несантиментален треньор го изгони с обяснението - не бил обучавал нашите тренерчета :cry: .
На това обяснение може да повярва всеки, който вярва, че акъла се налива с фуния :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 221 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]