forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 13, 2017 8:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 505 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:18 pm 
Аватар

Stahlgewitter написа:
Ок, а ходенето в А какво е?Пълнене на джоба на партийния функционер?
Сектор Б не е собственост на никой.

Най-малкото е подкрепа към момчетата, които са истински левскари. Освен това уредряват нкпсз до момента в който останат само те там.
А това, че Сектор Б не е собственост на никой е смешно, поне за ситуацията в момента. Знаем кой коли и беси там, и без чието позволение не може нищо да стане.

Сега бих искал да разбера ти какво предлагаш, та само въпроси мяташ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:21 pm 

Аз нямам решение, но смятам, че това което си педложил ти, също не е.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:23 pm 
Аватар

Stahlgewitter написа:
Аз нямам решение, но смятам, че това което си педложил ти, също не е.

Харесва ли ти ситуацията в момента?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:23 pm 

Не знам, аз мисля, че е по-добре нещо да се направи отколкото да се продължава така

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:27 pm 

Stahlgewitter написа:
Искам, но не смятам, че неходенето в Б е решение.

Спирането на ходенето в Б спира легитимацията на нкпсз :wink:
Огромна грешка е да се продължава с тва поддържане на системите на сектора, което от години само леко заблуждава, че може да има надежда с тия хора начело.
Само с пълни В и А сектор и 500 от най-верните слуги в Б могат да помогнат за спирането на тая гавра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:27 pm 

Пак казвам, изоставянето на сектора, не е решение, според мен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:28 pm 
Аватар

Пичове, много ми е тежко в момента... Имам приятели и в двата лагера така да се каже, и аз също не знам кое е правилното решение... Прекъсването на мачове в никакъв случаи не е решение, не знам за сменянето на сектора... Според мене, трябва да се седне и да се говори наистина отново... Младежа може да е всякакъв, но според мене не той има вина за случката оня ден, даже мисля, че той е казал нищо да не се прави. Трябва да седнат Младежа и дългия да се разберат като големи хора, каквито са, да загърбят егото си и да продължиме по някакъв начин напреде, иначе сме довиждане като агитка и като отбор...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:31 pm 
Аватар

Stahlgewitter написа:
Пак казвам, изоставянето на сектора, не е решение, според мен.

Правенето на едно и също (посещаване на Сектор Б) с очакване за различен резултат е абсурдно. Единственото което може да ги бутне е пълни А и В, което в момента е абсолютна химера. Но всеки с личния си пример би помогнал за това. Моите всички приятели се отказаха тотално от ходене на мачове. Цял сезон ходя сам в сектор А, опитвайки се да помогна поне с присъствие, макар и малко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:35 pm 

Пичове, аз съм на 41, хората около мен са горе долу на толкова.Всички сме израснали в Б, няма как изведнъж да се преместим.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:39 pm 

Не си единствен и съм сигурен, че няма да съжаляваш ,,Всяко зло за добро''

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:41 pm 

И имам да черпя бира ей :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:45 pm 

Лесна работа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 30, 2017 11:48 pm 

в А сектор се продава :strkstrk :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 12:03 am 
Аватар

Дерипаска написа:
Пичове, много ми е тежко в момента... Имам приятели и в двата лагера така да се каже, и аз също не знам кое е правилното решение... Прекъсването на мачове в никакъв случаи не е решение, не знам за сменянето на сектора... Според мене, трябва да се седне и да се говори наистина отново... Младежа може да е всякакъв, но според мене не той има вина за случката оня ден, даже мисля, че той е казал нищо да не се прави. Трябва да седнат Младежа и дългия да се разберат като големи хора, каквито са, да загърбят егото си и да продължиме по някакъв начин напреде, иначе сме довиждане като агитка и като отбор...

Просто си затваряш очите и ти се иска нещата да са като преди. Няма как да стане.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 12:09 am 
Аватар

Ankel написа:
Дерипаска написа:

Просто си затваряш очите и ти се иска нещата да са като преди. Няма как да стане.

Знам, трудно е, гадно е, шибано е, но нещо трябва да се измисли, защото просто ще се погубим ние, а не бай ганьовци и тотоновци и такива примати...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 12:10 am 
Аватар

Stahlgewitter написа:
Ок, а ходенето в А какво е?Пълнене на джоба на партийния функционер?
Сектор Б не е собственост на никой.

:smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 12:27 am 
Аватар

Всеки си има собствено виждане за това в кой сектор да бъде и трябва да си вземе решението. Но това да не се ходи на мачовете, за мен, не е правилно!

Само Левски! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 12:43 am 

Това с ходенето не е решение, но какво правим, когато някое от тези момчета го отнесе пак в сектора или извън него? До кога нормалните и можещи хора ще бъдат мачкани в тоя сектор/държава?

Едит: една подобна масовка из фб подкрепена със снимки също би ударила по егото на някои хора. Е така, да се почувстват сами. Виждате каква тишина е от тяхна страна с изключение на Степан, който по-добре да не си беше влизал във фейса.

Прикачени файлове:
18194858_1023312297799847_2191179973161512678_n.jpg
18194858_1023312297799847_2191179973161512678_n.jpg [ 28.03 KiB | Прегледано 2016 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 1:48 am 
Аватар

Дерипаска, не те познавам лично, но съм останал с доста добри впечатления от нещата, които писа.. до този момент.
Няколко въпроса имам към теб, които не целят да те провокират по никакъв начин и се надявам това да не се случи! :)

1. Можеш ли да си спомниш какво стана последният път, когато "Младежа" (и хайката му) и Дългия, седнаха да говорят като "големи мъже"?

2. Защо си мислиш, че СЗ и НКП, което не е тайна вече за никого, са си една и съща организация, ще си обърнат погледа от "бизнеса" и пачките мръсни пари, и ще оставят "лидерската позиция", която си въобразяват, че притежават? Защо си мислиш, че СЗ още милее за ПФК Левски София? Кое те навява на тая мисъл? Като имам предвид масата, а не 2-3 изключения.

3. Можеш ли да ми обясниш как точно ще се случи някакво "обединение" в името на нещо, което едната страна си няма и идея какво всъщност означава, защото вижда само бЕло и "зелено"?

Няма шанс за мен! Единственото решение според мен е да се оставят сами! Нали се сещаш как ще им се отрази гледката - пълни два сектора и 147-те мАже в "Б"? За мен това ще е капитулация! :smt006
Но.. и това е в сферата на фантастиката, защото сме мишки (като народ) и ни е страх да изразяваме мнение. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 2:01 am 
Аватар

SD гледам са спонсорирали постът си във FB.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 2:06 am 
Аватар

това с празния сектор Б звучи добре на хартия и форума...само дето няма да стане...
Всички или почти всички извънстолични фракции са се навели пред сзнкп и няма да напуснат сектора.
Защо е така имаше доста мнения и обяснения как те "нямали избор". Също и как ние в София много неща не сме "Разбирали".
След поредния цирк, да стоиш зад тия хора в Б...аз лично не мога да го проумея как ще го правят, но предполагам че няма да се изнесат...
най-малкото за да не им вдигнат и зад тях свастика на някой следващ мач...

Едно е сигурно - към днешна дата СЕКТОР Б Е МЪРТЪВ... и ще отнеме доста години за да се възстанови, дори и оттам да изчезнат бизнесмените...
нека завинаги да знаят и да помнят че те убиха това, което и комунистите не успяха...
по ирония на съдбата със същите конспиративни комунистическо-партийни средства, дезинформации, интриги и наказателни бригади...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 3:16 am 
Аватар

Неходенето в Б може да стане само на Герена. На В. Левски срещу тирето няма как да се съберем в А/В. Вижте, проблемът не е в посещаването на Б сектор, а именно в системната абдикация на публиката на Левски и в частност от него. СЗ са силни в момента, защото макар и малка група, процентно към останалите малко фенове в Б сектор са си бройка. Представете си обаче при пълен или почти пълен Сектор процентът как се изменя. Излизането на ЮД от Б няма нищо общо. То беше резултат пак от тоя факт, че нормалните фенове са малцинство там. И пак се връщам на посещаемостта- резултат от много причини, но основните са непопулярни решения на "ръководството", отвратителна игра, липса на атрактивни футболисти, заради които да се ходи и тн.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 7:52 am 
Аватар

Прикачени файлове:
IMG_20170501_075100.JPG
IMG_20170501_075100.JPG [ 137.17 KiB | Прегледано 1828 пъти ]

:ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 8:13 am 
Аватар

socialLsfc написа:
SD гледам са спонсорирали постът си във FB.

Да. Някакъв човек беше питал за хвърлените предмети и факли и Ина нещо му отговаряше. Нещо не мога да го открия този коментар, а глупостите на Тубата стоят.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2017 8:56 am 
Аватар

Преместете се в темата за сектора.Тази я заключвам

Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 505 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]