forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Дек 14, 2017 4:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 2:31 am 
Аватар

И при мен апатията е пълна и ми става все по-безразлично с всеки изминал ден. Това днес не беше дори близо до футбол, клубът загуби напълно своята идентичност и за съжаление това не е от вчера или днес, просто си живуркаме и сякаш вече сме се примирили. Преди половин година осъзнах, че по гостувания вече ходя само заради пътуването с приятели, а на домакинствата по навик, но може би след тоя полусезон и евентуалното еврогостуване ще си дам известна почивка. След дъжд уж винаги изгрявало слънце, ама тоя дъжд ще си ни удави направо, а слънце не знам дали ще видим отново. Спасе, пожелавам ти и на теб да умреш час по-скоро, но преди това да дадеш за лекарства всичките пари от "виваком пакетите за левскари".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 2:50 am 
Аватар

И на мен ми е безразлично вече. Паднем от Славия..."какво толкова случва се". Паднем от Лудогорец... "тия са много по-добри, заслужихаго".Ама като паднем от Пирин, братле, с 1 положение за цял мач... Пирин?!

Топчо, мерси за всички мачове като капитан, аман от легенди. Събери малко опит и ако си станал по-добър добре дошъл си на Герена. За първи път изключих мача на 70-та минута.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 3:19 am 
Аватар

Баш пък Топчо е виновен, че маймуната не може да уцели вратата. Точно той е забравил да му каже да вкара, вместо да рита в аут...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 6:25 am 

Gianni написа:
Шпаня написа:
Хей, Джани Родари, какви положения като това на Адениджи щял да вкара Преслав Гетов :lol: Та той има има 4 (четири) гола за Левски.

Е то за един полусезон колко да вкара, но му помня един мач срещу Локомотив София, направо ги разкъса :D Смятай щом тоя ми се вижда добър, колко е зле тоя неандерталец Адениджи.

Какво няма да ги скъса. Бихме ги 5:1. Павката Панов беше старши треньор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 8:05 am 
Аватар

Росен написа:
Баш пък Топчо е виновен, че маймуната не може да уцели вратата. Точно той е забравил да му каже да вкара, вместо да рита в аут...

Прав си, човек, тая скапана маймуна... Как не вкара поне едно от ОСЕМТЕ чисти положения, които създадохме в този мач?!?!?!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 8:10 am 
Аватар

Безразличие е доста силна дума, по скоро си свикнахме на подобни резили.. вече дори не се и сещам всичките селски отборчета по колко пъти са ни били през годините, че дори и на Герена :smt006 Поне сектор да имахме, по-лошото е, че и това липсва

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 9:31 am 
Аватар

Без да преувеличавам-откакто гледам Левски, а това е едно 20-тина години, това беше най- жалкият ни мач, който съм гледал. За 90 минути 1 положение, което ни беше подарено. Нито една опасна атака. Нито един удар във вратата. Който си мисли, че за това са виновни футболистите, може сериозно да се замисли дали да гледа повече футбол.

Топчо, хващай си чантичката и да те няма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 9:58 am 
Аватар

Нямаме нито шефче което иска да постигне нещо, нито тренер, нито футболисти, нито фенове. Видя се как с дедото пияница нещата вървяха макар и да нямаме футболисти...явно ги разбира нещата тая пияница мразена от всички покемони тук. Ама шефчето го изгони набързо да не му преебе схемите. Наравно с всичко това са и платените фенчета, закусвални и лидерчета които успяха да пребият, тероризират и изгонят всички. Нещо което никой друг не успя да направи преди тях. Дано са посъбрали парички покрай бизнеса. Цветя и свещи да купуват за семействата си и близки приятели!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 12:52 pm 
Аватар

Тоя мач беше яко странен. Контузии, монтузии, накрая излязоха всички супер притеснени и изнервени, почнаха да си ръкомахат злобно от 5-тата минута. Не можем да вържем 5 паса, колкото и да е зле Топчо, не такъв футбол показахме в контролите. Естествено, че някаква разлика ще има, но чак толкова голяма...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 1:03 pm 
Аватар

Пирин... 6 победи 4 равни и 10 загуби. 10-то място с 22 точки. След вчера - 4 отбора под тях с 21 18 и 9 точки. 22 - 30 голова разлика. Отбор с играчи като Старокин, Младенов и вуйчо Ваньо. Посредствена работа и като цяло кандидат за изпадане в следващата по-важност професионална лига в клета мама България, ОБАЧЕ намерих тайната им - в състава си имат не кой да е, а многоуважаемия г-н Георги Аргилашки! Това е тайната им! :pastor :loser2 :strkstrk :smt005 :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 1:18 pm 
Аватар

А случайно да се има в предвид, че може би в контролите сме играли срещу отбори в подготовка с резерви в състава, срещу експериментални състави, срещу демотивирани или уморени футболисти, срещу куп други особености, които са характерни за подготовките и нямащи нищо общо с реален мач дори от ниво Б група, където противника ти е излязал мотивиран и нахъсан да ти изяде главата понеже вижда слабостите ти и невъзможността да се защитиш и е подушил жълтото на шортите ти.

Този мач, го загубихме пряко единствено и само заради треньора. Сухия е класа отгоре, Кокала е Ариго Саки спрямо Топчо, следващото ниво е аз да застана на чело на отбора толкова е ниско положението макар, че ако бях аз вчера нямаше да играя с тая схема понеже дори на мен ми е ясно, че не е за тия футболисти очевадно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 1:40 pm 
Аватар

Хубаво е да се знае, че има само един виновник. Сега щом ги махнем всичко ще се оправи моменталически.
П.С. Миналия сезон първия мач в Горна Джумая също играхме много силно в някакъв странен мач. Може пък да сме в лоша серия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 1:54 pm 
Аватар

А любимият на 96% от форона дедик е оглавил класирането с 4 победи и 2 равни:

http://www.futbol24.com/team/Vietnam/Thanh-Hoa-FC/

Дейба, на кого ни остави... върни се, Дедо Джейми!!! :smt085

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 2:41 pm 
Аватар

За Топчо знаем, че поне сега е на личния си максимум в Левски, и няма да си бие камшика и да изчезне безследно 2 часа преди мач. :bigok Може би за жалост. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 4:15 pm 

jordanofff написа:
Пирин... 6 победи 4 равни и 10 загуби. 10-то място с 22 точки. След вчера - 4 отбора под тях с 21 18 и 9 точки. 22 - 30 голова разлика. Отбор с играчи като Старокин, Младенов и вуйчо Ваньо. Посредствена работа и като цяло кандидат за изпадане в следващата по-важност професионална лига в клета мама България, ОБАЧЕ намерих тайната им - в състава си имат не кой да е, а многоуважаемия г-н Георги Аргилашки! Това е тайната им! :pastor :loser2 :strkstrk :smt005 :ohmygod

Тайната им е, че имат треньор, а ние не

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 19, 2017 4:27 pm 
Аватар

Ташак си правя разбира се.

Ние нямаме нищо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 20, 2017 10:15 am 
Аватар

Станахме си селски средняшки отбор за съжаление. Няколко добри мача на полусезон и останалото посредствено. И аз все повече ходя на стадиона заради приятелите ми и да си направиме веселото а не с надежда да гледам някакъв хубав футбол или отбора да ме зарадва с нещо.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 20, 2017 1:32 pm 
Аватар

Бяхме много зле. Трагедия.

Чиесто спортно техническите грешки, според мен са:

- Алвеша игра ляв халф-бек - не става.
- Костадинов не беше сменен на почивката
- Искаш да печелиш мач, а вадиш Аниете.
- Ужасен Бабатунде
- Слаб Прохазка

Никой не се нагърбваше в центъра, а бековете закъсняваха с включванията. Нямаше как да организираме атака, а на контра не можехме да ги хванем.

За последните 6-7 години май само веднъж си взехме първия мач зимата... Нищо необичайно.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]