forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Юни 22, 2018 12:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 12:13 am 
Аватар

Бях 11 мача миналата година без загуба като пусках темите, така че е време да бием малко :bigok
3:0 пред 300 човека :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 8:06 am 
Аватар

3:0

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 9:40 am 
Аватар

https://m.youtube.com/watch?v=XWprsCluBbQ

От преди една година, но мисля че е актуално за моментното ни състояние. 2:0 - Роман и Тунде. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 10:48 am 
Аватар

Пореден мач, който ще пропусна, даже и по телевизията сякаш. Тая карта май само престиж я взех.

И да изплащам сектора, дето ще го събарят. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 10:58 am 
Аватар

Хайде всички на стадиона...и подкрепящите по принцип и тъпанарите форумни мишки и неградивни критикари :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 11:02 am 
Аватар

Оставете момчето, дето пускаше темите :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 11:02 am 
Аватар

Това сега някаква мода ли е- да не ходим на стадиона, да не гледаме по телевизията и да не се интересуваме :smt017 С такива привърженици и манталитет, краят е неизбежен. Ако приключим съществуването си, както е тръгнало, най-малка ще бъде вината на батковците, тоневците и спас русевците :smt023
Мача ще го гледам, даже ще отида и на стадиона. Надявам се на победа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 11:29 am 
Аватар

За никаква мода не става въпрос, просто приоритетите в живота се променят и вече не планирам времето си според мачовете. Което ми липсва понякога, ама времето тече. Допълнително никой от хората, с които ходехме преди не иска да ходи да си къса нервите. Затова и картата ще ми е реално на загуба, което нямаше да ме дразни ако виждах, че тези пари отиват за нещо смислено, но те не отиват... :smt115

Ако искате се дразнете, но и да съм свободен, като има ден, в който се съчетае това, че вече не играем за нищо, че минавам половината град до Герена, да паркирам нейде си, да ме вали в супермодерния сектор, да се ядосвам, да няма с кого една бира да пия преди мача... Еми, то трябва да е кеф ходенето на мач, в крайна сметка. Не 3 часа "на инат".

И да, ако Левски приключи някой ден ще е основната вина на феновете, факт. Не споря. Хората са го създали този отбор, те ще го приключат. :smt085 Но, по-скоро, ще се тръгне отначало.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 11:36 am 
Аватар

От никакво начало няма да се тръгне, приятелю. Приключи ли това дружество, край. Всичко друго ще е ново и няма да има нищо общо с Левски. Да, най-вероятно ще припознаем някакъв новосъздаден клуб с това име, но то ще е просто от необходимостта да имаме отбор с това име.
За ходенето всеки си знае и си има причини. Аз ходя защото преди всичко обичам футбола, бе значение дали ще е на наш мач или такъв от окръжните групи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 12:13 pm 

Не споменавай този сценарий, че ми става лошо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 12:19 pm 
Аватар

Няма никакво начало. Тоя клуб е Левски, всеки друг няма да бъде. Нов, припознат, все едно. Това е повече от ясно.

Лошото е, че хората вече са тотално обезверени, след като поредния ни "нов собственик" ( на който се възлагаха, отнемай къде някакви надежди) бързо-бързо доказа, че е парашутист, чиято цел е да не прави нищо и да се изниже колкото може по-бързо с минимални загуби. Просто никой вече няма сили да се бори, да вярва.... Това е. Убиха ни отбора бавно и мъчително. Въпросът е единствено колко ще изкараме на командно дишане. В момента светлина няма никаква и не се вижда откъде ще се появи.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 12:31 pm 
Аватар

Когато започнем да избираме нормални политици за управляващи, тогава ще има оправия и в нашият клуб. Нещата са свързани.

Omraz написа:
Тиретата взимат играч не от Гвинея, а от Гвинея тире Бисау, нека не пропускаме този факт. :strkstrk :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 12:46 pm 
Аватар

Не може да се отрече, че ограничените ни откъм качества футболисти поне показват желание за игра.
Хората колкото и да са обезверени трябва да покажат с присъствието си на стадиона любовта си към отбора, към идеята Левски.
Точно в такива моменти трябва да се прави това и така се пази и съхранява една идея и един отбор ... и някой ден ще има възмездие.
Пак сърцата ни са пълни, пак стадиона ще е син ....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 1:31 pm 
Аватар

Adepta написа:
Когато започнем да избираме нормални политици за управляващи, тогава ще има оправия и в нашият клуб. Нещата са свързани.
Ама що така говориш? Тиква първи нали е пич и левскар?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 2:00 pm 
Аватар

Maradona_79 написа:
Не може да се отрече, че ограничените ни откъм качества футболисти поне показват желание за игра.
Хората колкото и да са обезверени трябва да покажат с присъствието си на стадиона любовта си към отбора, към идеята Левски.
Точно в такива моменти трябва да се прави това и така се пази и съхранява една идея и един отбор ... и някой ден ще има възмездие.

И ти имаш право, ама има и друга гледна точка. Ако на стадиона има прилична публика (разбирай около 10 хил) а некадърната игра въпреки желанието на играчите е все същата Спасчо и компания ще си кажат: "Защо ни е селекция, защо са ни други играчи когато публиката е доволна и с тези". Не, че сега Спачо ще се бръкне за селекция както се бръкна за табло и козирка. Той и без това предизвика нещата да стигнат дотам, че да няма излишни разходи като премии и милиони за селекция.
Така или иначе аз на мачове ще продължавам да си ходя въпреки, че нервите ми се изхабиха. Обичам отбора и колкото да си казвам, че не се издържа все ме влече натам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 2:06 pm 
Аватар

19 Levski 14 написа:
Maradona_79 написа:

И ти имаш право, ама има и друга гледна точка. Ако на стадиона има прилична публика (разбирай около 10 хил) а некадърната игра въпреки желанието на играчите е все същата Спасчо и компания ще си кажат: "Защо ни е селекция, защо са ни други играчи когато публиката е доволна и с тези". Не, че сега Спачо ще се бръкне за селекция както се бръкна за табло и козирка. Той и без това предизвика нещата да стигнат дотам, че да няма излишни разходи като премии и милиони за селекция.
Така или иначе аз на мачове ще продължавам да си ходя въпреки, че нервите ми се изхабиха. Обичам отбора и колкото да си казвам, че не се издържа все ме влече натам.

Мисля, че при 10 хиляди на стадиона всеки мач напрежението върху ръководството и Спасчо, ще е доста по-голямо, тогава контрата ще е в него.
По-скоро сега като няма публика Спасчо може да си каже - не си заслужава за 500 човека да изплащам дългове, я по-добре да си ги фалирам и да почна начисто като ГМО-то.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 2:14 pm 
Аватар

Maradona_79 написа:

Мисля, че при 10 хиляди на стадиона всеки мач напрежението върху ръководството и Спасчо, ще е доста по-голямо, тогава контрата ще е в него.
По-скоро сега като няма публика Спасчо може да си каже - не си заслужава за 500 човека да изплащам дългове, я по-добре да си ги фалирам и да почна начисто като ГМО-то.

:smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 2:34 pm 
Аватар

Топчо, този мач от значение ли е? Или не?
Сигурно пак ще играем топчест футбол. :taff

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 2:55 pm 
Аватар

Дано нар не играе.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 4:35 pm 
Аватар

Maradona_79 написа:

Сега при 500 човека на Спасчо му е по-лесно да си измисля оправдания като тези, че на мачовете на Челси винаги има фенове и заради това имат козирки. Или, че никой сериозен спонсор няма да дойде в Левски като види 500 човека. Това може и да е така, но от него също зависи на стадиона да има повече от 500 човека... Вината със сигурност не е само във феновете! Не веднъж се е доказвало, че когато отборът играе добре, печели и се бори за нещо публиката се завръща. Вече колко ще сме лудите дето ще ходим да гледаме доиграване на сезона в опит да запазим калъфката от ръцете на урода? В същото време Спасчо иска от хората да стават абонати на Виваком и да пълнят стадиона срещу едно голо НИЩО от негова страна.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 6:10 pm 
Аватар

За колко време се връща тая публика? Докато измисли ново оправдание да не ходи на мач. Може би ще се повторя, но ние имаме абсолютно най-високите претенции и най-малкото покритие в същото време в цяла България.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 01, 2016 6:28 pm 
Аватар

Кво го дъвчете тоя мач колко публика ще има :smt005
Вадени са ви снимки как в добри години при подобни климатични условия има под 1000 човека срещу Берое.
Ако ще 4 сектора с козирка да има, кетърингът да е адекватен (сори ма вафли, кроасани, семки и вода е нормално за 90те или Хасково применро) - пак ще има 1000 макс на -7 и тъп мач с Венциславия от който не зависи нищо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 12:08 pm 
Аватар

....след поредния (вече ме е страх да броя кой подред) опропастен напълно, при това в рамките на 20 дни сезон, тоталното обезверяване на феновете от всичко и прекрасната политика и действия на новия ни "собственик".

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 1:16 pm 

Може да сме малко на стадиона, но синята общност е огромна... истината е, че винаги се търси за пари и за разни инициативи свързани с пари(което няма лошо), но има начини да се покаже и без да се искат пари, каква маса от фенове има футболен клуб Левски! За 100 - годишнината имаше подобно нещо със снимките ЛЕВСКИ ВЕКОВЕН, когато ми отне няколко часа да разглеждам снимки от цяла България и света. Има много хора(масово по - възрастни, хора в чужбина, хора без възможност да отидат на стадиона, защото Левски не е само София)те гледат и следят Левски, ядосват се, искат Левски да играе в Европа, но не ходят на стадиона! Да не би милиардите на Реал и Барселона и известните английски клубове да са от хората на стадиона? Синият лъв спи и чака, но явно искат да ни затрият и откажат с хора, като Спас Русев, а ние го позволяваме... социалните мрежи са страхотна пропаганда, но трябво да се търси подхода и начина явно...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 2:39 pm 
Аватар

под "адекватен кетъринг" се разбира бира и топли сандвичи! :bigok
чай и вафли не са опция след трети клас :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 2:43 pm 
Аватар

Без треньор трудно и тоя мач да вземем

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 5:13 pm 
Аватар

Епичен сблъсък между Фугата и Топчо. Какъв стил на игра ще наложат? Фугест или Топчест? Битката между стил "Баааа ние сме Левски, бееее" и "Ъъъъъ момчета, ъъъъъъъ тука нещо да играИме, ъъъъъъ триъгълници и преса момчета, ъъъъъъ".

Бахти, докараха ме до нивото, че да не ми пука вече.

Зловещи неможачи!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 9:00 pm 
Аватар

В насроение съм да громя отрепките, които плюят Топчо :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 9:11 pm 
Аватар

Наздраве тогава :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2016 11:57 pm 
Аватар

New Order написа:
Adepta написа:
Ама що така говориш? Тиква първи нали е пич и левскар?

Най ме е страх от тия, дето крещят в лицето ти колко големи левскари са...от Херовци, Мокетовци та до Тиквониевци :?
antonatan написа:
В насроение съм да громя отрепките, които плюят Топчо :bigok

Бая народ ще трябва да громиш :loser2

Omraz написа:
Тиретата взимат играч не от Гвинея, а от Гвинея тире Бисау, нека не пропускаме този факт. :strkstrk :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]