forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 9:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 330 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:03 pm 
Аватар

Топчо е ерата бездарник. Гонзо в сравнение с него е като сър Алекс Фергюсън. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:06 pm 
Аватар

Koгато си надигран тотално от ПИРИН и ГОРНА са те изпуснали в последните минути НА ГЕРЕНА- не се обясняваш пред репортерчето, а си събираш парцалите, изчезваш от Герена с 200 и се връщаш само като зрител и заслужил бивш футболист :!: Не е нормално такива безмозъчни некадърници да продължават да се упражняват и учат на наш гръб :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:12 pm 
Аватар

niki87 написа:
Koгато си надигран тотално от ПИРИН и ГОРНА са те изпуснали в последните минути НА ГЕРЕНА- не се обясняваш пред репортерчето, а си събираш парцалите, изчезваш от Герена с 200 и се връщаш само като зрител и заслужил бивш футболист :!: Не е нормално такива безмозъчни некадърници да продължават да се упражняват и учат на наш гръб :ohmygod

аз също смятам, че Локомотив стояха много по-добре от нас на терена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:24 pm 

Добре де, тук до вчера се говореше за нулеви сезони, продаване на всички чужденци, намаляване на заплати, юноши, у-а. При положение, че на всеки негативен резултат се пишат по хиляда страници драми как би станало това? :lol:

На фона на всичко което се случва в отбора такива резултати са нормални и очаквани, от нас се иска единствено да стиснем зъби и да сме там където трябва...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:25 pm 

То да бяха само Пирин и Горна...не ми се мисли онези двуметрови маймуни от Сесека тире какво ще ни направят. Боже, докъде стигнахме! Въпреки всички призиви и тем подобни да сме една шепа народ на Герена...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:27 pm 
Аватар

И все пак трябва да споменем, че при нормално съдийство може би щяхме да измъкнем 3те след дузпа и ч.к. за Локо Горна. Отново обаче се спестяват такива неща. :smt002 :smt002 :smt002

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:27 pm 

sid написа:
Добре де, тук до вчера се говореше за нулеви сезони, продаване на всички чужденци, намаляване на заплати, юноши, у-а. При положение, че на всеки негативен резултат се пишат по хиляда страници драми как би станало това? :lol:

На фона на всичко което се случва в отбора такива резултати са нормални и очаквани, от нас се иска единствено да стиснем зъби и да сме там където трябва...

Да, само че единствените адекватни на терена бяха Краев и Станислав Иванов! Особено вторият за 10те минути дето игра нямаше грешно отиграване. Та без чужденците може и да сме по-добре.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:28 pm 
Аватар

Едно е нулева година с евтини български футболисти и юноши и треньор дето се вижда, че гради нещо и резултатите ще дойдат, а съвсем друго е сегашната будна кома и абсолютно сигурната некадърност на Топузаков.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 9:55 pm 
Аватар

sid написа:
от нас се иска единствено да стиснем зъби и да сме там където трябва...

Бате, зъбите ми се изпочупиха от толкова "стискане". Вече не знам си колко години го слушам това "стискаме зъби" и честно казано, писна ми от "стискане" . Колко години още трябва да стискам зъби и да се надявам, че "има светлина в края на тунела" ?

Мисля, че това и преди съм го казвал иронично, но това ще е първия път в който го казвам и напълно го мисля ... бутайте ни капака и да приключваме ...

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:08 pm 
Аватар

sid написа:

Мне, не са нормални подобни резултати. Тези същите играчи бяха първи, но тогава треньора беше друг. Сега само в рамките на два мача уродите ни стопяват осем точки преднина на три и най-вероятно след мача ни с тях ще са пред нас в класирането. Разбираш ли за какъв некадърник става въпрос?!!! Не просто губим точки, ами Пирин и Горна ни надиграват. Не утре , не в други ден, да се маха на секундата!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:10 pm 
Аватар

Цитат:
Елин Топузаков: Упорит съм и няма да се откажа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:11 pm 

Не съм вярвал, че ще го кажа обаче Топчо не знае за футбола, толкова много.....колкото си мисли , като помощник беше ок...за старши не става. Това е!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:13 pm 
Аватар

frantic написа:
Цитат:

:smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

BlaueZoneDüsseldorf написа:
И все пак трябва да споменем, че при нормално съдийство може би щяхме да измъкнем 3те след дузпа и ч.к. за Локо Горна. Отново обаче се спестяват такива неща. :smt002 :smt002 :smt002

Пич, говорим за ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА. И то на Герена! Какви съдии какви пет лева? Левски повежда в 47. минута и не вкарва втори гол на Локомотив Горна Оряховица!!! Извинявай, идват ми в повече тези неща вече. От 2009 дотук колко срам брахме? Колко пъти ни унижиха? Колко пъти чорбата мина през нас без проблеми? Колко пъти бяхме надвикани от Сектор Гей? Еми нямам нерви вече. Разбираш ме, нали? Или поведението ми е странно?

Върнете се в началото
 Профил  

Аватар

Сини_шампиони_1914 написа:
frantic написа:
Цитат:

:smt005 :smt005 :smt005

Заплаха

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:15 pm 
Аватар

Каква заплаха?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:19 pm 
Аватар

Знам за какво говорим. То това е, че даже когато играем лайняно, не ни дават да измъкнем нещо. Не сме Барцилоната на Балканите, че да очакваме всеки мач да бием с 5:0. И лайногорец и микре се мъчат срещу такива отбори, а преди половин година въпросните ги бихме с автогол в добавеното на първото полувреме и имахме точно 0 положения цял мач. Това при положение, че имахме сръбския Фъргюсън - треньор и колектив в отбора. Клех ги жестоко до 9-то коляно футболистите, защото даже не се натегнаха след като ония ни вкараха, но и чернодрешкото се намеси акуратно. Лошото на тия мачове е, че не само губим точки, но и от колектива, а идват надъханите микре, които 100% са удряли чело в земята, за да бият всеки мач в 85-тата.

Последна промяна BlaueZoneDüsseldorf на Съб Фев 25, 2017 10:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:22 pm 
Аватар

THE BLUE BEAST написа:

Мисля, че това и преди съм го казвал иронично, но това ще е първия път в който го казвам и напълно го мисля ... бутайте ни капака и да приключваме ...

И ? Кво ще стане като ни бутнат капака

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:23 pm 
Аватар

Трябва да направим план 2020 и толкоз.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:23 pm 
Аватар

pique написа:
BlaueZoneDüsseldorf написа:

Пич, говорим за ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА. И то на Герена! Какви съдии какви пет лева? Левски повежда в 47. минута и не вкарва втори гол на Локомотив Горна Оряховица!!! Извинявай, идват ми в повече тези неща вече. От 2009 дотук колко срам брахме? Колко пъти ни унижиха? Колко пъти чорбата мина през нас без проблеми? Колко пъти бяхме надвикани от Сектор Гей? Еми нямам нерви вече. Разбираш ме, нали? Или поведението ми е странно?
Може да ти е невероятно, но Горна имат по-силно лоби в бфс и съдийската комисия от нас. Да благодарим на г-дата Сираков и перука за това. Което не е абсолютно никакво оправдание за безумната игра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:26 pm 
Аватар

Radio Werewolf написа:
Трябва да направим план 2020 и толкоз.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Плановете май са до лятото и после- кой откъде е :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:32 pm 

Как ли живеят хората, които нямат любим отбор, които не се интересуват как ще завърши мача или кой е собственик и кой играе отляво?...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:41 pm 
Аватар

Stahlgewitter написа:
Как ли живеят хората, които нямат любим отбор, които не се интересуват как ще завърши мача или кой е собственик и кой играе отляво?...

броят си поредния цирей на гъза и се чудят от къде ли е? :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:42 pm 
Аватар

Stahlgewitter написа:

Предполагам водят скучен и монотонен живот :lol:

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 10:52 pm 

Без собственик и без треньор, толкова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 11:03 pm 
Аватар

Публиката на Левски е опитомена. Явно след толкова години позор така става. Преди години тука имаше експерти дето хранеха Мъри, че не бил никъв треньор и се гавреха с "правилния" му футбол. От тогава насам сме по пързалката и все надолу, надолу, надолу..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 11:22 pm 

Пичове сега се пребирам от мача и не ми е гадно само заради резултата и играта.Въпреки всичкото надъхване пак бяхме слаба бройка за мен.Докато не започнем да си подкрепяме отбора на стадиона въпреки всичко и всички нещата няма да се оправят.За пореден път се разочаровам от Синя София(нямам предвид хорат от форума)които само на думи май са Левскари.Немога да си представя отбора ни да играе в моя град и аз да не присъствам.Не е допустимо и това да се оправдаваме с време час и каквото и да е друго нещо след като няма желание.Не искам да се изтъквам но след като аз и моите приятели могат да пътуват близо 300 километра в двете посоки незнам какъв е проблема на Софиянци да присъстват.На всеки му е по-удобно от вкъщи на топло и пред телевизора но докато мислим така няма да се оправим това разбира се не променя факта че играем слабо.
Сега да кажа нещо и за играта и тренера пълна трагедия.Топчо на секундата трябва да си тръгне защото на 4-ти не ни чака нищо добро.Тотално обърка състава първото полувреме колкото и да е слаб Бабатунде е 3 класи над оная маймуна от Верея.Докога ще позволяваме бивши играчи да се учат на гърба на отбора на мен ми писна вече.Ако трябва да го сравня и с Гонзо който поне се стремеше да играе футбол и можеше да вкара 5 гола на лудокравец само за едно полувреме.
Мога и още да пиша но това е за сега от мен Само ЛЕВСКИ :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 11:24 pm 
Аватар

Най отговорно заявявам, че мадамите ни на терена ако паднат от тирето лично ще слезна на пистата и ще им счупя краката на всичките!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 11:26 pm 
Аватар

Дерипаска написа:
Най отговорно заявявам, че мадамите ни на терена ако паднат от тирето лично ще слезна на пистата и ще им счупя краката на всичките!

няма да паднат ве!
направо ще си легнат с вирнати крака . . .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2017 11:32 pm 
Аватар

Тия мадами, преди 2 месеца, бяха първи в лигата, биха Разград и изпуснаха Микренци. Явно проблема не е в тях, а в един инатлив глупак - Топчо.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 330 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]