forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Дек 14, 2017 4:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 220 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 1:17 pm 
Аватар

Аз също симпатизирах на Дядо, ама тук вече се прекалява. Няма го вече, няма и какво да се обсъжда какво би било, ако той води мача. Футболистите като цяло имат желание, но повечето нямат нищо общо с играта футбол за жалост, така че все тая кой ги води в поредния нулев сезон. Топчо поне към момента не става за треньор, играта е повече от хаотична, но това не значи, че не може да се зарадваме на поредната изненадваща победа. Скоро така или иначе явно ще фалираме, та се радвайте, докато има на какво. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 2:17 pm 
Аватар

Skrewdriver написа:
Аз също симпатизирах на Дядо, ама тук вече се прекалява. Няма го вече, няма и какво да се обсъжда какво би било, ако той води мача. Футболистите като цяло имат желание, но повечето нямат нищо общо с играта футбол за жалост, така че все тая кой ги води в поредния нулев сезон. Топчо поне към момента не става за треньор, играта е повече от хаотична, но това не значи, че не може да се зарадваме на поредната изненадваща победа. Скоро така или иначе явно ще фалираме, та се радвайте, докато има на какво. :roll:

И аз мисля по подобен начин. Излизаме в събота следобед(доста удобен ден и час :smt031 ) за поредна победа и белким милионите левскари се присетят къде е Герена, щото е много вероятно тоя отбор да преустанови съществуването си след някой и друг месец.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 2:37 pm 

http://www.bitelevision.com/sinya-balga ... sas-zaemi/

http://www.bitelevision.com/kiril-ivkov ... na-gerena/

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 3:07 pm 
Аватар

Значи след като си тръгна Мъри се пишеха същите неща както и след Люпко, ама голяма част от форума вместо да запеци си повтаря същите неща (с различни изпълнители де, щото повечето сегашни спецове тогава бяха пети клас :loser2 ). А всъщност нещата са много прости - като се махне треньор дето е ставал, трябва да бъде заменен с някой със същите треньорски умения. Боли ме фара че Люпко си е тръгнал, нито съм го ебал, нито ми е някакъв. Просто в ПФК Левски АД се назначават треньори за отбиване на номера. А на дедо щом са му търсили заместник активно, значи могат намерят някой друг, да не се правят на пръднали.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 3:30 pm 
Аватар

Skrewdriver написа:

Знаем, че го няма дедо, ние само сравняваме. Поне аз, де...
Иначе, прав си, и аз като бях няколко години по-млад(не, че съм стар, де), се радвах на всяка една победа. Обръщаме ги, биеме, три точки, ала-бала. Обаче, от едно известно време гледам по-глобално как се движат нещата, а те не са в правилната посока. Разбира се, много ясно, че се радвам като Левски победи, дали е Монтана или друг отбор, важното е да победим. Това винаги е на първо място. Вече играта и всичко останало е съвсем отделно. Само че, победите в повечето случаи ще произтичат от добра и най-важното, от ПРАВИЛНА игра. А тя ще произтича от добри треньорски решения, а те ще произтичат от човекът, който назначава треньора. Също така, този, който е назначил треньора, и той е назначен от някой. Та, вината за добрата или недобрата игра и победите ил и загубите, отива много по-нагоре в йерархията.
Предполагаме, че финягата е само един скапан лъжец, парашутист и всякакви подобни. Това е трудно да се промени, да има хора, които да дават доста пари, да имат добра стратегия, да накарат Левски да е печеливш, пък дори като продава най-добрите си играчи. Да, обаче може положението да се закрепи, да се хване треньор, който прави от пръдня боя(като дедо, може да не е сръбски пияница, може български да е :bigok ), спортен директор и скаути с опит(ние имахме такъв спортен), които да селектират играчи, да направят стратегия как да дръпне клуба.
На всичкото това, аз виждам точно обратното. Спортен директор ни е човек, който до сега се е занимавал с ДЮШ(не, че е невъзможно да постигне успехи), а треньор ни е човек със много спорни треньорски умения. Дали е Топчо(голям левскар) или Тройчо(долно прасе), аз в момента не го коментирам. Важното за мен е, че качествата са му спорни, че му се дава шанс на базата на нищо. С какво той заслужава да е треньор на Левски? Освен, че е левскар, с какво? На базата на какви реултати, които е постигнал? На базата на какъв план за развитие? Ако има такъв, да го представят от клуба. Ако се търсят треньори и това не се казва пред медиите, и през паузата бъде заменен - ок, само че няма такива изгледи.
Та, аз си коментирам играта, че е много по-хаотична и въпреки няколкото положения, допускаме отново лек гол. Има огромен спад във формата на някои от играчите. В халфовата ни линия зее дупка, връщат се определени хора в защита, други стоят напреде. Тази "тактика" сме я играли и при сухия и при други подобни "тренери".
И тези неща, ги виждам за 3-ти пореден мач, независимо от резултата. Върха ми беше, когато в продълженията на мача с Черно Море за купата, атакуваме все едно е двайста минута и си оголваме всяка възможна зона. Юруш... пък ако ще и двеста положения да сме създали. Както казвате мача за с Монтана - "нали бихме", така и аз ще кажа за този с морето. Загубихме ли? Отпаднахме ли? Пък ако ще и милион положения да сме имали...
Та така, тия неща ги виждам и ги коментирам, не мога да си затворя очите и да се кефя като идиот колко е розово всичко, когато не е. Това не значи, че не искам да ме опровергаят и Левски да бие и да се развива, просто си мисля, че няма да стане в близко бъдеще, на базата на много неща, някои от които съм споменал горе. И не е важно дали ще съм прав или не, аз съм никой, някъв смешен палячо. Важното е да тръгне Левски по правилен път.
Това е отговор към всички, които евентуално биха прочели, на обичайните емоутикоунъри, на които единственото им мнение е ирония към друго мнение, няма смисъл да отговарям. Както Spindoc беше постнал в една друга тема един нег.... афроамериканец, който говореше на стената.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 3:33 pm 
Аватар

Нищо лично, братле, ама дълги постове на четем. :smt059

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 4:05 pm 
Аватар

Имах доброто желание да го прочета цялото и започнах, но в крайна сметка гордо се присъединявам към горното мнение. :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 4:08 pm 
Аватар

Blue_Blood_Burgas написа:

Нищо лично, братле, ама си личи.
С което смятам и да приключа по темата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2016 4:17 pm 
Аватар

konvoec написа:

Поне си личи нещо. :bigok
Колега, в тоя форум май от всичко друго се разбира, но не и от майтап... :smt085 Прочетох ти поста, разбира се.

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 23, 2016 8:57 am 
Аватар

konvoec написа:

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 не исках да спамя темата ама нямаше как... ще кажа, че бутна капака на батката. :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 220 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]