forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Сеп 23, 2018 3:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 407 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:15 pm 
Аватар

Момчето от артикули не знам дали има нужда е момента, но ако наистина е хоспитализирано и с травмите за които се писа, не си мислете че престоя в този лукс е без пари.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:27 pm 
Аватар

Ще си позволя и аз по-подробен коментар по темата, въпреки че от 7-8 години вече не ходя в Б – от една страна поради подобни простотии, а отделно вече поодъртях малко.

Според мен основната отговорност за целия проблем носи ръководството (по-скоро липсата на такова) на клуба. Не е работа на обикновения фен да ходи да се разправя с някакви обезумели от злоба комплексари, за което и той да си развали гледането на мача, а твърде вероятно да изяде и бой.

В момента ситуацията е следната: на 95% от мачовете ходят по 800 човека, а след почти всеки по-важен мач с повече публика сме сериозно наказани за всякакъв род изцепки. В допълнение, в последните над 10 години кажи-речи през 5 мача фенове се бият помежду си, пребиват някого или заплашват на, пред и извън стадиона. Явно клубът го устройва тази ситуация и не му пука, че това сериозно удря по посещаемостта и имиджа на отбора.

Именно клубът (като основен губещ от това) има правомощията и отговорността да реши този проблем, както това е сторено отдавна в нормалните държави – строги и ясни правила и отговорности на феновете, тежки и стриктни наказания и забрани, когато те се нарушават.

Вместо това се организират безумни срещи, на които хора с интелект на колибри и въздълги криминални досиета обясняват какви ще са фенските правила и кой и как може да ходи на мач на любимия си отбор. И после има очаквания тези договорки да се спазват и нещата да вървят.

Ръководството на отбора години наред неглижира този проблем, като чака и дори понякога насърчава „феновете да се разберат помежду си“. Дори в някаква степен не мога да виня „мъжете“ или конкретна фракция или хора – в условията на джунгла (каквито клубът насърчава с бездействието си), те просто се справят най-добре с „подходящите“ за целта средства и методи.

Съжалявам за по-дългия пост, знам че обикновено не се четат, но темата е важна и исках да бъда максимално изчерпателен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:35 pm 

Росен написа:
Левски да дойде да играе в твоята област, да отидеш с кеф на мач и да те убият от бой. Това е по-тъжно и от най-шибания мач!!!

+ 1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:38 pm 
Аватар

Да изчакаме все пак и някой запознат действително да каже кво-що.

При побои обикновено доста хора виждат, ама явно е станало мн бързо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:44 pm 
Аватар

Длъжен съм да дам версиите и на двете страни, които ми се предоставят. Покрай няколкото заплахи, които получих че си отварям устата, ми се изпрати и следното (преразказвам):

Според някакъв човек не било заради горнище, а момчето било циганче от циганската махала зад сектора за гости. Първо било крещяло "Не съм от Левски" и за това изяло няколко тупаника, после му скочили и започнало да крещи "Не бе, от Левски съм". Не бил левскар, не бил българин, цигани нямали място в тоя отбор. ( https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5971420C )

Тъй като вече ми пише четвърти непознат човек с профилна снимка с маска и инициали вместо име съм принуден да заключа поста, нямам намерение да влизам в полемики с тях. Това мога да ви представя като тяхна версия.

За мен цялата ситуация е толкова плачевна и абсурдна, а версията им за пребиването на момчето - срамна. Отишъл той на гостуване в сектор на Левски да крещи "Не съм от Левски".. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:49 pm 
Аватар

Ето снимката на въпросното момче.

Прикачени файлове:
17264604_1235986953183369_7017749511453254326_n.jpg
17264604_1235986953183369_7017749511453254326_n.jpg [ 75.11 KiB | Прегледано 2122 пъти ]

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:49 pm 
Аватар

Явно си пада мазохист и обича да си го бийват :strkstrk :ohmygod2 :ohmygod вАн чрез кур за тая паплач, която ни еба майката на втория дом..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:52 pm 
Аватар

Пак казвам, че е хубаво и някой очевидец да сподели.
Щом Акримун не е видял, начи е станало свръх бързо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:55 pm 
Аватар

https://www.youtube.com/watch?v=VmJVGYxpVdw - не ми прилича на момчето от снимката.

Има ли някой запис от мача? По телевизията го показаха в доста близък план с разбита физиономия, може да се види дали е същият.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:58 pm 

Аз видях как спринтира с разбита уста към краищата. После се върна в центъра на агитката където изяде още шутове и след това изтича до оградата, за да се спаси. Грозна гледка. Момчето трепереше от страх и се молеше да спрат да го бият.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:58 pm 

0 tolerance написа:
Ето снимката на въпросното момче.

Така вече може, трябвало е да го убият..с малко се е разминал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 3:59 pm 
Аватар

Не, не трябва. Това е гнусно. Макар че тука повечето крещят "чичо ади" и десни ръце, ама за циганин опищяват света, НЕ Е РЕДНО И НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СЛУЧВА ТОВА!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:00 pm 

Тука, ми се струва, ще правим разследване дали е бил циганин или не, за да знаем какво правим. :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:04 pm 

Някой беше дал на предните страници идея да се съберат на следващия мач хора в Сектор А с червени якета и да издигнат транспарант с текст примерно - "МозАци, това че съм с червено яке прави ли ме чорбар?" Струва ми се добра идея и би получила отзвук в медиите, което е важно, за да разбере масовата публика, че феновете на Левски се разграничават от шепата филмирани наркомани, които злепоставят адски много левскарската общност. Проблемът е, че не се знае какви последствия може да има за участниците в подобно начинание...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:09 pm 
Аватар

Какъвто ще да е бил не е това начина. Дори чорбар да е не може 5 човека да го налагат. Голямото геройство. Нали затова има стюарди. Като има проблем - извеждат го от сектора и това е.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:11 pm 

0 tolerance написа:
Не, не трябва. Това е гнусно. Макар че тука повечето крещят "чичо ади" и десни ръце, ама за циганин опищяват света, НЕ Е РЕДНО И НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СЛУЧВА ТОВА!

Не мисля, че повечето тук крещят "чичо ади". Повечето тук са с десни политически убеждения, което обаче е нещо съвсем различно и няма нищо общо с "чичо ади". Иначе наистина е скандално да обръщаме дискусията на това дали е циганин или не. Ако ще чорбар да е, не заслужава подобно нещо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:12 pm 

chobbkillah написа:
В Италия поведението на карабинерите е доста далеч от адекватно.

Аз го написах това вчера, но ще го кажа пак. Ела на спортно събитие в щатите, без значение какво и опитай да се правиш на специален, да видиш в рамките на 30 секунди колко палки ще ти се стоварят на главата и колко "тейзъра" ще ти набутат в гъза.

Това американското не ми харесва много, защото както един приятел викаше, между мен и полицая, двамата имаме 100% от всички права гарантирани от Конституцията. Аз имам 0%, а той 100% :smt005 .

България обаче направо си стене да премине на американски модел за 2-3 години.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:15 pm 

Samosinite86 написа:
Някой беше дал на предните страници идея да се съберат на следващия мач хора в Сектор А с червени якета и да издигнат транспарант с текст примерно - "МозАци, това че съм с червено яке прави ли ме чорбар?" Струва ми се добра идея и би получила отзвук в медиите, което е важно, за да разбере масовата публика, че феновете на Левски се разграничават от шепата филмирани наркомани, които злепоставят адски много левскарската общност. Проблемът е, че не се знае какви последствия може да има за участниците в подобно начинание...

Страхотно предложение :smt023 ! Колко струва едно такова нещо да се направи?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:17 pm 
Аватар

Виж в Пирогов ако има ценоразпис

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:25 pm 
Аватар

Ако не е писано по другите теми за това, момчето май е това: https://www.facebook.com/denislavv.minevv, съдейки по това: https://www.facebook.com/groups/1458483 ... 344710032/

Снимките, които е прикачил са показни, но пише, че случката е след мача и се говори за зелки?! :roll:

Който не може да види поста:

Цитат:
Ще бъда кратък. Към онези 4 путки,които след мача ми се направиха на мъже.
ЗАРАЛИЙСКИ КУРВИ,ШАПКАТА СИ Е В МЕН ОЩЕ И МОЖЕТЕ ДА МИ ЯДЕТЕ ГАБРОВСКИЯ ГРЕЗДЕЙ. :) Благодаря.

Възможно е случаят да е друг.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:28 pm 
Аватар

Еми значи едва ли е той. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:30 pm 
Аватар

Сега като прочетох и коментарите, не е той. Това момче е бито от заралии. :( Подведох се по първоначалните писания, че и онова момче са го ритали 4 човека.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:38 pm 

Кое момче, кое е, че вече загубих представа за какво говорим?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:45 pm 
Аватар

Това от горе, което аз дадох е различно от това, за което се говореше снощи и днес цял ден. Едното бито от наши, а другото от заралии (това от миналия пост).

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 4:51 pm 
Аватар

Момчето с червения суитчър от снимката е бито от наши (привърженици, присъствали на мача), а до колкото разбрах, стюардите са го извели (съдя по клипа) и са извикали линейка.
Хубаво да е се установи циганин ли е, или не е.
Колективната отговорност беше по време на комунизма. Който го е бил, да го намерят и да си носи отговорността за това деяние.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 5:10 pm 
Аватар

С ДНК тест ли ще се определи дали е циганин?
А ако е циганин, който се окаже порядъчен човек, но е бит от арийци наркоманчета, правилно ли ще е било?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 5:22 pm 
Аватар

Сега, аз давам факти и както виждаш, не взимам страна, защото още не знам цялата истина. Първосигнало не искам да реагирам. Но самият побой е НЕДОПУСТИМ, по този жесток начин още повече. Сигурно навън ако го бяха разпорили, щеше да се пише "получил си го е мангала" или "тия нямат място в сектора". Да изчакаме Данеса какво ще научи и тогава да заключваме генерално.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 5:36 pm 
Аватар

Blue_Batka_Burgas написа:
abt1914 написа:
Същите тия хора които бият Левскари зоват за обединение в името на Левски и призовават хората да идват на мачове, а самите те не осъзнават, че се превръщат в причината, поради която хората спират и ще спират да ходят на стадионите.

Осъзнават, осъзнават, ама не им пука и си го местят в другия крачол на анцуга.

На мен един бозав субект се опита да ми мутрее в клетката на "Лазур", що съм бил хранел вратаря на МАЗУТА ("Янкооо, курвооо"), смяяятай!?! :ohmygod2 :smt017 Бил му личен познат и ненамсикво. Аха да стане въргалът, ама се отказа, щото явно не беше от мАжете. Обаче ако беше от to4nite мозАци, щях да си го отнеса, а покрай мен и моите хора зад гърба ми. Повтарям, щото дразнех вратаря на Нефтохимик!?! :ohmygod

Не сравнявай две несравними случки, приятел. Поведението на вашата група в Бургас беше скандално. Предупредени бяхте няколко пъти, че с тия селски псувни по вратаря разваляте и без това лошото пеене, ама вие си знаете вашето. Изнервихте целия сектор, а гостуването беше добре откъм посещаемост. Никой не е стигал дори до физически контакт с вас и, повярвай ми, хората бяха от "to4nite мозАци", колкото и да не ги харесвам. Другият път вместо и 5 бири, изпийте с приятелите по 2.

"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 5:47 pm 

SZ_FEN написа:
Samosinite86 написа:

Страхотно предложение :smt023 ! Колко струва едно такова нещо да се направи?

Tо това е проблемът, че е много вероятно да струва здравето на хората осмелили се да направят нещо такова.

Последна промяна Samosinite86 на Пон Мар 13, 2017 5:48 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2017 5:47 pm 

Не е сериозно хора даващи тон за "умри вратарче" до скоро да правят забележки за псувни по вратари.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 407 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]